MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów C2 - grupa Malbork III - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rodło Kwidzyn 3 9 3 0 0 24 - 4
2. Pogoń Prabuty 2 6 2 0 0 9 - 1
3. Gryf Tczew MKS 2 3 1 0 1 11 - 4
4. Jedynka Pelplin 2 3 1 0 1 10 - 7
5. Czarni Przemysław 2 3 1 0 1 8 - 11
6. Powiśle Dzierzgoń 1 0 0 0 1 2 - 5
7. Sokół Zblewo 1 0 0 0 1 1 - 10
8. Orzeł Subkowy 3 0 0 0 3 2 - 25
Ostatni komentarz dodał FIFI1998 21.09.2019, 14:29:35




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Sokół Zblewo - Jedynka Pelplin 20 października 2019 - 12:00
2. Rodło Kwidzyn 9 - 3 Czarni Przemysław 31 sierpnia 2019 - 11:00
3. Powiśle Dzierzgoń - Gryf Tczew MKS 20 października 2019 - 11:00
4. Pogoń Prabuty 5 - 0 Orzeł Subkowy 31 sierpnia 2019 - 14:00
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
5. Jedynka Pelplin 10 - 2 Orzeł Subkowy 7 września 2019 - 11:00
6. Gryf Tczew MKS 1 - 4 Pogoń Prabuty 7 września 2019 - 11:00
7. Czarni Przemysław 5 - 2 Powiśle Dzierzgoń 8 września 2019 - 11:00
8. Sokół Zblewo 1 - 10 Rodło Kwidzyn 7 września 2019 - 11:00
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
9. Rodło Kwidzyn 5 - 0 Jedynka Pelplin 14 września 2019 - 11:00
10. Powiśle Dzierzgoń - Sokół Zblewo 27 października 2019 - 11:00
11. Pogoń Prabuty - Czarni Przemysław 14 września 2019 - 15:00
12. Orzeł Subkowy 0 - 10 Gryf Tczew MKS 14 września 2019 - 11:00
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
13. Jedynka Pelplin - Gryf Tczew MKS 21 września 2019 - 11:00
14. Czarni Przemysław - Orzeł Subkowy 22 września 2019 - 11:00
15. Sokół Zblewo - Pogoń Prabuty 21 września 2019 - 11:00
16. Rodło Kwidzyn - Powiśle Dzierzgoń 21 września 2019 - 13:00
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Powiśle Dzierzgoń - Jedynka Pelplin 28 września 2019 - 11:00
18. Pogoń Prabuty - Rodło Kwidzyn 28 września 2019 - 15:00
19. Orzeł Subkowy - Sokół Zblewo 28 września 2019 - 11:00
20. Gryf Tczew MKS - Czarni Przemysław 28 września 2019 - 11:00
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Jedynka Pelplin - Czarni Przemysław 5 października 2019 - 11:00
22. Sokół Zblewo - Gryf Tczew MKS 5 października 2019 - 11:00
23. Rodło Kwidzyn - Orzeł Subkowy 5 października 2019 - 11:00
24. Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Prabuty 6 października 2019 - 11:00
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Pogoń Prabuty - Jedynka Pelplin 12 października 2019 - 15:00
26. Orzeł Subkowy - Powiśle Dzierzgoń 12 października 2019 - 11:00
27. Gryf Tczew MKS - Rodło Kwidzyn 12 października 2019 - 13:30
28. Czarni Przemysław - Sokół Zblewo 13 października 2019 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE