Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk IV - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jaguar II Gdańsk 11 31 10 1 0 90 - 9
2. GKS Kowale AP 11 28 9 1 1 69 - 8
3. Gedania Gdańsk 11 27 9 0 2 85 - 12
4. Piłeczka Pruszcz Gdański 11 24 8 0 3 78 - 16
5. AP Banino 11 21 7 0 4 39 - 21
6. Piki Gdańsk 11 16 5 1 5 27 - 20 1 1 0 1 0 0 - 0
7. Czarni Pruszcz Gdański 11 16 5 1 5 33 - 31 1 1 0 1 0 0 - 0
8. Osiczanka Osice 11 12 4 0 7 17 - 36
9. EX Siedlce Gdańsk 11 10 3 1 7 19 - 70
10. Escola Futbolu Pruszcz Gdański 11 7 2 1 8 17 - 64
11. Feyenoord FSP Łęgowo 11 3 1 0 10 11 - 108
12. Wybrzeże Gdańsk 11 0 0 0 11 2 - 92
13. AP Gdańsk (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
* Drużyna AP Gdańsk wycofała się z rozgrywek po 12 kolejce

 Baner


Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Piki Gdańsk 0 - 4 GKS Kowale AP 12 września 2019 - 18:00
3. Osiczanka Osice 0 - 2 AP Banino 17 sierpnia 2019 - 11:00
4. Jaguar II Gdańsk - AP Gdańsk 29 października 2019 - 19:00
anulowany, było 23-0
5. Gedania Gdańsk 2 - 3 Piłeczka Pruszcz Gdański 11 września 2019 - 17:00
6. EX Siedlce Gdańsk 4 - 0 Feyenoord FSP Łęgowo 16 listopada 2019 - 09:30
7. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 1 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 18 sierpnia 2019 - 18:00
Pauza: Wybrzeże Gdańsk,
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Feyenoord FSP Łęgowo 0 - 10 Czarni Pruszcz Gdański 9 października 2019 - 17:00
10. Piłeczka Pruszcz Gdański 15 - 0 EX Siedlce Gdańsk 25 sierpnia 2019 - 11:00
11. AP Gdańsk - Gedania Gdańsk 25 sierpnia 2019 - 11:00
anulowany, było 1-8
12. AP Banino 2 - 8 Jaguar II Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 11:00
13. GKS Kowale AP 6 - 1 Osiczanka Osice 25 sierpnia 2019 - 13:00
14. Wybrzeże Gdańsk 0 - 10 Piki Gdańsk 5 września 2019 - 18:00
Pauza: Escola Futbolu Pruszcz Gdański,
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Osiczanka Osice 2 - 0 Wybrzeże Gdańsk 1 września 2019 - 15:00
17. Jaguar II Gdańsk 1 - 1 GKS Kowale AP 1 września 2019 - 19:00
18. Gedania Gdańsk 1 - 0 AP Banino 31 sierpnia 2019 - 13:00
19. EX Siedlce Gdańsk - AP Gdańsk 1 września 2019 - 09:30
anulowany, było 5-0
20. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 4 Piłeczka Pruszcz Gdański 1 września 2019 - 18:00
21. Escola Futbolu Pruszcz Gdański 8 - 2 Feyenoord FSP Łęgowo 11 września 2019 - 17:00
Pauza: Piki Gdańsk,
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Piłeczka Pruszcz Gdański 11 - 1 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 8 września 2019 - 11:00
24. AP Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański 8 września 2019 - 12:00
anulowany, było 1-6
25. AP Banino 5 - 0 EX Siedlce Gdańsk 8 września 2019 - 11:00
26. GKS Kowale AP 2 - 3 Gedania Gdańsk 8 września 2019 - 17:00
27. Wybrzeże Gdańsk 0 - 16 Jaguar II Gdańsk 7 września 2019 - 09:00
28. Piki Gdańsk 0 - 2 Osiczanka Osice 7 września 2019 - 13:30
Pauza: Feyenoord FSP Łęgowo,
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
30. Jaguar II Gdańsk 6 - 0 Piki Gdańsk 15 września 2019 - 17:00
31. Gedania Gdańsk 16 - 0 Wybrzeże Gdańsk 15 września 2019 - 15:00
32. EX Siedlce Gdańsk 0 - 11 GKS Kowale AP 14 września 2019 - 09:30
33. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 6 AP Banino 15 września 2019 - 16:00
34. Escola Futbolu Pruszcz Gdański - AP Gdańsk 14 września 2019 - 15:00
anulowany, było 7-2
35. Feyenoord FSP Łęgowo 0 - 26 Piłeczka Pruszcz Gdański 14 września 2019 - 11:00
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. AP Gdańsk - Feyenoord FSP Łęgowo 22 września 2019 - 11:00
anulowany, było 2-5
38. AP Banino 6 - 1 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 21 września 2019 - 10:00
39. GKS Kowale AP 5 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 22 września 2019 - 16:30
40. Wybrzeże Gdańsk 1 - 10 EX Siedlce Gdańsk 21 września 2019 - 13:00
41. Piki Gdańsk 1 - 4 Gedania Gdańsk 21 września 2019 - 11:30
42. Osiczanka Osice 1 - 8 Jaguar II Gdańsk 22 września 2019 - 11:00
Pauza: Piłeczka Pruszcz Gdański,
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Gedania Gdańsk 7 - 0 Osiczanka Osice 29 września 2019 - 15:00
45. EX Siedlce Gdańsk 0 - 3 Piki Gdańsk 28 września 2019 - 09:30
46. Czarni Pruszcz Gdański 7 - 0 Wybrzeże Gdańsk 28 września 2019 - 16:00
47. Escola Futbolu Pruszcz Gdański 0 - 6 GKS Kowale AP 29 września 2019 - 16:00
48. AP Banino 8 - 2 Feyenoord FSP Łęgowo 28 września 2019 - 11:00
49. Piłeczka Pruszcz Gdański - AP Gdańsk 29 września 2019 - 14:00
anulowany, było 9-0
Pauza: Jaguar II Gdańsk,
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. AP Banino 2 - 1 Piłeczka Pruszcz Gdański 5 października 2019 - 11:00
52. GKS Kowale AP 14 - 0 Feyenoord FSP Łęgowo 6 października 2019 - 16:00
53. Wybrzeże Gdańsk 0 - 3 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 5 października 2019 - 17:00
54. Piki Gdańsk 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 5 października 2019 - 11:30
55. Osiczanka Osice 2 - 3 EX Siedlce Gdańsk 5 października 2019 - 11:00
56. Jaguar II Gdańsk 4 - 0 Gedania Gdańsk 6 października 2019 - 17:00
Pauza: AP Gdańsk,
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. EX Siedlce Gdańsk 0 - 13 Jaguar II Gdańsk 12 października 2019 - 09:30
59. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Osiczanka Osice 12 października 2019 - 11:00
60. Escola Futbolu Pruszcz Gdański 0 - 3 Piki Gdańsk 13 października 2019 - 13:00
61. Feyenoord FSP Łęgowo 4 - 1 Wybrzeże Gdańsk 13 października 2019 - 10:00
62. Piłeczka Pruszcz Gdański 2 - 4 GKS Kowale AP 13 października 2019 - 11:00
63. AP Gdańsk - AP Banino 12 października 2019 - 14:00
anulowany, było 1-14
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. GKS Kowale AP - AP Gdańsk 20 października 2019 - 14:00
anulowany, było 19-0
66. Wybrzeże Gdańsk 0 - 7 Piłeczka Pruszcz Gdański 20 października 2019 - 15:00
67. Piki Gdańsk 8 - 0 Feyenoord FSP Łęgowo 19 października 2019 - 11:30
68. Osiczanka Osice 5 - 2 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 19 października 2019 - 11:00
69. Jaguar II Gdańsk 7 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 20 października 2019 - 17:00
70. Gedania Gdańsk 15 - 0 EX Siedlce Gdańsk 19 października 2019 - 16:30
Pauza: AP Banino,
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 6 Gedania Gdańsk 26 października 2019 - 13:00
73. Escola Futbolu Pruszcz Gdański 0 - 9 Jaguar II Gdańsk 27 października 2019 - 13:00
74. Feyenoord FSP Łęgowo 0 - 1 Osiczanka Osice 26 października 2019 - 12:00
75. Piłeczka Pruszcz Gdański 3 - 0 Piki Gdańsk 27 października 2019 - 11:00
76. AP Gdańsk - Wybrzeże Gdańsk 26 października 2019 - 12:00
anulowany, było 2-1
77. AP Banino 0 - 6 GKS Kowale AP 26 października 2019 - 11:00
Pauza: EX Siedlce Gdańsk,
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Wybrzeże Gdańsk 0 - 7 AP Banino 2 listopada 2019 - 09:00
80. Piki Gdańsk - AP Gdańsk 5 listopada 2019 - 19:00
anulowany, było 6-0
81. Osiczanka Osice 2 - 5 Piłeczka Pruszcz Gdański 2 listopada 2019 - 11:00
82. Jaguar II Gdańsk 14 - 3 Feyenoord FSP Łęgowo 3 listopada 2019 - 17:00
83. Gedania Gdańsk 17 - 0 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 3 listopada 2019 - 17:00
84. EX Siedlce Gdańsk 1 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 2 listopada 2019 - 09:30
Pauza: GKS Kowale AP,
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Escola Futbolu Pruszcz Gdański 1 - 1 EX Siedlce Gdańsk 10 listopada 2019 - 13:00
87. Feyenoord FSP Łęgowo 0 - 14 Gedania Gdańsk 9 listopada 2019 - 12:00
88. Piłeczka Pruszcz Gdański 1 - 4 Jaguar II Gdańsk 10 listopada 2019 - 11:00
90. AP Banino 1 - 2 Piki Gdańsk 9 listopada 2019 - 10:30
91. GKS Kowale AP 10 - 0 Wybrzeże Gdańsk 10 listopada 2019 - 13:00
Pauza: Osiczanka Osice, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 14 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
93. GKS Kowale AP - Piki Gdańsk 19 marca 2020 - 18:00
94. AP Banino - Osiczanka Osice 18 marca 2020 - 18:00
96. Piłeczka Pruszcz Gdański - Gedania Gdańsk 15 marca 2020 - 10:00
97. Feyenoord FSP Łęgowo - EX Siedlce Gdańsk 15 marca 2020 - 09:00
98. Escola Futbolu Pruszcz Gdański - Czarni Pruszcz Gdański 18 marca 2020 - 16:00
Pauza: Jaguar II Gdańsk, Wybrzeże Gdańsk,
Kolejka 15 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Czarni Pruszcz Gdański - Feyenoord FSP Łęgowo 21 marca 2020 - 11:00
101. EX Siedlce Gdańsk - Piłeczka Pruszcz Gdański 13 czerwca 2020 - 09:30
103. Jaguar II Gdańsk - AP Banino 22 marca 2020 - 18:00
104. Osiczanka Osice - GKS Kowale AP 22 marca 2020 - 16:00
105. Piki Gdańsk - Wybrzeże Gdańsk 22 marca 2020 - 15:00
Pauza: Gedania Gdańsk, Escola Futbolu Pruszcz Gdański,
Kolejka 16 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
107. Wybrzeże Gdańsk - Osiczanka Osice
108. GKS Kowale AP - Jaguar II Gdańsk 28 marca 2020 - 11:00
109. AP Banino - Gedania Gdańsk 28 marca 2020 - 10:00
111. Piłeczka Pruszcz Gdański - Czarni Pruszcz Gdański 29 marca 2020 - 11:00
112. Feyenoord FSP Łęgowo - Escola Futbolu Pruszcz Gdański 29 marca 2020 - 09:00
Pauza: EX Siedlce Gdańsk, Piki Gdańsk,
Kolejka 17 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
114. Escola Futbolu Pruszcz Gdański - Piłeczka Pruszcz Gdański 5 kwietnia 2020 - 15:00
116. EX Siedlce Gdańsk - AP Banino 4 kwietnia 2020 - 09:30
117. Gedania Gdańsk - GKS Kowale AP 4 kwietnia 2020 - 14:30
118. Jaguar II Gdańsk - Wybrzeże Gdańsk 4 kwietnia 2020 - 19:00
119. Osiczanka Osice - Piki Gdańsk 4 kwietnia 2020 - 11:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Feyenoord FSP Łęgowo,
Kolejka 18 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Piki Gdańsk - Jaguar II Gdańsk 15 kwietnia 2020 - 17:30
122. Wybrzeże Gdańsk - Gedania Gdańsk
123. GKS Kowale AP - EX Siedlce Gdańsk 9 kwietnia 2020 - 19:30
124. AP Banino - Czarni Pruszcz Gdański 11 kwietnia 2020 - 10:00
126. Piłeczka Pruszcz Gdański - Feyenoord FSP Łęgowo
Pauza: Escola Futbolu Pruszcz Gdański, Osiczanka Osice,
Kolejka 19 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
129. Escola Futbolu Pruszcz Gdański - AP Banino 19 kwietnia 2020 - 15:00
130. Czarni Pruszcz Gdański - GKS Kowale AP 19 kwietnia 2020 - 13:00
131. EX Siedlce Gdańsk - Wybrzeże Gdańsk
132. Gedania Gdańsk - Piki Gdańsk 18 kwietnia 2020 - 13:00
133. Jaguar II Gdańsk - Osiczanka Osice 18 kwietnia 2020 - 16:00
Pauza: Feyenoord FSP Łęgowo, Piłeczka Pruszcz Gdański,
Kolejka 20 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
135. Osiczanka Osice - Gedania Gdańsk 26 kwietnia 2020 - 16:00
136. Piki Gdańsk - EX Siedlce Gdańsk 25 kwietnia 2020 - 10:00
137. Wybrzeże Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański
138. GKS Kowale AP - Escola Futbolu Pruszcz Gdański 26 kwietnia 2020 - 16:00
139. Feyenoord FSP Łęgowo - AP Banino 26 kwietnia 2020 - 09:00
Pauza: Piłeczka Pruszcz Gdański, Jaguar II Gdańsk,
Kolejka 21 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
142. Piłeczka Pruszcz Gdański - AP Banino
143. Feyenoord FSP Łęgowo - GKS Kowale AP 3 maja 2020 - 09:00
144. Escola Futbolu Pruszcz Gdański - Wybrzeże Gdańsk 3 maja 2020 - 13:00
145. Czarni Pruszcz Gdański - Piki Gdańsk 3 maja 2020 - 11:00
146. EX Siedlce Gdańsk - Osiczanka Osice 2 maja 2020 - 09:30
147. Gedania Gdańsk - Jaguar II Gdańsk 3 maja 2020 - 15:15
Kolejka 22 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
149. Jaguar II Gdańsk - EX Siedlce Gdańsk 9 maja 2020 - 16:30
150. Osiczanka Osice - Czarni Pruszcz Gdański 9 maja 2020 - 13:30
151. Piki Gdańsk - Escola Futbolu Pruszcz Gdański 9 maja 2020 - 10:00
152. Wybrzeże Gdańsk - Feyenoord FSP Łęgowo
153. GKS Kowale AP - Piłeczka Pruszcz Gdański 10 maja 2020 - 17:00
Pauza: AP Banino, Gedania Gdańsk,
Kolejka 23 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
157. Piłeczka Pruszcz Gdański - Wybrzeże Gdańsk
158. Feyenoord FSP Łęgowo - Piki Gdańsk 17 maja 2020 - 09:00
159. Escola Futbolu Pruszcz Gdański - Osiczanka Osice 17 maja 2020 - 13:00
160. Czarni Pruszcz Gdański - Jaguar II Gdańsk 17 maja 2020 - 13:00
161. EX Siedlce Gdańsk - Gedania Gdańsk 16 maja 2020 - 09:30
Pauza: GKS Kowale AP, AP Banino,
Kolejka 24 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Gedania Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański 24 maja 2020 - 15:00
164. Jaguar II Gdańsk - Escola Futbolu Pruszcz Gdański 20 maja 2020 - 19:00
165. Osiczanka Osice - Feyenoord FSP Łęgowo 23 maja 2020 - 11:00
166. Piki Gdańsk - Piłeczka Pruszcz Gdański 23 maja 2020 - 11:30
168. GKS Kowale AP - AP Banino 24 maja 2020 - 16:00
Pauza: Wybrzeże Gdańsk, EX Siedlce Gdańsk,
Kolejka 25 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
170. AP Banino - Wybrzeże Gdańsk 30 maja 2020 - 12:00
172. Piłeczka Pruszcz Gdański - Osiczanka Osice
173. Feyenoord FSP Łęgowo - Jaguar II Gdańsk
174. Escola Futbolu Pruszcz Gdański - Gedania Gdańsk 31 maja 2020 - 13:00
175. Czarni Pruszcz Gdański - EX Siedlce Gdańsk
Pauza: Piki Gdańsk, GKS Kowale AP,
Kolejka 26 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. EX Siedlce Gdańsk - Escola Futbolu Pruszcz Gdański 6 czerwca 2020 - 09:30
178. Gedania Gdańsk - Feyenoord FSP Łęgowo 6 czerwca 2020 - 13:00
179. Jaguar II Gdańsk - Piłeczka Pruszcz Gdański 6 czerwca 2020 - 13:00
181. Piki Gdańsk - AP Banino 6 czerwca 2020 - 10:00
182. Wybrzeże Gdańsk - GKS Kowale AP
Pauza: Osiczanka Osice, Czarni Pruszcz Gdański,
© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE