Liga Juniorów B - grupa Słupsk - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. MKS Debrzno 10 26 8 2 0 52 - 18
2. Pogoń Lębork 10 20 6 2 2 34 - 16
3. Stal Jezierzyce 10 19 6 1 3 31 - 20
4. Lipniczanka Lipnica 10 18 5 3 2 32 - 17
5. Kolejarz Chojnice 10 15 4 3 3 27 - 18 1 1 0 1 0 1 - 1
6. Słupia Kobylnica 10 15 4 3 3 23 - 17 1 1 0 1 0 1 - 1
7. U-2 Bytów 10 14 4 2 4 33 - 37
8. Start Miastko 10 13 4 1 5 40 - 44
9. Wybrzeże Objazda 10 7 2 1 7 12 - 39 1 3 1 0 0 3 - 2
10. Chrobry Charbrowo 10 7 2 1 7 31 - 51 1 0 0 0 1 2 - 3
11. Brda Przechlewo 10 1 0 1 9 13 - 51
Ostatni komentarz dodał Ligowiec1999 19.08.2019, 11:29:41


 Baner


Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
Lipniczanka Lipnica 4 - 0 U-2 Bytów 23 sierpnia 2019 - 17:30
MKS Debrzno 7 - 4 Kolejarz Chojnice 25 sierpnia 2019 - 11:00
Stal Jezierzyce 4 - 0 Wybrzeże Objazda 10 września 2019 - 17:00
Chrobry Charbrowo 1 - 4 Pogoń Lębork 24 sierpnia 2019 - 13:15
Start Miastko 3 - 4 Słupia Kobylnica 24 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: Brda Przechlewo,
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słupia Kobylnica 3 - 2 Brda Przechlewo 31 sierpnia 2019 - 12:00
Pogoń Lębork 5 - 2 Start Miastko 31 sierpnia 2019 - 11:30
Wybrzeże Objazda 3 - 2 Chrobry Charbrowo 1 września 2019 - 11:00
Kolejarz Chojnice 0 - 2 Stal Jezierzyce 1 września 2019 - 11:00
Lipniczanka Lipnica 2 - 2 MKS Debrzno 31 sierpnia 2019 - 14:00
Pauza: U-2 Bytów,
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKS Debrzno 10 - 3 U-2 Bytów 7 września 2019 - 11:00
Stal Jezierzyce 2 - 1 Lipniczanka Lipnica 6 września 2019 - 18:00
Chrobry Charbrowo 1 - 3 Kolejarz Chojnice 8 września 2019 - 13:00
Start Miastko 3 - 2 Wybrzeże Objazda 7 września 2019 - 11:00
Brda Przechlewo 1 - 3 Pogoń Lębork 8 września 2019 - 15:00
Pauza: Słupia Kobylnica,
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
U-2 Bytów 2 - 2 Słupia Kobylnica 14 września 2019 - 13:30
Wybrzeże Objazda 2 - 0 Brda Przechlewo 15 września 2019 - 11:00
Kolejarz Chojnice 1 - 1 Start Miastko 14 września 2019 - 11:00
Lipniczanka Lipnica 4 - 2 Chrobry Charbrowo 14 września 2019 - 16:00
MKS Debrzno 6 - 0 Stal Jezierzyce 15 września 2019 - 11:00
Pauza: Pogoń Lębork,
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Jezierzyce 8 - 2 U-2 Bytów 20 września 2019 - 17:00
Chrobry Charbrowo 3 - 3 MKS Debrzno 22 września 2019 - 13:00
Start Miastko 4 - 8 Lipniczanka Lipnica 20 września 2019 - 18:00
Brda Przechlewo 1 - 9 Kolejarz Chojnice 21 września 2019 - 11:00
Słupia Kobylnica 0 - 3 Pogoń Lębork 22 września 2019 - 11:00
Pauza: Wybrzeże Objazda,
Kolejka 6 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
U-2 Bytów 0 - 0 Pogoń Lębork 1 października 2019 - 17:00
Wybrzeże Objazda 0 - 1 Słupia Kobylnica 29 września 2019 - 11:00
Lipniczanka Lipnica 1 - 1 Brda Przechlewo 27 września 2019 - 17:00
MKS Debrzno 7 - 0 Start Miastko 28 września 2019 - 11:00
Stal Jezierzyce 8 - 2 Chrobry Charbrowo 28 września 2019 - 11:00
Pauza: Kolejarz Chojnice,
Kolejka 7 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chrobry Charbrowo 3 - 7 U-2 Bytów 6 października 2019 - 13:00
Start Miastko 5 - 3 Stal Jezierzyce 5 października 2019 - 11:00
Brda Przechlewo 0 - 6 MKS Debrzno 6 października 2019 - 15:00
Słupia Kobylnica 1 - 1 Kolejarz Chojnice 3 października 2019 - 16:00
Pogoń Lębork 12 - 0 Wybrzeże Objazda 5 października 2019 - 11:30
Pauza: Lipniczanka Lipnica,
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
U-2 Bytów 7 - 3 Wybrzeże Objazda 12 października 2019 - 13:30
Kolejarz Chojnice 5 - 0 Pogoń Lębork 13 października 2019 - 11:00
Lipniczanka Lipnica 1 - 0 Słupia Kobylnica 13 października 2019 - 11:00
Stal Jezierzyce 3 - 1 Brda Przechlewo 12 października 2019 - 12:30
Chrobry Charbrowo 9 - 5 Start Miastko 13 października 2019 - 13:00
Pauza: MKS Debrzno,
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Start Miastko 6 - 3 U-2 Bytów 19 października 2019 - 11:00
Brda Przechlewo 5 - 8 Chrobry Charbrowo 20 października 2019 - 11:00
Słupia Kobylnica 2 - 4 MKS Debrzno 19 października 2019 - 11:00
Pogoń Lębork 2 - 2 Lipniczanka Lipnica 19 października 2019 - 11:30
Wybrzeże Objazda 0 - 0 Kolejarz Chojnice 20 października 2019 - 15:30
Pauza: Stal Jezierzyce,
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
U-2 Bytów 4 - 1 Kolejarz Chojnice 26 października 2019 - 13:30
Lipniczanka Lipnica 8 - 1 Wybrzeże Objazda 26 października 2019 - 15:00
MKS Debrzno 5 - 3 Pogoń Lębork 27 października 2019 - 14:00
Stal Jezierzyce 1 - 1 Słupia Kobylnica 26 października 2019 - 11:00
Start Miastko 11 - 2 Brda Przechlewo 27 października 2019 - 11:00
Pauza: Chrobry Charbrowo,
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Brda Przechlewo 0 - 5 U-2 Bytów 3 listopada 2019 - 13:00
Słupia Kobylnica 9 - 0 Chrobry Charbrowo 2 listopada 2019 - 11:00
Pogoń Lębork 2 - 0 Stal Jezierzyce 2 listopada 2019 - 11:00
Wybrzeże Objazda 1 - 2 MKS Debrzno 3 listopada 2019 - 11:00
Kolejarz Chojnice 3 - 1 Lipniczanka Lipnica 3 listopada 2019 - 11:00
Pauza: Start Miastko,
Kolejka 12 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
U-2 Bytów - Lipniczanka Lipnica 29 marca 2020 - 11:00
Kolejarz Chojnice - MKS Debrzno 29 marca 2020 - 11:00
Wybrzeże Objazda - Stal Jezierzyce 28 marca 2020 - 16:00
Pogoń Lębork - Chrobry Charbrowo 28 marca 2020 - 11:00
Słupia Kobylnica - Start Miastko 28 marca 2020 - 11:00
Pauza: Brda Przechlewo,
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Brda Przechlewo - Słupia Kobylnica 5 kwietnia 2020 - 15:00
Start Miastko - Pogoń Lębork 4 kwietnia 2020 - 11:00
Chrobry Charbrowo - Wybrzeże Objazda 5 kwietnia 2020 - 13:00
Stal Jezierzyce - Kolejarz Chojnice
MKS Debrzno - Lipniczanka Lipnica 5 kwietnia 2020 - 16:30
Pauza: U-2 Bytów,
Kolejka 14 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
U-2 Bytów - MKS Debrzno 11 kwietnia 2020 - 11:00
Lipniczanka Lipnica - Stal Jezierzyce
Kolejarz Chojnice - Chrobry Charbrowo 8 kwietnia 2020 - 17:00
Wybrzeże Objazda - Start Miastko
Pogoń Lębork - Brda Przechlewo 8 kwietnia 2020 - 17:00
Pauza: Słupia Kobylnica,
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słupia Kobylnica - U-2 Bytów 19 kwietnia 2020 - 11:00
Brda Przechlewo - Wybrzeże Objazda 19 kwietnia 2020 - 11:00
Start Miastko - Kolejarz Chojnice 18 kwietnia 2020 - 16:00
Chrobry Charbrowo - Lipniczanka Lipnica 19 kwietnia 2020 - 13:00
Stal Jezierzyce - MKS Debrzno
Pauza: Pogoń Lębork,
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
U-2 Bytów - Stal Jezierzyce 25 kwietnia 2020 - 17:00
MKS Debrzno - Chrobry Charbrowo 25 kwietnia 2020 - 11:00
Lipniczanka Lipnica - Start Miastko
Kolejarz Chojnice - Brda Przechlewo 25 kwietnia 2020 - 11:00
Pogoń Lębork - Słupia Kobylnica 25 kwietnia 2020 - 11:00
Pauza: Wybrzeże Objazda,
Kolejka 17 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Lębork - U-2 Bytów 2 maja 2020 - 11:00
Słupia Kobylnica - Wybrzeże Objazda
Brda Przechlewo - Lipniczanka Lipnica 2 maja 2020 - 15:00
Start Miastko - MKS Debrzno 2 maja 2020 - 11:00
Chrobry Charbrowo - Stal Jezierzyce 3 maja 2020 - 13:00
Pauza: Kolejarz Chojnice,
Kolejka 18 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
U-2 Bytów - Chrobry Charbrowo 9 maja 2020 - 14:00
Stal Jezierzyce - Start Miastko
MKS Debrzno - Brda Przechlewo 10 maja 2020 - 11:00
Kolejarz Chojnice - Słupia Kobylnica 9 maja 2020 - 11:00
Wybrzeże Objazda - Pogoń Lębork 9 maja 2020 - 13:00
Pauza: Lipniczanka Lipnica,
Kolejka 19 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wybrzeże Objazda - U-2 Bytów 17 maja 2020 - 11:00
Pogoń Lębork - Kolejarz Chojnice 16 maja 2020 - 11:00
Słupia Kobylnica - Lipniczanka Lipnica 16 maja 2020 - 11:00
Brda Przechlewo - Stal Jezierzyce 17 maja 2020 - 15:00
Start Miastko - Chrobry Charbrowo 16 maja 2020 - 11:00
Pauza: MKS Debrzno,
Kolejka 20 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
U-2 Bytów - Start Miastko 23 maja 2020 - 11:00
Chrobry Charbrowo - Brda Przechlewo 24 maja 2020 - 13:00
MKS Debrzno - Słupia Kobylnica 23 maja 2020 - 11:00
Lipniczanka Lipnica - Pogoń Lębork
Kolejarz Chojnice - Wybrzeże Objazda 23 maja 2020 - 11:00
Pauza: Stal Jezierzyce,
Kolejka 21 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kolejarz Chojnice - U-2 Bytów 30 maja 2020 - 11:00
Wybrzeże Objazda - Lipniczanka Lipnica 31 maja 2020 - 11:00
Pogoń Lębork - MKS Debrzno 30 maja 2020 - 11:00
Słupia Kobylnica - Stal Jezierzyce 30 maja 2020 - 11:00
Brda Przechlewo - Start Miastko 31 maja 2020 - 15:00
Pauza: Chrobry Charbrowo,
Kolejka 22 - 6. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
U-2 Bytów - Brda Przechlewo 6 czerwca 2020 - 11:00
Chrobry Charbrowo - Słupia Kobylnica 6 czerwca 2020 - 11:00
Stal Jezierzyce - Pogoń Lębork 6 czerwca 2020 - 11:00
MKS Debrzno - Wybrzeże Objazda 6 czerwca 2020 - 11:00
Lipniczanka Lipnica - Kolejarz Chojnice 6 czerwca 2020 - 11:00
Pauza: Start Miastko, .