Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk III - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka III Gdynia SI 11 31 10 1 0 98 - 3
2. Jaguar Gdańsk 11 30 10 0 1 114 - 7
3. Lechia Gdańsk 11 27 9 0 2 70 - 15
4. Akademia Sportowa Pomorze 11 25 8 1 2 72 - 16
5. Sopocka Akademia Piłkarska II 11 18 6 0 5 40 - 40
6. Sparta Gdańsk 11 16 5 1 5 46 - 56 1 1 0 1 0 1 - 1
7. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 11 16 5 1 5 32 - 37 1 1 0 1 0 1 - 1
8. Gedania III Gdańsk 11 12 4 0 7 28 - 75 1 3 1 0 0 8 - 5
9. Pomerania Gdańsk 11 12 4 0 7 29 - 85 1 0 0 0 1 5 - 8
10. GKS Linia 11 6 2 0 9 22 - 77
11. Bałtyk II Gdynia AP 11 3 1 0 10 18 - 74
12. Polonia Gdańsk 11 0 0 0 11 9 - 93
 Baner


Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. GKS Linia 2 - 7 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 16 października 2019 - 18:00
2. Sopocka Akademia Piłkarska II 0 - 3 Arka III Gdynia SI 18 sierpnia 2019 - 11:00
5. Polonia Gdańsk 1 - 10 Sparta Gdańsk 10 września 2019 - 17:00
6. Gedania III Gdańsk 1 - 9 Lechia Gdańsk 18 września 2019 - 17:00
7. Pomerania Gdańsk 1 - 18 Jaguar Gdańsk 28 sierpnia 2019 - 15:30
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, Bałtyk II Gdynia AP,
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. GKS Linia 1 - 12 Jaguar Gdańsk 25 sierpnia 2019 - 11:00
9. Gedania III Gdańsk 8 - 5 Pomerania Gdańsk 25 września 2019 - 17:00
10. Sparta Gdańsk 1 - 7 Lechia Gdańsk 28 sierpnia 2019 - 16:15
12. Bałtyk II Gdynia AP 0 - 12 Akademia Sportowa Pomorze 16 listopada 2019 - 11:00
14. Sopocka Akademia Piłkarska II 3 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 25 sierpnia 2019 - 13:30
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Pauza: Arka III Gdynia SI, Polonia Gdańsk,
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Sopocka Akademia Piłkarska II 11 - 0 GKS Linia 1 września 2019 - 11:00
17. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 2 Arka III Gdynia SI 1 września 2019 - 16:00
18. Polonia Gdańsk 1 - 4 Bałtyk II Gdynia AP 31 sierpnia 2019 - 16:00
20. Pomerania Gdańsk 4 - 3 Sparta Gdańsk 31 sierpnia 2019 - 12:00
21. Jaguar Gdańsk 25 - 0 Gedania III Gdańsk 1 września 2019 - 17:00
Pauza: Lechia Gdańsk, Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP,
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. GKS Linia 3 - 4 Gedania III Gdańsk 8 września 2019 - 11:00
23. Sparta Gdańsk 1 - 19 Jaguar Gdańsk 18 września 2019 - 18:45
25. Bałtyk II Gdynia AP 1 - 9 Lechia Gdańsk 8 września 2019 - 13:00
26. Arka III Gdynia SI 25 - 0 Polonia Gdańsk 8 września 2019 - 13:30
27. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 6 Akademia Sportowa Pomorze 8 września 2019 - 10:00
vo
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska II, Pomerania Gdańsk,
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
30. Akademia Sportowa Pomorze 4 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska II 15 września 2019 - 16:00
31. Polonia Gdańsk 0 - 5 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 15 września 2019 - 11:00
32. Lechia Gdańsk 0 - 8 Arka III Gdynia SI 14 września 2019 - 15:00
33. Pomerania Gdańsk 6 - 4 Bałtyk II Gdynia AP 14 września 2019 - 12:00
35. Gedania III Gdańsk 0 - 7 Sparta Gdańsk 14 września 2019 - 11:00
Pauza: Jaguar Gdańsk, GKS Linia,
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. GKS Linia 3 - 8 Sparta Gdańsk 21 września 2019 - 11:00
38. Bałtyk II Gdynia AP 0 - 7 Jaguar Gdańsk 22 września 2019 - 17:00
39. Arka III Gdynia SI 19 - 0 Pomerania Gdańsk 22 września 2019 - 11:00
40. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 1 - 5 Lechia Gdańsk 22 września 2019 - 15:00
41. Sopocka Akademia Piłkarska II 4 - 2 Polonia Gdańsk 22 września 2019 - 14:00
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, Gedania III Gdańsk,
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Akademia Sportowa Pomorze 11 - 0 GKS Linia 29 września 2019 - 16:00
45. Lechia Gdańsk 12 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska II 28 września 2019 - 13:00
46. Pomerania Gdańsk 0 - 6 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 28 września 2019 - 12:00
47. Jaguar Gdańsk 0 - 3 Arka III Gdynia SI 29 września 2019 - 18:00
48. Gedania III Gdańsk 6 - 2 Bałtyk II Gdynia AP 28 września 2019 - 11:00
Pauza: Sparta Gdańsk, Polonia Gdańsk,
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Bałtyk II Gdynia AP 3 - 7 Sparta Gdańsk 5 października 2019 - 13:00
52. Arka III Gdynia SI 4 - 0 Gedania III Gdańsk 5 października 2019 - 13:30
53. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 1 - 8 Jaguar Gdańsk 5 października 2019 - 15:00
54. Sopocka Akademia Piłkarska II 7 - 2 Pomerania Gdańsk 6 października 2019 - 14:00
56. Akademia Sportowa Pomorze 14 - 0 Polonia Gdańsk 6 października 2019 - 16:00
Pauza: Lechia Gdańsk, GKS Linia,
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Polonia Gdańsk 2 - 3 GKS Linia 12 października 2019 - 14:00
58. Lechia Gdańsk 3 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 15 października 2019 - 14:00
60. Jaguar Gdańsk 9 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska II 13 października 2019 - 18:00
61. Gedania III Gdańsk 2 - 5 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 12 października 2019 - 11:00
62. Sparta Gdańsk 0 - 8 Arka III Gdynia SI 13 października 2019 - 11:15
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP, Pomerania Gdańsk,
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. GKS Linia 7 - 2 Bałtyk II Gdynia AP 20 października 2019 - 11:00
66. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 1 - 1 Sparta Gdańsk 20 października 2019 - 13:00
67. Sopocka Akademia Piłkarska II 4 - 0 Gedania III Gdańsk 20 października 2019 - 14:00
69. Akademia Sportowa Pomorze 6 - 2 Pomerania Gdańsk 20 października 2019 - 16:00
70. Polonia Gdańsk 0 - 8 Lechia Gdańsk 19 października 2019 - 15:00
Pauza: Jaguar Gdańsk, Arka III Gdynia SI,
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Lechia Gdańsk 6 - 0 GKS Linia 27 października 2019 - 13:00
72. Pomerania Gdańsk 4 - 1 Polonia Gdańsk 26 października 2019 - 11:00
73. Jaguar Gdańsk 6 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 27 października 2019 - 18:00
75. Sparta Gdańsk 6 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska II 27 października 2019 - 11:15
77. Bałtyk II Gdynia AP 0 - 6 Arka III Gdynia SI 27 października 2019 - 15:00
Pauza: Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP, Gedania III Gdańsk,
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. GKS Linia 1 - 10 Arka III Gdynia SI 2 listopada 2019 - 14:00
79. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 6 - 0 Bałtyk II Gdynia AP 3 listopada 2019 - 15:00
82. Akademia Sportowa Pomorze 9 - 0 Gedania III Gdańsk 2 listopada 2019 - 16:00
83. Polonia Gdańsk 0 - 9 Jaguar Gdańsk 2 listopada 2019 - 15:00
84. Lechia Gdańsk 11 - 1 Pomerania Gdańsk 2 listopada 2019 - 15:00
Pauza: Sparta Gdańsk, Sopocka Akademia Piłkarska II,
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Pomerania Gdańsk 4 - 2 GKS Linia 9 listopada 2019 - 12:00
86. Jaguar Gdańsk 1 - 0 Lechia Gdańsk 10 listopada 2019 - 18:00
87. Gedania III Gdańsk 7 - 2 Polonia Gdańsk 6 listopada 2019 - 17:00
88. Sparta Gdańsk 2 - 7 Akademia Sportowa Pomorze 13 listopada 2019 - 19:00
90. Bałtyk II Gdynia AP 2 - 7 Sopocka Akademia Piłkarska II 10 listopada 2019 - 11:00
91. Arka III Gdynia SI 10 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 10 listopada 2019 - 13:30
Kolejka 14 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - GKS Linia 15 marca 2020 - 17:00
93. Arka III Gdynia SI - Sopocka Akademia Piłkarska II 15 marca 2020 - 11:00
96. Sparta Gdańsk - Polonia Gdańsk 14 marca 2020 - 11:00
97. Lechia Gdańsk - Gedania III Gdańsk 14 marca 2020 - 13:00
98. Jaguar Gdańsk - Pomerania Gdańsk 15 marca 2020 - 18:00
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, Bałtyk II Gdynia AP,
Kolejka 15 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Jaguar Gdańsk - GKS Linia 22 marca 2020 - 16:00
100. Pomerania Gdańsk - Gedania III Gdańsk 21 marca 2020 - 12:00
101. Lechia Gdańsk - Sparta Gdańsk 22 marca 2020 - 11:00
103. Akademia Sportowa Pomorze - Bałtyk II Gdynia AP 22 marca 2020 - 09:00
105. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - Sopocka Akademia Piłkarska II 22 marca 2020 - 09:00
Pauza: Arka III Gdynia SI, Polonia Gdańsk,
Kolejka 16 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. GKS Linia - Sopocka Akademia Piłkarska II 29 marca 2020 - 11:00
108. Arka III Gdynia SI - Akademia Sportowa Pomorze 29 marca 2020 - 11:00
109. Bałtyk II Gdynia AP - Polonia Gdańsk 29 marca 2020 - 15:00
111. Sparta Gdańsk - Pomerania Gdańsk 28 marca 2020 - 11:30
112. Gedania III Gdańsk - Jaguar Gdańsk 29 marca 2020 - 11:00
Pauza: Lechia Gdańsk, Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP,
Kolejka 17 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Gedania III Gdańsk - GKS Linia 4 kwietnia 2020 - 11:00
114. Jaguar Gdańsk - Sparta Gdańsk 4 kwietnia 2020 - 17:00
116. Lechia Gdańsk - Bałtyk II Gdynia AP 5 kwietnia 2020 - 13:00
117. Polonia Gdańsk - Arka III Gdynia SI
118. Akademia Sportowa Pomorze - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 5 kwietnia 2020 - 18:00
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska II, Pomerania Gdańsk,
Kolejka 18 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Sopocka Akademia Piłkarska II - Akademia Sportowa Pomorze 11 kwietnia 2020 - 14:00
122. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - Polonia Gdańsk
123. Arka III Gdynia SI - Lechia Gdańsk 11 kwietnia 2020 - 17:00
124. Bałtyk II Gdynia AP - Pomerania Gdańsk 11 kwietnia 2020 - 13:00
126. Sparta Gdańsk - Gedania III Gdańsk 8 kwietnia 2020 - 19:00
Pauza: Jaguar Gdańsk, GKS Linia,
Kolejka 19 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Sparta Gdańsk - GKS Linia 18 kwietnia 2020 - 10:00
129. Jaguar Gdańsk - Bałtyk II Gdynia AP 18 kwietnia 2020 - 14:00
130. Pomerania Gdańsk - Arka III Gdynia SI 19 kwietnia 2020 - 12:00
131. Lechia Gdańsk - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 18 kwietnia 2020 - 17:00
132. Polonia Gdańsk - Sopocka Akademia Piłkarska II
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, Gedania III Gdańsk,
Kolejka 20 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. GKS Linia - Akademia Sportowa Pomorze 25 kwietnia 2020 - 11:00
136. Sopocka Akademia Piłkarska II - Lechia Gdańsk 22 kwietnia 2020 - 17:00
137. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - Pomerania Gdańsk 25 kwietnia 2020 - 17:00
138. Arka III Gdynia SI - Jaguar Gdańsk 25 kwietnia 2020 - 17:00
139. Bałtyk II Gdynia AP - Gedania III Gdańsk 26 kwietnia 2020 - 13:00
Pauza: Sparta Gdańsk, Polonia Gdańsk,
Kolejka 21 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
142. Sparta Gdańsk - Bałtyk II Gdynia AP
143. Gedania III Gdańsk - Arka III Gdynia SI 30 kwietnia 2020 - 16:30
144. Jaguar Gdańsk - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 3 maja 2020 - 12:00
145. Pomerania Gdańsk - Sopocka Akademia Piłkarska II
147. Polonia Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze
Pauza: Lechia Gdańsk, GKS Linia,
Kolejka 22 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. GKS Linia - Polonia Gdańsk 9 maja 2020 - 11:00
149. Akademia Sportowa Pomorze - Lechia Gdańsk 10 maja 2020 - 18:00
151. Sopocka Akademia Piłkarska II - Jaguar Gdańsk
152. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - Gedania III Gdańsk 10 maja 2020 - 17:00
153. Arka III Gdynia SI - Sparta Gdańsk 9 maja 2020 - 17:00
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP, Pomerania Gdańsk,
Kolejka 23 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Bałtyk II Gdynia AP - GKS Linia 16 maja 2020 - 11:00
157. Sparta Gdańsk - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 16 maja 2020 - 10:00
158. Gedania III Gdańsk - Sopocka Akademia Piłkarska II 16 maja 2020 - 13:00
160. Pomerania Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze 16 maja 2020 - 12:00
161. Lechia Gdańsk - Polonia Gdańsk 17 maja 2020 - 11:00
Pauza: Jaguar Gdańsk, Arka III Gdynia SI,
Kolejka 24 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. GKS Linia - Lechia Gdańsk 24 maja 2020 - 11:00
163. Polonia Gdańsk - Pomerania Gdańsk
164. Akademia Sportowa Pomorze - Jaguar Gdańsk 24 maja 2020 - 16:00
166. Sopocka Akademia Piłkarska II - Sparta Gdańsk 24 maja 2020 - 15:00
168. Arka III Gdynia SI - Bałtyk II Gdynia AP 23 maja 2020 - 19:00
Pauza: Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP, Gedania III Gdańsk,
Kolejka 25 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Arka III Gdynia SI - GKS Linia 31 maja 2020 - 14:30
170. Bałtyk II Gdynia AP - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 30 maja 2020 - 17:00
173. Gedania III Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze 30 maja 2020 - 13:00
174. Jaguar Gdańsk - Polonia Gdańsk
175. Pomerania Gdańsk - Lechia Gdańsk 30 maja 2020 - 12:00
Pauza: Sparta Gdańsk, Sopocka Akademia Piłkarska II,
Kolejka 26 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. GKS Linia - Pomerania Gdańsk 7 czerwca 2020 - 11:00
177. Lechia Gdańsk - Jaguar Gdańsk 6 czerwca 2020 - 17:00
178. Polonia Gdańsk - Gedania III Gdańsk
179. Akademia Sportowa Pomorze - Sparta Gdańsk 6 czerwca 2020 - 18:00
181. Sopocka Akademia Piłkarska II - Bałtyk II Gdynia AP 7 czerwca 2020 - 11:00
182. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - Arka III Gdynia SI 6 czerwca 2020 - 13:00
© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE