Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk V - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wietcisa Skarszewy 11 28 9 1 1 55 - 7
2. Radunia II Stężyca 11 27 9 0 2 69 - 15
3. Gwiazda Karsin 11 24 7 3 1 54 - 14
4. GKS Sierakowice 11 23 7 2 2 38 - 25
5. Wierzyca Stara Kiszewa 11 20 6 2 3 46 - 26
6. Szargan Somonino 11 19 6 1 4 29 - 29
7. GKS Przodkowo 11 18 6 0 5 50 - 25
8. Meteor Pinczyn 11 10 3 1 7 21 - 45
9. GKS Żukowo 11 9 2 3 6 19 - 43
10. Expert Pantery Sierakowice/Malbork 11 8 2 2 7 20 - 51
11. Brda Rytel 11 4 1 1 9 9 - 71
12. Kaszubia Kościerzyna 11 0 0 0 11 7 - 66


 Baner


Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Sierakowice 3 - 3 Expert Pantery Sierakowice/Malbork 24 sierpnia 2019 - 11:00
GKS Przodkowo 1 - 4 Wierzyca Stara Kiszewa 28 sierpnia 2019 - 18:00
Szargan Somonino 4 - 1 Brda Rytel 24 sierpnia 2019 - 11:00
Radunia II Stężyca 5 - 3 GKS Żukowo 24 sierpnia 2019 - 14:30
Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Gwiazda Karsin 25 sierpnia 2019 - 11:00
Meteor Pinczyn 4 - 1 Kaszubia Kościerzyna 25 sierpnia 2019 - 15:00
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Expert Pantery Sierakowice/Malbork 5 - 0 Kaszubia Kościerzyna 31 sierpnia 2019 - 13:30
Gwiazda Karsin 3 - 3 Meteor Pinczyn 31 sierpnia 2019 - 11:00
GKS Żukowo 0 - 8 Wietcisa Skarszewy 31 sierpnia 2019 - 11:00
Brda Rytel 0 - 13 Radunia II Stężyca 31 sierpnia 2019 - 11:00
Wierzyca Stara Kiszewa 4 - 1 Szargan Somonino 31 sierpnia 2019 - 11:00
GKS Sierakowice 3 - 2 GKS Przodkowo 31 sierpnia 2019 - 11:00
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Przodkowo 3 - 2 Expert Pantery Sierakowice/Malbork 8 września 2019 - 13:00
Szargan Somonino 0 - 3 GKS Sierakowice 7 września 2019 - 15:00
Radunia II Stężyca 6 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 7 września 2019 - 16:00
Wietcisa Skarszewy 16 - 0 Brda Rytel 8 września 2019 - 11:00
Meteor Pinczyn 1 - 2 GKS Żukowo 8 września 2019 - 15:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 5 Gwiazda Karsin 7 września 2019 - 11:00
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Expert Pantery Sierakowice/Malbork 0 - 7 Gwiazda Karsin 14 września 2019 - 13:30
GKS Żukowo 5 - 0 Kaszubia Kościerzyna 14 września 2019 - 11:00
Brda Rytel 0 - 2 Meteor Pinczyn 14 września 2019 - 11:00
Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 3 Wietcisa Skarszewy 14 września 2019 - 11:00
GKS Sierakowice 1 - 2 Radunia II Stężyca 14 września 2019 - 11:00
GKS Przodkowo 11 - 6 Szargan Somonino 14 września 2019 - 13:30
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Szargan Somonino 3 - 0 Expert Pantery Sierakowice/Malbork 21 września 2019 - 11:00
Radunia II Stężyca 3 - 0 GKS Przodkowo 21 września 2019 - 11:00
vo, goście nie przyjechali
Wietcisa Skarszewy 1 - 1 GKS Sierakowice 22 września 2019 - 11:00
Meteor Pinczyn 0 - 7 Wierzyca Stara Kiszewa 22 września 2019 - 17:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Brda Rytel 21 września 2019 - 11:00
Gwiazda Karsin 7 - 0 GKS Żukowo 22 września 2019 - 11:00
Kolejka 6 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Expert Pantery Sierakowice/Malbork 0 - 0 GKS Żukowo 28 września 2019 - 13:30
Brda Rytel 0 - 12 Gwiazda Karsin 28 września 2019 - 11:00
Wierzyca Stara Kiszewa 11 - 2 Kaszubia Kościerzyna 28 września 2019 - 11:00
GKS Sierakowice 9 - 1 Meteor Pinczyn 28 września 2019 - 11:00
GKS Przodkowo 2 - 4 Wietcisa Skarszewy 28 września 2019 - 13:30
Szargan Somonino 2 - 1 Radunia II Stężyca 28 września 2019 - 11:00
Kolejka 7 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia II Stężyca 19 - 0 Expert Pantery Sierakowice/Malbork 9 października 2019 - 17:00
Wietcisa Skarszewy 5 - 1 Szargan Somonino 5 października 2019 - 11:00
Meteor Pinczyn 2 - 6 GKS Przodkowo 6 października 2019 - 16:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 6 GKS Sierakowice 5 października 2019 - 11:00
Gwiazda Karsin 2 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa 6 października 2019 - 11:00
GKS Żukowo 3 - 3 Brda Rytel 5 października 2019 - 11:00
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Expert Pantery Sierakowice/Malbork 6 - 1 Brda Rytel 12 października 2019 - 13:30
Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 3 GKS Żukowo 12 października 2019 - 11:00
GKS Sierakowice 2 - 11 Gwiazda Karsin 12 października 2019 - 11:00
GKS Przodkowo 11 - 0 Kaszubia Kościerzyna 13 października 2019 - 12:00
Szargan Somonino 3 - 1 Meteor Pinczyn 12 października 2019 - 11:00
Radunia II Stężyca 1 - 0 Wietcisa Skarszewy 13 października 2019 - 12:00
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wietcisa Skarszewy 7 - 0 Expert Pantery Sierakowice/Malbork 20 października 2019 - 11:00
Meteor Pinczyn 4 - 6 Radunia II Stężyca 20 października 2019 - 15:00
Kaszubia Kościerzyna 0 - 3 Szargan Somonino 19 października 2019 - 11:00
Gwiazda Karsin 1 - 0 GKS Przodkowo 20 października 2019 - 11:00
GKS Żukowo 2 - 3 GKS Sierakowice 19 października 2019 - 11:00
Brda Rytel 2 - 6 Wierzyca Stara Kiszewa 19 października 2019 - 11:00
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Expert Pantery Sierakowice/Malbork 2 - 5 Wierzyca Stara Kiszewa 26 października 2019 - 13:30
GKS Sierakowice 3 - 0 Brda Rytel 26 października 2019 - 11:00
GKS Przodkowo 9 - 0 GKS Żukowo 27 października 2019 - 12:00
Szargan Somonino 2 - 2 Gwiazda Karsin 26 października 2019 - 11:00
Radunia II Stężyca 12 - 1 Kaszubia Kościerzyna 26 października 2019 - 11:00
Wietcisa Skarszewy 6 - 0 Meteor Pinczyn 26 października 2019 - 13:00
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Meteor Pinczyn 3 - 2 Expert Pantery Sierakowice/Malbork 3 listopada 2019 - 14:00
Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 Wietcisa Skarszewy 2 listopada 2019 - 11:00
Gwiazda Karsin 4 - 1 Radunia II Stężyca 3 listopada 2019 - 11:00
GKS Żukowo 1 - 4 Szargan Somonino 2 listopada 2019 - 11:00
Brda Rytel 0 - 5 GKS Przodkowo 2 listopada 2019 - 12:00
Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 4 GKS Sierakowice 2 listopada 2019 - 11:00
Kolejka 12 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Expert Pantery Sierakowice/Malbork - GKS Sierakowice
Wierzyca Stara Kiszewa - GKS Przodkowo 28 marca 2020 - 11:00
Brda Rytel - Szargan Somonino 28 marca 2020 - 11:00
GKS Żukowo - Radunia II Stężyca 28 marca 2020 - 11:00
Gwiazda Karsin - Wietcisa Skarszewy
Kaszubia Kościerzyna - Meteor Pinczyn
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszubia Kościerzyna - Expert Pantery Sierakowice/Malbork
Meteor Pinczyn - Gwiazda Karsin 4 kwietnia 2020 - 14:00
Wietcisa Skarszewy - GKS Żukowo 4 kwietnia 2020 - 12:00
Radunia II Stężyca - Brda Rytel 5 kwietnia 2020 - 18:00
Szargan Somonino - Wierzyca Stara Kiszewa 4 kwietnia 2020 - 11:00
GKS Przodkowo - GKS Sierakowice
Kolejka 14 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Expert Pantery Sierakowice/Malbork - GKS Przodkowo
GKS Sierakowice - Szargan Somonino 8 kwietnia 2020 - 15:00
Wierzyca Stara Kiszewa - Radunia II Stężyca
Brda Rytel - Wietcisa Skarszewy 8 kwietnia 2020 - 18:00
GKS Żukowo - Meteor Pinczyn 8 kwietnia 2020 - 16:00
Gwiazda Karsin - Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gwiazda Karsin - Expert Pantery Sierakowice/Malbork
Kaszubia Kościerzyna - GKS Żukowo
Meteor Pinczyn - Brda Rytel 18 kwietnia 2020 - 14:00
Wietcisa Skarszewy - Wierzyca Stara Kiszewa 18 kwietnia 2020 - 12:00
Radunia II Stężyca - GKS Sierakowice 18 kwietnia 2020 - 13:30
Szargan Somonino - GKS Przodkowo 18 kwietnia 2020 - 11:00
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Expert Pantery Sierakowice/Malbork - Szargan Somonino
GKS Przodkowo - Radunia II Stężyca
GKS Sierakowice - Wietcisa Skarszewy 25 kwietnia 2020 - 14:00
Wierzyca Stara Kiszewa - Meteor Pinczyn
Brda Rytel - Kaszubia Kościerzyna 25 kwietnia 2020 - 12:00
GKS Żukowo - Gwiazda Karsin 25 kwietnia 2020 - 11:00
Kolejka 17 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Żukowo - Expert Pantery Sierakowice/Malbork
Gwiazda Karsin - Brda Rytel
Kaszubia Kościerzyna - Wierzyca Stara Kiszewa
Meteor Pinczyn - GKS Sierakowice 2 maja 2020 - 14:00
Wietcisa Skarszewy - GKS Przodkowo 2 maja 2020 - 12:00
Radunia II Stężyca - Szargan Somonino 2 maja 2020 - 11:00
Kolejka 18 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Expert Pantery Sierakowice/Malbork - Radunia II Stężyca
Szargan Somonino - Wietcisa Skarszewy 9 maja 2020 - 14:00
GKS Przodkowo - Meteor Pinczyn
GKS Sierakowice - Kaszubia Kościerzyna 9 maja 2020 - 14:00
Wierzyca Stara Kiszewa - Gwiazda Karsin 9 maja 2020 - 11:00
Brda Rytel - GKS Żukowo 9 maja 2020 - 13:00
Kolejka 19 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Brda Rytel - Expert Pantery Sierakowice/Malbork
GKS Żukowo - Wierzyca Stara Kiszewa 16 maja 2020 - 11:00
Gwiazda Karsin - GKS Sierakowice
Kaszubia Kościerzyna - GKS Przodkowo
Meteor Pinczyn - Szargan Somonino 16 maja 2020 - 14:00
Wietcisa Skarszewy - Radunia II Stężyca 16 maja 2020 - 12:00
Kolejka 20 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Expert Pantery Sierakowice/Malbork - Wietcisa Skarszewy
Radunia II Stężyca - Meteor Pinczyn 24 maja 2020 - 12:00
Szargan Somonino - Kaszubia Kościerzyna 23 maja 2020 - 11:00
GKS Przodkowo - Gwiazda Karsin
GKS Sierakowice - GKS Żukowo 23 maja 2020 - 14:00
Wierzyca Stara Kiszewa - Brda Rytel 23 maja 2020 - 11:00
Kolejka 21 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Stara Kiszewa - Expert Pantery Sierakowice/Malbork
Brda Rytel - GKS Sierakowice 30 maja 2020 - 11:00
GKS Żukowo - GKS Przodkowo 30 maja 2020 - 11:00
Gwiazda Karsin - Szargan Somonino
Kaszubia Kościerzyna - Radunia II Stężyca
Meteor Pinczyn - Wietcisa Skarszewy 30 maja 2020 - 14:00
Kolejka 22 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Expert Pantery Sierakowice/Malbork - Meteor Pinczyn
Wietcisa Skarszewy - Kaszubia Kościerzyna 6 czerwca 2020 - 12:00
Radunia II Stężyca - Gwiazda Karsin 7 czerwca 2020 - 12:00
Szargan Somonino - GKS Żukowo 6 czerwca 2020 - 11:00
GKS Przodkowo - Brda Rytel
GKS Sierakowice - Wierzyca Stara Kiszewa 6 czerwca 2020 - 14:00