Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
8 - 2 |
Feyenoord FSP Łęgowo |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Akademia Sportowa Pomorze II |
6 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Osiczanka Osice |
1 - 5 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
29 sierpnia 2020
29.08 - 13:30 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 15 |
Jaguar II Gdańsk AP |
29 sierpnia 2020
29.08 - 15:00 |
Sparta Gdańsk |
3 - 2 |
GTS Pruszcz Gdański |
29 sierpnia 2020
29.08 - 13:00 |
Pauza: Radunia Stężyca, |
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Feyenoord FSP Łęgowo |
1 - 3 |
GTS Pruszcz Gdański |
4 września 2020
4.09 - 18:00 |
Jaguar II Gdańsk AP |
16 - 2 |
Sparta Gdańsk |
6 września 2020
6.09 - 13:00 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
2 - 4 |
Radunia Stężyca |
6 września 2020
6.09 - 13:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Osiczanka Osice |
10 września 2020
10.09 - 18:00 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
4 - 2 |
Akademia Sportowa Pomorze II |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Pauza: Lechia II Gdańsk, |
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Akademia Sportowa Pomorze II |
8 - 0 |
Feyenoord FSP Łęgowo |
13 września 2020
13.09 - 17:00 |
Osiczanka Osice |
0 - 2 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
13 września 2020
13.09 - 17:00 |
Radunia Stężyca |
25 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
16 września 2020
16.09 - 17:00 |
Lechia II Gdańsk |
1 - 3 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
13 września 2020
13.09 - 13:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
1 - 9 |
Jaguar II Gdańsk AP |
11 września 2020
11.09 - 18:00 |
Pauza: Sparta Gdańsk, |
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Feyenoord FSP Łęgowo |
1 - 14 |
Jaguar II Gdańsk AP |
20 września 2020
20.09 - 10:00 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
Sparta Gdańsk |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 4 |
Lechia II Gdańsk |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
1 - 8 |
Radunia Stężyca |
20 września 2020
20.09 - 13:00 |
Akademia Sportowa Pomorze II |
2 - 2 |
Osiczanka Osice |
19 września 2020
19.09 - 17:00 |
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, |
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Osiczanka Osice |
5 - 1 |
Feyenoord FSP Łęgowo |
26 września 2020
26.09 - 16:30 |
Radunia Stężyca |
3 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze II |
26 września 2020
26.09 - 17:00 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 2 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Sparta Gdańsk |
5 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
26 września 2020
26.09 - 14:30 |
GTS Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
25 września 2020
25.09 - 17:30 |
vo, na boisku 0-8 |
Pauza: Jaguar II Gdańsk AP, |
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
1 - 5 |
Jaguar II Gdańsk AP |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 3 |
GTS Pruszcz Gdański |
3 października 2020
3.10 - 13:00 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
10 - 3 |
Sparta Gdańsk |
4 października 2020
4.10 - 13:00 |
Akademia Sportowa Pomorze II |
4 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
3 października 2020
3.10 - 09:00 |
Osiczanka Osice |
2 - 7 |
Radunia Stężyca |
4 października 2020
4.10 - 13:30 |
Pauza: Feyenoord FSP Łęgowo, |
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radunia Stężyca |
10 - 0 |
Feyenoord FSP Łęgowo |
10 października 2020
10.10 - 17:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 5 |
Osiczanka Osice |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Sparta Gdańsk |
4 - 2 |
Akademia Sportowa Pomorze II |
10 października 2020
10.10 - 14:30 |
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 11 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
10 października 2020
10.10 - 14:00 |
Jaguar II Gdańsk AP |
17 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
11 października 2020
11.10 - 17:00 |
Pauza: Piłeczka Pruszcz Gdański, |
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Feyenoord FSP Łęgowo |
0 - 8 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
18 października 2020
18.10 - 10:00 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
0 - 1 |
Jaguar II Gdańsk AP |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Akademia Sportowa Pomorze II |
4 - 1 |
GTS Pruszcz Gdański |
16 października 2020
16.10 - 17:00 |
Osiczanka Osice |
1 - 0 |
Sparta Gdańsk |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
17 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
17 października 2020
17.10 - 14:00 |
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, |
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia II Gdańsk |
6 - 2 |
Feyenoord FSP Łęgowo |
24 października 2020
24.10 - 13:00 |
Sparta Gdańsk |
4 - 7 |
Radunia Stężyca |
24 października 2020
24.10 - 12:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
2 - 3 |
Osiczanka Osice |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Jaguar II Gdańsk AP |
0 - 3 |
Akademia Sportowa Pomorze II |
25 października 2020
25.10 - 09:00 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
15 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Pauza: Escola Futbolu Pruszcz Gdański, |
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Feyenoord FSP Łęgowo |
0 - 5 |
Czarni Pruszcz Gdański |
31 października 2020
31.10 - 10:45 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
3 - 3 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Osiczanka Osice |
0 - 7 |
Jaguar II Gdańsk AP |
31 października 2020
31.10 - 13:30 |
Radunia Stężyca |
20 - 1 |
GTS Pruszcz Gdański |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 3 |
Sparta Gdańsk |
31 października 2020
31.10 - 17:00 |
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze II, |
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Gdańsk |
4 - 2 |
Feyenoord FSP Łęgowo |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
GTS Pruszcz Gdański |
2 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Jaguar II Gdańsk AP |
9 - 0 |
Radunia Stężyca |
7 listopada 2020
7.11 - 11:00 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
2 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze II |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 5 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
8 listopada 2020
8.11 - 10:00 |
Pauza: Osiczanka Osice, |
Kolejka 14 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Feyenoord FSP Łęgowo |
0 - 3 |
Akademia Sportowa Pomorze II |
|
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
Osiczanka Osice |
2 czerwca 2021
2.06 - 15:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 11 |
Radunia Stężyca |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:00 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
|
Jaguar II Gdańsk AP |
2 - 5 |
GTS Pruszcz Gdański |
2 czerwca 2021
2.06 - 20:15 |
Pauza: Sparta Gdańsk, |
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Feyenoord FSP Łęgowo |
0 - 3 |
Osiczanka Osice |
|
Akademia Sportowa Pomorze II |
0 - 2 |
Radunia Stężyca |
24 kwietnia 2021
24.04 - 19:00 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 7 |
Sparta Gdańsk |
24 kwietnia 2021
24.04 - 13:00 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
11 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
25 kwietnia 2021
25.04 - 10:00 |
Pauza: Jaguar II Gdańsk AP, |
Kolejka 17 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk AP |
4 - 0 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
2 maja 2021
2.05 - 16:30 |
GTS Pruszcz Gdański |
2 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Sparta Gdańsk |
1 - 2 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
1 maja 2021
1.05 - 12:30 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 3 |
Akademia Sportowa Pomorze II |
|
Radunia Stężyca |
1 - 2 |
Osiczanka Osice |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Pauza: Feyenoord FSP Łęgowo, |
Kolejka 18 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Feyenoord FSP Łęgowo |
0 - 3 |
Radunia Stężyca |
|
Osiczanka Osice |
3 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
|
Akademia Sportowa Pomorze II |
2 - 1 |
Sparta Gdańsk |
8 maja 2021
8.05 - 09:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 9 |
Jaguar II Gdańsk AP |
9 maja 2021
9.05 - 18:00 |
Pauza: Piłeczka Pruszcz Gdański, |
Kolejka 19 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Feyenoord FSP Łęgowo |
|
Jaguar II Gdańsk AP |
5 - 1 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
15 maja 2021
15.05 - 18:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
2 - 2 |
Akademia Sportowa Pomorze II |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
Sparta Gdańsk |
3 - 0 |
Osiczanka Osice |
19 maja 2021
19.05 - 19:00 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 3 |
Radunia Stężyca |
|
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, |
Kolejka 20 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Feyenoord FSP Łęgowo |
0 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
|
Radunia Stężyca |
9 - 2 |
Sparta Gdańsk |
22 maja 2021
22.05 - 11:00 |
Osiczanka Osice |
2 - 1 |
GTS Pruszcz Gdański |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Akademia Sportowa Pomorze II |
2 - 2 |
Jaguar II Gdańsk AP |
23 maja 2021
23.05 - 09:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 12 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Pauza: Escola Futbolu Pruszcz Gdański, |
Kolejka 21 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Feyenoord FSP Łęgowo |
|
Piłeczka Pruszcz Gdański |
4 - 1 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk AP |
2 - 0 |
Osiczanka Osice |
29 maja 2021
29.05 - 18:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
1 - 13 |
Radunia Stężyca |
29 maja 2021
29.05 - 11:00 |
Sparta Gdańsk |
3 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
|
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze II, |
Kolejka 22 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Feyenoord FSP Łęgowo |
0 - 3 |
Sparta Gdańsk |
|
Lechia II Gdańsk |
0 - 3 |
GTS Pruszcz Gdański |
|
Radunia Stężyca |
1 - 12 |
Jaguar II Gdańsk AP |
5 czerwca 2021
5.06 - 13:00 |
Akademia Sportowa Pomorze II |
1 - 3 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
9 czerwca 2021
9.06 - 17:00 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
8 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
5 czerwca 2021
5.06 - 14:00 |
Pauza: Osiczanka Osice, |
Kolejka 12 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Feyenoord FSP Łęgowo |
0 - 3 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
27 marca 2021
27.03 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze II |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
6 - 2 |
Osiczanka Osice |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:30 |
Jaguar II Gdańsk AP |
3 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
27 marca 2021
27.03 |
GTS Pruszcz Gdański |
2 - 3 |
Sparta Gdańsk |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
Pauza: Radunia Stężyca, |
Kolejka 15 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk AP |
3 - 0 |
Feyenoord FSP Łęgowo |
|
Sparta Gdańsk |
1 - 5 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
16 czerwca 2021
16.06 - 19:00 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
Radunia Stężyca |
13 - 0 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
16 czerwca 2021
16.06 - 16:00 |
Osiczanka Osice |
2 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze II |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, |
Kolejka 13 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Feyenoord FSP Łęgowo |
31 marca 2021
31.03 - 17:00 |
Sparta Gdańsk |
1 - 8 |
Jaguar II Gdańsk AP |
19 czerwca 2021
19.06 - 14:30 |
Radunia Stężyca |
3 - 3 |
Piłeczka Pruszcz Gdański |
19 czerwca 2021
19.06 - 11:00 |
Osiczanka Osice |
9 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Akademia Sportowa Pomorze II |
3 - 3 |
Escola Futbolu Pruszcz Gdański |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Pauza: Lechia II Gdańsk, . |
|