Liga Juniorów D1 - grupa Słupsk I - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sparta Sycewice 11 31 10 1 0 120 - 5
2. Gryf Słupsk KS 11 29 9 2 0 88 - 8
3. Leśnik Cewice 11 24 8 0 3 50 - 23 1 3 1 0 0 4 - 1
4. Byki Słupsk 11 24 8 0 3 68 - 16 1 0 0 0 1 1 - 4
5. Jantar Ustka 11 20 6 2 3 58 - 16
6. Żelki Żelkowo 11 19 6 1 4 30 - 29
7. Garbarnia Kępice 10 11 3 2 5 26 - 34 1 1 0 1 0 1 - 1
8. Grasz Dwumiasto 11 11 3 2 6 28 - 49 1 1 0 1 0 1 - 1
9. Stal Jezierzyce 11 9 3 0 8 21 - 82
10. KS Damnica 11 7 2 1 8 35 - 54
11. KS Włynkówko 11 4 1 1 9 6 - 103
12. Anioły Garczegorze 10 0 0 0 10 4 - 115
Ostatni komentarz dodał Marcin1010 21.08.2019, 17:30:31


 Baner


Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Garbarnia Kępice 1 - 11 Sparta Sycewice 11 września 2019 - 17:30
2. Byki Słupsk 11 - 0 KS Włynkówko 11 września 2019 - 18:00
3. KS Damnica 10 - 1 Anioły Garczegorze 11 września 2019 - 17:00
4. Stal Jezierzyce 2 - 8 Gryf Słupsk KS 11 września 2019 - 17:30
6. Jantar Ustka 9 - 0 Grasz Dwumiasto 17 sierpnia 2019 - 13:00
Pauza: Leśnik Cewice, Żelki Żelkowo,
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Grasz Dwumiasto 0 - 4 Leśnik Cewice 25 sierpnia 2019 - 11:00
11. Żelki Żelkowo 3 - 1 Stal Jezierzyce 18 września 2019 - 14:00
12. Anioły Garczegorze 0 - 13 Gryf Słupsk KS 18 września 2019 - 18:00
13. KS Włynkówko 0 - 16 KS Damnica 24 sierpnia 2019 - 11:00
14. Garbarnia Kępice 0 - 2 Byki Słupsk 4 września 2019 - 17:30
Pauza: Jantar Ustka, Sparta Sycewice,
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Byki Słupsk 0 - 6 Sparta Sycewice 18 września 2019 - 18:00
16. KS Damnica 0 - 6 Garbarnia Kępice 31 sierpnia 2019 - 11:00
17. Gryf Słupsk KS 24 - 0 KS Włynkówko 1 września 2019 - 11:00
18. Żelki Żelkowo 14 - 1 Anioły Garczegorze 2 października 2019 - 17:00
19. Jantar Ustka 9 - 0 Stal Jezierzyce 2 października 2019 - 17:00
Pauza: Grasz Dwumiasto, Leśnik Cewice,
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Sparta Sycewice 13 - 0 Grasz Dwumiasto 8 września 2019 - 11:00
24. Stal Jezierzyce 0 - 8 Leśnik Cewice 25 września 2019 - 17:00
25. Anioły Garczegorze 0 - 9 Jantar Ustka 8 września 2019 - 11:00
26. KS Włynkówko 0 - 1 Żelki Żelkowo 7 września 2019 - 14:00
27. Garbarnia Kępice 0 - 8 Gryf Słupsk KS 7 września 2019 - 12:00
28. Byki Słupsk 9 - 1 KS Damnica 8 września 2019 - 11:00
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. KS Damnica 1 - 5 Sparta Sycewice 14 września 2019 - 11:00
30. Gryf Słupsk KS 3 - 2 Byki Słupsk 15 września 2019 - 11:00
31. Żelki Żelkowo 4 - 2 Garbarnia Kępice 15 września 2019 - 12:00
32. Jantar Ustka 6 - 0 KS Włynkówko 15 września 2019 - 13:00
33. Leśnik Cewice 15 - 0 Anioły Garczegorze 14 września 2019 - 11:00
Pauza: Grasz Dwumiasto, Stal Jezierzyce,
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Stal Jezierzyce 2 - 7 Grasz Dwumiasto 22 września 2019 - 14:00
39. KS Włynkówko 0 - 5 Leśnik Cewice 21 września 2019 - 14:00
40. Garbarnia Kępice 4 - 3 Jantar Ustka 25 września 2019 - 16:30
41. Byki Słupsk 7 - 1 Żelki Żelkowo 22 września 2019 - 11:00
42. KS Damnica 1 - 10 Gryf Słupsk KS 22 września 2019 - 11:00
Pauza: Anioły Garczegorze, Sparta Sycewice,
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Gryf Słupsk KS 0 - 0 Sparta Sycewice 29 września 2019 - 11:00
44. Żelki Żelkowo 2 - 1 KS Damnica 29 września 2019 - 12:00
45. Jantar Ustka 1 - 3 Byki Słupsk 29 września 2019 - 11:00
46. Leśnik Cewice 3 - 2 Garbarnia Kępice 28 września 2019 - 11:00
48. Grasz Dwumiasto 9 - 0 Anioły Garczegorze 29 września 2019 - 11:00
Pauza: Stal Jezierzyce, KS Włynkówko,
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Sparta Sycewice 18 - 0 Stal Jezierzyce 5 października 2019 - 11:00
52. KS Włynkówko 0 - 7 Grasz Dwumiasto 5 października 2019 - 13:00
54. Byki Słupsk 1 - 4 Leśnik Cewice 6 października 2019 - 17:00
55. KS Damnica 0 - 8 Jantar Ustka 6 października 2019 - 11:00
56. Gryf Słupsk KS 5 - 0 Żelki Żelkowo 5 października 2019 - 11:00
Pauza: Garbarnia Kępice, Anioły Garczegorze,
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Żelki Żelkowo 0 - 6 Sparta Sycewice 12 października 2019 - 12:00
58. Jantar Ustka 3 - 3 Gryf Słupsk KS 13 października 2019 - 11:00
59. Leśnik Cewice 7 - 1 KS Damnica 23 października 2019 - 16:30
61. Grasz Dwumiasto 1 - 1 Garbarnia Kępice 13 października 2019 - 11:00
63. Stal Jezierzyce 7 - 0 Anioły Garczegorze 13 października 2019 - 14:00
Pauza: KS Włynkówko, Byki Słupsk,
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Sparta Sycewice 24 - 0 Anioły Garczegorze 22 października 2019 - 17:00
65. KS Włynkówko 2 - 4 Stal Jezierzyce 21 października 2019 - 16:30
67. Byki Słupsk 6 - 0 Grasz Dwumiasto 9 października 2019 - 17:00
69. Gryf Słupsk KS 6 - 0 Leśnik Cewice 17 października 2019 - 18:00
70. Żelki Żelkowo 1 - 1 Jantar Ustka 20 października 2019 - 12:00
Pauza: KS Damnica, Garbarnia Kępice,
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Jantar Ustka 2 - 5 Sparta Sycewice 27 października 2019 - 11:00
72. Leśnik Cewice 3 - 0 Żelki Żelkowo 26 października 2019 - 11:00
74. Grasz Dwumiasto 2 - 2 KS Damnica 26 października 2019 - 11:00
76. Stal Jezierzyce 1 - 9 Garbarnia Kępice 27 października 2019 - 14:00
77. Anioły Garczegorze 2 - 3 KS Włynkówko 27 października 2019 - 11:00
Pauza: Byki Słupsk, Gryf Słupsk KS,
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Sparta Sycewice 26 - 0 KS Włynkówko 8 października 2019 - 17:00
79. Garbarnia Kępice - Anioły Garczegorze 7 marca 2020 - 12:00
80. Byki Słupsk 16 - 0 Stal Jezierzyce 30 października 2019 - 16:30
82. Gryf Słupsk KS 8 - 0 Grasz Dwumiasto 2 listopada 2019 - 16:00
84. Jantar Ustka 7 - 0 Leśnik Cewice 3 listopada 2019 - 11:00
Pauza: Żelki Żelkowo, KS Damnica,
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Leśnik Cewice 1 - 6 Sparta Sycewice 9 października 2019 - 17:00
87. Grasz Dwumiasto 2 - 4 Żelki Żelkowo 8 listopada 2019 - 15:00
89. Stal Jezierzyce 4 - 2 KS Damnica 16 października 2019 - 16:00
90. Anioły Garczegorze 0 - 11 Byki Słupsk 15 października 2019 - 16:45
91. KS Włynkówko 1 - 1 Garbarnia Kępice 9 listopada 2019 - 11:00
Pauza: Gryf Słupsk KS, Jantar Ustka,
Kolejka 14 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Sparta Sycewice - Garbarnia Kępice 15 marca 2020 - 16:00
93. KS Włynkówko - Byki Słupsk 29 kwietnia 2020 - 17:00
94. Anioły Garczegorze - KS Damnica 14 marca 2020 - 11:00
95. Gryf Słupsk KS - Stal Jezierzyce 14 marca 2020 - 13:30
97. Grasz Dwumiasto - Jantar Ustka 15 marca 2020 - 11:00
Pauza: Leśnik Cewice, Żelki Żelkowo,
Kolejka 15 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Leśnik Cewice - Grasz Dwumiasto 21 marca 2020 - 11:00
102. Stal Jezierzyce - Żelki Żelkowo 22 marca 2020 - 11:00
103. Gryf Słupsk KS - Anioły Garczegorze 21 marca 2020 - 13:30
104. KS Damnica - KS Włynkówko 22 kwietnia 2020 - 17:00
105. Byki Słupsk - Garbarnia Kępice 21 marca 2020 - 13:00
Pauza: Jantar Ustka, Sparta Sycewice,
Kolejka 16 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Sparta Sycewice - Byki Słupsk 28 marca 2020 - 12:00
107. Garbarnia Kępice - KS Damnica 29 marca 2020 - 11:00
108. KS Włynkówko - Gryf Słupsk KS 28 marca 2020 - 11:00
109. Anioły Garczegorze - Żelki Żelkowo 29 marca 2020 - 11:00
110. Stal Jezierzyce - Jantar Ustka 28 marca 2020 - 11:00
Pauza: Grasz Dwumiasto, Leśnik Cewice,
Kolejka 17 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Grasz Dwumiasto - Sparta Sycewice 5 kwietnia 2020 - 11:00
115. Leśnik Cewice - Stal Jezierzyce 4 kwietnia 2020 - 11:00
116. Jantar Ustka - Anioły Garczegorze 5 kwietnia 2020 - 13:00
117. Żelki Żelkowo - KS Włynkówko 5 kwietnia 2020 - 13:00
118. Gryf Słupsk KS - Garbarnia Kępice 4 kwietnia 2020 - 16:00
119. KS Damnica - Byki Słupsk 4 kwietnia 2020 - 12:00
Kolejka 18 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Sparta Sycewice - KS Damnica 14 kwietnia 2020 - 17:00
121. Byki Słupsk - Gryf Słupsk KS 8 kwietnia 2020 - 18:00
122. Garbarnia Kępice - Żelki Żelkowo 8 kwietnia 2020 - 15:00
123. KS Włynkówko - Jantar Ustka 8 kwietnia 2020 - 17:00
124. Anioły Garczegorze - Leśnik Cewice 11 kwietnia 2020 - 11:00
Pauza: Grasz Dwumiasto, Stal Jezierzyce,
Kolejka 19 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
128. Grasz Dwumiasto - Stal Jezierzyce 19 kwietnia 2020 - 11:00
130. Leśnik Cewice - KS Włynkówko 18 kwietnia 2020 - 11:00
131. Jantar Ustka - Garbarnia Kępice 19 kwietnia 2020 - 14:00
132. Żelki Żelkowo - Byki Słupsk 19 kwietnia 2020 - 13:00
133. Gryf Słupsk KS - KS Damnica 18 kwietnia 2020 - 16:00
Pauza: Anioły Garczegorze, Sparta Sycewice,
Kolejka 20 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Sparta Sycewice - Gryf Słupsk KS 26 kwietnia 2020 - 11:00
135. KS Damnica - Żelki Żelkowo 25 kwietnia 2020 - 12:00
136. Byki Słupsk - Jantar Ustka 26 kwietnia 2020 - 11:00
137. Garbarnia Kępice - Leśnik Cewice 25 kwietnia 2020 - 11:00
139. Anioły Garczegorze - Grasz Dwumiasto 25 kwietnia 2020 - 11:00
Pauza: Stal Jezierzyce, KS Włynkówko,
Kolejka 21 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Stal Jezierzyce - Sparta Sycewice 3 maja 2020 - 11:00
143. Grasz Dwumiasto - KS Włynkówko 3 maja 2020 - 11:00
145. Leśnik Cewice - Byki Słupsk 2 maja 2020 - 11:00
146. Jantar Ustka - KS Damnica 2 maja 2020 - 14:00
147. Żelki Żelkowo - Gryf Słupsk KS 3 maja 2020 - 13:00
Pauza: Garbarnia Kępice, Anioły Garczegorze,
Kolejka 22 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Sparta Sycewice - Żelki Żelkowo 10 maja 2020 - 12:00
149. Gryf Słupsk KS - Jantar Ustka 9 maja 2020 - 13:15
150. KS Damnica - Leśnik Cewice 9 maja 2020 - 12:00
152. Garbarnia Kępice - Grasz Dwumiasto 9 maja 2020 - 11:00
154. Anioły Garczegorze - Stal Jezierzyce 9 maja 2020 - 11:00
Pauza: KS Włynkówko, Byki Słupsk,
Kolejka 23 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Anioły Garczegorze - Sparta Sycewice 17 maja 2020 - 11:00
156. Stal Jezierzyce - KS Włynkówko 16 maja 2020 - 11:00
158. Grasz Dwumiasto - Byki Słupsk 13 maja 2020 - 17:00
160. Leśnik Cewice - Gryf Słupsk KS 16 maja 2020 - 11:00
161. Jantar Ustka - Żelki Żelkowo 17 maja 2020 - 16:00
Pauza: KS Damnica, Garbarnia Kępice,
Kolejka 24 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Sparta Sycewice - Jantar Ustka 23 maja 2020 - 11:00
163. Żelki Żelkowo - Leśnik Cewice 24 maja 2020 - 13:00
165. KS Damnica - Grasz Dwumiasto 23 maja 2020 - 12:00
167. Garbarnia Kępice - Stal Jezierzyce 23 maja 2020 - 11:00
168. KS Włynkówko - Anioły Garczegorze 23 maja 2020 - 11:00
Pauza: Byki Słupsk, Gryf Słupsk KS,
Kolejka 25 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. KS Włynkówko - Sparta Sycewice 30 maja 2020 - 11:00
170. Anioły Garczegorze - Garbarnia Kępice 31 maja 2020 - 11:00
171. Stal Jezierzyce - Byki Słupsk 31 maja 2020 - 11:00
173. Grasz Dwumiasto - Gryf Słupsk KS 31 maja 2020 - 11:00
175. Leśnik Cewice - Jantar Ustka 30 maja 2020 - 11:00
Pauza: Żelki Żelkowo, KS Damnica,
Kolejka 26 - 7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Sparta Sycewice - Leśnik Cewice 7 czerwca 2020 - 13:00
178. Żelki Żelkowo - Grasz Dwumiasto 7 czerwca 2020 - 13:00
180. KS Damnica - Stal Jezierzyce 7 czerwca 2020 - 13:00
181. Byki Słupsk - Anioły Garczegorze 7 czerwca 2020 - 13:00
182. Garbarnia Kępice - KS Włynkówko 7 czerwca 2020 - 13:00
Pauza: Gryf Słupsk KS, Jantar Ustka,
© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE