Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wierzyca Pelplin |
7 - 4 |
AP Tczew |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 14 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
31 sierpnia 2019
31.08 - 13:00 |
Pogoń Smętowo |
0 - 9 |
Gryf II Tczew MKS |
30 sierpnia 2019
30.08 - 16:00 |
Orzeł Subkowy |
4 - 2 |
KP II Starogard Gdański |
1 września 2019
1.09 - 17:00 |
Pauza: DSPN Kwidzyn, |
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Tczew |
6 - 2 |
KP II Starogard Gdański |
8 września 2019
8.09 - 11:00 |
Gryf II Tczew MKS |
4 - 3 |
Orzeł Subkowy |
8 września 2019
8.09 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
12 - 2 |
Pogoń Smętowo |
8 września 2019
8.09 - 13:00 |
Wierzyca Pelplin |
17 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
8 września 2019
8.09 - 11:00 |
Pauza: Beniaminek 03 II Starogard Gdański, |
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rodło Kwidzyn |
3 - 5 |
AP Tczew |
14 września 2019
14.09 - 13:00 |
Pogoń Smętowo |
1 - 10 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
14 września 2019
14.09 - 09:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 9 |
DSPN Kwidzyn |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
KP II Starogard Gdański |
0 - 6 |
Gryf II Tczew MKS |
14 września 2019
14.09 - 13:00 |
Pauza: Wierzyca Pelplin, |
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Tczew |
4 - 2 |
Gryf II Tczew MKS |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
5 - 0 |
KP II Starogard Gdański |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
5 - 1 |
Orzeł Subkowy |
22 września 2019
22.09 - 15:00 |
Wierzyca Pelplin |
18 - 1 |
Pogoń Smętowo |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
Pauza: Rodło Kwidzyn, |
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Smętowo |
4 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
28 września 2019
28.09 - 09:00 |
Orzeł Subkowy |
3 - 11 |
Wierzyca Pelplin |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
KP II Starogard Gdański |
2 - 8 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
28 września 2019
28.09 - 13:00 |
Gryf II Tczew MKS |
1 - 3 |
DSPN Kwidzyn |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
Pauza: AP Tczew, |
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Tczew |
2 - 4 |
DSPN Kwidzyn |
6 października 2019
6.10 - 11:00 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
3 - 2 |
Gryf II Tczew MKS |
5 października 2019
5.10 - 13:00 |
Wierzyca Pelplin |
4 - 0 |
KP II Starogard Gdański |
6 października 2019
6.10 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 8 |
Orzeł Subkowy |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Pauza: Pogoń Smętowo, |
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Smętowo |
0 - 12 |
AP Tczew |
13 października 2019
13.10 - 12:00 |
KP II Starogard Gdański |
4 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
12 października 2019
12.10 - 13:00 |
Gryf II Tczew MKS |
1 - 4 |
Wierzyca Pelplin |
12 października 2019
12.10 - 13:30 |
DSPN Kwidzyn |
5 - 4 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
Pauza: Orzeł Subkowy, |
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Tczew |
2 - 12 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
4 - 0 |
DSPN Kwidzyn |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 3 |
Gryf II Tczew MKS |
19 października 2019
19.10 - 10:00 |
Pogoń Smętowo |
0 - 9 |
Orzeł Subkowy |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
Pauza: KP II Starogard Gdański, |
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Subkowy |
9 - 1 |
AP Tczew |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
KP II Starogard Gdański |
5 - 2 |
Pogoń Smętowo |
26 października 2019
26.10 - 13:00 |
DSPN Kwidzyn |
4 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
26 października 2019
26.10 - 10:00 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
5 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
27 października 2019
27.10 - 13:00 |
Pauza: Gryf II Tczew MKS, |
Kolejka 10 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Tczew |
- |
Wierzyca Pelplin |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
- |
Rodło Kwidzyn |
29 marca 2020
29.03 - 13:00 |
Gryf II Tczew MKS |
- |
Pogoń Smętowo |
29 marca 2020
29.03 - 14:00 |
KP II Starogard Gdański |
- |
Orzeł Subkowy |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
Pauza: DSPN Kwidzyn, |
Kolejka 11 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP II Starogard Gdański |
- |
AP Tczew |
5 kwietnia 2020
5.04 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
- |
Gryf II Tczew MKS |
|
Pogoń Smętowo |
- |
DSPN Kwidzyn |
|
Rodło Kwidzyn |
- |
Wierzyca Pelplin |
4 kwietnia 2020
4.04 - 13:00 |
Pauza: Beniaminek 03 II Starogard Gdański, |
Kolejka 12 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Tczew |
- |
Rodło Kwidzyn |
11 kwietnia 2020
11.04 - 11:00 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
- |
Pogoń Smętowo |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
DSPN Kwidzyn |
- |
Orzeł Subkowy |
|
Gryf II Tczew MKS |
- |
KP II Starogard Gdański |
8 kwietnia 2020
8.04 - 15:00 |
Pauza: Wierzyca Pelplin, |
Kolejka 13 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf II Tczew MKS |
- |
AP Tczew |
19 kwietnia 2020
19.04 - 10:00 |
KP II Starogard Gdański |
- |
DSPN Kwidzyn |
18 kwietnia 2020
18.04 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
- |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
|
Pogoń Smętowo |
- |
Wierzyca Pelplin |
|
Pauza: Rodło Kwidzyn, |
Kolejka 14 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rodło Kwidzyn |
- |
Pogoń Smętowo |
25 kwietnia 2020
25.04 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
- |
Orzeł Subkowy |
26 kwietnia 2020
26.04 - 11:00 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
- |
KP II Starogard Gdański |
25 kwietnia 2020
25.04 - 13:00 |
DSPN Kwidzyn |
- |
Gryf II Tczew MKS |
|
Pauza: AP Tczew, |
Kolejka 15 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
DSPN Kwidzyn |
- |
AP Tczew |
|
Gryf II Tczew MKS |
- |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
|
KP II Starogard Gdański |
- |
Wierzyca Pelplin |
2 maja 2020
2.05 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
- |
Rodło Kwidzyn |
|
Pauza: Pogoń Smętowo, |
Kolejka 16 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Tczew |
- |
Pogoń Smętowo |
9 maja 2020
9.05 - 16:00 |
Rodło Kwidzyn |
- |
KP II Starogard Gdański |
9 maja 2020
9.05 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
- |
Gryf II Tczew MKS |
10 maja 2020
10.05 - 11:00 |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
- |
DSPN Kwidzyn |
9 maja 2020
9.05 - 11:00 |
Pauza: Orzeł Subkowy, |
Kolejka 17 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
- |
AP Tczew |
16 maja 2020
16.05 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
- |
Wierzyca Pelplin |
|
Gryf II Tczew MKS |
- |
Rodło Kwidzyn |
16 maja 2020
16.05 - 10:00 |
Orzeł Subkowy |
- |
Pogoń Smętowo |
|
Pauza: KP II Starogard Gdański, |
Kolejka 18 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Tczew |
- |
Orzeł Subkowy |
24 maja 2020
24.05 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
- |
KP II Starogard Gdański |
|
Rodło Kwidzyn |
- |
DSPN Kwidzyn |
24 maja 2020
24.05 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
- |
Beniaminek 03 II Starogard Gdański |
24 maja 2020
24.05 - 15:00 |
Pauza: Gryf II Tczew MKS, . |
|