Liga Juniorów D2 - grupa Słupsk I - sezon 2019/2020

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Słupsk 7 18 6 0 1 60 - 7
2. Pogoń Lębork 7 16 5 1 1 29 - 8
3. Jantar Ustka 7 15 5 0 2 46 - 15
4. Grasz Dwumiasto 7 13 4 1 2 31 - 17
5. UKS GAP Bruskowo Wielkie 7 12 4 0 3 32 - 24
6. Gryf Słupsk KS 7 6 2 0 5 15 - 47
7. Stal Jezierzyce 7 3 1 0 6 16 - 45
8. Błękitni Główczyce 7 0 0 0 7 5 - 71


 Baner


Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Gryf Słupsk KS 0 - 6 UKS GAP Bruskowo Wielkie 1 września 2019 - 12:45
2. Błękitni Główczyce 0 - 7 Pogoń Lębork 31 sierpnia 2019 - 11:00
3. Jantar Ustka 12 - 1 Stal Jezierzyce 31 sierpnia 2019 - 11:00
4. Grasz Dwumiasto 1 - 7 Gryf Słupsk 1 września 2019 - 14:00
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
5. UKS GAP Bruskowo Wielkie 1 - 7 Gryf Słupsk 17 września 2019 - 17:30
6. Stal Jezierzyce 2 - 6 Grasz Dwumiasto 7 września 2019 - 11:00
7. Pogoń Lębork 1 - 3 Jantar Ustka 7 września 2019 - 13:00
8. Gryf Słupsk KS 6 - 0 Błękitni Główczyce 7 września 2019 - 13:00
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Błękitni Główczyce 3 - 11 UKS GAP Bruskowo Wielkie 14 września 2019 - 11:00
10. Jantar Ustka 5 - 2 Gryf Słupsk KS 14 września 2019 - 13:00
11. Grasz Dwumiasto 2 - 2 Pogoń Lębork 15 września 2019 - 14:00
12. Gryf Słupsk 7 - 0 Stal Jezierzyce 14 września 2019 - 09:30
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. UKS GAP Bruskowo Wielkie 7 - 2 Stal Jezierzyce 9 października 2019 - 16:00
14. Pogoń Lębork 2 - 1 Gryf Słupsk 21 września 2019 - 13:00
15. Gryf Słupsk KS 0 - 9 Grasz Dwumiasto 21 września 2019 - 13:00
16. Błękitni Główczyce 0 - 16 Jantar Ustka 21 września 2019 - 11:00
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Jantar Ustka 3 - 5 UKS GAP Bruskowo Wielkie 28 września 2019 - 13:00
18. Grasz Dwumiasto 7 - 0 Błękitni Główczyce 29 września 2019 - 14:00
19. Gryf Słupsk 18 - 1 Gryf Słupsk KS 29 września 2019 - 14:00
20. Stal Jezierzyce 0 - 6 Pogoń Lębork 29 września 2019 - 11:00
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. UKS GAP Bruskowo Wielkie 1 - 4 Pogoń Lębork 5 października 2019 - 14:15
22. Gryf Słupsk KS 5 - 2 Stal Jezierzyce 6 października 2019 - 15:30
23. Błękitni Główczyce 0 - 15 Gryf Słupsk 5 października 2019 - 11:00
24. Jantar Ustka 5 - 1 Grasz Dwumiasto 5 października 2019 - 11:00
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Grasz Dwumiasto 5 - 1 UKS GAP Bruskowo Wielkie 13 października 2019 - 14:00
26. Gryf Słupsk 5 - 2 Jantar Ustka 13 października 2019 - 14:00
27. Stal Jezierzyce 9 - 2 Błękitni Główczyce 12 października 2019 - 11:00
28. Pogoń Lębork 7 - 1 Gryf Słupsk KS 12 października 2019 - 11:00
Kolejka 8 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. UKS GAP Bruskowo Wielkie - Gryf Słupsk KS 4 kwietnia 2020 - 11:00
30. Pogoń Lębork - Błękitni Główczyce 4 kwietnia 2020 - 13:00
31. Stal Jezierzyce - Jantar Ustka
32. Gryf Słupsk - Grasz Dwumiasto
Kolejka 9 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Gryf Słupsk - UKS GAP Bruskowo Wielkie
34. Grasz Dwumiasto - Stal Jezierzyce 11 kwietnia 2020 - 14:00
35. Jantar Ustka - Pogoń Lębork 8 kwietnia 2020 - 15:00
36. Błękitni Główczyce - Gryf Słupsk KS 8 kwietnia 2020 - 17:00
Kolejka 10 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. UKS GAP Bruskowo Wielkie - Błękitni Główczyce 18 kwietnia 2020 - 11:00
38. Gryf Słupsk KS - Jantar Ustka 19 kwietnia 2020 - 11:00
39. Pogoń Lębork - Grasz Dwumiasto 18 kwietnia 2020 - 13:00
40. Stal Jezierzyce - Gryf Słupsk
Kolejka 11 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Stal Jezierzyce - UKS GAP Bruskowo Wielkie
42. Gryf Słupsk - Pogoń Lębork
43. Grasz Dwumiasto - Gryf Słupsk KS 26 kwietnia 2020 - 11:00
44. Jantar Ustka - Błękitni Główczyce 26 kwietnia 2020 - 14:00
Kolejka 12 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
45. UKS GAP Bruskowo Wielkie - Jantar Ustka 3 maja 2020 - 17:00
46. Błękitni Główczyce - Grasz Dwumiasto 2 maja 2020 - 11:00
47. Gryf Słupsk KS - Gryf Słupsk 2 maja 2020 - 16:00
48. Pogoń Lębork - Stal Jezierzyce 2 maja 2020 - 16:00
Kolejka 13 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Pogoń Lębork - UKS GAP Bruskowo Wielkie 9 maja 2020 - 11:00
50. Stal Jezierzyce - Gryf Słupsk KS
51. Gryf Słupsk - Błękitni Główczyce
52. Grasz Dwumiasto - Jantar Ustka 9 maja 2020 - 17:00
Kolejka 14 - 17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
53. UKS GAP Bruskowo Wielkie - Grasz Dwumiasto 17 maja 2020 - 13:00
54. Jantar Ustka - Gryf Słupsk 17 maja 2020 - 13:00
55. Błękitni Główczyce - Stal Jezierzyce 17 maja 2020 - 13:00
56. Gryf Słupsk KS - Pogoń Lębork 17 maja 2020 - 13:00
© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE