Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk IV - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS II Kowale AP 8 24 8 0 0 40 - 6
2. GKS Kolbudy 8 21 7 0 1 60 - 16
3. GTS III Pruszcz Gdański 8 15 5 0 3 37 - 31
4. Potok Pszczółki 8 13 4 1 3 27 - 18
5. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 8 12 4 0 4 26 - 18
6. Conrad Gdańsk 8 11 3 2 3 27 - 24
7. Sokół Ełganowo 8 7 2 1 5 14 - 13
8. Styna Godziszewo 8 3 1 0 7 15 - 52
9. GKS Kowale 8 0 0 0 8 5 - 73


 Baner


Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. GKS Kowale 0 - 3 GKS II Kowale AP 25 sierpnia 2019 - 11:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
3. Sokół Ełganowo 2 - 2 Conrad Gdańsk 25 sierpnia 2019 - 17:00
5. GTS III Pruszcz Gdański 1 - 4 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 4 września 2019 - 18:30
6. Potok Pszczółki 2 - 6 GKS Kolbudy 11 września 2019 - 17:30
Pauza: Styna Godziszewo,
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. GKS II Kowale AP 7 - 0 GKS Kolbudy 31 sierpnia 2019 - 19:00
8. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 2 - 4 Potok Pszczółki 30 sierpnia 2019 - 16:30
12. GKS Kowale 3 - 5 Styna Godziszewo 1 września 2019 - 15:00
Pauza: Sokół Ełganowo, Conrad Gdańsk, GTS III Pruszcz Gdański,
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Styna Godziszewo 2 - 5 GKS II Kowale AP 7 września 2019 - 11:00
14. Sokół Ełganowo 5 - 0 GKS Kowale 8 września 2019 - 16:00
16. GTS III Pruszcz Gdański 3 - 2 Conrad Gdańsk 7 września 2019 - 13:00
18. GKS Kolbudy 7 - 1 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 7 września 2019 - 11:00
Pauza: Potok Pszczółki,
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. GKS II Kowale AP 3 - 1 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 14 września 2019 - 17:00
21. Conrad Gdańsk 1 - 1 Potok Pszczółki 14 września 2019 - 12:00
24. Styna Godziszewo 0 - 5 Sokół Ełganowo 14 września 2019 - 12:00
Pauza: GKS Kowale, GTS III Pruszcz Gdański, GKS Kolbudy,
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Sokół Ełganowo 1 - 2 GKS II Kowale AP 22 września 2019 - 14:00
27. GTS III Pruszcz Gdański 11 - 1 GKS Kowale 21 września 2019 - 13:00
29. GKS Kolbudy 10 - 0 Conrad Gdańsk 21 września 2019 - 11:00
Pauza: Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP, Potok Pszczółki, Styna Godziszewo,
Kolejka 6 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. Conrad Gdańsk 2 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 5 października 2019 - 16:30
34. GKS Kowale 0 - 11 Potok Pszczółki 28 września 2019 - 11:00
35. Styna Godziszewo 3 - 10 GTS III Pruszcz Gdański 28 września 2019 - 12:00
Pauza: Sokół Ełganowo, GKS Kolbudy, GKS II Kowale AP,
Kolejka 7 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
38. GTS III Pruszcz Gdański 3 - 0 Sokół Ełganowo 5 października 2019 - 13:00
39. Potok Pszczółki 5 - 1 Styna Godziszewo 6 października 2019 - 13:30
40. GKS Kolbudy 16 - 0 GKS Kowale 5 października 2019 - 11:00
Pauza: Conrad Gdańsk, Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP, GKS II Kowale AP,
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. GKS II Kowale AP 6 - 0 Conrad Gdańsk 12 października 2019 - 16:00
45. GKS Kowale 0 - 10 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 13 października 2019 - 10:00
46. Styna Godziszewo 2 - 10 GKS Kolbudy 12 października 2019 - 12:00
47. Sokół Ełganowo 1 - 2 Potok Pszczółki 13 października 2019 - 16:00
Pauza: GTS III Pruszcz Gdański,
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. GTS III Pruszcz Gdański 2 - 10 GKS II Kowale AP 19 października 2019 - 13:00
51. GKS Kolbudy 2 - 0 Sokół Ełganowo 28 września 2019 - 11:00
52. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 6 - 1 Styna Godziszewo 19 października 2019 - 17:00
Pauza: Conrad Gdańsk, GKS Kowale, Potok Pszczółki,
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. GKS Kowale 1 - 12 Conrad Gdańsk 26 października 2019 - 11:00
58. Sokół Ełganowo 0 - 2 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 27 października 2019 - 15:00
60. GTS III Pruszcz Gdański 3 - 2 Potok Pszczółki 26 października 2019 - 11:00
Pauza: GKS Kolbudy, Styna Godziszewo, GKS II Kowale AP,
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Potok Pszczółki 0 - 4 GKS II Kowale AP 9 listopada 2019 - 11:00
62. GKS Kolbudy 9 - 4 GTS III Pruszcz Gdański 3 listopada 2019 - 11:00
65. Conrad Gdańsk 8 - 1 Styna Godziszewo 2 listopada 2019 - 12:00
Pauza: GKS Kowale, Sokół Ełganowo, Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP,
Kolejka 12 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. GKS II Kowale AP - GKS Kowale 29 marca 2020 - 12:00
69. Conrad Gdańsk - Sokół Ełganowo 28 marca 2020 - 13:00
71. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - GTS III Pruszcz Gdański 29 marca 2020 - 09:00
72. GKS Kolbudy - Potok Pszczółki 29 marca 2020 - 11:00
Pauza: Styna Godziszewo,
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. GKS Kolbudy - GKS II Kowale AP 4 kwietnia 2020 - 11:00
74. Potok Pszczółki - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 4 kwietnia 2020 - 11:00
78. Styna Godziszewo - GKS Kowale
Pauza: Sokół Ełganowo, Conrad Gdańsk, GTS III Pruszcz Gdański,
Kolejka 14 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. GKS II Kowale AP - Styna Godziszewo 11 kwietnia 2020 - 12:00
80. GKS Kowale - Sokół Ełganowo
82. Conrad Gdańsk - GTS III Pruszcz Gdański 4 kwietnia 2020 - 10:00
84. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - GKS Kolbudy 8 kwietnia 2020 - 16:00
Pauza: Potok Pszczółki,
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - GKS II Kowale AP 19 kwietnia 2020 - 13:00
87. Potok Pszczółki - Conrad Gdańsk
90. Sokół Ełganowo - Styna Godziszewo 19 kwietnia 2020 - 15:00
Pauza: GKS Kowale, GTS III Pruszcz Gdański, GKS Kolbudy,
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. GKS II Kowale AP - Sokół Ełganowo 26 kwietnia 2020 - 14:00
93. GKS Kowale - GTS III Pruszcz Gdański 25 kwietnia 2020 - 11:00
95. Conrad Gdańsk - GKS Kolbudy 25 kwietnia 2020 - 16:30
Pauza: Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP, Potok Pszczółki, Styna Godziszewo,
Kolejka 17 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
98. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - Conrad Gdańsk 3 maja 2020 - 13:00
100. Potok Pszczółki - GKS Kowale 2 maja 2020 - 11:00
101. GTS III Pruszcz Gdański - Styna Godziszewo
Pauza: Sokół Ełganowo, GKS Kolbudy, GKS II Kowale AP,
Kolejka 18 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
104. Sokół Ełganowo - GTS III Pruszcz Gdański 10 maja 2020 - 14:00
105. Styna Godziszewo - Potok Pszczółki
106. GKS Kowale - GKS Kolbudy 9 maja 2020 - 11:00
Pauza: Conrad Gdańsk, Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP, GKS II Kowale AP,
Kolejka 19 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Conrad Gdańsk - GKS II Kowale AP 16 maja 2020 - 13:00
111. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - GKS Kowale 16 maja 2020 - 19:00
112. GKS Kolbudy - Styna Godziszewo 16 maja 2020 - 11:00
113. Potok Pszczółki - Sokół Ełganowo 16 maja 2020 - 11:00
Pauza: GTS III Pruszcz Gdański,
Kolejka 20 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. GKS II Kowale AP - GTS III Pruszcz Gdański 23 maja 2020 - 15:30
117. Sokół Ełganowo - GKS Kolbudy 23 maja 2020 - 11:00
118. Styna Godziszewo - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
Pauza: Conrad Gdańsk, GKS Kowale, Potok Pszczółki,
Kolejka 21 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
122. Conrad Gdańsk - GKS Kowale 30 maja 2020 - 13:30
124. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - Sokół Ełganowo 31 maja 2020 - 13:00
126. Potok Pszczółki - GTS III Pruszcz Gdański 30 maja 2020 - 11:00
Pauza: GKS Kolbudy, Styna Godziszewo, GKS II Kowale AP,
Kolejka 22 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. GKS II Kowale AP - Potok Pszczółki 7 czerwca 2020 - 18:00
128. GTS III Pruszcz Gdański - GKS Kolbudy 6 czerwca 2020 - 13:00
131. Styna Godziszewo - Conrad Gdańsk
Pauza: GKS Kowale, Sokół Ełganowo, Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP,
© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE