Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Szarża Krojanty |
10 - 5 |
Kolejarz Chojnice |
9 września 2020
9.09 - 17:00 |
Byki Słupsk |
1 - 4 |
Jantar Ustka |
2 września 2020
2.09 - 18:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
7 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
29 sierpnia 2020
29.08 - 12:00 |
Lew Lębork |
14 - 0 |
KS Damnica |
29 sierpnia 2020
29.08 - 13:00 |
Czarni Czarne |
3 - 4 |
Garbarnia Kępice |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kolejarz Chojnice |
0 - 3 |
Garbarnia Kępice |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
KS Damnica |
2 - 12 |
Czarni Czarne |
5 września 2020
5.09 - 11:00 |
Magic Niezabyszewo |
0 - 11 |
Lew Lębork |
6 września 2020
6.09 - 16:30 |
Jantar Ustka |
16 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
5 września 2020
5.09 - 13:00 |
Szarża Krojanty |
5 - 5 |
Byki Słupsk |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Byki Słupsk |
13 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
12 września 2020
12.09 - 13:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 7 |
Szarża Krojanty |
12 września 2020
12.09 - 12:00 |
Lew Lębork |
5 - 3 |
Jantar Ustka |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
Czarni Czarne |
8 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
Garbarnia Kępice |
8 - 0 |
KS Damnica |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kolejarz Chojnice |
6 - 8 |
KS Damnica |
16 września 2020
16.09 - 17:00 |
Magic Niezabyszewo |
1 - 2 |
Garbarnia Kępice |
30 września 2020
30.09 - 16:00 |
Jantar Ustka |
3 - 3 |
Czarni Czarne |
19 września 2020
19.09 - 13:00 |
Szarża Krojanty |
2 - 3 |
Lew Lębork |
19 września 2020
19.09 - 14:00 |
Byki Słupsk |
6 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
19 września 2020
19.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
26 września 2020
26.09 - 12:00 |
Lew Lębork |
2 - 2 |
Byki Słupsk |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
Czarni Czarne |
5 - 3 |
Szarża Krojanty |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 8 |
Jantar Ustka |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
KS Damnica |
5 - 3 |
Magic Niezabyszewo |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kolejarz Chojnice |
9 - 4 |
Magic Niezabyszewo |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Jantar Ustka |
16 - 0 |
KS Damnica |
15 października 2020
15.10 - 16:00 |
Szarża Krojanty |
4 - 2 |
Garbarnia Kępice |
31 października 2020
31.10 - 13:30 |
Byki Słupsk |
6 - 0 |
Czarni Czarne |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 4 |
Lew Lębork |
3 października 2020
3.10 - 13:00 |
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lew Lębork |
18 - 0 |
Kolejarz Chojnice |
10 października 2020
10.10 - 13:00 |
Czarni Czarne |
4 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Garbarnia Kępice |
1 - 3 |
Byki Słupsk |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
KS Damnica |
2 - 10 |
Szarża Krojanty |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Magic Niezabyszewo |
0 - 8 |
Jantar Ustka |
11 października 2020
11.10 - 16:00 |
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kolejarz Chojnice |
2 - 8 |
Jantar Ustka |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Szarża Krojanty |
3 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Byki Słupsk |
10 - 0 |
KS Damnica |
17 października 2020
17.10 - 11:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 3 |
Garbarnia Kępice |
18 października 2020
18.10 - 13:00 |
Lew Lębork |
3 - 0 |
Czarni Czarne |
11 listopada 2020
11.11 - 16:00 |
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Czarne |
10 - 2 |
Kolejarz Chojnice |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Garbarnia Kępice |
0 - 6 |
Lew Lębork |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
KS Damnica |
4 - 4 |
GTS Czarna Dąbrówka |
24 października 2020
24.10 - 11:00 |
Magic Niezabyszewo |
0 - 4 |
Byki Słupsk |
25 października 2020
25.10 - 15:00 |
Jantar Ustka |
10 - 3 |
Szarża Krojanty |
15 listopada 2020
15.11 - 12:00 |
Kolejka 12 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kolejarz Chojnice |
1 - 4 |
Byki Słupsk |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
Szarża Krojanty |
7 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Jantar Ustka |
5 - 3 |
Lew Lębork |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Magic Niezabyszewo |
0 - 3 |
Czarni Czarne |
5 maja 2021
5.05 - 17:00 |
KS Damnica |
3 - 4 |
Garbarnia Kępice |
24 kwietnia 2021
24.04 - 11:00 |
Kolejka 13 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Damnica |
2 - 12 |
Kolejarz Chojnice |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Garbarnia Kępice |
8 - 1 |
Magic Niezabyszewo |
1 maja 2021
1.05 - 12:00 |
Czarni Czarne |
3 - 5 |
Jantar Ustka |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Lew Lębork |
7 - 3 |
Szarża Krojanty |
2 maja 2021
2.05 - 16:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 5 |
Byki Słupsk |
3 maja 2021
3.05 - 17:30 |
Kolejka 14 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kolejarz Chojnice |
1 - 4 |
GTS Czarna Dąbrówka |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Byki Słupsk |
1 - 3 |
Lew Lębork |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Szarża Krojanty |
4 - 2 |
Czarni Czarne |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Jantar Ustka |
5 - 0 |
Garbarnia Kępice |
8 maja 2021
8.05 - 14:00 |
Magic Niezabyszewo |
0 - 3 |
KS Damnica |
9 maja 2021
9.05 - 16:30 |
Kolejka 15 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Magic Niezabyszewo |
0 - 3 |
Kolejarz Chojnice |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
KS Damnica |
1 - 12 |
Jantar Ustka |
15 maja 2021
15.05 - 13:00 |
Garbarnia Kępice |
3 - 5 |
Szarża Krojanty |
15 maja 2021
15.05 - 12:00 |
Czarni Czarne |
1 - 6 |
Byki Słupsk |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Lew Lębork |
8 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
15 maja 2021
15.05 - 09:00 |
Kolejka 16 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kolejarz Chojnice |
0 - 17 |
Lew Lębork |
22 maja 2021
22.05 - 11:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 3 |
Czarni Czarne |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Byki Słupsk |
2 - 0 |
Garbarnia Kępice |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Szarża Krojanty |
10 - 0 |
KS Damnica |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Jantar Ustka |
3 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
Kolejka 17 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
15 - 1 |
Kolejarz Chojnice |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
Magic Niezabyszewo |
0 - 3 |
Szarża Krojanty |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
KS Damnica |
0 - 9 |
Byki Słupsk |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Garbarnia Kępice |
6 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
29 maja 2021
29.05 - 15:00 |
Czarni Czarne |
2 - 5 |
Lew Lębork |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
Kolejka 18 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kolejarz Chojnice |
4 - 4 |
Czarni Czarne |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Lew Lębork |
8 - 0 |
Garbarnia Kępice |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
4 - 2 |
KS Damnica |
5 czerwca 2021
5.06 - 11:00 |
Byki Słupsk |
3 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Szarża Krojanty |
6 - 5 |
Jantar Ustka |
5 czerwca 2021
5.06 - 11:00 |
Kolejka 10 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kolejarz Chojnice |
3 - 15 |
Szarża Krojanty |
10 czerwca 2021
10.06 - 17:00 |
Jantar Ustka |
3 - 3 |
Byki Słupsk |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:30 |
Magic Niezabyszewo |
0 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
|
KS Damnica |
0 - 13 |
Lew Lębork |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
Garbarnia Kępice |
2 - 3 |
Czarni Czarne |
13 czerwca 2021
13.06 - 13:00 |
Kolejka 11 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Garbarnia Kępice |
0 - 3 |
Kolejarz Chojnice |
20 czerwca 2021
20.06 - 13:00 |
vo, na boisku 1-3 |
Czarni Czarne |
5 - 6 |
KS Damnica |
20 czerwca 2021
20.06 - 13:00 |
Lew Lębork |
3 - 0 |
Magic Niezabyszewo |
20 czerwca 2021
20.06 - 13:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
4 - 3 |
Jantar Ustka |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:00 |
Byki Słupsk |
2 - 4 |
Szarża Krojanty |
20 czerwca 2021
20.06 - 13:00 |
|