ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - 2 WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk V - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Chojniczanka Chojnice 9 27 9 0 0 77 - 11
2. Cartusia Kartuzy 9 24 8 0 1 63 - 12
3. FC Gowidlino 9 18 6 0 3 37 - 16
4. Sporting Leźno 9 13 4 1 4 34 - 25 2 3 1 0 1 11 - 7
5. Santana Wielki Klincz 9 13 4 1 4 39 - 26 2 3 1 0 1 10 - 11
6. Wda Lipusz 9 13 4 1 4 43 - 45 2 3 1 0 1 6 - 9
7. Amator Kiełpino 9 11 3 2 4 29 - 17
8. GKS Kolbudy 9 7 2 1 6 25 - 59
9. Gryf Tczew MKS 9 5 1 2 6 25 - 60
10. Orzeł Trąbki Wielkie 9 0 0 0 9 3 - 104




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Wda Lipusz 3 - 1 Amator Kiełpino 31 sierpnia 2019 - 11:00
2. Sporting Leźno 3 - 5 Cartusia Kartuzy 1 września 2019 - 11:00
3. Santana Wielki Klincz 3 - 4 FC Gowidlino 1 września 2019 - 11:00
4. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 6 GKS Kolbudy 12 września 2019 - 17:30
5. Gryf Tczew MKS 0 - 14 Chojniczanka Chojnice 31 sierpnia 2019 - 11:00
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. Amator Kiełpino 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 7 września 2019 - 11:00
7. GKS Kolbudy 9 - 3 Gryf Tczew MKS 7 września 2019 - 13:00
8. FC Gowidlino 11 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 7 września 2019 - 11:00
9. Cartusia Kartuzy 2 - 1 Santana Wielki Klincz 7 września 2019 - 15:00
10. Wda Lipusz 4 - 2 Sporting Leźno 11 września 2019 - 17:30
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Sporting Leźno 1 - 1 Amator Kiełpino 15 września 2019 - 11:00
12. Santana Wielki Klincz 7 - 2 Wda Lipusz 15 września 2019 - 11:00
13. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 14 Cartusia Kartuzy 14 września 2019 - 13:00
14. Gryf Tczew MKS 2 - 6 FC Gowidlino 14 września 2019 - 11:00
15. Chojniczanka Chojnice 16 - 1 GKS Kolbudy 14 września 2019 - 13:30
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Amator Kiełpino 8 - 1 GKS Kolbudy 21 września 2019 - 12:30
17. FC Gowidlino 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 21 września 2019 - 11:00
18. Cartusia Kartuzy 14 - 0 Gryf Tczew MKS 21 września 2019 - 15:00
19. Wda Lipusz 15 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 22 września 2019 - 11:00
20. Sporting Leźno 9 - 3 Santana Wielki Klincz 22 września 2019 - 11:00
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Santana Wielki Klincz 3 - 0 Amator Kiełpino 28 września 2019 - 11:00
22. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 9 Sporting Leźno 3 października 2019 - 16:45
23. Gryf Tczew MKS 7 - 9 Wda Lipusz 29 września 2019 - 13:00
24. Chojniczanka Chojnice 7 - 3 Cartusia Kartuzy 29 września 2019 - 11:00
25. GKS Kolbudy 1 - 5 FC Gowidlino 29 września 2019 - 13:00
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Amator Kiełpino 3 - 1 FC Gowidlino 5 października 2019 - 13:00
27. Cartusia Kartuzy 11 - 0 GKS Kolbudy 5 października 2019 - 15:00
28. Wda Lipusz 3 - 8 Chojniczanka Chojnice 5 października 2019 - 11:00
29. Sporting Leźno 4 - 3 Gryf Tczew MKS 6 października 2019 - 11:00
30. Santana Wielki Klincz 14 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 6 października 2019 - 11:00
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 13 Amator Kiełpino 13 października 2019 - 15:00
32. Gryf Tczew MKS 1 - 1 Santana Wielki Klincz 13 października 2019 - 13:00
33. Chojniczanka Chojnice 5 - 2 Sporting Leźno 11 października 2019 - 17:30
34. GKS Kolbudy 5 - 5 Wda Lipusz 13 października 2019 - 13:00
35. FC Gowidlino 1 - 2 Cartusia Kartuzy 12 października 2019 - 11:00
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Amator Kiełpino 0 - 3 Cartusia Kartuzy 20 października 2019 - 11:00
37. Wda Lipusz 2 - 5 FC Gowidlino 20 października 2019 - 11:00
38. Sporting Leźno 4 - 0 GKS Kolbudy 20 października 2019 - 11:00
39. Santana Wielki Klincz 0 - 6 Chojniczanka Chojnice 19 października 2019 - 12:00
40. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 7 Gryf Tczew MKS 19 października 2019 - 16:00
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Gryf Tczew MKS 2 - 2 Amator Kiełpino 27 października 2019 - 13:00
42. Chojniczanka Chojnice 15 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 27 października 2019 - 11:00
43. GKS Kolbudy 2 - 7 Santana Wielki Klincz 27 października 2019 - 13:00
44. FC Gowidlino 3 - 0 Sporting Leźno 26 października 2019 - 11:00
45. Cartusia Kartuzy 9 - 0 Wda Lipusz 26 października 2019 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE