MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk I - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jedynka Reda 5 15 5 0 0 37 - 4
2. Arka Gdynia SI 5 15 5 0 0 28 - 4
3. Błękitni II Wejherowo 6 15 5 0 1 23 - 9
4. GOSRiT Luzino 5 12 4 0 1 22 - 6
5. Korona Żelistrzewo 5 11 3 2 0 23 - 3
6. Dragon Bojano 5 6 2 0 3 23 - 12 1 3 1 0 0 13 - 1
7. Stolem Gniewino 4 6 2 0 2 13 - 12 1 3 1 0 0 5 - 1
8. Sztorm Kosakowo 5 6 2 0 3 14 - 11 1 3 1 0 0 3 - 0
9. Zatoka Puck 6 6 2 0 4 8 - 17 2 0 0 0 2 1 - 8
10. Orkan Rumia MKS 5 6 2 0 3 14 - 37 1 0 0 0 1 1 - 13
11. Pro-Fan Gościcino 5 3 1 0 4 5 - 20
12. Salos Rumia 5 1 0 1 4 5 - 21
13. MKS Władysławowo 6 1 0 1 5 2 - 37
14. Wicher Wierzchucino 5 0 0 0 5 3 - 33




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Zatoka Puck 0 - 7 Jedynka Reda 21 sierpnia 2019 - 18:00
2. Wicher Wierzchucino 0 - 8 Arka Gdynia SI 18 sierpnia 2019 - 18:00
3. Sztorm Kosakowo 2 - 4 Błękitni II Wejherowo 28 sierpnia 2019 - 18:30
4. Stolem Gniewino - Korona Żelistrzewo 25 września 2019 - 18:00
5. Salos Rumia - - - GOSRiT Luzino 17 sierpnia 2019 - 11:00
obustronny vo, niestawienie się na zawody
6. Pro-Fan Gościcino - Dragon Bojano 26 września 2019 - 17:30
7. Orkan Rumia MKS 8 - 1 MKS Władysławowo 17 sierpnia 2019 - 15:00
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Jedynka Reda 12 - 0 MKS Władysławowo 24 sierpnia 2019 - 11:00
9. Dragon Bojano 13 - 1 Orkan Rumia MKS 28 sierpnia 2019 - 18:30
10. GOSRiT Luzino 6 - 1 Pro-Fan Gościcino 29 sierpnia 2019 - 16:30
11. Korona Żelistrzewo 1 - 1 Salos Rumia 25 sierpnia 2019 - 18:00
12. Błękitni II Wejherowo 3 - 0 Stolem Gniewino 24 sierpnia 2019 - 13:30
13. Arka Gdynia SI 3 - 2 Sztorm Kosakowo 24 sierpnia 2019 - 13:30
14. Zatoka Puck 4 - 0 Wicher Wierzchucino 25 sierpnia 2019 - 11:30
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Wicher Wierzchucino 0 - 10 Jedynka Reda 28 sierpnia 2019 - 18:00
16. Sztorm Kosakowo 3 - 0 Zatoka Puck 11 września 2019 - 18:00
17. Stolem Gniewino 2 - 6 Arka Gdynia SI 31 sierpnia 2019 - 11:00
18. Salos Rumia 3 - 7 Błękitni II Wejherowo 31 sierpnia 2019 - 13:00
19. Pro-Fan Gościcino 2 - 6 Korona Żelistrzewo 31 sierpnia 2019 - 11:00
20. Orkan Rumia MKS 2 - 8 GOSRiT Luzino 1 września 2019 - 12:45
21. MKS Władysławowo 1 - 8 Dragon Bojano 31 sierpnia 2019 - 15:00
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Jedynka Reda 5 - 2 Dragon Bojano 8 września 2019 - 11:00
23. GOSRiT Luzino 6 - 0 MKS Władysławowo 7 września 2019 - 13:00
24. Korona Żelistrzewo 13 - 0 Orkan Rumia MKS 8 września 2019 - 11:00
25. Błękitni II Wejherowo 4 - 1 Pro-Fan Gościcino 7 września 2019 - 13:30
26. Arka Gdynia SI 7 - 0 Salos Rumia 7 września 2019 - 13:30
27. Zatoka Puck 1 - 5 Stolem Gniewino 8 września 2019 - 11:00
28. Wicher Wierzchucino 1 - 5 Sztorm Kosakowo 8 września 2019 - 18:00
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Sztorm Kosakowo 2 - 3 Jedynka Reda 15 września 2019 - 11:00
30. Stolem Gniewino 6 - 2 Wicher Wierzchucino 15 września 2019 - 18:00
31. Salos Rumia 1 - 3 Zatoka Puck 19 września 2019 - 18:00
32. Pro-Fan Gościcino 0 - 4 Arka Gdynia SI 14 września 2019 - 11:00
33. Orkan Rumia MKS 3 - 2 Błękitni II Wejherowo 15 września 2019 - 11:00
34. MKS Władysławowo 0 - 0 Korona Żelistrzewo 14 września 2019 - 11:00
35. Dragon Bojano 0 - 2 GOSRiT Luzino 14 września 2019 - 17:00
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Jedynka Reda - GOSRiT Luzino 22 września 2019 - 11:00
37. Korona Żelistrzewo 3 - 0 Dragon Bojano 21 września 2019 - 11:00
38. Błękitni II Wejherowo 3 - 0 MKS Władysławowo 21 września 2019 - 13:30
39. Arka Gdynia SI - Orkan Rumia MKS 22 września 2019 - 16:00
40. Zatoka Puck 0 - 1 Pro-Fan Gościcino 21 września 2019 - 10:30
41. Wicher Wierzchucino - Salos Rumia 22 września 2019 - 11:00
42. Sztorm Kosakowo - Stolem Gniewino 21 września 2019 - 17:00
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Stolem Gniewino - Jedynka Reda 2 października 2019 - 17:00
44. Salos Rumia - Sztorm Kosakowo 28 września 2019 - 11:00
45. Pro-Fan Gościcino - Wicher Wierzchucino 28 września 2019 - 11:00
46. Orkan Rumia MKS - Zatoka Puck 29 września 2019 - 12:45
47. MKS Władysławowo - Arka Gdynia SI 28 września 2019 - 11:00
48. Dragon Bojano - Błękitni II Wejherowo 28 września 2019 - 10:00
49. GOSRiT Luzino - Korona Żelistrzewo 28 września 2019 - 11:00
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Jedynka Reda - Korona Żelistrzewo 5 października 2019 - 11:00
51. Błękitni II Wejherowo - GOSRiT Luzino 5 października 2019 - 11:00
52. Arka Gdynia SI - Dragon Bojano 6 października 2019 - 13:30
53. Zatoka Puck - MKS Władysławowo 5 października 2019 - 13:00
54. Wicher Wierzchucino - Orkan Rumia MKS 6 października 2019 - 13:00
55. Sztorm Kosakowo - Pro-Fan Gościcino 6 października 2019 - 15:30
56. Stolem Gniewino - Salos Rumia 5 października 2019 - 11:00
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Salos Rumia - Jedynka Reda 12 października 2019 - 11:00
58. Pro-Fan Gościcino - Stolem Gniewino 12 października 2019 - 11:00
59. Orkan Rumia MKS - Sztorm Kosakowo 13 października 2019 - 12:45
60. MKS Władysławowo - Wicher Wierzchucino 12 października 2019 - 11:00
61. Dragon Bojano - Zatoka Puck 12 października 2019 - 12:00
62. GOSRiT Luzino - Arka Gdynia SI 12 października 2019 - 11:00
63. Korona Żelistrzewo - Błękitni II Wejherowo 12 października 2019 - 11:00
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Jedynka Reda - Błękitni II Wejherowo 20 października 2019 - 11:00
65. Arka Gdynia SI - Korona Żelistrzewo 20 października 2019 - 13:30
66. Zatoka Puck - GOSRiT Luzino 19 października 2019 - 13:00
67. Wicher Wierzchucino - Dragon Bojano 20 października 2019 - 11:00
68. Sztorm Kosakowo - MKS Władysławowo 20 października 2019 - 15:30
69. Stolem Gniewino - Orkan Rumia MKS 20 października 2019 - 15:00
70. Salos Rumia - Pro-Fan Gościcino 20 października 2019 - 11:00
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Pro-Fan Gościcino - Jedynka Reda 26 października 2019 - 11:00
72. Orkan Rumia MKS - Salos Rumia 27 października 2019 - 12:45
73. MKS Władysławowo - Stolem Gniewino 26 października 2019 - 11:00
74. Dragon Bojano - Sztorm Kosakowo 26 października 2019 - 10:00
75. GOSRiT Luzino - Wicher Wierzchucino 27 października 2019 - 11:00
76. Korona Żelistrzewo - Zatoka Puck 27 października 2019 - 11:00
77. Błękitni II Wejherowo - Arka Gdynia SI 26 października 2019 - 13:30
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Jedynka Reda - Arka Gdynia SI 3 listopada 2019 - 11:00
79. Zatoka Puck - Błękitni II Wejherowo 2 listopada 2019 - 13:00
80. Wicher Wierzchucino - Korona Żelistrzewo 2 listopada 2019 - 12:00
81. Sztorm Kosakowo - GOSRiT Luzino 3 listopada 2019 - 12:30
82. Stolem Gniewino - Dragon Bojano 2 listopada 2019 - 11:00
83. Salos Rumia - MKS Władysławowo 5 listopada 2019 - 18:00
84. Pro-Fan Gościcino - Orkan Rumia MKS 2 listopada 2019 - 11:00
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Orkan Rumia MKS - Jedynka Reda 10 listopada 2019 - 11:00
86. MKS Władysławowo - Pro-Fan Gościcino 9 listopada 2019 - 11:00
87. Dragon Bojano - Salos Rumia 9 listopada 2019 - 11:00
88. GOSRiT Luzino - Stolem Gniewino 9 listopada 2019 - 13:00
89. Korona Żelistrzewo - Sztorm Kosakowo 9 listopada 2019 - 11:00
90. Błękitni II Wejherowo - Wicher Wierzchucino 9 listopada 2019 - 13:30
91. Arka Gdynia SI - Zatoka Puck 9 listopada 2019 - 13:30


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE