Baner

Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Stal Jezierzyce 13 31 10 1 2 47 - 18 1 3 1 0 0 5 - 1
2. Gryf II Słupsk 13 31 10 1 2 69 - 27 1 0 0 0 1 1 - 5
3. Skotawia Dębnica Kaszubska 13 28 8 4 1 40 - 17
4. KS Damnica 13 25 7 4 2 53 - 25 1 1 0 1 0 4 - 4
5. Garbarnia Kępice 13 25 7 4 2 40 - 22 1 1 0 1 0 4 - 4
6. Sokół Szczypkowice 13 22 7 1 5 29 - 22
7. Polonez Bobrowniki 13 19 6 1 6 31 - 31 1 3 1 0 0 6 - 1
8. Pomorze Potęgowo 13 19 6 1 6 29 - 35 1 0 0 0 1 1 - 6
9. Unison Machowino 13 14 4 2 7 16 - 24
10. Błękitni Główczyce 13 13 4 1 8 15 - 35
11. Słupia Kobylnica 13 12 4 0 9 31 - 41
12. Słupia Charnowo 13 11 3 2 8 18 - 49
13. Rowokół Smołdzino 13 8 2 2 9 20 - 58
14. Szansa Siemianice 13 2 0 2 11 19 - 53
Ostatni komentarz dodał Waldek087 10.01.2021, 22:10:02

 Baner


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 13

Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (14) 
Gryf II Słupsk 5 - 2 Garbarnia Kępice 9 sierpnia 2020 - 12:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 4 - 0 Szansa Siemianice 9 sierpnia 2020 - 17:00
Stal Jezierzyce 9 - 1 Słupia Charnowo 8 sierpnia 2020 - 17:00
Polonez Bobrowniki 2 - 1 Błękitni Główczyce 9 sierpnia 2020 - 17:00
Pomorze Potęgowo 1 - 1 KS Damnica 9 sierpnia 2020 - 16:00
Rowokół Smołdzino 0 - 2 Sokół Szczypkowice 9 sierpnia 2020 - 16:00
Unison Machowino 2 - 0 Słupia Kobylnica 8 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
Garbarnia Kępice 1 - 0 Słupia Kobylnica 15 sierpnia 2020 - 17:00
Sokół Szczypkowice 1 - 0 Unison Machowino 15 sierpnia 2020 - 17:00
KS Damnica 6 - 0 Rowokół Smołdzino 16 sierpnia 2020 - 17:00
Błękitni Główczyce 0 - 2 Pomorze Potęgowo 15 sierpnia 2020 - 17:00
Słupia Charnowo 2 - 3 Polonez Bobrowniki 15 sierpnia 2020 - 14:00
Szansa Siemianice 1 - 4 Stal Jezierzyce 16 sierpnia 2020 - 17:00
Gryf II Słupsk 4 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 16 sierpnia 2020 - 12:00
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (6) 
Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 1 Garbarnia Kępice 23 sierpnia 2020 - 14:00
Stal Jezierzyce 5 - 1 Gryf II Słupsk 22 sierpnia 2020 - 12:00
Polonez Bobrowniki 4 - 0 Szansa Siemianice 22 sierpnia 2020 - 17:00
Pomorze Potęgowo 5 - 1 Słupia Charnowo 23 sierpnia 2020 - 16:00
Rowokół Smołdzino 0 - 2 Błękitni Główczyce 22 sierpnia 2020 - 17:00
Unison Machowino 2 - 0 KS Damnica 22 sierpnia 2020 - 18:00
Słupia Kobylnica 2 - 4 Sokół Szczypkowice 22 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (3) 
Garbarnia Kępice 4 - 1 Sokół Szczypkowice 30 sierpnia 2020 - 11:00
KS Damnica 8 - 2 Słupia Kobylnica 29 sierpnia 2020 - 17:00
Błękitni Główczyce 2 - 1 Unison Machowino 29 sierpnia 2020 - 17:00
Słupia Charnowo 2 - 2 Rowokół Smołdzino 29 sierpnia 2020 - 14:00
Szansa Siemianice 2 - 4 Pomorze Potęgowo 30 sierpnia 2020 - 17:00
Gryf II Słupsk 5 - 1 Polonez Bobrowniki 30 sierpnia 2020 - 12:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 1 Stal Jezierzyce 30 sierpnia 2020 - 16:00
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (4) 
Stal Jezierzyce 3 - 2 Garbarnia Kępice 5 września 2020 - 17:00
Polonez Bobrowniki 1 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska 5 września 2020 - 17:00
Pomorze Potęgowo 2 - 5 Gryf II Słupsk 5 września 2020 - 16:00
Rowokół Smołdzino 3 - 2 Szansa Siemianice 6 września 2020 - 16:00
Unison Machowino 1 - 0 Słupia Charnowo 5 września 2020 - 18:00
Słupia Kobylnica 4 - 2 Błękitni Główczyce 5 września 2020 - 16:00
Sokół Szczypkowice 1 - 3 KS Damnica 5 września 2020 - 17:00
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (6) 
Garbarnia Kępice 4 - 4 KS Damnica 12 września 2020 - 17:00
Błękitni Główczyce 0 - 5 Sokół Szczypkowice 12 września 2020 - 13:30
Słupia Charnowo 3 - 0 Słupia Kobylnica 13 września 2020 - 14:30
Szansa Siemianice 1 - 1 Unison Machowino 13 września 2020 - 13:00
Gryf II Słupsk 13 - 1 Rowokół Smołdzino 13 września 2020 - 12:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 5 - 2 Pomorze Potęgowo 12 września 2020 - 14:00
Stal Jezierzyce 2 - 0 Polonez Bobrowniki 12 września 2020 - 17:00
Kolejka 7 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (12) 
Polonez Bobrowniki 1 - 5 Garbarnia Kępice 20 września 2020 - 16:00
Pomorze Potęgowo 0 - 6 Stal Jezierzyce 20 września 2020 - 16:00
Rowokół Smołdzino 1 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 19 września 2020 - 16:30
Unison Machowino 1 - 7 Gryf II Słupsk 19 września 2020 - 17:00
Słupia Kobylnica 6 - 1 Szansa Siemianice 19 września 2020 - 16:00
Sokół Szczypkowice 1 - 2 Słupia Charnowo 19 września 2020 - 13:00
KS Damnica 1 - 2 Błękitni Główczyce 19 września 2020 - 16:00
Kolejka 8 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (4) 
Garbarnia Kępice 1 - 1 Błękitni Główczyce 26 września 2020 - 16:00
Słupia Charnowo 1 - 9 KS Damnica 27 września 2020 - 14:30
Szansa Siemianice 2 - 4 Sokół Szczypkowice 26 września 2020 - 15:00
Gryf II Słupsk 7 - 2 Słupia Kobylnica 27 września 2020 - 12:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 4 - 0 Unison Machowino 26 września 2020 - 15:00
Stal Jezierzyce 9 - 4 Rowokół Smołdzino 26 września 2020 - 16:00
Polonez Bobrowniki 6 - 1 Pomorze Potęgowo 27 września 2020 - 16:00
Kolejka 9 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (7) 
Pomorze Potęgowo 1 - 2 Garbarnia Kępice 4 października 2020 - 15:00
Rowokół Smołdzino 1 - 6 Polonez Bobrowniki 4 października 2020 - 13:00
Unison Machowino 0 - 1 Stal Jezierzyce 3 października 2020 - 16:00
Słupia Kobylnica 3 - 5 Skotawia Dębnica Kaszubska 3 października 2020 - 15:00
Sokół Szczypkowice 3 - 3 Gryf II Słupsk 3 października 2020 - 11:00
KS Damnica 8 - 1 Szansa Siemianice 3 października 2020 - 16:00
Błękitni Główczyce 0 - 3 Słupia Charnowo 21 października 2020 - 16:00
Kolejka 10 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (4) 
Garbarnia Kępice 7 - 0 Słupia Charnowo 7 listopada 2020 - 11:00
Szansa Siemianice 1 - 2 Błękitni Główczyce 10 października 2020 - 15:00
Gryf II Słupsk 3 - 4 KS Damnica 11 października 2020 - 12:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 0 Sokół Szczypkowice 11 października 2020 - 14:00
Stal Jezierzyce 2 - 1 Słupia Kobylnica 11 października 2020 - 15:00
Polonez Bobrowniki 3 - 1 Unison Machowino 11 października 2020 - 15:00
Pomorze Potęgowo 2 - 5 Rowokół Smołdzino 11 października 2020 - 15:00
Kolejka 11 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (9) 
Rowokół Smołdzino 1 - 3 Garbarnia Kępice 18 października 2020 - 13:00
Unison Machowino 0 - 2 Pomorze Potęgowo 17 października 2020 - 15:30
Słupia Kobylnica 5 - 1 Polonez Bobrowniki 17 października 2020 - 15:30
Sokół Szczypkowice 3 - 0 Stal Jezierzyce 17 października 2020 - 15:00
KS Damnica 4 - 4 Skotawia Dębnica Kaszubska 18 października 2020 - 12:00
Błękitni Główczyce 2 - 6 Gryf II Słupsk 17 października 2020 - 14:00
Słupia Charnowo 3 - 3 Szansa Siemianice 18 października 2020 - 13:00
Kolejka 12 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (5) 
Garbarnia Kępice 6 - 2 Szansa Siemianice 24 października 2020 - 14:00
Gryf II Słupsk 6 - 0 Słupia Charnowo 25 października 2020 - 16:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 6 - 0 Błękitni Główczyce 24 października 2020 - 15:00
Stal Jezierzyce 2 - 3 KS Damnica 24 października 2020 - 15:00
Polonez Bobrowniki 1 - 3 Sokół Szczypkowice 25 października 2020 - 14:00
Pomorze Potęgowo 4 - 1 Słupia Kobylnica 25 października 2020 - 14:00
Rowokół Smołdzino 1 - 5 Unison Machowino 25 października 2020 - 13:00
Kolejka 13 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (5) 
Unison Machowino 2 - 2 Garbarnia Kępice 31 października 2020 - 14:00
Słupia Kobylnica 5 - 1 Rowokół Smołdzino 31 października 2020 - 14:00
Sokół Szczypkowice 1 - 3 Pomorze Potęgowo 31 października 2020 - 13:00
KS Damnica 2 - 2 Polonez Bobrowniki 31 października 2020 - 14:00
Błękitni Główczyce 1 - 3 Stal Jezierzyce 31 października 2020 - 14:00
Słupia Charnowo 0 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska 31 października 2020 - 13:00
Szansa Siemianice 3 - 4 Gryf II Słupsk 31 października 2020 - 14:00
Kolejka 14 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (1) 
Garbarnia Kępice - Gryf II Słupsk
Szansa Siemianice - Skotawia Dębnica Kaszubska
Słupia Charnowo - Stal Jezierzyce
Błękitni Główczyce - Polonez Bobrowniki
KS Damnica - Pomorze Potęgowo
Sokół Szczypkowice - Rowokół Smołdzino
Słupia Kobylnica - Unison Machowino
Kolejka 15 - 27/28. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słupia Kobylnica - Garbarnia Kępice
Unison Machowino - Sokół Szczypkowice
Rowokół Smołdzino - KS Damnica
Pomorze Potęgowo - Błękitni Główczyce
Polonez Bobrowniki - Słupia Charnowo
Stal Jezierzyce - Szansa Siemianice
Skotawia Dębnica Kaszubska - Gryf II Słupsk
Kolejka 16 - 3. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Garbarnia Kępice - Skotawia Dębnica Kaszubska
Gryf II Słupsk - Stal Jezierzyce
Szansa Siemianice - Polonez Bobrowniki
Słupia Charnowo - Pomorze Potęgowo
Błękitni Główczyce - Rowokół Smołdzino
KS Damnica - Unison Machowino
Sokół Szczypkowice - Słupia Kobylnica
Kolejka 17 - 10/11. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Szczypkowice - Garbarnia Kępice
Słupia Kobylnica - KS Damnica
Unison Machowino - Błękitni Główczyce
Rowokół Smołdzino - Słupia Charnowo
Pomorze Potęgowo - Szansa Siemianice
Polonez Bobrowniki - Gryf II Słupsk
Stal Jezierzyce - Skotawia Dębnica Kaszubska
Kolejka 18 - 17/18. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Garbarnia Kępice - Stal Jezierzyce
Skotawia Dębnica Kaszubska - Polonez Bobrowniki
Gryf II Słupsk - Pomorze Potęgowo
Szansa Siemianice - Rowokół Smołdzino
Słupia Charnowo - Unison Machowino
Błękitni Główczyce - Słupia Kobylnica
KS Damnica - Sokół Szczypkowice
Kolejka 19 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Damnica - Garbarnia Kępice
Sokół Szczypkowice - Błękitni Główczyce
Słupia Kobylnica - Słupia Charnowo
Unison Machowino - Szansa Siemianice
Rowokół Smołdzino - Gryf II Słupsk
Pomorze Potęgowo - Skotawia Dębnica Kaszubska
Polonez Bobrowniki - Stal Jezierzyce
Kolejka 20 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Garbarnia Kępice - Polonez Bobrowniki
Stal Jezierzyce - Pomorze Potęgowo
Skotawia Dębnica Kaszubska - Rowokół Smołdzino
Gryf II Słupsk - Unison Machowino
Szansa Siemianice - Słupia Kobylnica
Słupia Charnowo - Sokół Szczypkowice
Błękitni Główczyce - KS Damnica
Kolejka 21 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Główczyce - Garbarnia Kępice
KS Damnica - Słupia Charnowo
Sokół Szczypkowice - Szansa Siemianice
Słupia Kobylnica - Gryf II Słupsk
Unison Machowino - Skotawia Dębnica Kaszubska
Rowokół Smołdzino - Stal Jezierzyce
Pomorze Potęgowo - Polonez Bobrowniki
Kolejka 22 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Garbarnia Kępice - Pomorze Potęgowo
Polonez Bobrowniki - Rowokół Smołdzino
Stal Jezierzyce - Unison Machowino
Skotawia Dębnica Kaszubska - Słupia Kobylnica
Gryf II Słupsk - Sokół Szczypkowice
Szansa Siemianice - KS Damnica
Słupia Charnowo - Błękitni Główczyce
Kolejka 23 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słupia Charnowo - Garbarnia Kępice
Błękitni Główczyce - Szansa Siemianice
KS Damnica - Gryf II Słupsk
Sokół Szczypkowice - Skotawia Dębnica Kaszubska
Słupia Kobylnica - Stal Jezierzyce
Unison Machowino - Polonez Bobrowniki
Rowokół Smołdzino - Pomorze Potęgowo
Kolejka 24 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Garbarnia Kępice - Rowokół Smołdzino
Pomorze Potęgowo - Unison Machowino
Polonez Bobrowniki - Słupia Kobylnica
Stal Jezierzyce - Sokół Szczypkowice
Skotawia Dębnica Kaszubska - KS Damnica
Gryf II Słupsk - Błękitni Główczyce
Szansa Siemianice - Słupia Charnowo
Kolejka 25 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Szansa Siemianice - Garbarnia Kępice
Słupia Charnowo - Gryf II Słupsk
Błękitni Główczyce - Skotawia Dębnica Kaszubska
KS Damnica - Stal Jezierzyce
Sokół Szczypkowice - Polonez Bobrowniki
Słupia Kobylnica - Pomorze Potęgowo
Unison Machowino - Rowokół Smołdzino
Kolejka 26 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Garbarnia Kępice - Unison Machowino 12 czerwca 2021 - 17:00
Rowokół Smołdzino - Słupia Kobylnica 12 czerwca 2021 - 17:00
Pomorze Potęgowo - Sokół Szczypkowice 12 czerwca 2021 - 17:00
Polonez Bobrowniki - KS Damnica 12 czerwca 2021 - 17:00
Stal Jezierzyce - Błękitni Główczyce 12 czerwca 2021 - 17:00
Skotawia Dębnica Kaszubska - Słupia Charnowo 12 czerwca 2021 - 17:00
Gryf II Słupsk - Szansa Siemianice 12 czerwca 2021 - 17:00