Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia AP |
1 - 3 |
GOSRiT II Luzino |
25 sierpnia 2019
25.08 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
5 - 9 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 września 2019
1.09 - 15:00 |
Olimpia Osowa |
3 - 9 |
AP Gdynia Dąbrowa |
31 sierpnia 2019
31.08 - 09:00 |
Jedynka Reda |
4 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
31 sierpnia 2019
31.08 - 11:00 |
Pauza: MKS Władysławowo, |
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
14 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
8 września 2019
8.09 - 11:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
25 - 0 |
MKS Władysławowo |
8 września 2019
8.09 - 16:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
9 - 2 |
Olimpia Osowa |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
5 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
7 września 2019
7.09 - 13:00 |
Pauza: Jedynka Reda, |
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia MKS |
0 - 10 |
GOSRiT II Luzino |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Olimpia Osowa |
4 - 8 |
Bałtyk Gdynia AP |
14 września 2019
14.09 - 09:00 |
MKS Władysławowo |
2 - 3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Jedynka Reda |
1 - 5 |
AP Gdynia Dąbrowa |
14 września 2019
14.09 - 11:00 |
Pauza: Korona Żelistrzewo, |
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Gdynia Dąbrowa |
8 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
22 września 2019
22.09 - 18:30 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 - 0 |
Jedynka Reda |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
vo |
Bałtyk Gdynia AP |
3 - 0 |
MKS Władysławowo |
22 września 2019
22.09 - 13:00 |
vo |
Orkan Rumia MKS |
7 - 1 |
Olimpia Osowa |
21 września 2019
21.09 - 13:00 |
Pauza: GOSRiT II Luzino, |
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Osowa |
0 - 9 |
GOSRiT II Luzino |
29 września 2019
29.09 - 19:00 |
MKS Władysławowo |
3 - 7 |
Orkan Rumia MKS |
29 września 2019
29.09 - 14:30 |
Jedynka Reda |
6 - 2 |
Bałtyk Gdynia AP |
28 września 2019
28.09 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
8 - 4 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
28 września 2019
28.09 - 14:00 |
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa, |
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
2 - 2 |
AP Gdynia Dąbrowa |
5 października 2019
5.10 - 15:30 |
Bałtyk Gdynia AP |
6 - 6 |
Korona Żelistrzewo |
6 października 2019
6.10 - 13:00 |
Orkan Rumia MKS |
4 - 2 |
Jedynka Reda |
5 października 2019
5.10 - 11:00 |
Olimpia Osowa |
7 - 3 |
MKS Władysławowo |
6 października 2019
6.10 - 19:00 |
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska, |
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Władysławowo |
0 - 21 |
GOSRiT II Luzino |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
Jedynka Reda |
9 - 0 |
Olimpia Osowa |
12 października 2019
12.10 - 13:30 |
Korona Żelistrzewo |
1 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
12 - 3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
12 października 2019
12.10 - 13:30 |
Pauza: Bałtyk Gdynia AP, |
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
3 - 1 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
1 - 6 |
AP Gdynia Dąbrowa |
19 października 2019
19.10 - 13:00 |
Olimpia Osowa |
5 - 13 |
Korona Żelistrzewo |
19 października 2019
19.10 - 19:00 |
MKS Władysławowo |
6 - 2 |
Jedynka Reda |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
Pauza: Orkan Rumia MKS, |
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
0 - 0 |
GOSRiT II Luzino |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
6 - 7 |
MKS Władysławowo |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
4 - 3 |
Orkan Rumia MKS |
26 października 2019
26.10 - 13:30 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia AP |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Pauza: Olimpia Osowa, |
Kolejka 10 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
- |
Bałtyk Gdynia AP |
28 marca 2020
28.03 - 13:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
- |
Orkan Rumia MKS |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
- |
Olimpia Osowa |
|
Korona Żelistrzewo |
- |
Jedynka Reda |
|
Pauza: MKS Władysławowo, |
Kolejka 11 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
- |
GOSRiT II Luzino |
4 kwietnia 2020
4.04 - 14:00 |
MKS Władysławowo |
- |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
Olimpia Osowa |
- |
Sopocka Akademia Piłkarska |
|
Orkan Rumia MKS |
- |
Bałtyk Gdynia AP |
4 kwietnia 2020
4.04 - 11:00 |
Pauza: Jedynka Reda, |
Kolejka 12 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
- |
Orkan Rumia MKS |
7 kwietnia 2020
7.04 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
- |
Olimpia Osowa |
|
Sopocka Akademia Piłkarska |
- |
MKS Władysławowo |
|
AP Gdynia Dąbrowa |
- |
Jedynka Reda |
|
Pauza: Korona Żelistrzewo, |
Kolejka 13 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
- |
AP Gdynia Dąbrowa |
18 kwietnia 2020
18.04 - 14:00 |
Jedynka Reda |
- |
Sopocka Akademia Piłkarska |
|
MKS Władysławowo |
- |
Bałtyk Gdynia AP |
|
Olimpia Osowa |
- |
Orkan Rumia MKS |
|
Pauza: GOSRiT II Luzino, |
Kolejka 14 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
- |
Olimpia Osowa |
|
Orkan Rumia MKS |
- |
MKS Władysławowo |
|
Bałtyk Gdynia AP |
- |
Jedynka Reda |
|
Sopocka Akademia Piłkarska |
- |
Korona Żelistrzewo |
25 kwietnia 2020
25.04 - 11:00 |
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa, |
Kolejka 15 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Gdynia Dąbrowa |
- |
GOSRiT II Luzino |
2 maja 2020
2.05 - 14:30 |
Korona Żelistrzewo |
- |
Bałtyk Gdynia AP |
2 maja 2020
2.05 - 14:00 |
Jedynka Reda |
- |
Orkan Rumia MKS |
|
MKS Władysławowo |
- |
Olimpia Osowa |
|
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska, |
Kolejka 16 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
- |
MKS Władysławowo |
9 maja 2020
9.05 - 13:00 |
Olimpia Osowa |
- |
Jedynka Reda |
|
Orkan Rumia MKS |
- |
Korona Żelistrzewo |
9 maja 2020
9.05 - 11:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
- |
AP Gdynia Dąbrowa |
10 maja 2020
10.05 - 11:00 |
Pauza: Bałtyk Gdynia AP, |
Kolejka 17 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sopocka Akademia Piłkarska |
- |
GOSRiT II Luzino |
16 maja 2020
16.05 - 11:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
- |
Bałtyk Gdynia AP |
16 maja 2020
16.05 - 14:30 |
Korona Żelistrzewo |
- |
Olimpia Osowa |
|
Jedynka Reda |
- |
MKS Władysławowo |
|
Pauza: Orkan Rumia MKS, |
Kolejka 18 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
- |
Jedynka Reda |
23 maja 2020
23.05 - 13:00 |
MKS Władysławowo |
- |
Korona Żelistrzewo |
|
Orkan Rumia MKS |
- |
AP Gdynia Dąbrowa |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
- |
Sopocka Akademia Piłkarska |
24 maja 2020
24.05 - 11:00 |
Pauza: Olimpia Osowa, . |
|