Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Granit Kończewo |
4 - 0 |
Sokół Kuleszewo |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
Victoria Słupsk |
0 - 3 |
Dąb Kusowo |
16 sierpnia 2020
16.08 - 14:00 |
Start Łebień |
3 - 3 |
KS Zaleskie |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Pauza: Diament Trzebielino, |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (1) |
KS Zaleskie |
2 - 1 |
Diament Trzebielino |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
Dąb Kusowo |
1 - 3 |
Start Łebień |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:00 |
Granit Kończewo |
5 - 0 |
Victoria Słupsk |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
Pauza: Sokół Kuleszewo, |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Victoria Słupsk |
2 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Start Łebień |
2 - 3 |
Granit Kończewo |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Diament Trzebielino |
4 - 0 |
Dąb Kusowo |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Pauza: KS Zaleskie, |
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Kuleszewo |
2 - 2 |
KS Zaleskie |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Granit Kończewo |
1 - 1 |
Diament Trzebielino |
6 września 2020
6.09 - 13:00 |
Victoria Słupsk |
8 - 1 |
Start Łebień |
6 września 2020
6.09 - 14:00 |
Pauza: Dąb Kusowo, |
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Start Łebień |
5 - 2 |
Sokół Kuleszewo |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Diament Trzebielino |
3 - 5 |
Victoria Słupsk |
12 września 2020
12.09 - 16:30 |
KS Zaleskie |
4 - 1 |
Dąb Kusowo |
13 września 2020
13.09 - 14:00 |
Pauza: Granit Kończewo, |
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Sokół Kuleszewo |
4 - 2 |
Dąb Kusowo |
19 września 2020
19.09 - 17:00 |
Granit Kończewo |
9 - 0 |
KS Zaleskie |
20 września 2020
20.09 - 13:00 |
Start Łebień |
2 - 2 |
Diament Trzebielino |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Pauza: Victoria Słupsk, |
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Diament Trzebielino |
8 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
26 września 2020
26.09 - 16:30 |
KS Zaleskie |
4 - 2 |
Victoria Słupsk |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Dąb Kusowo |
2 - 7 |
Granit Kończewo |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Pauza: Start Łebień, |
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Kuleszewo |
2 - 2 |
Granit Kończewo |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Dąb Kusowo |
2 - 3 |
Victoria Słupsk |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
KS Zaleskie |
2 - 0 |
Start Łebień |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
Pauza: Diament Trzebielino, |
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Diament Trzebielino |
2 - 1 |
KS Zaleskie |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
Start Łebień |
2 - 1 |
Dąb Kusowo |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Victoria Słupsk |
0 - 3 |
Granit Kończewo |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Pauza: Sokół Kuleszewo, |
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Kuleszewo |
4 - 5 |
Victoria Słupsk |
17 października 2020
17.10 - 15:30 |
Granit Kończewo |
6 - 1 |
Start Łebień |
18 października 2020
18.10 - 13:00 |
Dąb Kusowo |
2 - 3 |
Diament Trzebielino |
17 października 2020
17.10 - 16:00 |
Pauza: KS Zaleskie, |
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Zaleskie |
3 - 4 |
Sokół Kuleszewo |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Diament Trzebielino |
1 - 0 |
Granit Kończewo |
25 października 2020
25.10 - 12:00 |
Start Łebień |
4 - 4 |
Victoria Słupsk |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Pauza: Dąb Kusowo, |
Kolejka 12 - 31. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Kuleszewo |
1 - 1 |
Start Łebień |
31 października 2020
31.10 - 15:00 |
Victoria Słupsk |
2 - 2 |
Diament Trzebielino |
31 października 2020
31.10 - 14:30 |
Dąb Kusowo |
3 - 10 |
KS Zaleskie |
31 października 2020
31.10 - 15:00 |
Pauza: Granit Kończewo, |
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Dąb Kusowo |
1 - 2 |
Sokół Kuleszewo |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
KS Zaleskie |
0 - 0 |
Granit Kończewo |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Diament Trzebielino |
4 - 3 |
Start Łebień |
8 listopada 2020
8.11 - 12:00 |
Pauza: Victoria Słupsk, |
Kolejka 14 - 11. listopada 2020 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Sokół Kuleszewo |
3 - 1 |
Diament Trzebielino |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Victoria Słupsk |
3 - 6 |
KS Zaleskie |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Granit Kończewo |
1 - 3 |
Dąb Kusowo |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Pauza: Start Łebień, |
Kolejka 20 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Dąb Kusowo |
2 - 0 |
Sokół Kuleszewo |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
KS Zaleskie |
2 - 8 |
Granit Kończewo |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
Diament Trzebielino |
1 - 0 |
Start Łebień |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:30 |
Pauza: Victoria Słupsk, |
Kolejka 21 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Sokół Kuleszewo |
4 - 3 |
Diament Trzebielino |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
Victoria Słupsk |
0 - 2 |
KS Zaleskie |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Granit Kończewo |
1 - 3 |
Dąb Kusowo |
2 maja 2021
2.05 - 13:00 |
Pauza: Start Łebień, |
Kolejka 22 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Granit Kończewo |
6 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
Victoria Słupsk |
1 - 5 |
Dąb Kusowo |
8 maja 2021
8.05 - 13:30 |
Start Łebień |
2 - 0 |
KS Zaleskie |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Pauza: Diament Trzebielino, |
Kolejka 23 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (23) |
KS Zaleskie |
2 - 0 |
Diament Trzebielino |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Dąb Kusowo |
3 - 3 |
Start Łebień |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Granit Kończewo |
3 - 3 |
Victoria Słupsk |
16 maja 2021
16.05 - 13:00 |
Pauza: Sokół Kuleszewo, |
Kolejka 24 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Victoria Słupsk |
2 - 2 |
Sokół Kuleszewo |
22 maja 2021
22.05 - 14:30 |
Start Łebień |
0 - 6 |
Granit Kończewo |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Diament Trzebielino |
5 - 1 |
Dąb Kusowo |
23 maja 2021
23.05 - 15:30 |
Pauza: KS Zaleskie, |
Kolejka 15 - 26. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Sokół Kuleszewo |
1 - 4 |
Granit Kończewo |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Dąb Kusowo |
2 - 3 |
Victoria Słupsk |
26 maja 2021
26.05 - 17:30 |
KS Zaleskie |
1 - 4 |
Start Łebień |
26 maja 2021
26.05 - 19:00 |
Pauza: Diament Trzebielino, |
Kolejka 25 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Sokół Kuleszewo |
6 - 0 |
KS Zaleskie |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Granit Kończewo |
1 - 0 |
Diament Trzebielino |
30 maja 2021
30.05 - 13:00 |
Victoria Słupsk |
6 - 4 |
Start Łebień |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Pauza: Dąb Kusowo, |
Kolejka 26 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Start Łebień |
5 - 3 |
Sokół Kuleszewo |
3 czerwca 2021
3.06 - 13:00 |
Diament Trzebielino |
7 - 2 |
Victoria Słupsk |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:00 |
KS Zaleskie |
4 - 5 |
Dąb Kusowo |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Pauza: Granit Kończewo, |
Kolejka 27 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Sokół Kuleszewo |
3 - 6 |
Dąb Kusowo |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
Granit Kończewo |
6 - 1 |
KS Zaleskie |
6 czerwca 2021
6.06 - 13:00 |
Start Łebień |
2 - 3 |
Diament Trzebielino |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Pauza: Victoria Słupsk, |
Kolejka 16 - 9. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Diament Trzebielino |
1 - 5 |
KS Zaleskie |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Start Łebień |
6 - 2 |
Dąb Kusowo |
9 czerwca 2021
9.06 - 17:30 |
Victoria Słupsk |
1 - 2 |
Granit Kończewo |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Pauza: Sokół Kuleszewo, |
Kolejka 28 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Diament Trzebielino |
2 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
KS Zaleskie |
4 - 1 |
Victoria Słupsk |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
Dąb Kusowo |
3 - 3 |
Granit Kończewo |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
Pauza: Start Łebień, |
Kolejka 17 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Sokół Kuleszewo |
2 - 3 |
Victoria Słupsk |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Granit Kończewo |
5 - 1 |
Start Łebień |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Dąb Kusowo |
1 - 5 |
Diament Trzebielino |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:30 |
Pauza: KS Zaleskie, |
Kolejka 18 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (7) |
KS Zaleskie |
8 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Diament Trzebielino |
1 - 1 |
Granit Kończewo |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:30 |
Start Łebień |
3 - 1 |
Victoria Słupsk |
19 czerwca 2021
19.06 - 12:00 |
Pauza: Dąb Kusowo, |
Kolejka 19 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Sokół Kuleszewo |
4 - 2 |
Start Łebień |
27 czerwca 2021
27.06 - 13:00 |
Victoria Słupsk |
0 - 3 |
Diament Trzebielino |
27 czerwca 2021
27.06 - 13:00 |
vo, na boisku 9-0 |
Dąb Kusowo |
5 - 2 |
KS Zaleskie |
26 czerwca 2021
26.06 - 18:00 |
Pauza: Granit Kończewo, . |
|