MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów B - grupa Słupsk - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Stal Jezierzyce 5 12 4 0 1 16 - 9
2. MKS Debrzno 4 10 3 1 0 25 - 9 1 1 0 1 0 2 - 2
3. Lipniczanka Lipnica 5 10 3 1 1 19 - 10 1 1 0 1 0 2 - 2
4. Pogoń Lębork 3 9 3 0 0 12 - 4
5. Słupia Kobylnica 3 7 2 1 0 9 - 7
6. Wybrzeże Objazda 4 6 2 0 2 7 - 9
7. Start Miastko 5 4 1 1 3 13 - 20 1 1 0 1 0 1 - 1
8. Kolejarz Chojnice 4 4 1 1 2 8 - 11 1 1 0 1 0 1 - 1
9. U-2 Bytów 4 1 0 1 3 7 - 24
10. Brda Przechlewo 3 0 0 0 3 3 - 8
11. Chrobry Charbrowo 4 0 0 0 4 6 - 14
Ostatni komentarz dodał Ligowiec1999 19.08.2019, 11:29:41




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Lipniczanka Lipnica 4 - 0 U-2 Bytów 23 sierpnia 2019 - 17:30
2. MKS Debrzno 7 - 4 Kolejarz Chojnice 25 sierpnia 2019 - 11:00
3. Stal Jezierzyce 4 - 0 Wybrzeże Objazda 10 września 2019 - 17:00
4. Chrobry Charbrowo 1 - 4 Pogoń Lębork 24 sierpnia 2019 - 13:15
5. Start Miastko 3 - 4 Słupia Kobylnica 24 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: Brda Przechlewo,
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Słupia Kobylnica 3 - 2 Brda Przechlewo 31 sierpnia 2019 - 12:00
9. Pogoń Lębork 5 - 2 Start Miastko 31 sierpnia 2019 - 11:30
10. Wybrzeże Objazda 3 - 2 Chrobry Charbrowo 1 września 2019 - 11:00
11. Kolejarz Chojnice 0 - 2 Stal Jezierzyce 1 września 2019 - 11:00
12. Lipniczanka Lipnica 2 - 2 MKS Debrzno 31 sierpnia 2019 - 14:00
Pauza: U-2 Bytów,
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. MKS Debrzno 10 - 3 U-2 Bytów 7 września 2019 - 11:00
14. Stal Jezierzyce 2 - 1 Lipniczanka Lipnica 6 września 2019 - 18:00
15. Chrobry Charbrowo 1 - 3 Kolejarz Chojnice 8 września 2019 - 13:00
16. Start Miastko 3 - 2 Wybrzeże Objazda 7 września 2019 - 11:00
17. Brda Przechlewo 1 - 3 Pogoń Lębork 8 września 2019 - 15:00
Pauza: Słupia Kobylnica,
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. U-2 Bytów 2 - 2 Słupia Kobylnica 14 września 2019 - 13:30
21. Wybrzeże Objazda 2 - 0 Brda Przechlewo 15 września 2019 - 11:00
22. Kolejarz Chojnice 1 - 1 Start Miastko 14 września 2019 - 11:00
23. Lipniczanka Lipnica 4 - 2 Chrobry Charbrowo 14 września 2019 - 16:00
24. MKS Debrzno 6 - 0 Stal Jezierzyce 15 września 2019 - 11:00
Pauza: Pogoń Lębork,
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Stal Jezierzyce 8 - 2 U-2 Bytów 20 września 2019 - 17:00
26. Chrobry Charbrowo - MKS Debrzno 22 września 2019 - 13:00
27. Start Miastko 4 - 8 Lipniczanka Lipnica 20 września 2019 - 18:00
28. Brda Przechlewo - Kolejarz Chojnice 21 września 2019 - 11:00
30. Słupia Kobylnica - Pogoń Lębork 22 września 2019 - 11:00
Pauza: Wybrzeże Objazda,
Kolejka 6 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. U-2 Bytów - Pogoń Lębork 28 września 2019 - 13:30
32. Wybrzeże Objazda - Słupia Kobylnica 29 września 2019 - 11:00
34. Lipniczanka Lipnica - Brda Przechlewo 27 września 2019 - 17:00
35. MKS Debrzno - Start Miastko 28 września 2019 - 11:00
36. Stal Jezierzyce - Chrobry Charbrowo 28 września 2019 - 11:00
Pauza: Kolejarz Chojnice,
Kolejka 7 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Chrobry Charbrowo - U-2 Bytów 6 października 2019 - 13:00
38. Start Miastko - Stal Jezierzyce 5 października 2019 - 11:00
39. Brda Przechlewo - MKS Debrzno 6 października 2019 - 15:00
41. Słupia Kobylnica - Kolejarz Chojnice 5 października 2019 - 12:00
42. Pogoń Lębork - Wybrzeże Objazda 5 października 2019 - 11:30
Pauza: Lipniczanka Lipnica,
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. U-2 Bytów - Wybrzeże Objazda 12 października 2019 - 13:30
44. Kolejarz Chojnice - Pogoń Lębork 13 października 2019 - 11:00
45. Lipniczanka Lipnica - Słupia Kobylnica 13 października 2019 - 11:00
47. Stal Jezierzyce - Brda Przechlewo 12 października 2019 - 12:30
48. Chrobry Charbrowo - Start Miastko 13 października 2019 - 13:00
Pauza: MKS Debrzno,
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Start Miastko - U-2 Bytów 19 października 2019 - 11:00
50. Brda Przechlewo - Chrobry Charbrowo 19 października 2019 - 14:30
52. Słupia Kobylnica - MKS Debrzno 19 października 2019 - 11:00
53. Pogoń Lębork - Lipniczanka Lipnica 19 października 2019 - 11:30
54. Wybrzeże Objazda - Kolejarz Chojnice 20 października 2019 - 15:30
Pauza: Stal Jezierzyce,
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. U-2 Bytów - Kolejarz Chojnice 26 października 2019 - 13:30
56. Lipniczanka Lipnica - Wybrzeże Objazda 27 października 2019 - 11:00
57. MKS Debrzno - Pogoń Lębork 27 października 2019 - 14:00
58. Stal Jezierzyce - Słupia Kobylnica 26 października 2019 - 11:00
60. Start Miastko - Brda Przechlewo 26 października 2019 - 11:00
Pauza: Chrobry Charbrowo,
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Brda Przechlewo - U-2 Bytów 3 listopada 2019 - 13:00
63. Słupia Kobylnica - Chrobry Charbrowo 2 listopada 2019 - 11:00
64. Pogoń Lębork - Stal Jezierzyce 2 listopada 2019 - 11:00
65. Wybrzeże Objazda - MKS Debrzno 3 listopada 2019 - 11:00
66. Kolejarz Chojnice - Lipniczanka Lipnica 2 listopada 2019 - 13:30


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE