ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP DLA DZIECI (LUTY - MARZEC 2020)
PRZODKOWO CUP 2020 - OLDBOJE - 29.02/1.03.2020 (ROCZNIK 1985 i STARSI)
PRZODKOWO CUP 2020 - ROCZNIK 2005 i MŁODSI - 23.02.2020 (10:00 - 15:00) - WOLNE MIEJSCA

Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk V - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wietcisa Skarszewy 11 28 9 1 1 55 - 7
2. Radunia II Stężyca 11 27 9 0 2 69 - 15
3. Gwiazda Karsin 11 24 7 3 1 54 - 14
4. GKS Sierakowice 11 23 7 2 2 38 - 25
5. Wierzyca Stara Kiszewa 11 20 6 2 3 46 - 26
6. Szargan Somonino 11 19 6 1 4 29 - 29
7. GKS Przodkowo 11 18 6 0 5 50 - 25
8. Meteor Pinczyn 11 10 3 1 7 21 - 45
9. GKS Żukowo 11 9 2 3 6 19 - 43
10. Expert Pantery Sierakowice/Malbork 11 8 2 2 7 20 - 51
11. Brda Rytel 11 4 1 1 9 9 - 71
12. Kaszubia Kościerzyna 11 0 0 0 11 7 - 66

 Baner


Kolejka 12 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Expert Pantery Sierakowice/Malbork - GKS Sierakowice
2. Wierzyca Stara Kiszewa - GKS Przodkowo
3. Brda Rytel - Szargan Somonino
4. GKS Żukowo - Radunia II Stężyca 28 marca 2020 - 11:00
5. Gwiazda Karsin - Wietcisa Skarszewy
6. Kaszubia Kościerzyna - Meteor Pinczyn
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Kaszubia Kościerzyna - Expert Pantery Sierakowice/Malbork
8. Meteor Pinczyn - Gwiazda Karsin
9. Wietcisa Skarszewy - GKS Żukowo
10. Radunia II Stężyca - Brda Rytel
11. Szargan Somonino - Wierzyca Stara Kiszewa
12. GKS Przodkowo - GKS Sierakowice
Kolejka 14 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Expert Pantery Sierakowice/Malbork - GKS Przodkowo
14. GKS Sierakowice - Szargan Somonino
15. Wierzyca Stara Kiszewa - Radunia II Stężyca
16. Brda Rytel - Wietcisa Skarszewy
17. GKS Żukowo - Meteor Pinczyn 8 kwietnia 2020 - 16:00
18. Gwiazda Karsin - Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Gwiazda Karsin - Expert Pantery Sierakowice/Malbork
20. Kaszubia Kościerzyna - GKS Żukowo
21. Meteor Pinczyn - Brda Rytel
22. Wietcisa Skarszewy - Wierzyca Stara Kiszewa
23. Radunia II Stężyca - GKS Sierakowice
24. Szargan Somonino - GKS Przodkowo
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Expert Pantery Sierakowice/Malbork - Szargan Somonino
26. GKS Przodkowo - Radunia II Stężyca
27. GKS Sierakowice - Wietcisa Skarszewy
28. Wierzyca Stara Kiszewa - Meteor Pinczyn
29. Brda Rytel - Kaszubia Kościerzyna
30. GKS Żukowo - Gwiazda Karsin 25 kwietnia 2020 - 11:00
Kolejka 17 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. GKS Żukowo - Expert Pantery Sierakowice/Malbork
32. Gwiazda Karsin - Brda Rytel
33. Kaszubia Kościerzyna - Wierzyca Stara Kiszewa
34. Meteor Pinczyn - GKS Sierakowice
35. Wietcisa Skarszewy - GKS Przodkowo
36. Radunia II Stężyca - Szargan Somonino
Kolejka 18 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Expert Pantery Sierakowice/Malbork - Radunia II Stężyca
38. Szargan Somonino - Wietcisa Skarszewy
39. GKS Przodkowo - Meteor Pinczyn
40. GKS Sierakowice - Kaszubia Kościerzyna
41. Wierzyca Stara Kiszewa - Gwiazda Karsin
42. Brda Rytel - GKS Żukowo
Kolejka 19 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Brda Rytel - Expert Pantery Sierakowice/Malbork
44. GKS Żukowo - Wierzyca Stara Kiszewa 16 maja 2020 - 11:00
45. Gwiazda Karsin - GKS Sierakowice
46. Kaszubia Kościerzyna - GKS Przodkowo
47. Meteor Pinczyn - Szargan Somonino
48. Wietcisa Skarszewy - Radunia II Stężyca
Kolejka 20 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Expert Pantery Sierakowice/Malbork - Wietcisa Skarszewy
50. Radunia II Stężyca - Meteor Pinczyn
51. Szargan Somonino - Kaszubia Kościerzyna
52. GKS Przodkowo - Gwiazda Karsin
53. GKS Sierakowice - GKS Żukowo
54. Wierzyca Stara Kiszewa - Brda Rytel
Kolejka 21 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Wierzyca Stara Kiszewa - Expert Pantery Sierakowice/Malbork
56. Brda Rytel - GKS Sierakowice
57. GKS Żukowo - GKS Przodkowo 30 maja 2020 - 11:00
58. Gwiazda Karsin - Szargan Somonino
59. Kaszubia Kościerzyna - Radunia II Stężyca
60. Meteor Pinczyn - Wietcisa Skarszewy
Kolejka 22 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Expert Pantery Sierakowice/Malbork - Meteor Pinczyn
62. Wietcisa Skarszewy - Kaszubia Kościerzyna
63. Radunia II Stężyca - Gwiazda Karsin
64. Szargan Somonino - GKS Żukowo
65. GKS Przodkowo - Brda Rytel
66. GKS Sierakowice - Wierzyca Stara Kiszewa


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE