Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
0 - 13 |
GKS Kowale AP |
24 sierpnia 2019
24.08 - 10:00 |
Olimpia Osowa |
2 - 1 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
24 sierpnia 2019
24.08 - 09:00 |
Jaguar II Gdańsk |
3 - 0 |
Sparta Gdańsk |
24 sierpnia 2019
24.08 - 14:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Lechia Gdańsk |
3 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
24 sierpnia 2019
24.08 - 15:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
8 - 0 |
Potok II Pszczółki |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
Pauza: Bałtyk Gdynia AP, |
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania II Gdańsk |
6 - 0 |
GTS II Pruszcz Gdański |
1 września 2019
1.09 - 17:00 |
Sparta Gdańsk |
1 - 15 |
Lechia Gdańsk |
1 września 2019
1.09 - 13:45 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 - 2 |
Jaguar II Gdańsk |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
GKS Kowale AP |
1 - 2 |
Olimpia Osowa |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
4 - 0 |
Polonia Gdańsk |
31 sierpnia 2019
31.08 - 19:00 |
Pauza: Potok II Pszczółki, |
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia AP |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
1 - 4 |
GKS Kowale AP |
7 września 2019
7.09 - 14:00 |
Lechia Gdańsk |
5 - 3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
7 września 2019
7.09 - 15:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
7 - 2 |
Sparta Gdańsk |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Potok II Pszczółki |
0 - 12 |
Gedania II Gdańsk |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Pauza: Polonia Gdańsk, |
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Gdańsk |
5 - 0 |
Potok II Pszczółki |
15 września 2019
15.09 - 13:30 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
2 - 3 |
GTS II Pruszcz Gdański |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
GKS Kowale AP |
3 - 3 |
Lechia Gdańsk |
15 września 2019
15.09 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
0 - 7 |
Jaguar II Gdańsk |
14 września 2019
14.09 - 15:00 |
Polonia Gdańsk |
4 - 3 |
Olimpia Osowa |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Pauza: Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk |
9 - 1 |
Polonia Gdańsk |
21 września 2019
21.09 - 14:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
0 - 8 |
Lechia Gdańsk |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
GKS Kowale AP |
21 września 2019
21.09 - 16:30 |
Potok II Pszczółki |
0 - 3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
13 - 0 |
Sparta Gdańsk |
2 października 2019
2.10 - 18:30 |
Pauza: Olimpia Osowa, |
Kolejka 6 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sopocka Akademia Piłkarska |
2 - 5 |
Gedania II Gdańsk |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
GKS Kowale AP |
18 - 0 |
Potok II Pszczółki |
29 września 2019
29.09 - 13:30 |
Bałtyk Gdynia AP |
0 - 6 |
GTS II Pruszcz Gdański |
29 września 2019
29.09 - 15:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 6 |
Lechia Gdańsk |
25 września 2019
25.09 - 16:00 |
Olimpia Osowa |
1 - 0 |
Jaguar II Gdańsk |
28 września 2019
28.09 - 09:00 |
Pauza: Sparta Gdańsk, |
Kolejka 7 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Olimpia Osowa |
6 października 2019
6.10 - 11:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
5 - 2 |
Polonia Gdańsk |
5 października 2019
5.10 - 16:00 |
Potok II Pszczółki |
1 - 9 |
Bałtyk Gdynia AP |
6 października 2019
6.10 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 3 |
GKS Kowale AP |
6 października 2019
6.10 - 12:30 |
Sparta Gdańsk |
0 - 5 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
6 października 2019
6.10 - 11:15 |
Pauza: Jaguar II Gdańsk, |
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kowale AP |
10 - 1 |
Sparta Gdańsk |
12 października 2019
12.10 - 10:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
0 - 7 |
Gedania II Gdańsk |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Polonia Gdańsk |
11 - 0 |
Potok II Pszczółki |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
Olimpia Osowa |
0 - 0 |
GTS II Pruszcz Gdański |
13 października 2019
13.10 - 09:00 |
Jaguar II Gdańsk |
2 - 3 |
Lechia Gdańsk |
12 października 2019
12.10 - 17:30 |
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska, |
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS II Pruszcz Gdański |
3 - 1 |
Jaguar II Gdańsk |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
Potok II Pszczółki |
0 - 6 |
Olimpia Osowa |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
6 - 2 |
Polonia Gdańsk |
18 października 2019
18.10 - 18:30 |
Sparta Gdańsk |
5 - 0 |
Bałtyk Gdynia AP |
22 października 2019
22.10 - 17:30 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 - 4 |
GKS Kowale AP |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Pauza: Lechia Gdańsk, |
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia AP |
0 - 2 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
27 października 2019
27.10 - 17:00 |
Polonia Gdańsk |
6 - 6 |
Sparta Gdańsk |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Olimpia Osowa |
0 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
26 października 2019
26.10 - 09:00 |
Jaguar II Gdańsk |
17 - 0 |
Potok II Pszczółki |
26 października 2019
26.10 - 17:30 |
Lechia Gdańsk |
4 - 0 |
GTS II Pruszcz Gdański |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Pauza: GKS Kowale AP, |
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Potok II Pszczółki |
0 - 12 |
Lechia Gdańsk |
3 listopada 2019
3.11 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
5 - 0 |
Jaguar II Gdańsk |
2 listopada 2019
2.11 - 17:00 |
Sparta Gdańsk |
1 - 2 |
Olimpia Osowa |
3 listopada 2019
3.11 - 15:15 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
11 - 1 |
Polonia Gdańsk |
6 listopada 2019
6.11 - 15:00 |
GKS Kowale AP |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia AP |
14 listopada 2019
14.11 - 19:30 |
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański, |
Kolejka 12 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kowale AP |
- |
Polonia Gdańsk |
29 marca 2020
29.03 - 14:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
- |
Olimpia Osowa |
|
Sparta Gdańsk |
- |
Jaguar II Gdańsk |
28 marca 2020
28.03 - 10:00 |
Gedania II Gdańsk |
- |
Lechia Gdańsk |
1 kwietnia 2020
1.04 - 15:30 |
Potok II Pszczółki |
- |
GTS II Pruszcz Gdański |
|
Pauza: Bałtyk Gdynia AP, |
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS II Pruszcz Gdański |
- |
Gedania II Gdańsk |
5 kwietnia 2020
5.04 - 17:30 |
Lechia Gdańsk |
- |
Sparta Gdańsk |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Jaguar II Gdańsk |
- |
Sopocka Akademia Piłkarska |
4 kwietnia 2020
4.04 - 15:00 |
Olimpia Osowa |
- |
GKS Kowale AP |
|
Polonia Gdańsk |
- |
Bałtyk Gdynia AP |
4 kwietnia 2020
4.04 - 15:00 |
Pauza: Potok II Pszczółki, |
Kolejka 14 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia AP |
- |
Olimpia Osowa |
|
GKS Kowale AP |
- |
Jaguar II Gdańsk |
11 kwietnia 2020
11.04 - 15:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
- |
Lechia Gdańsk |
11 kwietnia 2020
11.04 - 10:00 |
Sparta Gdańsk |
- |
GTS II Pruszcz Gdański |
8 kwietnia 2020
8.04 - 20:30 |
Gedania II Gdańsk |
- |
Potok II Pszczółki |
8 kwietnia 2020
8.04 - 16:45 |
Pauza: Polonia Gdańsk, |
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Potok II Pszczółki |
- |
Sparta Gdańsk |
19 kwietnia 2020
19.04 - 11:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
- |
Sopocka Akademia Piłkarska |
19 kwietnia 2020
19.04 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
- |
GKS Kowale AP |
18 kwietnia 2020
18.04 - 15:00 |
Jaguar II Gdańsk |
- |
Bałtyk Gdynia AP |
18 kwietnia 2020
18.04 - 12:00 |
Olimpia Osowa |
- |
Polonia Gdańsk |
|
Pauza: Gedania II Gdańsk, |
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
- |
Jaguar II Gdańsk |
|
Lechia Gdańsk |
- |
Bałtyk Gdynia AP |
25 kwietnia 2020
25.04 - 15:00 |
GKS Kowale AP |
- |
GTS II Pruszcz Gdański |
26 kwietnia 2020
26.04 - 18:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
- |
Potok II Pszczółki |
25 kwietnia 2020
25.04 - 15:00 |
Sparta Gdańsk |
- |
Gedania II Gdańsk |
25 kwietnia 2020
25.04 - 13:00 |
Pauza: Olimpia Osowa, |
Kolejka 17 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania II Gdańsk |
- |
Sopocka Akademia Piłkarska |
29 kwietnia 2020
29.04 - 16:30 |
Potok II Pszczółki |
- |
GKS Kowale AP |
|
GTS II Pruszcz Gdański |
- |
Bałtyk Gdynia AP |
22 marca 2020
22.03 - 17:00 |
Lechia Gdańsk |
- |
Polonia Gdańsk |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Jaguar II Gdańsk |
- |
Olimpia Osowa |
|
Pauza: Sparta Gdańsk, |
Kolejka 18 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
- |
Lechia Gdańsk |
|
Polonia Gdańsk |
- |
GTS II Pruszcz Gdański |
6 maja 2020
6.05 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
- |
Potok II Pszczółki |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
GKS Kowale AP |
- |
Gedania II Gdańsk |
9 maja 2020
9.05 - 17:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
- |
Sparta Gdańsk |
9 maja 2020
9.05 - 11:00 |
Pauza: Jaguar II Gdańsk, |
Kolejka 19 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Gdańsk |
- |
GKS Kowale AP |
16 maja 2020
16.05 - 11:30 |
Gedania II Gdańsk |
- |
Bałtyk Gdynia AP |
17 maja 2020
17.05 - 13:30 |
Potok II Pszczółki |
- |
Polonia Gdańsk |
17 maja 2020
17.05 - 11:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
- |
Olimpia Osowa |
|
Lechia Gdańsk |
- |
Jaguar II Gdańsk |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska, |
Kolejka 20 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk |
- |
GTS II Pruszcz Gdański |
20 maja 2020
20.05 - 19:00 |
Olimpia Osowa |
- |
Potok II Pszczółki |
|
Polonia Gdańsk |
- |
Gedania II Gdańsk |
23 maja 2020
23.05 - 12:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
- |
Sparta Gdańsk |
24 maja 2020
24.05 - 17:00 |
GKS Kowale AP |
- |
Sopocka Akademia Piłkarska |
24 maja 2020
24.05 - 18:00 |
Pauza: Lechia Gdańsk, |
Kolejka 21 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sopocka Akademia Piłkarska |
- |
Bałtyk Gdynia AP |
|
Sparta Gdańsk |
- |
Polonia Gdańsk |
30 maja 2020
30.05 - 10:00 |
Gedania II Gdańsk |
- |
Olimpia Osowa |
|
Potok II Pszczółki |
- |
Jaguar II Gdańsk |
31 maja 2020
31.05 - 11:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
- |
Lechia Gdańsk |
|
Pauza: GKS Kowale AP, |
Kolejka 22 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
- |
Potok II Pszczółki |
6 czerwca 2020
6.06 - 15:00 |
Jaguar II Gdańsk |
- |
Gedania II Gdańsk |
6 czerwca 2020
6.06 - 11:00 |
Olimpia Osowa |
- |
Sparta Gdańsk |
|
Polonia Gdańsk |
- |
Sopocka Akademia Piłkarska |
6 czerwca 2020
6.06 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
- |
GKS Kowale AP |
7 czerwca 2020
7.06 - 19:00 |
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański, . |
|