Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kowale |
0 - 3 |
GKS II Kowale AP |
25 sierpnia 2019
25.08 - 11:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Sokół Ełganowo |
2 - 2 |
Conrad Gdańsk |
25 sierpnia 2019
25.08 - 17:00 |
GTS III Pruszcz Gdański |
1 - 4 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
4 września 2019
4.09 - 18:30 |
Potok Pszczółki |
2 - 6 |
GKS Kolbudy |
11 września 2019
11.09 - 17:30 |
Pauza: Styna Godziszewo, |
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS II Kowale AP |
7 - 0 |
GKS Kolbudy |
31 sierpnia 2019
31.08 - 19:00 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
2 - 4 |
Potok Pszczółki |
30 sierpnia 2019
30.08 - 16:30 |
GKS Kowale |
3 - 5 |
Styna Godziszewo |
1 września 2019
1.09 - 15:00 |
Pauza: Sokół Ełganowo, Conrad Gdańsk, GTS III Pruszcz Gdański, |
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Styna Godziszewo |
2 - 5 |
GKS II Kowale AP |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Sokół Ełganowo |
5 - 0 |
GKS Kowale |
8 września 2019
8.09 - 16:00 |
GTS III Pruszcz Gdański |
3 - 2 |
Conrad Gdańsk |
7 września 2019
7.09 - 13:00 |
GKS Kolbudy |
7 - 1 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Pauza: Potok Pszczółki, |
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS II Kowale AP |
3 - 1 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
14 września 2019
14.09 - 17:00 |
Conrad Gdańsk |
1 - 1 |
Potok Pszczółki |
14 września 2019
14.09 - 12:00 |
Styna Godziszewo |
0 - 5 |
Sokół Ełganowo |
14 września 2019
14.09 - 12:00 |
Pauza: GKS Kowale, GTS III Pruszcz Gdański, GKS Kolbudy, |
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Ełganowo |
1 - 2 |
GKS II Kowale AP |
22 września 2019
22.09 - 14:00 |
GTS III Pruszcz Gdański |
11 - 1 |
GKS Kowale |
21 września 2019
21.09 - 13:00 |
GKS Kolbudy |
10 - 0 |
Conrad Gdańsk |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Pauza: Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP, Potok Pszczółki, Styna Godziszewo, |
Kolejka 6 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Conrad Gdańsk |
2 - 0 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
5 października 2019
5.10 - 16:30 |
GKS Kowale |
0 - 11 |
Potok Pszczółki |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Styna Godziszewo |
3 - 10 |
GTS III Pruszcz Gdański |
28 września 2019
28.09 - 12:00 |
Pauza: Sokół Ełganowo, GKS Kolbudy, GKS II Kowale AP, |
Kolejka 7 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS III Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Sokół Ełganowo |
5 października 2019
5.10 - 13:00 |
Potok Pszczółki |
5 - 1 |
Styna Godziszewo |
6 października 2019
6.10 - 13:30 |
GKS Kolbudy |
16 - 0 |
GKS Kowale |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Pauza: Conrad Gdańsk, Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP, GKS II Kowale AP, |
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS II Kowale AP |
6 - 0 |
Conrad Gdańsk |
12 października 2019
12.10 - 16:00 |
GKS Kowale |
0 - 10 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
13 października 2019
13.10 - 10:00 |
Styna Godziszewo |
2 - 10 |
GKS Kolbudy |
12 października 2019
12.10 - 12:00 |
Sokół Ełganowo |
1 - 2 |
Potok Pszczółki |
13 października 2019
13.10 - 16:00 |
Pauza: GTS III Pruszcz Gdański, |
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS III Pruszcz Gdański |
2 - 10 |
GKS II Kowale AP |
19 października 2019
19.10 - 13:00 |
GKS Kolbudy |
2 - 0 |
Sokół Ełganowo |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
6 - 1 |
Styna Godziszewo |
19 października 2019
19.10 - 17:00 |
Pauza: Conrad Gdańsk, GKS Kowale, Potok Pszczółki, |
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kowale |
1 - 12 |
Conrad Gdańsk |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Sokół Ełganowo |
0 - 2 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
27 października 2019
27.10 - 15:00 |
GTS III Pruszcz Gdański |
3 - 2 |
Potok Pszczółki |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Pauza: GKS Kolbudy, Styna Godziszewo, GKS II Kowale AP, |
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Potok Pszczółki |
0 - 4 |
GKS II Kowale AP |
9 listopada 2019
9.11 - 11:00 |
GKS Kolbudy |
9 - 4 |
GTS III Pruszcz Gdański |
3 listopada 2019
3.11 - 11:00 |
Conrad Gdańsk |
8 - 1 |
Styna Godziszewo |
2 listopada 2019
2.11 - 12:00 |
Pauza: GKS Kowale, Sokół Ełganowo, Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP, |
Kolejka 12 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS II Kowale AP |
- |
GKS Kowale |
29 marca 2020
29.03 - 12:00 |
Conrad Gdańsk |
- |
Sokół Ełganowo |
28 marca 2020
28.03 - 13:00 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
- |
GTS III Pruszcz Gdański |
29 marca 2020
29.03 - 09:00 |
GKS Kolbudy |
- |
Potok Pszczółki |
29 marca 2020
29.03 - 11:00 |
Pauza: Styna Godziszewo, |
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kolbudy |
- |
GKS II Kowale AP |
4 kwietnia 2020
4.04 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
- |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
4 kwietnia 2020
4.04 - 11:00 |
Styna Godziszewo |
- |
GKS Kowale |
|
Pauza: Sokół Ełganowo, Conrad Gdańsk, GTS III Pruszcz Gdański, |
Kolejka 14 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS II Kowale AP |
- |
Styna Godziszewo |
11 kwietnia 2020
11.04 - 12:00 |
GKS Kowale |
- |
Sokół Ełganowo |
|
Conrad Gdańsk |
- |
GTS III Pruszcz Gdański |
4 kwietnia 2020
4.04 - 10:00 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
- |
GKS Kolbudy |
8 kwietnia 2020
8.04 - 16:00 |
Pauza: Potok Pszczółki, |
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
- |
GKS II Kowale AP |
19 kwietnia 2020
19.04 - 13:00 |
Potok Pszczółki |
- |
Conrad Gdańsk |
|
Sokół Ełganowo |
- |
Styna Godziszewo |
19 kwietnia 2020
19.04 - 15:00 |
Pauza: GKS Kowale, GTS III Pruszcz Gdański, GKS Kolbudy, |
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS II Kowale AP |
- |
Sokół Ełganowo |
26 kwietnia 2020
26.04 - 14:00 |
GKS Kowale |
- |
GTS III Pruszcz Gdański |
25 kwietnia 2020
25.04 - 11:00 |
Conrad Gdańsk |
- |
GKS Kolbudy |
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:30 |
Pauza: Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP, Potok Pszczółki, Styna Godziszewo, |
Kolejka 17 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
- |
Conrad Gdańsk |
3 maja 2020
3.05 - 13:00 |
Potok Pszczółki |
- |
GKS Kowale |
2 maja 2020
2.05 - 11:00 |
GTS III Pruszcz Gdański |
- |
Styna Godziszewo |
|
Pauza: Sokół Ełganowo, GKS Kolbudy, GKS II Kowale AP, |
Kolejka 18 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Ełganowo |
- |
GTS III Pruszcz Gdański |
10 maja 2020
10.05 - 14:00 |
Styna Godziszewo |
- |
Potok Pszczółki |
|
GKS Kowale |
- |
GKS Kolbudy |
9 maja 2020
9.05 - 11:00 |
Pauza: Conrad Gdańsk, Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP, GKS II Kowale AP, |
Kolejka 19 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Conrad Gdańsk |
- |
GKS II Kowale AP |
16 maja 2020
16.05 - 13:00 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
- |
GKS Kowale |
16 maja 2020
16.05 - 19:00 |
GKS Kolbudy |
- |
Styna Godziszewo |
16 maja 2020
16.05 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
- |
Sokół Ełganowo |
16 maja 2020
16.05 - 11:00 |
Pauza: GTS III Pruszcz Gdański, |
Kolejka 20 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS II Kowale AP |
- |
GTS III Pruszcz Gdański |
23 maja 2020
23.05 - 15:30 |
Sokół Ełganowo |
- |
GKS Kolbudy |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
Styna Godziszewo |
- |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
|
Pauza: Conrad Gdańsk, GKS Kowale, Potok Pszczółki, |
Kolejka 21 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Conrad Gdańsk |
- |
GKS Kowale |
30 maja 2020
30.05 - 13:30 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
- |
Sokół Ełganowo |
31 maja 2020
31.05 - 13:00 |
Potok Pszczółki |
- |
GTS III Pruszcz Gdański |
30 maja 2020
30.05 - 11:00 |
Pauza: GKS Kolbudy, Styna Godziszewo, GKS II Kowale AP, |
Kolejka 22 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS II Kowale AP |
- |
Potok Pszczółki |
7 czerwca 2020
7.06 - 18:00 |
GTS III Pruszcz Gdański |
- |
GKS Kolbudy |
6 czerwca 2020
6.06 - 13:00 |
Styna Godziszewo |
- |
Conrad Gdańsk |
|
Pauza: GKS Kowale, Sokół Ełganowo, Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP, . |
|