MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D1 - grupa Malbork VII - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 6 2 0 0 13 - 0
2. Keramzyt Szprudowo 2 6 2 0 0 14 - 4
3. DSPN Kwidzyn 1 3 1 0 0 6 - 2 1 3 1 0 0 6 - 2
4. Wierzyca Pelplin 2 3 1 0 1 4 - 6 1 3 1 0 0 4 - 2
5. Supra Kwidzyn 3 3 1 0 2 14 - 14 3 3 1 0 2 14 - 14
6. Orły Tczew 3 3 1 0 2 7 - 17
7. Gryf Tczew MKS 2 3 1 0 1 15 - 11 1 0 0 0 1 4 - 10
8. Pogoń Smętowo 3 0 0 0 3 3 - 22




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Wierzyca Pelplin 0 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 31 sierpnia 2019 - 14:00
3. Supra Kwidzyn 10 - 4 Gryf Tczew MKS 1 września 2019 - 10:00
5. Pogoń Smętowo 2 - 3 Orły Tczew 31 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: Keramzyt Szprudowo, DSPN Kwidzyn,
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 - 0 Orły Tczew 7 września 2019 - 13:00
7. Keramzyt Szprudowo 8 - 0 Pogoń Smętowo 7 września 2019 - 12:00
9. DSPN Kwidzyn 6 - 2 Supra Kwidzyn 11 września 2019 - 17:00
Pauza: Wierzyca Pelplin, Gryf Tczew MKS,
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
12. Supra Kwidzyn 2 - 4 Wierzyca Pelplin 15 września 2019 - 11:00
14. Pogoń Smętowo 1 - 11 Gryf Tczew MKS 14 września 2019 - 11:00
15. Orły Tczew 4 - 6 Keramzyt Szprudowo 15 września 2019 - 11:00
Pauza: DSPN Kwidzyn, Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Keramzyt Szprudowo 22 września 2019 - 11:00
17. Gryf Tczew MKS - Orły Tczew 21 września 2019 - 11:00
18. DSPN Kwidzyn - Pogoń Smętowo 22 września 2019 - 11:00
Pauza: Supra Kwidzyn, Wierzyca Pelplin,
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Supra Kwidzyn - Beniaminek 03 Starogard Gdański 29 września 2019 - 11:00
23. Pogoń Smętowo - Wierzyca Pelplin 28 września 2019 - 11:00
24. Orły Tczew - DSPN Kwidzyn 29 września 2019 - 11:00
25. Keramzyt Szprudowo - Gryf Tczew MKS 29 września 2019 - 11:00
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Gryf Tczew MKS 5 października 2019 - 11:00
27. DSPN Kwidzyn - Keramzyt Szprudowo 5 października 2019 - 13:30
28. Wierzyca Pelplin - Orły Tczew 5 października 2019 - 14:00
Pauza: Supra Kwidzyn, Pogoń Smętowo,
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. Pogoń Smętowo - Supra Kwidzyn 12 października 2019 - 11:00
34. Keramzyt Szprudowo - Wierzyca Pelplin 12 października 2019 - 16:00
35. Gryf Tczew MKS - DSPN Kwidzyn 13 października 2019 - 11:00
Pauza: Orły Tczew, Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Beniaminek 03 Starogard Gdański - DSPN Kwidzyn 19 października 2019 - 11:00
37. Wierzyca Pelplin - Gryf Tczew MKS 19 października 2019 - 13:00
39. Supra Kwidzyn - Orły Tczew 19 października 2019
Pauza: Pogoń Smętowo, Keramzyt Szprudowo,
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Pogoń Smętowo - Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 października 2019
43. Keramzyt Szprudowo - Supra Kwidzyn 26 października 2019 - 12:00
45. DSPN Kwidzyn - Wierzyca Pelplin 27 października 2019 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE