Liga Juniorów C1 - grupa Malbork IV - sezon 2019/2020

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 18 6 0 1 61 - 15
2. KP II Starogard Gdański 7 16 5 1 1 36 - 15 1 1 0 1 0 1 - 1
3. AP Malbork 7 16 5 1 1 26 - 13 1 1 0 1 0 1 - 1
4. Unia Tczew 7 13 4 1 2 31 - 9
5. Gryf Tczew MKS 7 10 3 1 3 29 - 20
6. Grom Nowy Staw 7 3 1 0 6 16 - 44 2 3 1 0 1 11 - 6
7. Supra Kwidzyn 7 3 1 0 6 15 - 51 2 3 1 0 1 9 - 10
8. Orły Tczew 7 3 1 0 6 7 - 54 2 3 1 0 1 4 - 8


 Baner


Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 - 3 AP Malbork 31 sierpnia 2019 - 11:00
2. Unia Tczew 1 - 1 Gryf Tczew MKS 19 października 2019 - 16:00
3. Supra Kwidzyn 3 - 9 Grom Nowy Staw 1 września 2019 - 13:00
4. Orły Tczew 2 - 11 KP II Starogard Gdański 1 września 2019 - 10:00
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
5. AP Malbork 1 - 1 KP II Starogard Gdański 7 września 2019 - 15:00
6. Grom Nowy Staw 2 - 3 Orły Tczew 8 września 2019 - 10:00
7. Gryf Tczew MKS 7 - 1 Supra Kwidzyn 7 września 2019 - 13:30
8. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 1 Unia Tczew 7 września 2019 - 11:00
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Unia Tczew 0 - 2 AP Malbork 14 września 2019 - 13:00
10. Supra Kwidzyn 3 - 12 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 września 2019 - 13:00
11. Orły Tczew 1 - 9 Gryf Tczew MKS 15 września 2019 - 11:00
12. KP II Starogard Gdański 6 - 0 Grom Nowy Staw 14 września 2019 - 11:00
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. AP Malbork 5 - 0 Grom Nowy Staw 21 września 2019 - 13:00
14. Gryf Tczew MKS 2 - 4 KP II Starogard Gdański 21 września 2019 - 13:30
15. Żuławy Nowy Dwór Gdański 12 - 0 Orły Tczew 21 września 2019 - 11:00
16. Unia Tczew 6 - 1 Supra Kwidzyn 22 września 2019 - 11:00
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Supra Kwidzyn 1 - 8 AP Malbork 29 września 2019 - 13:00
18. Orły Tczew 0 - 11 Unia Tczew 29 września 2019 - 15:00
19. KP II Starogard Gdański 5 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 28 września 2019 - 11:00
20. Grom Nowy Staw 4 - 6 Gryf Tczew MKS 29 września 2019 - 11:00
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. AP Malbork 4 - 2 Gryf Tczew MKS 5 października 2019 - 15:00
22. Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 - 1 Grom Nowy Staw 5 października 2019 - 11:00
23. Unia Tczew 7 - 1 KP II Starogard Gdański 5 października 2019 - 16:30
24. Supra Kwidzyn 6 - 1 Orły Tczew 6 października 2019 - 13:00
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Orły Tczew 0 - 3 AP Malbork 12 października 2019 - 11:00
26. KP II Starogard Gdański 8 - 0 Supra Kwidzyn 12 października 2019 - 11:00
27. Grom Nowy Staw 0 - 5 Unia Tczew 13 października 2019 - 10:00
28. Gryf Tczew MKS 2 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański 12 października 2019 - 11:00
Kolejka 8 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. AP Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 kwietnia 2020 - 13:00
30. Gryf Tczew MKS - Unia Tczew 4 kwietnia 2020 - 13:30
31. Grom Nowy Staw - Supra Kwidzyn 5 kwietnia 2020 - 13:30
32. KP II Starogard Gdański - Orły Tczew
Kolejka 9 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. KP II Starogard Gdański - AP Malbork 8 kwietnia 2020 - 19:15
34. Orły Tczew - Grom Nowy Staw
35. Supra Kwidzyn - Gryf Tczew MKS
36. Unia Tczew - Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 kwietnia 2020 - 11:00
Kolejka 10 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. AP Malbork - Unia Tczew 19 kwietnia 2020 - 13:00
38. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Supra Kwidzyn 18 kwietnia 2020 - 11:00
39. Gryf Tczew MKS - Orły Tczew 18 kwietnia 2020 - 14:00
40. Grom Nowy Staw - KP II Starogard Gdański 19 kwietnia 2020 - 13:30
Kolejka 11 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Grom Nowy Staw - AP Malbork 26 kwietnia 2020 - 11:00
42. KP II Starogard Gdański - Gryf Tczew MKS 26 kwietnia 2020 - 15:00
43. Orły Tczew - Żuławy Nowy Dwór Gdański
44. Supra Kwidzyn - Unia Tczew
Kolejka 12 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
45. AP Malbork - Supra Kwidzyn 2 maja 2020 - 13:00
46. Unia Tczew - Orły Tczew 2 maja 2020 - 11:00
47. Żuławy Nowy Dwór Gdański - KP II Starogard Gdański 2 maja 2020 - 11:00
48. Gryf Tczew MKS - Grom Nowy Staw 2 maja 2020 - 11:00
Kolejka 13 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Gryf Tczew MKS - AP Malbork 9 maja 2020 - 14:00
50. Grom Nowy Staw - Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 maja 2020 - 13:30
51. KP II Starogard Gdański - Unia Tczew 10 maja 2020 - 13:00
52. Orły Tczew - Supra Kwidzyn
Kolejka 14 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
53. AP Malbork - Orły Tczew 16 maja 2020 - 13:00
54. Supra Kwidzyn - KP II Starogard Gdański
55. Unia Tczew - Grom Nowy Staw 16 maja 2020 - 14:00
56. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Gryf Tczew MKS 16 maja 2020 - 11:00
© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE