MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D2 - grupa Malbork VII - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf II Tczew MKS 3 9 3 0 0 19 - 3
2. Wierzyca Pelplin 2 6 2 0 0 24 - 4 1 3 1 0 0 7 - 4
3. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 2 6 2 0 0 24 - 1
4. DSPN Kwidzyn 2 6 2 0 0 21 - 2
5. AP Tczew 3 6 2 0 1 15 - 12 1 0 0 0 1 4 - 7
6. Orzeł Subkowy 3 3 1 0 2 7 - 15
7. KP II Starogard Gdański 3 0 0 0 3 4 - 16
8. Pogoń Smętowo 3 0 0 0 3 3 - 31
9. Rodło Kwidzyn 3 0 0 0 3 3 - 36




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Wierzyca Pelplin 7 - 4 AP Tczew 31 sierpnia 2019 - 17:00
2. Rodło Kwidzyn 0 - 14 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 31 sierpnia 2019 - 13:00
4. Pogoń Smętowo 0 - 9 Gryf II Tczew MKS 30 sierpnia 2019 - 16:00
5. Orzeł Subkowy 4 - 2 KP II Starogard Gdański 1 września 2019 - 17:00
Pauza: DSPN Kwidzyn,
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. AP Tczew 6 - 2 KP II Starogard Gdański 8 września 2019 - 11:00
7. Gryf II Tczew MKS 4 - 3 Orzeł Subkowy 8 września 2019 - 11:00
8. DSPN Kwidzyn 12 - 2 Pogoń Smętowo 8 września 2019 - 13:00
10. Wierzyca Pelplin 17 - 0 Rodło Kwidzyn 8 września 2019 - 11:00
Pauza: Beniaminek 03 II Starogard Gdański,
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Rodło Kwidzyn 3 - 5 AP Tczew 14 września 2019 - 13:00
13. Pogoń Smętowo 1 - 10 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 14 września 2019 - 09:00
14. Orzeł Subkowy 0 - 9 DSPN Kwidzyn 15 września 2019 - 11:00
15. KP II Starogard Gdański 0 - 6 Gryf II Tczew MKS 14 września 2019 - 13:00
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. AP Tczew - Gryf II Tczew MKS 22 września 2019 - 11:00
17. DSPN Kwidzyn - KP II Starogard Gdański 21 września 2019 - 11:00
18. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - Orzeł Subkowy 22 września 2019 - 15:00
19. Wierzyca Pelplin - Pogoń Smętowo 22 września 2019 - 11:00
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Pogoń Smętowo - Rodło Kwidzyn 28 września 2019 - 13:00
23. Orzeł Subkowy - Wierzyca Pelplin 29 września 2019 - 11:00
24. KP II Starogard Gdański - Beniaminek 03 II Starogard Gdański 28 września 2019 - 13:00
25. Gryf II Tczew MKS - DSPN Kwidzyn 29 września 2019 - 11:00
Pauza: AP Tczew,
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. AP Tczew - DSPN Kwidzyn 6 października 2019 - 11:00
27. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - Gryf II Tczew MKS 5 października 2019 - 13:00
28. Wierzyca Pelplin - KP II Starogard Gdański 6 października 2019 - 11:00
29. Rodło Kwidzyn - Orzeł Subkowy 5 października 2019 - 11:00
Pauza: Pogoń Smętowo,
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Pogoń Smętowo - AP Tczew 13 października 2019 - 12:00
33. KP II Starogard Gdański - Rodło Kwidzyn 12 października 2019 - 13:00
34. Gryf II Tczew MKS - Wierzyca Pelplin 12 października 2019 - 13:30
35. DSPN Kwidzyn - Beniaminek 03 II Starogard Gdański 12 października 2019 - 11:00
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. AP Tczew - Beniaminek 03 II Starogard Gdański 20 października 2019 - 11:00
37. Wierzyca Pelplin - DSPN Kwidzyn 19 października 2019 - 11:00
38. Rodło Kwidzyn - Gryf II Tczew MKS 19 października 2019 - 13:00
40. Pogoń Smętowo - Orzeł Subkowy 19 października 2019
Pauza: KP II Starogard Gdański,
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Orzeł Subkowy - AP Tczew 26 października 2019
42. KP II Starogard Gdański - Pogoń Smętowo 26 października 2019 - 13:00
44. DSPN Kwidzyn - Rodło Kwidzyn 26 października 2019
45. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin 27 października 2019 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE