Liga Juniorów B - grupa Słupsk - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. MKS Debrzno 10 26 8 2 0 52 - 18
2. Pogoń Lębork 10 20 6 2 2 34 - 16
3. Stal Jezierzyce 10 19 6 1 3 31 - 20
4. Lipniczanka Lipnica 10 18 5 3 2 32 - 17
5. Kolejarz Chojnice 10 15 4 3 3 27 - 18 1 1 0 1 0 1 - 1
6. Słupia Kobylnica 10 15 4 3 3 23 - 17 1 1 0 1 0 1 - 1
7. U-2 Bytów 10 14 4 2 4 33 - 37
8. Start Miastko 10 13 4 1 5 40 - 44
9. Wybrzeże Objazda 10 7 2 1 7 12 - 39 1 3 1 0 0 3 - 2
10. Chrobry Charbrowo 10 7 2 1 7 31 - 51 1 0 0 0 1 2 - 3
11. Brda Przechlewo 10 1 0 1 9 13 - 51
Ostatni komentarz dodał Ligowiec1999 19.08.2019, 11:29:41
 Baner


Kolejka 12 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. U-2 Bytów - Lipniczanka Lipnica 29 marca 2020 - 11:00
2. Kolejarz Chojnice - MKS Debrzno 29 marca 2020 - 11:00
3. Wybrzeże Objazda - Stal Jezierzyce 28 marca 2020 - 16:00
4. Pogoń Lębork - Chrobry Charbrowo 28 marca 2020 - 11:00
5. Słupia Kobylnica - Start Miastko 28 marca 2020 - 11:00
Pauza: Brda Przechlewo,
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Brda Przechlewo - Słupia Kobylnica 5 kwietnia 2020 - 15:00
9. Start Miastko - Pogoń Lębork 4 kwietnia 2020 - 11:00
10. Chrobry Charbrowo - Wybrzeże Objazda 5 kwietnia 2020 - 13:00
11. Stal Jezierzyce - Kolejarz Chojnice
12. MKS Debrzno - Lipniczanka Lipnica 5 kwietnia 2020 - 16:30
Pauza: U-2 Bytów,
Kolejka 14 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. U-2 Bytów - MKS Debrzno 11 kwietnia 2020 - 11:00
14. Lipniczanka Lipnica - Stal Jezierzyce
15. Kolejarz Chojnice - Chrobry Charbrowo 8 kwietnia 2020 - 17:00
16. Wybrzeże Objazda - Start Miastko
17. Pogoń Lębork - Brda Przechlewo 8 kwietnia 2020 - 17:00
Pauza: Słupia Kobylnica,
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Słupia Kobylnica - U-2 Bytów 19 kwietnia 2020 - 11:00
21. Brda Przechlewo - Wybrzeże Objazda 19 kwietnia 2020 - 11:00
22. Start Miastko - Kolejarz Chojnice 18 kwietnia 2020 - 16:00
23. Chrobry Charbrowo - Lipniczanka Lipnica 19 kwietnia 2020 - 13:00
24. Stal Jezierzyce - MKS Debrzno
Pauza: Pogoń Lębork,
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. U-2 Bytów - Stal Jezierzyce 25 kwietnia 2020 - 17:00
26. MKS Debrzno - Chrobry Charbrowo 25 kwietnia 2020 - 11:00
27. Lipniczanka Lipnica - Start Miastko
28. Kolejarz Chojnice - Brda Przechlewo 25 kwietnia 2020 - 11:00
30. Pogoń Lębork - Słupia Kobylnica 25 kwietnia 2020 - 11:00
Pauza: Wybrzeże Objazda,
Kolejka 17 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Pogoń Lębork - U-2 Bytów 2 maja 2020 - 11:00
32. Słupia Kobylnica - Wybrzeże Objazda
34. Brda Przechlewo - Lipniczanka Lipnica 2 maja 2020 - 15:00
35. Start Miastko - MKS Debrzno 2 maja 2020 - 11:00
36. Chrobry Charbrowo - Stal Jezierzyce 3 maja 2020 - 13:00
Pauza: Kolejarz Chojnice,
Kolejka 18 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. U-2 Bytów - Chrobry Charbrowo 9 maja 2020 - 14:00
38. Stal Jezierzyce - Start Miastko
39. MKS Debrzno - Brda Przechlewo 10 maja 2020 - 11:00
41. Kolejarz Chojnice - Słupia Kobylnica 9 maja 2020 - 11:00
42. Wybrzeże Objazda - Pogoń Lębork 9 maja 2020 - 13:00
Pauza: Lipniczanka Lipnica,
Kolejka 19 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Wybrzeże Objazda - U-2 Bytów 17 maja 2020 - 11:00
44. Pogoń Lębork - Kolejarz Chojnice 16 maja 2020 - 11:00
45. Słupia Kobylnica - Lipniczanka Lipnica 16 maja 2020 - 11:00
47. Brda Przechlewo - Stal Jezierzyce 17 maja 2020 - 15:00
48. Start Miastko - Chrobry Charbrowo 16 maja 2020 - 11:00
Pauza: MKS Debrzno,
Kolejka 20 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. U-2 Bytów - Start Miastko 23 maja 2020 - 11:00
50. Chrobry Charbrowo - Brda Przechlewo 24 maja 2020 - 13:00
52. MKS Debrzno - Słupia Kobylnica 23 maja 2020 - 11:00
53. Lipniczanka Lipnica - Pogoń Lębork
54. Kolejarz Chojnice - Wybrzeże Objazda 23 maja 2020 - 11:00
Pauza: Stal Jezierzyce,
Kolejka 21 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Kolejarz Chojnice - U-2 Bytów 30 maja 2020 - 11:00
56. Wybrzeże Objazda - Lipniczanka Lipnica 31 maja 2020 - 11:00
57. Pogoń Lębork - MKS Debrzno 30 maja 2020 - 11:00
58. Słupia Kobylnica - Stal Jezierzyce 30 maja 2020 - 11:00
60. Brda Przechlewo - Start Miastko 31 maja 2020 - 15:00
Pauza: Chrobry Charbrowo,
Kolejka 22 - 6. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. U-2 Bytów - Brda Przechlewo 6 czerwca 2020 - 11:00
63. Chrobry Charbrowo - Słupia Kobylnica 6 czerwca 2020 - 11:00
64. Stal Jezierzyce - Pogoń Lębork 6 czerwca 2020 - 11:00
65. MKS Debrzno - Wybrzeże Objazda 6 czerwca 2020 - 11:00
66. Lipniczanka Lipnica - Kolejarz Chojnice 6 czerwca 2020 - 11:00
Pauza: Start Miastko,


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE