Liga Juniorów D2 - grupa Malbork VII - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 8 21 7 0 1 61 - 15 2 3 1 0 1 9 - 7
2. Wierzyca Pelplin 8 21 7 0 1 67 - 14 2 3 1 0 1 6 - 5
3. DSPN Kwidzyn 8 21 7 0 1 42 - 13 2 3 1 0 1 5 - 8
4. Orzeł Subkowy 8 12 4 0 4 37 - 34 2 3 1 0 1 12 - 5
5. Gryf II Tczew MKS 8 12 4 0 4 28 - 18 2 3 1 0 1 6 - 7
6. AP Tczew 8 12 4 0 4 36 - 39 2 3 1 0 1 5 - 11
7. KP II Starogard Gdański 8 6 2 0 6 15 - 36
8. Pogoń Smętowo 8 3 1 0 7 10 - 76
9. Rodło Kwidzyn 8 0 0 0 8 8 - 59


 Baner


Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Wierzyca Pelplin 7 - 4 AP Tczew 31 sierpnia 2019 - 17:00
2. Rodło Kwidzyn 0 - 14 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 31 sierpnia 2019 - 13:00
4. Pogoń Smętowo 0 - 9 Gryf II Tczew MKS 30 sierpnia 2019 - 16:00
5. Orzeł Subkowy 4 - 2 KP II Starogard Gdański 1 września 2019 - 17:00
Pauza: DSPN Kwidzyn,
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. AP Tczew 6 - 2 KP II Starogard Gdański 8 września 2019 - 11:00
7. Gryf II Tczew MKS 4 - 3 Orzeł Subkowy 8 września 2019 - 11:00
8. DSPN Kwidzyn 12 - 2 Pogoń Smętowo 8 września 2019 - 13:00
10. Wierzyca Pelplin 17 - 0 Rodło Kwidzyn 8 września 2019 - 11:00
Pauza: Beniaminek 03 II Starogard Gdański,
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Rodło Kwidzyn 3 - 5 AP Tczew 14 września 2019 - 13:00
13. Pogoń Smętowo 1 - 10 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 14 września 2019 - 09:00
14. Orzeł Subkowy 0 - 9 DSPN Kwidzyn 15 września 2019 - 11:00
15. KP II Starogard Gdański 0 - 6 Gryf II Tczew MKS 14 września 2019 - 13:00
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. AP Tczew 4 - 2 Gryf II Tczew MKS 22 września 2019 - 11:00
17. DSPN Kwidzyn 5 - 0 KP II Starogard Gdański 21 września 2019 - 11:00
18. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 5 - 1 Orzeł Subkowy 22 września 2019 - 15:00
19. Wierzyca Pelplin 18 - 1 Pogoń Smętowo 22 września 2019 - 11:00
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Pogoń Smętowo 4 - 1 Rodło Kwidzyn 28 września 2019 - 09:00
23. Orzeł Subkowy 3 - 11 Wierzyca Pelplin 29 września 2019 - 11:00
24. KP II Starogard Gdański 2 - 8 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 28 września 2019 - 13:00
25. Gryf II Tczew MKS 1 - 3 DSPN Kwidzyn 29 września 2019 - 11:00
Pauza: AP Tczew,
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. AP Tczew 2 - 4 DSPN Kwidzyn 6 października 2019 - 11:00
27. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 3 - 2 Gryf II Tczew MKS 5 października 2019 - 13:00
28. Wierzyca Pelplin 4 - 0 KP II Starogard Gdański 6 października 2019 - 11:00
29. Rodło Kwidzyn 2 - 8 Orzeł Subkowy 5 października 2019 - 11:00
Pauza: Pogoń Smętowo,
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Pogoń Smętowo 0 - 12 AP Tczew 13 października 2019 - 12:00
33. KP II Starogard Gdański 4 - 1 Rodło Kwidzyn 12 października 2019 - 13:00
34. Gryf II Tczew MKS 1 - 4 Wierzyca Pelplin 12 października 2019 - 13:30
35. DSPN Kwidzyn 5 - 4 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 12 października 2019 - 11:00
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. AP Tczew 2 - 12 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 20 października 2019 - 11:00
37. Wierzyca Pelplin 4 - 0 DSPN Kwidzyn 20 października 2019 - 11:00
38. Rodło Kwidzyn 1 - 3 Gryf II Tczew MKS 19 października 2019 - 10:00
40. Pogoń Smętowo 0 - 9 Orzeł Subkowy 19 października 2019 - 11:00
Pauza: KP II Starogard Gdański,
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Orzeł Subkowy 9 - 1 AP Tczew 26 października 2019 - 11:00
42. KP II Starogard Gdański 5 - 2 Pogoń Smętowo 26 października 2019 - 13:00
44. DSPN Kwidzyn 4 - 0 Rodło Kwidzyn 26 października 2019 - 10:00
45. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 5 - 2 Wierzyca Pelplin 27 października 2019 - 13:00
Pauza: Gryf II Tczew MKS,
Kolejka 10 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. AP Tczew - Wierzyca Pelplin 28 marca 2020 - 11:00
47. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - Rodło Kwidzyn 29 marca 2020 - 13:00
49. Gryf II Tczew MKS - Pogoń Smętowo 29 marca 2020 - 14:00
50. KP II Starogard Gdański - Orzeł Subkowy 28 marca 2020 - 11:00
Pauza: DSPN Kwidzyn,
Kolejka 11 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. KP II Starogard Gdański - AP Tczew 5 kwietnia 2020 - 11:00
52. Orzeł Subkowy - Gryf II Tczew MKS
53. Pogoń Smętowo - DSPN Kwidzyn
55. Rodło Kwidzyn - Wierzyca Pelplin 4 kwietnia 2020 - 13:00
Pauza: Beniaminek 03 II Starogard Gdański,
Kolejka 12 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. AP Tczew - Rodło Kwidzyn 11 kwietnia 2020 - 11:00
58. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - Pogoń Smętowo 11 kwietnia 2020 - 13:00
59. DSPN Kwidzyn - Orzeł Subkowy
60. Gryf II Tczew MKS - KP II Starogard Gdański 8 kwietnia 2020 - 15:00
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 13 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Gryf II Tczew MKS - AP Tczew 19 kwietnia 2020 - 10:00
62. KP II Starogard Gdański - DSPN Kwidzyn 18 kwietnia 2020 - 13:00
63. Orzeł Subkowy - Beniaminek 03 II Starogard Gdański
64. Pogoń Smętowo - Wierzyca Pelplin
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 14 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Rodło Kwidzyn - Pogoń Smętowo 25 kwietnia 2020 - 11:00
68. Wierzyca Pelplin - Orzeł Subkowy 26 kwietnia 2020 - 11:00
69. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - KP II Starogard Gdański 25 kwietnia 2020 - 13:00
70. DSPN Kwidzyn - Gryf II Tczew MKS
Pauza: AP Tczew,
Kolejka 15 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. DSPN Kwidzyn - AP Tczew
72. Gryf II Tczew MKS - Beniaminek 03 II Starogard Gdański
73. KP II Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin 2 maja 2020 - 13:00
74. Orzeł Subkowy - Rodło Kwidzyn
Pauza: Pogoń Smętowo,
Kolejka 16 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. AP Tczew - Pogoń Smętowo 9 maja 2020 - 16:00
78. Rodło Kwidzyn - KP II Starogard Gdański 9 maja 2020 - 11:00
79. Wierzyca Pelplin - Gryf II Tczew MKS 10 maja 2020 - 11:00
80. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - DSPN Kwidzyn 9 maja 2020 - 11:00
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 17 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - AP Tczew 16 maja 2020 - 11:00
82. DSPN Kwidzyn - Wierzyca Pelplin
83. Gryf II Tczew MKS - Rodło Kwidzyn 16 maja 2020 - 10:00
85. Orzeł Subkowy - Pogoń Smętowo
Pauza: KP II Starogard Gdański,
Kolejka 18 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. AP Tczew - Orzeł Subkowy 24 maja 2020 - 11:00
87. Pogoń Smętowo - KP II Starogard Gdański
89. Rodło Kwidzyn - DSPN Kwidzyn 24 maja 2020 - 11:00
90. Wierzyca Pelplin - Beniaminek 03 II Starogard Gdański 24 maja 2020 - 15:00
Pauza: Gryf II Tczew MKS,
© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE