Liga Juniorów D2 - grupa Malbork VI - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Tczew MKS 8 21 7 0 1 74 - 13 1 3 1 0 0 4 - 3
2. KP Starogard Gdański 8 21 7 0 1 45 - 10 1 0 0 0 1 3 - 4
3. AP Malbork 8 16 5 1 2 46 - 14 1 1 0 1 0 3 - 3
4. Pogoń Prabuty 8 16 5 1 2 54 - 18 1 1 0 1 0 3 - 3
5. Pomezania Malbork 8 10 3 1 4 26 - 37 1 1 0 1 0 1 - 1
6. Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 10 3 1 4 26 - 37 1 1 0 1 0 1 - 1
7. Czarni Przemysław 8 4 1 1 6 8 - 39 1 1 0 1 0 2 - 2
8. Sokół Zblewo 8 4 1 1 6 9 - 53 1 1 0 1 0 2 - 2
9. Olimpico Malbork 8 3 1 0 7 11 - 78


 Baner


Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Gryf Tczew MKS 2 - 6 AP Malbork 31 sierpnia 2019 - 13:00
2. KP Starogard Gdański 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 września 2019 - 11:00
4. Olimpico Malbork 2 - 1 Czarni Przemysław 1 września 2019 - 11:00
5. Pomezania Malbork 5 - 0 Sokół Zblewo 31 sierpnia 2019 - 13:30
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. AP Malbork 7 - 0 Sokół Zblewo 7 września 2019 - 13:00
7. Czarni Przemysław 0 - 4 Pomezania Malbork 11 września 2019 - 17:00
9. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 3 Pogoń Prabuty 7 września 2019 - 11:00
10. Gryf Tczew MKS 4 - 3 KP Starogard Gdański 7 września 2019 - 13:30
Pauza: Olimpico Malbork,
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. KP Starogard Gdański 6 - 0 AP Malbork 15 września 2019 - 11:00
12. Pogoń Prabuty 0 - 3 Gryf Tczew MKS 14 września 2019 - 11:00
13. Olimpico Malbork 3 - 8 Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 września 2019 - 14:00
15. Sokół Zblewo 2 - 2 Czarni Przemysław 14 września 2019 - 15:00
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. AP Malbork 0 - 1 Czarni Przemysław 21 września 2019 - 11:00
18. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 Pomezania Malbork 22 września 2019 - 13:00
19. Gryf Tczew MKS 16 - 2 Olimpico Malbork 21 września 2019 - 13:00
20. KP Starogard Gdański 6 - 1 Pogoń Prabuty 21 września 2019 - 11:00
Pauza: Sokół Zblewo,
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Pogoń Prabuty 3 - 3 AP Malbork 28 września 2019 - 11:00
22. Olimpico Malbork 0 - 12 KP Starogard Gdański 9 października 2019 - 17:00
23. Pomezania Malbork 2 - 11 Gryf Tczew MKS 28 września 2019 - 11:00
24. Sokół Zblewo 1 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 28 września 2019 - 13:30
Pauza: Czarni Przemysław,
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
27. Beniaminek 03 Starogard Gdański 11 - 2 Czarni Przemysław 6 października 2019 - 15:00
28. Gryf Tczew MKS 15 - 0 Sokół Zblewo 5 października 2019 - 13:30
29. KP Starogard Gdański 5 - 2 Pomezania Malbork 6 października 2019 - 11:00
30. Pogoń Prabuty 17 - 0 Olimpico Malbork 5 października 2019 - 11:00
Pauza: AP Malbork,
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Olimpico Malbork 0 - 12 AP Malbork 13 października 2019 - 11:00
32. Pomezania Malbork 4 - 11 Pogoń Prabuty 12 października 2019 - 11:00
33. Sokół Zblewo 1 - 4 KP Starogard Gdański 12 października 2019 - 13:30
34. Czarni Przemysław 0 - 10 Gryf Tczew MKS 12 października 2019 - 14:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. AP Malbork 11 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 19 października 2019 - 13:00
38. KP Starogard Gdański 6 - 2 Czarni Przemysław 20 października 2019 - 11:00
39. Pogoń Prabuty 15 - 0 Sokół Zblewo 19 października 2019 - 11:00
40. Olimpico Malbork 2 - 7 Pomezania Malbork 20 października 2019 - 11:00
Pauza: Gryf Tczew MKS,
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Pomezania Malbork 1 - 7 AP Malbork 26 października 2019 - 11:00
42. Sokół Zblewo 5 - 2 Olimpico Malbork 26 października 2019 - 14:30
43. Czarni Przemysław 0 - 4 Pogoń Prabuty 9 października 2019 - 16:00
45. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 13 Gryf Tczew MKS 27 października 2019 - 11:00
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 10 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. AP Malbork - Gryf Tczew MKS 28 marca 2020 - 13:00
47. Beniaminek 03 Starogard Gdański - KP Starogard Gdański 29 marca 2020 - 11:00
49. Czarni Przemysław - Olimpico Malbork
50. Sokół Zblewo - Pomezania Malbork
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 11 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Sokół Zblewo - AP Malbork
52. Pomezania Malbork - Czarni Przemysław
54. Pogoń Prabuty - Beniaminek 03 Starogard Gdański
55. KP Starogard Gdański - Gryf Tczew MKS 4 kwietnia 2020 - 11:00
Pauza: Olimpico Malbork,
Kolejka 12 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. AP Malbork - KP Starogard Gdański
57. Gryf Tczew MKS - Pogoń Prabuty 8 kwietnia 2020 - 16:00
58. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Olimpico Malbork 11 kwietnia 2020 - 11:00
60. Czarni Przemysław - Sokół Zblewo
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 13 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Czarni Przemysław - AP Malbork
63. Pomezania Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański
64. Olimpico Malbork - Gryf Tczew MKS
65. Pogoń Prabuty - KP Starogard Gdański
Pauza: Sokół Zblewo,
Kolejka 14 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. AP Malbork - Pogoń Prabuty 26 kwietnia 2020 - 11:00
67. KP Starogard Gdański - Olimpico Malbork 26 kwietnia 2020 - 11:00
68. Gryf Tczew MKS - Pomezania Malbork 25 kwietnia 2020 - 11:00
69. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Sokół Zblewo 25 kwietnia 2020 - 15:00
Pauza: Czarni Przemysław,
Kolejka 15 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. Czarni Przemysław - Beniaminek 03 Starogard Gdański
73. Sokół Zblewo - Gryf Tczew MKS
74. Pomezania Malbork - KP Starogard Gdański
75. Olimpico Malbork - Pogoń Prabuty
Pauza: AP Malbork,
Kolejka 16 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. AP Malbork - Olimpico Malbork 10 maja 2020 - 11:00
77. Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork
78. KP Starogard Gdański - Sokół Zblewo 10 maja 2020 - 11:00
79. Gryf Tczew MKS - Czarni Przemysław 10 maja 2020 - 13:30
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 17 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Beniaminek 03 Starogard Gdański - AP Malbork 17 maja 2020 - 13:00
83. Czarni Przemysław - KP Starogard Gdański
84. Sokół Zblewo - Pogoń Prabuty
85. Pomezania Malbork - Olimpico Malbork
Pauza: Gryf Tczew MKS,
Kolejka 18 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. AP Malbork - Pomezania Malbork 24 maja 2020 - 11:00
87. Olimpico Malbork - Sokół Zblewo
88. Pogoń Prabuty - Czarni Przemysław
90. Gryf Tczew MKS - Beniaminek 03 Starogard Gdański 23 maja 2020 - 16:30
Pauza: KP Starogard Gdański,
© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE