MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D2 - grupa Słupsk II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Junior Football Academy Przechlewo 2 6 2 0 0 9 - 0 2 6 2 0 0 9 - 0
2. Start Miastko 3 6 2 0 1 7 - 10 2 3 1 0 1 3 - 7
3. Dolina Gałąźnia Wielka 3 6 2 0 1 12 - 5 1 0 0 0 1 1 - 3
4. Kaszubia Studzienice 3 6 2 0 1 12 - 6 1 0 0 0 1 0 - 3
5. Lider Rychnowy 3 3 1 0 2 9 - 13 1 3 1 0 0 5 - 0
6. MKS Debrzno 2 3 1 0 1 15 - 3
7. Kolejarz Chojnice 3 3 1 0 2 5 - 11 1 0 0 0 1 0 - 5
8. Chojniczanka Chojnice 3 0 0 0 3 2 - 23




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Kolejarz Chojnice 3 - 2 Chojniczanka Chojnice 1 września 2019 - 16:30
2. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 3 Start Miastko 18 września 2019 - 17:30
3. Lider Rychnowy 1 - 9 Kaszubia Studzienice 1 września 2019 - 13:00
4. Junior Football Academy Przechlewo - MKS Debrzno 9 października 2019 - 16:45
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
5. Chojniczanka Chojnice 0 - 13 MKS Debrzno 11 września 2019 - 15:30
6. Kaszubia Studzienice 0 - 3 Junior Football Academy Przechlewo 7 września 2019 - 11:00
7. Start Miastko 4 - 3 Lider Rychnowy 8 września 2019 - 11:00
8. Kolejarz Chojnice 2 - 4 Dolina Gałąźnia Wielka 7 września 2019 - 11:00
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Dolina Gałąźnia Wielka 7 - 0 Chojniczanka Chojnice 14 września 2019 - 17:15
10. Lider Rychnowy 5 - 0 Kolejarz Chojnice 15 września 2019 - 11:00
11. Junior Football Academy Przechlewo 6 - 0 Start Miastko 14 września 2019 - 13:30
12. MKS Debrzno 2 - 3 Kaszubia Studzienice 13 września 2019 - 17:30
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Chojniczanka Chojnice - Kaszubia Studzienice 22 września 2019 - 11:00
14. Start Miastko - MKS Debrzno 22 września 2019 - 11:00
15. Kolejarz Chojnice - Junior Football Academy Przechlewo 21 września 2019 - 11:00
16. Dolina Gałąźnia Wielka - Lider Rychnowy 25 września 2019 - 17:45
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Lider Rychnowy - Chojniczanka Chojnice 29 września 2019 - 13:00
18. Junior Football Academy Przechlewo - Dolina Gałąźnia Wielka 2 października 2019 - 17:00
19. MKS Debrzno - Kolejarz Chojnice 29 września 2019 - 10:00
20. Kaszubia Studzienice - Start Miastko 29 września 2019 - 11:00
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Chojniczanka Chojnice - Start Miastko 5 października 2019 - 11:00
22. Kolejarz Chojnice - Kaszubia Studzienice 5 października 2019 - 11:00
23. Dolina Gałąźnia Wielka - MKS Debrzno 5 października 2019 - 11:00
24. Lider Rychnowy - Junior Football Academy Przechlewo 6 października 2019 - 13:00
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Junior Football Academy Przechlewo - Chojniczanka Chojnice 12 października 2019 - 12:00
26. MKS Debrzno - Lider Rychnowy 12 października 2019 - 11:00
27. Kaszubia Studzienice - Dolina Gałąźnia Wielka 12 października 2019 - 11:00
28. Start Miastko - Kolejarz Chojnice 13 października 2019 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE