Liga Juniorów D1 - grupa Malbork VI - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KP Starogard Gdański 10 30 10 0 0 64 - 8
2. Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 25 8 1 1 55 - 16
3. Pomezania Malbork 10 20 6 2 2 40 - 18 1 3 1 0 0 4 - 2
4. Morze Stegna 10 20 6 2 2 39 - 22 1 0 0 0 1 2 - 4
5. Rodło Kwidzyn 10 16 5 1 4 27 - 39 1 3 1 0 0 5 - 3
6. Spójnia Sadlinki 10 16 5 1 4 40 - 36 1 0 0 0 1 3 - 5
7. Powiśle Pawlice-Rakowiec 10 10 3 1 6 28 - 27
8. KS Czernin 10 7 2 1 7 18 - 41
9. Grom Nowy Staw 10 6 1 3 6 19 - 50
10. Błękitni Stare Pole 10 4 1 1 8 11 - 66
11. Olimpia Sztum 10 3 0 3 7 12 - 30


 Baner


Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Spójnia Sadlinki 3 - 3 Pomezania Malbork 25 sierpnia 2019 - 12:00
3. Rodło Kwidzyn 7 - 2 Grom Nowy Staw 24 sierpnia 2019 - 11:00
4. Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 3 KP Starogard Gdański 25 sierpnia 2019 - 11:00
5. Błękitni Stare Pole 2 - 9 KS Czernin 24 sierpnia 2019 - 11:00
6. Olimpia Sztum 1 - 4 Morze Stegna 24 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. KS Czernin 1 - 1 Olimpia Sztum 1 września 2019 - 11:00
9. KP Starogard Gdański 3 - 0 Błękitni Stare Pole 31 sierpnia 2019 - 13:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
10. Grom Nowy Staw 4 - 4 Powiśle Pawlice-Rakowiec 31 sierpnia 2019 - 11:00
11. Pomezania Malbork 9 - 1 Rodło Kwidzyn 31 sierpnia 2019 - 11:00
12. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Spójnia Sadlinki 30 sierpnia 2019 - 16:00
Pauza: Morze Stegna,
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
14. Rodło Kwidzyn 2 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 września 2019 - 11:00
15. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 4 Pomezania Malbork 8 września 2019 - 11:00
16. Błękitni Stare Pole 1 - 2 Grom Nowy Staw 7 września 2019 - 11:00
17. Olimpia Sztum 0 - 7 KP Starogard Gdański 7 września 2019 - 11:00
18. KS Czernin 0 - 2 Morze Stegna 8 września 2019 - 11:00
Pauza: Spójnia Sadlinki,
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
20. KP Starogard Gdański 5 - 0 Morze Stegna 15 września 2019 - 13:00
21. Grom Nowy Staw 1 - 1 Olimpia Sztum 15 września 2019 - 11:00
22. Pomezania Malbork 7 - 1 Błękitni Stare Pole 14 września 2019 - 11:00
23. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 15 września 2019 - 17:00
24. Spójnia Sadlinki 3 - 5 Rodło Kwidzyn 15 września 2019 - 12:00
Pauza: KS Czernin,
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 3 Spójnia Sadlinki 22 września 2019 - 11:00
27. Błękitni Stare Pole 0 - 12 Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 września 2019 - 11:00
28. Olimpia Sztum 3 - 3 Pomezania Malbork 21 września 2019 - 11:00
29. Grom Nowy Staw 3 - 3 Morze Stegna 20 września 2019 - 16:30
30. KS Czernin 1 - 7 KP Starogard Gdański 21 września 2019 - 11:00
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 6 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. Grom Nowy Staw 1 - 2 KS Czernin 28 września 2019 - 11:00
33. Pomezania Malbork 4 - 2 Morze Stegna 28 września 2019 - 11:00
34. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 2 Olimpia Sztum 28 września 2019 - 11:00
35. Spójnia Sadlinki 14 - 2 Błękitni Stare Pole 29 września 2019 - 12:00
36. Rodło Kwidzyn 4 - 3 Powiśle Pawlice-Rakowiec 28 września 2019 - 11:00
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 7 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
38. Błękitni Stare Pole 1 - 1 Rodło Kwidzyn 5 października 2019 - 11:00
39. Olimpia Sztum 0 - 1 Spójnia Sadlinki 5 października 2019 - 11:00
40. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 3 Morze Stegna 6 października 2019 - 11:00
41. KS Czernin 1 - 5 Pomezania Malbork 5 października 2019 - 11:00
42. KP Starogard Gdański 15 - 1 Grom Nowy Staw 6 października 2019 - 13:00
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec,
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Pomezania Malbork 2 - 4 KP Starogard Gdański 12 października 2019 - 11:00
45. Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 0 KS Czernin 13 października 2019 - 11:00
46. Spójnia Sadlinki 4 - 8 Morze Stegna 13 października 2019 - 12:00
47. Rodło Kwidzyn 3 - 1 Olimpia Sztum 12 października 2019 - 11:00
48. Powiśle Pawlice-Rakowiec 8 - 0 Błękitni Stare Pole 13 października 2019 - 11:00
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 1 Olimpia Sztum 20 października 2019 - 11:00
51. Rodło Kwidzyn 1 - 6 Morze Stegna 19 października 2019 - 11:30
52. KS Czernin 2 - 6 Spójnia Sadlinki 20 października 2019 - 11:00
53. KP Starogard Gdański 6 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 20 października 2019 - 13:00
54. Grom Nowy Staw 0 - 2 Pomezania Malbork 20 października 2019 - 11:00
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Grom Nowy Staw 1 - 10 Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 października 2019 - 16:00
57. Spójnia Sadlinki 1 - 7 KP Starogard Gdański 27 października 2019 - 12:00
58. Rodło Kwidzyn 3 - 1 KS Czernin 26 października 2019 - 11:30
59. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 3 Morze Stegna 27 października 2019 - 11:00
60. Błękitni Stare Pole 3 - 2 Olimpia Sztum 27 października 2019 - 11:00
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
62. Błękitni Stare Pole 1 - 8 Morze Stegna 3 listopada 2019 - 11:00
63. KS Czernin 1 - 7 Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 listopada 2019 - 11:00
64. KP Starogard Gdański 7 - 0 Rodło Kwidzyn 3 listopada 2019 - 11:00
65. Grom Nowy Staw 4 - 5 Spójnia Sadlinki 3 listopada 2019 - 11:00
66. Pomezania Malbork 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 listopada 2019 - 11:00
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 12 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
68. Pomezania Malbork - Spójnia Sadlinki
69. Grom Nowy Staw - Rodło Kwidzyn 29 marca 2020 - 14:00
70. KP Starogard Gdański - Powiśle Pawlice-Rakowiec 28 marca 2020 - 13:00
71. KS Czernin - Błękitni Stare Pole 29 marca 2020 - 12:00
72. Morze Stegna - Olimpia Sztum 28 marca 2020 - 11:00
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
74. Olimpia Sztum - KS Czernin 4 kwietnia 2020 - 11:00
75. Błękitni Stare Pole - KP Starogard Gdański 4 kwietnia 2020 - 11:00
76. Powiśle Pawlice-Rakowiec - Grom Nowy Staw 5 kwietnia 2020 - 11:00
77. Rodło Kwidzyn - Pomezania Malbork 4 kwietnia 2020 - 11:00
78. Spójnia Sadlinki - Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 kwietnia 2020 - 12:00
Pauza: Morze Stegna,
Kolejka 14 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
80. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Rodło Kwidzyn 8 kwietnia 2020 - 17:00
81. Pomezania Malbork - Powiśle Pawlice-Rakowiec
82. Grom Nowy Staw - Błękitni Stare Pole
83. KP Starogard Gdański - Olimpia Sztum 8 kwietnia 2020 - 17:45
84. Morze Stegna - KS Czernin
Pauza: Spójnia Sadlinki,
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Morze Stegna - KP Starogard Gdański
87. Olimpia Sztum - Grom Nowy Staw 18 kwietnia 2020 - 11:00
88. Błękitni Stare Pole - Pomezania Malbork 19 kwietnia 2020 - 11:00
89. Powiśle Pawlice-Rakowiec - Żuławy Nowy Dwór Gdański 19 kwietnia 2020 - 11:00
90. Rodło Kwidzyn - Spójnia Sadlinki 18 kwietnia 2020 - 11:00
Pauza: KS Czernin,
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Spójnia Sadlinki - Powiśle Pawlice-Rakowiec 25 kwietnia 2020 - 12:00
93. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Błękitni Stare Pole 25 kwietnia 2020 - 11:00
94. Pomezania Malbork - Olimpia Sztum
95. Morze Stegna - Grom Nowy Staw
96. KP Starogard Gdański - KS Czernin 26 kwietnia 2020 - 13:00
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 17 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
98. KS Czernin - Grom Nowy Staw 3 maja 2020 - 11:00
99. Morze Stegna - Pomezania Malbork
100. Olimpia Sztum - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 maja 2020 - 11:00
101. Błękitni Stare Pole - Spójnia Sadlinki 2 maja 2020 - 11:00
102. Powiśle Pawlice-Rakowiec - Rodło Kwidzyn 3 maja 2020 - 11:00
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 18 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
104. Rodło Kwidzyn - Błękitni Stare Pole 10 maja 2020 - 17:00
105. Spójnia Sadlinki - Olimpia Sztum 10 maja 2020 - 12:00
106. Morze Stegna - Żuławy Nowy Dwór Gdański
107. Pomezania Malbork - KS Czernin
108. Grom Nowy Staw - KP Starogard Gdański 9 maja 2020 - 11:00
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec,
Kolejka 19 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
110. KP Starogard Gdański - Pomezania Malbork 16 maja 2020 - 13:00
111. KS Czernin - Żuławy Nowy Dwór Gdański 17 maja 2020 - 11:00
112. Morze Stegna - Spójnia Sadlinki
113. Olimpia Sztum - Rodło Kwidzyn 16 maja 2020 - 11:00
114. Błękitni Stare Pole - Powiśle Pawlice-Rakowiec 16 maja 2020 - 16:00
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 20 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
116. Olimpia Sztum - Powiśle Pawlice-Rakowiec 23 maja 2020 - 11:00
117. Morze Stegna - Rodło Kwidzyn
118. Spójnia Sadlinki - KS Czernin 24 maja 2020 - 12:00
119. Żuławy Nowy Dwór Gdański - KP Starogard Gdański 24 maja 2020 - 11:00
120. Pomezania Malbork - Grom Nowy Staw
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 21 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
122. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Grom Nowy Staw 30 maja 2020 - 17:00
123. KP Starogard Gdański - Spójnia Sadlinki 30 maja 2020 - 13:00
124. KS Czernin - Rodło Kwidzyn 31 maja 2020 - 11:00
125. Morze Stegna - Powiśle Pawlice-Rakowiec
126. Olimpia Sztum - Błękitni Stare Pole 30 maja 2020 - 11:00
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 22 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
128. Morze Stegna - Błękitni Stare Pole
129. Powiśle Pawlice-Rakowiec - KS Czernin 7 czerwca 2020 - 11:00
130. Rodło Kwidzyn - KP Starogard Gdański 6 czerwca 2020 - 11:00
131. Spójnia Sadlinki - Grom Nowy Staw 7 czerwca 2020 - 12:00
132. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork 6 czerwca 2020 - 11:00
Pauza: Olimpia Sztum,
© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE