MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk I - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia SI 9 27 9 0 0 47 - 5
2. Jedynka Reda 7 21 7 0 0 48 - 6
3. GOSRiT Luzino 9 18 6 0 3 32 - 16 1 3 1 0 0 2 - 0
4. Stolem Gniewino 8 18 6 0 2 30 - 17
5. Dragon Bojano 9 18 6 0 3 35 - 14 1 0 0 0 1 0 - 2
6. Błękitni II Wejherowo 9 15 5 0 4 26 - 18
7. Sztorm Kosakowo 9 13 4 1 4 40 - 19
8. Korona Żelistrzewo 9 11 3 2 4 24 - 26
9. Zatoka Puck 9 10 3 1 5 18 - 23
10. Pro-Fan Gościcino 9 6 2 0 7 11 - 34
11. Orkan Rumia MKS 9 6 2 0 7 19 - 68
12. Salos Rumia 8 5 1 2 5 17 - 28
13. MKS Władysławowo 9 5 1 2 6 7 - 42
14. Wicher Wierzchucino 9 3 1 0 8 8 - 52



Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Zatoka Puck 0 - 7 Jedynka Reda 21 sierpnia 2019 - 18:00
2. Wicher Wierzchucino 0 - 8 Arka Gdynia SI 18 sierpnia 2019 - 18:00
3. Sztorm Kosakowo 2 - 4 Błękitni II Wejherowo 28 sierpnia 2019 - 18:30
4. Stolem Gniewino 7 - 0 Korona Żelistrzewo 25 września 2019 - 18:00
5. Salos Rumia - - - GOSRiT Luzino 17 sierpnia 2019 - 11:00
obustronny vo, niestawienie się na zawody
6. Pro-Fan Gościcino 0 - 2 Dragon Bojano 26 września 2019 - 17:30
7. Orkan Rumia MKS 8 - 1 MKS Władysławowo 17 sierpnia 2019 - 15:00
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Jedynka Reda 12 - 0 MKS Władysławowo 24 sierpnia 2019 - 11:00
9. Dragon Bojano 13 - 1 Orkan Rumia MKS 28 sierpnia 2019 - 18:30
10. GOSRiT Luzino 6 - 1 Pro-Fan Gościcino 29 sierpnia 2019 - 16:30
11. Korona Żelistrzewo 1 - 1 Salos Rumia 25 sierpnia 2019 - 18:00
12. Błękitni II Wejherowo 3 - 0 Stolem Gniewino 24 sierpnia 2019 - 13:30
13. Arka Gdynia SI 3 - 2 Sztorm Kosakowo 24 sierpnia 2019 - 13:30
14. Zatoka Puck 4 - 0 Wicher Wierzchucino 25 sierpnia 2019 - 11:30
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Wicher Wierzchucino 0 - 10 Jedynka Reda 28 sierpnia 2019 - 18:00
16. Sztorm Kosakowo 3 - 0 Zatoka Puck 11 września 2019 - 18:00
17. Stolem Gniewino 2 - 6 Arka Gdynia SI 31 sierpnia 2019 - 11:00
18. Salos Rumia 3 - 7 Błękitni II Wejherowo 31 sierpnia 2019 - 13:00
19. Pro-Fan Gościcino 2 - 6 Korona Żelistrzewo 31 sierpnia 2019 - 11:00
20. Orkan Rumia MKS 2 - 8 GOSRiT Luzino 1 września 2019 - 12:45
21. MKS Władysławowo 1 - 8 Dragon Bojano 31 sierpnia 2019 - 15:00
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Jedynka Reda 5 - 2 Dragon Bojano 8 września 2019 - 11:00
23. GOSRiT Luzino 6 - 0 MKS Władysławowo 7 września 2019 - 13:00
24. Korona Żelistrzewo 13 - 0 Orkan Rumia MKS 8 września 2019 - 11:00
25. Błękitni II Wejherowo 4 - 1 Pro-Fan Gościcino 7 września 2019 - 13:30
26. Arka Gdynia SI 7 - 0 Salos Rumia 7 września 2019 - 13:30
27. Zatoka Puck 1 - 5 Stolem Gniewino 8 września 2019 - 11:00
28. Wicher Wierzchucino 1 - 5 Sztorm Kosakowo 8 września 2019 - 18:00
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Sztorm Kosakowo 2 - 3 Jedynka Reda 15 września 2019 - 11:00
30. Stolem Gniewino 6 - 2 Wicher Wierzchucino 15 września 2019 - 18:00
31. Salos Rumia 1 - 3 Zatoka Puck 19 września 2019 - 18:00
32. Pro-Fan Gościcino 0 - 4 Arka Gdynia SI 14 września 2019 - 11:00
33. Orkan Rumia MKS 3 - 2 Błękitni II Wejherowo 15 września 2019 - 11:00
34. MKS Władysławowo 0 - 0 Korona Żelistrzewo 14 września 2019 - 11:00
35. Dragon Bojano 0 - 2 GOSRiT Luzino 14 września 2019 - 17:00
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Jedynka Reda 5 - 2 GOSRiT Luzino 22 września 2019 - 11:00
37. Korona Żelistrzewo 0 - 3 Dragon Bojano 21 września 2019 - 11:00
38. Błękitni II Wejherowo 3 - 0 MKS Władysławowo 21 września 2019 - 13:30
39. Arka Gdynia SI 8 - 0 Orkan Rumia MKS 22 września 2019 - 16:00
40. Zatoka Puck 0 - 1 Pro-Fan Gościcino 21 września 2019 - 10:30
41. Wicher Wierzchucino 2 - 8 Salos Rumia 22 września 2019 - 11:00
42. Sztorm Kosakowo 3 - 4 Stolem Gniewino 21 września 2019 - 17:00
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Stolem Gniewino - Jedynka Reda 16 października 2019 - 18:00
44. Salos Rumia 2 - 2 Sztorm Kosakowo 28 września 2019 - 11:00
45. Pro-Fan Gościcino 5 - 0 Wicher Wierzchucino 28 września 2019 - 15:00
46. Orkan Rumia MKS 2 - 8 Zatoka Puck 29 września 2019 - 12:45
47. MKS Władysławowo 0 - 4 Arka Gdynia SI 28 września 2019 - 11:00
48. Dragon Bojano 4 - 0 Błękitni II Wejherowo 28 września 2019 - 10:00
49. GOSRiT Luzino 5 - 1 Korona Żelistrzewo 28 września 2019 - 11:00
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Jedynka Reda 6 - 0 Korona Żelistrzewo 5 października 2019 - 11:00
51. Błękitni II Wejherowo 1 - 2 GOSRiT Luzino 5 października 2019 - 11:00
52. Arka Gdynia SI 4 - 0 Dragon Bojano 6 października 2019 - 13:30
53. Zatoka Puck 1 - 1 MKS Władysławowo 5 października 2019 - 13:00
54. Wicher Wierzchucino 3 - 2 Orkan Rumia MKS 6 października 2019 - 13:00
55. Sztorm Kosakowo 9 - 1 Pro-Fan Gościcino 6 października 2019 - 15:30
56. Stolem Gniewino 3 - 2 Salos Rumia 5 października 2019 - 11:00
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Salos Rumia - Jedynka Reda 17 października 2019 - 18:00
58. Pro-Fan Gościcino 0 - 3 Stolem Gniewino 12 października 2019 - 11:00
59. Orkan Rumia MKS 1 - 12 Sztorm Kosakowo 13 października 2019 - 12:45
60. MKS Władysławowo 4 - 0 Wicher Wierzchucino 12 października 2019 - 11:00
61. Dragon Bojano 3 - 1 Zatoka Puck 8 października 2019 - 16:45
62. GOSRiT Luzino 1 - 3 Arka Gdynia SI 13 października 2019 - 11:00
63. Korona Żelistrzewo 3 - 2 Błękitni II Wejherowo 12 października 2019 - 14:00
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Jedynka Reda - Błękitni II Wejherowo 20 października 2019 - 11:00
65. Arka Gdynia SI - Korona Żelistrzewo 20 października 2019 - 13:30
66. Zatoka Puck - GOSRiT Luzino 19 października 2019 - 12:00
67. Wicher Wierzchucino - Dragon Bojano 20 października 2019 - 11:00
68. Sztorm Kosakowo - MKS Władysławowo 20 października 2019 - 15:30
69. Stolem Gniewino - Orkan Rumia MKS 20 października 2019 - 15:00
70. Salos Rumia - Pro-Fan Gościcino 20 października 2019 - 11:00
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Pro-Fan Gościcino - Jedynka Reda 26 października 2019 - 11:00
72. Orkan Rumia MKS - Salos Rumia 27 października 2019 - 12:45
73. MKS Władysławowo - Stolem Gniewino 26 października 2019 - 11:00
74. Dragon Bojano - Sztorm Kosakowo 26 października 2019 - 10:00
75. GOSRiT Luzino - Wicher Wierzchucino 27 października 2019 - 11:00
76. Korona Żelistrzewo - Zatoka Puck 27 października 2019 - 11:00
77. Błękitni II Wejherowo - Arka Gdynia SI 26 października 2019 - 13:30
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Jedynka Reda - Arka Gdynia SI 3 listopada 2019 - 11:00
79. Zatoka Puck - Błękitni II Wejherowo 2 listopada 2019 - 13:00
80. Wicher Wierzchucino - Korona Żelistrzewo 2 listopada 2019 - 12:00
81. Sztorm Kosakowo - GOSRiT Luzino 3 listopada 2019 - 12:30
82. Stolem Gniewino - Dragon Bojano 2 listopada 2019 - 11:00
83. Salos Rumia - MKS Władysławowo 5 listopada 2019 - 18:00
84. Pro-Fan Gościcino - Orkan Rumia MKS 2 listopada 2019 - 11:00
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Orkan Rumia MKS - Jedynka Reda 10 listopada 2019 - 11:00
86. MKS Władysławowo - Pro-Fan Gościcino 9 listopada 2019 - 11:00
87. Dragon Bojano - Salos Rumia 9 listopada 2019 - 11:00
88. GOSRiT Luzino - Stolem Gniewino 9 listopada 2019 - 13:00
89. Korona Żelistrzewo - Sztorm Kosakowo 9 listopada 2019 - 11:00
90. Błękitni II Wejherowo - Wicher Wierzchucino 9 listopada 2019 - 13:30
91. Arka Gdynia SI - Zatoka Puck 9 listopada 2019 - 13:30
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Jedynka Reda - Zatoka Puck
93. Arka Gdynia SI - Wicher Wierzchucino
94. Błękitni II Wejherowo - Sztorm Kosakowo
95. Korona Żelistrzewo - Stolem Gniewino
96. GOSRiT Luzino - Salos Rumia
97. Dragon Bojano - Pro-Fan Gościcino
98. MKS Władysławowo - Orkan Rumia MKS
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. MKS Władysławowo - Jedynka Reda
100. Orkan Rumia MKS - Dragon Bojano
101. Pro-Fan Gościcino - GOSRiT Luzino
102. Salos Rumia - Korona Żelistrzewo
103. Stolem Gniewino - Błękitni II Wejherowo
104. Sztorm Kosakowo - Arka Gdynia SI
105. Wicher Wierzchucino - Zatoka Puck
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Jedynka Reda - Wicher Wierzchucino
107. Zatoka Puck - Sztorm Kosakowo
108. Arka Gdynia SI - Stolem Gniewino
109. Błękitni II Wejherowo - Salos Rumia
110. Korona Żelistrzewo - Pro-Fan Gościcino
111. GOSRiT Luzino - Orkan Rumia MKS
112. Dragon Bojano - MKS Władysławowo
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Dragon Bojano - Jedynka Reda
114. MKS Władysławowo - GOSRiT Luzino
115. Orkan Rumia MKS - Korona Żelistrzewo
116. Pro-Fan Gościcino - Błękitni II Wejherowo
117. Salos Rumia - Arka Gdynia SI
118. Stolem Gniewino - Zatoka Puck
119. Sztorm Kosakowo - Wicher Wierzchucino
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Jedynka Reda - Sztorm Kosakowo
121. Wicher Wierzchucino - Stolem Gniewino
122. Zatoka Puck - Salos Rumia
123. Arka Gdynia SI - Pro-Fan Gościcino
124. Błękitni II Wejherowo - Orkan Rumia MKS
125. Korona Żelistrzewo - MKS Władysławowo
126. GOSRiT Luzino - Dragon Bojano
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. GOSRiT Luzino - Jedynka Reda
128. Dragon Bojano - Korona Żelistrzewo
129. MKS Władysławowo - Błękitni II Wejherowo
130. Orkan Rumia MKS - Arka Gdynia SI
131. Pro-Fan Gościcino - Zatoka Puck
132. Salos Rumia - Wicher Wierzchucino
133. Stolem Gniewino - Sztorm Kosakowo
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Jedynka Reda - Stolem Gniewino
135. Sztorm Kosakowo - Salos Rumia
136. Wicher Wierzchucino - Pro-Fan Gościcino
137. Zatoka Puck - Orkan Rumia MKS
138. Arka Gdynia SI - MKS Władysławowo
139. Błękitni II Wejherowo - Dragon Bojano
140. Korona Żelistrzewo - GOSRiT Luzino
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Korona Żelistrzewo - Jedynka Reda
142. GOSRiT Luzino - Błękitni II Wejherowo
143. Dragon Bojano - Arka Gdynia SI
144. MKS Władysławowo - Zatoka Puck
145. Orkan Rumia MKS - Wicher Wierzchucino
146. Pro-Fan Gościcino - Sztorm Kosakowo
147. Salos Rumia - Stolem Gniewino
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Jedynka Reda - Salos Rumia
149. Stolem Gniewino - Pro-Fan Gościcino
150. Sztorm Kosakowo - Orkan Rumia MKS
151. Wicher Wierzchucino - MKS Władysławowo
152. Zatoka Puck - Dragon Bojano
153. Arka Gdynia SI - GOSRiT Luzino
154. Błękitni II Wejherowo - Korona Żelistrzewo
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Błękitni II Wejherowo - Jedynka Reda
156. Korona Żelistrzewo - Arka Gdynia SI
157. GOSRiT Luzino - Zatoka Puck
158. Dragon Bojano - Wicher Wierzchucino
159. MKS Władysławowo - Sztorm Kosakowo
160. Orkan Rumia MKS - Stolem Gniewino
161. Pro-Fan Gościcino - Salos Rumia
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Jedynka Reda - Pro-Fan Gościcino
163. Salos Rumia - Orkan Rumia MKS
164. Stolem Gniewino - MKS Władysławowo
165. Sztorm Kosakowo - Dragon Bojano
166. Wicher Wierzchucino - GOSRiT Luzino
167. Zatoka Puck - Korona Żelistrzewo
168. Arka Gdynia SI - Błękitni II Wejherowo
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Arka Gdynia SI - Jedynka Reda
170. Błękitni II Wejherowo - Zatoka Puck
171. Korona Żelistrzewo - Wicher Wierzchucino
172. GOSRiT Luzino - Sztorm Kosakowo
173. Dragon Bojano - Stolem Gniewino
174. MKS Władysławowo - Salos Rumia
175. Orkan Rumia MKS - Pro-Fan Gościcino
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Jedynka Reda - Orkan Rumia MKS
177. Pro-Fan Gościcino - MKS Władysławowo
178. Salos Rumia - Dragon Bojano
179. Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino
180. Sztorm Kosakowo - Korona Żelistrzewo
181. Wicher Wierzchucino - Błękitni II Wejherowo
182. Zatoka Puck - Arka Gdynia SI




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE