MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk I - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Ósemka Lębork 4 12 4 0 0 21 - 2
2. Dragon Bojano 5 12 4 0 1 22 - 5
3. Błękitni Wejherowo 5 10 3 1 1 11 - 6
4. Korona Żelistrzewo 4 9 3 0 1 18 - 5
5. Gryf II Wejherowo 3 7 2 1 0 5 - 3
6. Kaszuby Połchowo 4 6 2 0 2 7 - 6
7. Jedynka II Reda 3 6 2 0 1 7 - 12
8. Klif Chłapowo 4 3 1 0 3 7 - 11
9. Lew Lębork 4 3 1 0 3 7 - 17
10. Barca Bolszewo 4 1 0 1 3 1 - 9
11. Zatoka Puck 4 1 0 1 3 3 - 15
12. Latarnik Choczewo 4 0 0 0 4 5 - 23




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Zatoka Puck 1 - 2 Jedynka II Reda 18 sierpnia 2019 - 12:00
3. Ósemka Lębork 3 - 0 Lew Lębork 18 września 2019 - 16:00
4. Gryf II Wejherowo 2 - 1 Kaszuby Połchowo 18 sierpnia 2019 - 11:00
5. Dragon Bojano 4 - 1 Klif Chłapowo 28 sierpnia 2019 - 17:00
6. Błękitni Wejherowo 2 - 3 Korona Żelistrzewo 12 września 2019 - 18:00
Pauza: Latarnik Choczewo, Barca Bolszewo,
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Korona Żelistrzewo 10 - 0 Latarnik Choczewo 24 sierpnia 2019 - 18:00
10. Klif Chłapowo 2 - 3 Błękitni Wejherowo 4 września 2019 - 17:00
11. Kaszuby Połchowo 2 - 0 Dragon Bojano 5 września 2019 - 17:00
12. Lew Lębork - Gryf II Wejherowo 9 października 2019 - 18:00
13. Barca Bolszewo 0 - 6 Ósemka Lębork 11 września 2019 - 18:15
Pauza: Zatoka Puck, Jedynka II Reda,
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Ósemka Lębork 3 - 0 Zatoka Puck 31 sierpnia 2019 - 13:30
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
17. Gryf II Wejherowo 1 - 0 Barca Bolszewo 4 września 2019 - 18:30
18. Dragon Bojano 9 - 2 Lew Lębork 1 września 2019 - 17:00
19. Błękitni Wejherowo 1 - 0 Kaszuby Połchowo 1 września 2019 - 14:00
20. Latarnik Choczewo 1 - 4 Klif Chłapowo 31 sierpnia 2019 - 15:00
Pauza: Korona Żelistrzewo, Jedynka II Reda,
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Jedynka II Reda 3 - 2 Korona Żelistrzewo 7 września 2019 - 13:30
24. Kaszuby Połchowo 4 - 3 Latarnik Choczewo 7 września 2019 - 11:00
25. Lew Lębork 0 - 4 Błękitni Wejherowo 8 września 2019 - 11:00
26. Barca Bolszewo 0 - 1 Dragon Bojano 7 września 2019 - 11:30
27. Zatoka Puck 2 - 2 Gryf II Wejherowo 7 września 2019 - 12:00
Pauza: Ósemka Lębork, Klif Chłapowo,
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Ósemka Lębork 9 - 2 Jedynka II Reda 14 września 2019 - 11:00
31. Dragon Bojano 8 - 0 Zatoka Puck 16 września 2019 - 17:00
32. Błękitni Wejherowo 1 - 1 Barca Bolszewo 15 września 2019 - 14:00
33. Latarnik Choczewo 1 - 5 Lew Lębork 14 września 2019 - 14:00
35. Korona Żelistrzewo 3 - 0 Klif Chłapowo 15 września 2019 - 11:00
Pauza: Kaszuby Połchowo, Gryf II Wejherowo,
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Jedynka II Reda - Klif Chłapowo 21 września 2019 - 13:30
37. Kaszuby Połchowo - Korona Żelistrzewo 22 września 2019 - 17:00
39. Barca Bolszewo - Latarnik Choczewo 21 września 2019 - 11:30
40. Zatoka Puck - Błękitni Wejherowo 25 września 2019 - 17:30
42. Ósemka Lębork - Gryf II Wejherowo 21 września 2019 - 15:00
Pauza: Dragon Bojano, Lew Lębork,
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Gryf II Wejherowo - Jedynka II Reda 1 października 2019 - 16:00
44. Dragon Bojano - Ósemka Lębork 28 września 2019 - 12:00
46. Latarnik Choczewo - Zatoka Puck 28 września 2019 - 13:30
48. Korona Żelistrzewo - Lew Lębork 29 września 2019 - 11:00
49. Klif Chłapowo - Kaszuby Połchowo 28 września 2019 - 11:00
Pauza: Barca Bolszewo, Błękitni Wejherowo,
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Jedynka II Reda - Kaszuby Połchowo 6 października 2019 - 13:30
51. Lew Lębork - Klif Chłapowo 6 października 2019 - 11:00
52. Barca Bolszewo - Korona Żelistrzewo 5 października 2019 - 11:30
55. Ósemka Lębork - Błękitni Wejherowo 5 października 2019 - 16:00
56. Gryf II Wejherowo - Dragon Bojano 5 października 2019 - 11:00
Pauza: Latarnik Choczewo, Zatoka Puck,
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Dragon Bojano - Jedynka II Reda 12 października 2019 - 10:00
58. Błękitni Wejherowo - Gryf II Wejherowo 13 października 2019 - 14:00
59. Latarnik Choczewo - Ósemka Lębork 13 października 2019 - 14:00
61. Korona Żelistrzewo - Zatoka Puck 13 października 2019 - 11:00
62. Klif Chłapowo - Barca Bolszewo 12 października 2019 - 11:00
63. Kaszuby Połchowo - Lew Lębork 12 października 2019 - 13:00
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Jedynka II Reda - Lew Lębork 19 października 2019 - 13:30
65. Barca Bolszewo - Kaszuby Połchowo 19 października 2019 - 11:30
66. Zatoka Puck - Klif Chłapowo 19 października 2019 - 11:00
69. Gryf II Wejherowo - Latarnik Choczewo 20 października 2019 - 11:00
70. Dragon Bojano - Błękitni Wejherowo 20 października 2019 - 11:00
Pauza: Ósemka Lębork, Korona Żelistrzewo,
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Błękitni Wejherowo - Jedynka II Reda 27 października 2019 - 14:00
72. Latarnik Choczewo - Dragon Bojano 27 października 2019 - 13:00
74. Korona Żelistrzewo - Ósemka Lębork 26 października 2019 - 11:00
76. Kaszuby Połchowo - Zatoka Puck 27 października 2019 - 11:00
77. Lew Lębork - Barca Bolszewo 27 października 2019 - 15:00
Pauza: Klif Chłapowo, Gryf II Wejherowo,
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Jedynka II Reda - Barca Bolszewo 2 listopada 2019 - 13:30
79. Zatoka Puck - Lew Lębork 2 listopada 2019 - 11:00
81. Ósemka Lębork - Klif Chłapowo 3 listopada 2019 - 11:00
82. Gryf II Wejherowo - Korona Żelistrzewo 2 listopada 2019 - 11:00
84. Błękitni Wejherowo - Latarnik Choczewo 3 listopada 2019 - 14:00
Pauza: Dragon Bojano, Kaszuby Połchowo,
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Latarnik Choczewo - Jedynka II Reda 9 listopada 2019 - 13:30
87. Korona Żelistrzewo - Dragon Bojano 10 listopada 2019 - 11:00
88. Klif Chłapowo - Gryf II Wejherowo 9 listopada 2019 - 11:00
89. Kaszuby Połchowo - Ósemka Lębork 10 listopada 2019 - 11:00
91. Barca Bolszewo - Zatoka Puck 9 listopada 2019 - 11:30


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE