Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
1 - 2 |
Jedynka II Reda |
18 sierpnia 2019
18.08 - 12:00 |
Ósemka Lębork |
3 - 0 |
Lew Lębork |
18 września 2019
18.09 - 16:00 |
Gryf II Wejherowo |
2 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
18 sierpnia 2019
18.08 - 11:00 |
Dragon Bojano |
4 - 1 |
Klif Chłapowo |
28 sierpnia 2019
28.08 - 17:00 |
Błękitni Wejherowo |
2 - 3 |
Korona Żelistrzewo |
12 września 2019
12.09 - 18:00 |
Pauza: Latarnik Choczewo, Barca Bolszewo, |
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
10 - 0 |
Latarnik Choczewo |
24 sierpnia 2019
24.08 - 18:00 |
Klif Chłapowo |
2 - 3 |
Błękitni Wejherowo |
4 września 2019
4.09 - 17:00 |
Kaszuby Połchowo |
2 - 0 |
Dragon Bojano |
5 września 2019
5.09 - 17:00 |
Lew Lębork |
1 - 6 |
Gryf II Wejherowo |
9 października 2019
9.10 - 18:00 |
Barca Bolszewo |
0 - 6 |
Ósemka Lębork |
11 września 2019
11.09 - 18:15 |
Pauza: Zatoka Puck, Jedynka II Reda, |
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ósemka Lębork |
3 - 0 |
Zatoka Puck |
31 sierpnia 2019
31.08 - 13:30 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Gryf II Wejherowo |
1 - 0 |
Barca Bolszewo |
4 września 2019
4.09 - 18:30 |
Dragon Bojano |
9 - 2 |
Lew Lębork |
1 września 2019
1.09 - 17:00 |
Błękitni Wejherowo |
1 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
1 września 2019
1.09 - 14:00 |
Latarnik Choczewo |
1 - 4 |
Klif Chłapowo |
31 sierpnia 2019
31.08 - 15:00 |
Pauza: Korona Żelistrzewo, Jedynka II Reda, |
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka II Reda |
3 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
7 września 2019
7.09 - 13:30 |
Kaszuby Połchowo |
4 - 3 |
Latarnik Choczewo |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Lew Lębork |
0 - 4 |
Błękitni Wejherowo |
8 września 2019
8.09 - 11:00 |
Barca Bolszewo |
0 - 1 |
Dragon Bojano |
7 września 2019
7.09 - 11:30 |
Zatoka Puck |
2 - 2 |
Gryf II Wejherowo |
7 września 2019
7.09 - 12:00 |
Pauza: Ósemka Lębork, Klif Chłapowo, |
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ósemka Lębork |
9 - 2 |
Jedynka II Reda |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Dragon Bojano |
8 - 0 |
Zatoka Puck |
16 września 2019
16.09 - 17:00 |
Błękitni Wejherowo |
1 - 1 |
Barca Bolszewo |
15 września 2019
15.09 - 14:00 |
Latarnik Choczewo |
1 - 5 |
Lew Lębork |
14 września 2019
14.09 - 14:00 |
Korona Żelistrzewo |
3 - 0 |
Klif Chłapowo |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Pauza: Kaszuby Połchowo, Gryf II Wejherowo, |
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka II Reda |
5 - 1 |
Klif Chłapowo |
21 września 2019
21.09 - 13:30 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 5 |
Korona Żelistrzewo |
22 września 2019
22.09 - 17:00 |
Barca Bolszewo |
4 - 0 |
Latarnik Choczewo |
21 września 2019
21.09 - 11:30 |
Zatoka Puck |
0 - 2 |
Błękitni Wejherowo |
25 września 2019
25.09 - 17:30 |
Ósemka Lębork |
2 - 1 |
Gryf II Wejherowo |
21 września 2019
21.09 - 15:00 |
Pauza: Dragon Bojano, Lew Lębork, |
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf II Wejherowo |
3 - 2 |
Jedynka II Reda |
1 października 2019
1.10 - 16:00 |
Dragon Bojano |
1 - 4 |
Ósemka Lębork |
28 września 2019
28.09 - 12:00 |
Latarnik Choczewo |
0 - 8 |
Zatoka Puck |
28 września 2019
28.09 - 13:30 |
Korona Żelistrzewo |
19 - 0 |
Lew Lębork |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
Klif Chłapowo |
6 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Pauza: Barca Bolszewo, Błękitni Wejherowo, |
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka II Reda |
1 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
6 października 2019
6.10 - 13:30 |
Lew Lębork |
4 - 1 |
Klif Chłapowo |
6 października 2019
6.10 - 11:00 |
Barca Bolszewo |
0 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
5 października 2019
5.10 - 09:00 |
Ósemka Lębork |
3 - 1 |
Błękitni Wejherowo |
5 października 2019
5.10 - 16:00 |
Gryf II Wejherowo |
7 - 0 |
Dragon Bojano |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Pauza: Latarnik Choczewo, Zatoka Puck, |
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Dragon Bojano |
2 - 5 |
Jedynka II Reda |
12 października 2019
12.10 - 10:00 |
Błękitni Wejherowo |
0 - 3 |
Gryf II Wejherowo |
13 października 2019
13.10 - 14:00 |
Latarnik Choczewo |
1 - 9 |
Ósemka Lębork |
13 października 2019
13.10 - 14:00 |
Korona Żelistrzewo |
24 - 0 |
Zatoka Puck |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
Klif Chłapowo |
3 - 1 |
Barca Bolszewo |
12 października 2019
12.10 - 09:00 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 3 |
Lew Lębork |
12 października 2019
12.10 - 13:00 |
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka II Reda |
1 - 6 |
Lew Lębork |
19 października 2019
19.10 - 13:30 |
Barca Bolszewo |
1 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
19 października 2019
19.10 - 11:30 |
Zatoka Puck |
3 - 1 |
Klif Chłapowo |
22 października 2019
22.10 - 16:15 |
Gryf II Wejherowo |
11 - 2 |
Latarnik Choczewo |
20 października 2019
20.10 - 10:00 |
Dragon Bojano |
1 - 3 |
Błękitni Wejherowo |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
Pauza: Ósemka Lębork, Korona Żelistrzewo, |
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Wejherowo |
0 - 4 |
Jedynka II Reda |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Latarnik Choczewo |
0 - 5 |
Dragon Bojano |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
1 - 1 |
Ósemka Lębork |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 4 |
Zatoka Puck |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Lew Lębork |
3 - 0 |
Barca Bolszewo |
27 października 2019
27.10 - 15:00 |
Pauza: Klif Chłapowo, Gryf II Wejherowo, |
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka II Reda |
1 - 1 |
Barca Bolszewo |
2 listopada 2019
2.11 - 09:30 |
Zatoka Puck |
1 - 2 |
Lew Lębork |
17 listopada 2019
17.11 - 12:00 |
Ósemka Lębork |
9 - 3 |
Klif Chłapowo |
3 listopada 2019
3.11 - 11:00 |
Gryf II Wejherowo |
0 - 6 |
Korona Żelistrzewo |
2 listopada 2019
2.11 - 09:00 |
Błękitni Wejherowo |
7 - 1 |
Latarnik Choczewo |
3 listopada 2019
3.11 - 14:00 |
Pauza: Dragon Bojano, Kaszuby Połchowo, |
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Latarnik Choczewo |
2 - 9 |
Jedynka II Reda |
9 listopada 2019
9.11 - 13:30 |
Korona Żelistrzewo |
8 - 0 |
Dragon Bojano |
10 listopada 2019
10.11 - 11:00 |
Klif Chłapowo |
3 - 2 |
Gryf II Wejherowo |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 9 |
Ósemka Lębork |
10 listopada 2019
10.11 - 11:00 |
Barca Bolszewo |
0 - 2 |
Zatoka Puck |
10 listopada 2019
10.11 - 10:00 |
Pauza: Lew Lębork, Błękitni Wejherowo, |
Kolejka 14 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka II Reda |
- |
Zatoka Puck |
31 marca 2020
31.03 - 17:30 |
Lew Lębork |
- |
Ósemka Lębork |
15 marca 2020
15.03 - 13:00 |
Kaszuby Połchowo |
- |
Gryf II Wejherowo |
15 marca 2020
15.03 - 11:00 |
Klif Chłapowo |
- |
Dragon Bojano |
14 marca 2020
14.03 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
- |
Błękitni Wejherowo |
13 maja 2020
13.05 - 17:30 |
Pauza: Latarnik Choczewo, Barca Bolszewo, |
Kolejka 15 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Latarnik Choczewo |
- |
Korona Żelistrzewo |
21 marca 2020
21.03 - 14:00 |
Błękitni Wejherowo |
- |
Klif Chłapowo |
22 marca 2020
22.03 - 14:00 |
Dragon Bojano |
- |
Kaszuby Połchowo |
21 marca 2020
21.03 - 12:00 |
Gryf II Wejherowo |
- |
Lew Lębork |
22 marca 2020
22.03 - 12:30 |
Ósemka Lębork |
- |
Barca Bolszewo |
20 marca 2020
20.03 - 16:00 |
Pauza: Zatoka Puck, Jedynka II Reda, |
Kolejka 16 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zatoka Puck |
- |
Ósemka Lębork |
28 marca 2020
28.03 - 14:00 |
Barca Bolszewo |
- |
Gryf II Wejherowo |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
Lew Lębork |
- |
Dragon Bojano |
29 marca 2020
29.03 - 13:00 |
Kaszuby Połchowo |
- |
Błękitni Wejherowo |
29 marca 2020
29.03 - 11:00 |
Klif Chłapowo |
- |
Latarnik Choczewo |
|
Pauza: Korona Żelistrzewo, Jedynka II Reda, |
Kolejka 17 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
- |
Jedynka II Reda |
4 kwietnia 2020
4.04 - 11:00 |
Latarnik Choczewo |
- |
Kaszuby Połchowo |
4 kwietnia 2020
4.04 - 14:00 |
Błękitni Wejherowo |
- |
Lew Lębork |
5 kwietnia 2020
5.04 - 14:00 |
Dragon Bojano |
- |
Barca Bolszewo |
4 kwietnia 2020
4.04 - 14:30 |
Gryf II Wejherowo |
- |
Zatoka Puck |
|
Pauza: Ósemka Lębork, Klif Chłapowo, |
Kolejka 18 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka II Reda |
- |
Ósemka Lębork |
8 kwietnia 2020
8.04 - 15:00 |
Zatoka Puck |
- |
Dragon Bojano |
|
Barca Bolszewo |
- |
Błękitni Wejherowo |
8 kwietnia 2020
8.04 - 18:30 |
Lew Lębork |
- |
Latarnik Choczewo |
8 kwietnia 2020
8.04 - 15:00 |
Klif Chłapowo |
- |
Korona Żelistrzewo |
|
Pauza: Kaszuby Połchowo, Gryf II Wejherowo, |
Kolejka 19 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Klif Chłapowo |
- |
Jedynka II Reda |
|
Korona Żelistrzewo |
- |
Kaszuby Połchowo |
19 kwietnia 2020
19.04 - 11:00 |
Latarnik Choczewo |
- |
Barca Bolszewo |
18 kwietnia 2020
18.04 - 11:00 |
Błękitni Wejherowo |
- |
Zatoka Puck |
19 kwietnia 2020
19.04 - 15:00 |
Gryf II Wejherowo |
- |
Ósemka Lębork |
|
Pauza: Dragon Bojano, Lew Lębork, |
Kolejka 20 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka II Reda |
- |
Gryf II Wejherowo |
26 kwietnia 2020
26.04 - 13:30 |
Ósemka Lębork |
- |
Dragon Bojano |
25 kwietnia 2020
25.04 - 13:30 |
Zatoka Puck |
- |
Latarnik Choczewo |
|
Lew Lębork |
- |
Korona Żelistrzewo |
26 kwietnia 2020
26.04 - 13:00 |
Kaszuby Połchowo |
- |
Klif Chłapowo |
26 kwietnia 2020
26.04 - 11:00 |
Pauza: Barca Bolszewo, Błękitni Wejherowo, |
Kolejka 21 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszuby Połchowo |
- |
Jedynka II Reda |
|
Klif Chłapowo |
- |
Lew Lębork |
|
Korona Żelistrzewo |
- |
Barca Bolszewo |
6 maja 2020
6.05 - 18:30 |
Błękitni Wejherowo |
0 - 4 |
Ósemka Lębork |
6 marca 2020
6.03 - 16:00 |
Dragon Bojano |
- |
Gryf II Wejherowo |
2 maja 2020
2.05 - 12:00 |
Pauza: Latarnik Choczewo, Zatoka Puck, |
Kolejka 22 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka II Reda |
- |
Dragon Bojano |
10 maja 2020
10.05 - 11:00 |
Gryf II Wejherowo |
- |
Błękitni Wejherowo |
|
Ósemka Lębork |
- |
Latarnik Choczewo |
9 maja 2020
9.05 - 13:00 |
Zatoka Puck |
- |
Korona Żelistrzewo |
|
Barca Bolszewo |
- |
Klif Chłapowo |
9 maja 2020
9.05 - 11:00 |
Lew Lębork |
- |
Kaszuby Połchowo |
10 maja 2020
10.05 - 13:00 |
Kolejka 23 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lew Lębork |
- |
Jedynka II Reda |
17 maja 2020
17.05 - 13:00 |
Kaszuby Połchowo |
- |
Barca Bolszewo |
17 maja 2020
17.05 - 11:00 |
Klif Chłapowo |
- |
Zatoka Puck |
|
Latarnik Choczewo |
- |
Gryf II Wejherowo |
16 maja 2020
16.05 - 14:00 |
Błękitni Wejherowo |
- |
Dragon Bojano |
17 maja 2020
17.05 - 14:00 |
Pauza: Ósemka Lębork, Korona Żelistrzewo, |
Kolejka 24 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka II Reda |
- |
Błękitni Wejherowo |
23 maja 2020
23.05 - 13:30 |
Dragon Bojano |
- |
Latarnik Choczewo |
24 maja 2020
24.05 - 11:00 |
Ósemka Lębork |
- |
Korona Żelistrzewo |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
Zatoka Puck |
- |
Kaszuby Połchowo |
|
Barca Bolszewo |
- |
Lew Lębork |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
Pauza: Klif Chłapowo, Gryf II Wejherowo, |
Kolejka 25 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Barca Bolszewo |
- |
Jedynka II Reda |
30 maja 2020
30.05 - 11:00 |
Lew Lębork |
- |
Zatoka Puck |
31 maja 2020
31.05 - 13:00 |
Klif Chłapowo |
- |
Ósemka Lębork |
|
Korona Żelistrzewo |
- |
Gryf II Wejherowo |
31 maja 2020
31.05 - 11:00 |
Latarnik Choczewo |
- |
Błękitni Wejherowo |
31 maja 2020
31.05 - 15:00 |
Pauza: Dragon Bojano, Kaszuby Połchowo, |
Kolejka 26 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka II Reda |
- |
Latarnik Choczewo |
6 czerwca 2020
6.06 - 11:00 |
Dragon Bojano |
- |
Korona Żelistrzewo |
6 czerwca 2020
6.06 - 12:00 |
Gryf II Wejherowo |
- |
Klif Chłapowo |
|
Ósemka Lębork |
- |
Kaszuby Połchowo |
6 czerwca 2020
6.06 - 11:00 |
Zatoka Puck |
- |
Barca Bolszewo |
|
Pauza: Lew Lębork, Błękitni Wejherowo, . |
|