I liga kobiet - grupa północna - sezon 2019/2020

kujawsko-pomorskie, mazowieckie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Akademia Piłkarska LG 11 28 9 1 1 29 - 13
2. SMS II Łódź 11 27 9 0 2 39 - 11
3. Stomil Olsztyn KKP 11 22 7 1 3 31 - 16 2 6 2 0 0 9 - 3
4. Piastovia Piastów 11 22 7 1 3 24 - 22 2 3 1 0 1 4 - 7
5. Polonia Środa Wielkopolska 11 22 7 1 3 24 - 18 2 0 0 0 2 3 - 6
6. Praga Warszawa 11 19 6 1 4 26 - 13
7. Ząbkovia Ząbki 11 14 4 2 5 23 - 30
8. KS Raszyn 11 11 3 2 6 14 - 21 1 1 0 1 0 1 - 1
9. Medyk II Konin 11 11 3 2 6 23 - 18 1 1 0 1 0 1 - 1
10. Kotwica Kołobrzeg AP 11 9 3 0 8 9 - 28
11. Unifreeze Górzno 11 4 0 4 7 19 - 34
12. Polonia Poznań 11 1 0 1 10 5 - 42


Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Medyk II Konin 1 - 1 KS Raszyn 18 sierpnia 2019 - 17:00
Stomil Olsztyn KKP 6 - 1 Piastovia Piastów 18 sierpnia 2019 - 12:00
Praga Warszawa 2 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 17 sierpnia 2019 - 12:30
Ząbkovia Ząbki 1 - 1 Unifreeze Górzno 18 sierpnia 2019 - 16:00
SMS II Łódź 6 - 0 Polonia Poznań 17 sierpnia 2019 - 12:00
Kotwica Kołobrzeg AP 1 - 3 Akademia Piłkarska LG 18 sierpnia 2019 - 16:00
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Raszyn 0 - 2 Akademia Piłkarska LG 25 sierpnia 2019 - 15:00
Polonia Poznań 1 - 3 Kotwica Kołobrzeg AP 25 sierpnia 2019 - 14:00
Unifreeze Górzno 1 - 5 SMS II Łódź 24 sierpnia 2019 - 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 1 Ząbkovia Ząbki 25 sierpnia 2019 - 12:00
Piastovia Piastów 0 - 1 Praga Warszawa 25 sierpnia 2019 - 16:00
Medyk II Konin 0 - 3 Stomil Olsztyn KKP 24 sierpnia 2019 - 15:00
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stomil Olsztyn KKP 3 - 1 KS Raszyn 8 września 2019 - 12:00
Praga Warszawa 1 - 1 Medyk II Konin 8 września 2019 - 12:30
Ząbkovia Ząbki 3 - 5 Piastovia Piastów 8 września 2019 - 13:30
SMS II Łódź 5 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 8 września 2019 - 12:00
Kotwica Kołobrzeg AP 2 - 1 Unifreeze Górzno 8 września 2019 - 16:00
Akademia Piłkarska LG 4 - 1 Polonia Poznań 8 września 2019 - 12:00
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Raszyn 1 - 0 Polonia Poznań 15 września 2019 - 15:00
Unifreeze Górzno 3 - 4 Akademia Piłkarska LG 14 września 2019 - 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 0 Kotwica Kołobrzeg AP 15 września 2019 - 12:00
Piastovia Piastów 1 - 6 SMS II Łódź 15 września 2019 - 16:00
Medyk II Konin 0 - 2 Ząbkovia Ząbki 15 września 2019 - 16:00
Stomil Olsztyn KKP 0 - 2 Praga Warszawa 15 września 2019 - 12:00
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Raszyn 3 - 1 Praga Warszawa 21 września 2019 - 19:00
Ząbkovia Ząbki 3 - 3 Stomil Olsztyn KKP 21 września 2019 - 14:15
SMS II Łódź 2 - 1 Medyk II Konin 21 września 2019 - 12:00
Kotwica Kołobrzeg AP 0 - 2 Piastovia Piastów 22 września 2019 - 16:00
Akademia Piłkarska LG 2 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 22 września 2019 - 14:00
Polonia Poznań 2 - 2 Unifreeze Górzno 21 września 2019 - 19:00
Kolejka 6 - 25. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Raszyn 3 - 3 Unifreeze Górzno 25 września 2019 - 18:00
Polonia Środa Wielkopolska 4 - 0 Polonia Poznań 26 września 2019 - 17:00
Piastovia Piastów 2 - 0 Akademia Piłkarska LG 25 września 2019 - 16:00
Medyk II Konin 5 - 0 Kotwica Kołobrzeg AP 25 września 2019 - 16:00
Stomil Olsztyn KKP 1 - 0 SMS II Łódź 25 września 2019 - 12:00
Praga Warszawa 6 - 1 Ząbkovia Ząbki 25 września 2019 - 17:00
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ząbkovia Ząbki 2 - 1 KS Raszyn 13 października 2019 - 18:00
SMS II Łódź 3 - 2 Praga Warszawa 13 października 2019 - 12:00
Kotwica Kołobrzeg AP 2 - 1 Stomil Olsztyn KKP 13 października 2019 - 14:00
Akademia Piłkarska LG 3 - 2 Medyk II Konin 13 października 2019 - 14:00
Polonia Poznań 0 - 3 Piastovia Piastów 13 października 2019 - 14:00
Unifreeze Górzno 2 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 13 października 2019 - 12:00
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Raszyn 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 20 października 2019 - 15:00
Piastovia Piastów 2 - 2 Unifreeze Górzno 20 października 2019 - 15:00
Medyk II Konin 7 - 0 Polonia Poznań 20 października 2019 - 13:00
Stomil Olsztyn KKP 2 - 3 Akademia Piłkarska LG 20 października 2019 - 12:00
Praga Warszawa 5 - 0 Kotwica Kołobrzeg AP 19 października 2019 - 12:30
Ząbkovia Ząbki 1 - 6 SMS II Łódź 20 października 2019 - 12:00
Kolejka 9 - 23. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
SMS II Łódź 5 - 1 KS Raszyn 9 listopada 2019 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg AP 1 - 4 Ząbkovia Ząbki 23 października 2019 - 17:00
Akademia Piłkarska LG 2 - 0 Praga Warszawa 23 października 2019 - 17:00
Polonia Poznań 0 - 5 Stomil Olsztyn KKP 23 października 2019 - 12:00
Unifreeze Górzno 2 - 4 Medyk II Konin 23 października 2019 - 14:00
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 3 Piastovia Piastów 23 października 2019 - 15:30
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Raszyn 1 - 2 Piastovia Piastów 27 października 2019 - 18:00
Medyk II Konin 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 27 października 2019 - 11:00
Stomil Olsztyn KKP 4 - 2 Unifreeze Górzno 27 października 2019 - 12:00
Praga Warszawa 2 - 0 Polonia Poznań 27 października 2019 - 12:30
Ząbkovia Ząbki 0 - 3 Akademia Piłkarska LG 27 października 2019 - 14:00
SMS II Łódź 1 - 0 Kotwica Kołobrzeg AP 27 października 2019 - 12:00
Kolejka 11 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kotwica Kołobrzeg AP 0 - 2 KS Raszyn 17 listopada 2019 - 13:00
Akademia Piłkarska LG 3 - 0 SMS II Łódź 17 listopada 2019 - 14:00
Polonia Poznań 1 - 5 Ząbkovia Ząbki 17 listopada 2019 - 14:00
Unifreeze Górzno 0 - 4 Praga Warszawa 17 listopada 2019 - 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 3 Stomil Olsztyn KKP 17 listopada 2019 - 12:00
Piastovia Piastów 3 - 2 Medyk II Konin 17 listopada 2019 - 13:00
Kolejka 12 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Raszyn - Medyk II Konin 15 marca 2020 - 12:00
Piastovia Piastów - Stomil Olsztyn KKP 15 marca 2020 - 15:00
Polonia Środa Wielkopolska - Praga Warszawa 15 marca 2020 - 12:00
Unifreeze Górzno - Ząbkovia Ząbki 14 marca 2020 - 12:00
Polonia Poznań - SMS II Łódź
Akademia Piłkarska LG - Kotwica Kołobrzeg AP 14 marca 2020 - 14:00
Kolejka 13 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Piłkarska LG - KS Raszyn 22 marca 2020 - 14:00
Kotwica Kołobrzeg AP - Polonia Poznań
SMS II Łódź - Unifreeze Górzno 21 marca 2020 - 15:00
Ząbkovia Ząbki - Polonia Środa Wielkopolska
Praga Warszawa - Piastovia Piastów 21 marca 2020 - 14:00
Stomil Olsztyn KKP - Medyk II Konin 21 marca 2020 - 19:30
Kolejka 14 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Raszyn - Stomil Olsztyn KKP 28 marca 2020 - 12:00
Medyk II Konin - Praga Warszawa 29 marca 2020 - 12:00
Piastovia Piastów - Ząbkovia Ząbki 29 marca 2020 - 16:00
Polonia Środa Wielkopolska - SMS II Łódź 29 marca 2020 - 12:00
Unifreeze Górzno - Kotwica Kołobrzeg AP
Polonia Poznań - Akademia Piłkarska LG
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia Poznań - KS Raszyn
Akademia Piłkarska LG - Unifreeze Górzno 18 kwietnia 2020 - 14:00
Kotwica Kołobrzeg AP - Polonia Środa Wielkopolska 18 kwietnia 2020 - 14:00
SMS II Łódź - Piastovia Piastów 19 kwietnia 2020 - 15:00
Ząbkovia Ząbki - Medyk II Konin
Praga Warszawa - Stomil Olsztyn KKP 19 kwietnia 2020 - 12:00
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Praga Warszawa - KS Raszyn 25 kwietnia 2020 - 14:00
Stomil Olsztyn KKP - Ząbkovia Ząbki
Medyk II Konin - SMS II Łódź 25 kwietnia 2020 - 15:00
Piastovia Piastów - Kotwica Kołobrzeg AP 26 kwietnia 2020 - 16:00
Polonia Środa Wielkopolska - Akademia Piłkarska LG
Unifreeze Górzno - Polonia Poznań
Kolejka 17 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unifreeze Górzno - KS Raszyn
Polonia Poznań - Polonia Środa Wielkopolska
Akademia Piłkarska LG - Piastovia Piastów 3 maja 2020 - 14:00
Kotwica Kołobrzeg AP - Medyk II Konin 3 maja 2020 - 16:00
SMS II Łódź - Stomil Olsztyn KKP 3 maja 2020 - 15:00
Ząbkovia Ząbki - Praga Warszawa
Kolejka 18 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Raszyn - Ząbkovia Ząbki 9 maja 2020 - 14:00
Praga Warszawa - SMS II Łódź 9 maja 2020 - 16:00
Stomil Olsztyn KKP - Kotwica Kołobrzeg AP
Medyk II Konin - Akademia Piłkarska LG 9 maja 2020 - 15:00
Piastovia Piastów - Polonia Poznań 10 maja 2020 - 17:00
Polonia Środa Wielkopolska - Unifreeze Górzno
Kolejka 19 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia Środa Wielkopolska - KS Raszyn
Unifreeze Górzno - Piastovia Piastów
Polonia Poznań - Medyk II Konin
Akademia Piłkarska LG - Stomil Olsztyn KKP 17 maja 2020 - 14:00
Kotwica Kołobrzeg AP - Praga Warszawa 17 maja 2020 - 14:00
SMS II Łódź - Ząbkovia Ząbki 16 maja 2020 - 12:00
Kolejka 20 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Raszyn - SMS II Łódź 24 maja 2020 - 16:00
Ząbkovia Ząbki - Kotwica Kołobrzeg AP
Praga Warszawa - Akademia Piłkarska LG 24 maja 2020 - 12:00
Stomil Olsztyn KKP - Polonia Poznań
Medyk II Konin - Unifreeze Górzno 23 maja 2020 - 15:00
Piastovia Piastów - Polonia Środa Wielkopolska 24 maja 2020 - 17:00
Kolejka 21 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Piastovia Piastów - KS Raszyn 31 maja 2020 - 16:00
Polonia Środa Wielkopolska - Medyk II Konin 31 maja 2020 - 16:00
Unifreeze Górzno - Stomil Olsztyn KKP 31 maja 2020 - 16:00
Polonia Poznań - Praga Warszawa 31 maja 2020 - 16:00
Akademia Piłkarska LG - Ząbkovia Ząbki 31 maja 2020 - 16:00
Kotwica Kołobrzeg AP - SMS II Łódź 31 maja 2020 - 16:00
Kolejka 22 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Raszyn - Kotwica Kołobrzeg AP 7 czerwca 2020 - 16:00
SMS II Łódź - Akademia Piłkarska LG 7 czerwca 2020 - 16:00
Ząbkovia Ząbki - Polonia Poznań 7 czerwca 2020 - 16:00
Praga Warszawa - Unifreeze Górzno 7 czerwca 2020 - 16:00
Stomil Olsztyn KKP - Polonia Środa Wielkopolska 7 czerwca 2020 - 16:00
Medyk II Konin - Piastovia Piastów 7 czerwca 2020 - 16:00