MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów B - grupa Malbork IV - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pomezania Malbork 3 9 3 0 0 15 - 3
2. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 3 1 0 0 4 - 1 1 3 1 0 0 4 - 1
3. Sobieski Gniew 1 3 1 0 0 4 - 2 1 3 1 0 0 4 - 2
4. Wietcisa Skarszewy 3 3 1 0 2 5 - 10 2 3 1 0 1 5 - 6
5. Rodło Kwidzyn 2 3 1 0 1 6 - 3 1 0 0 0 1 2 - 3
6. Pogoń Prabuty 3 3 1 0 2 21 - 6 1 0 0 0 1 1 - 4
7. Mewa Gniew 3 0 0 0 3 2 - 32




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Sobieski Gniew 4 - 2 Wietcisa Skarszewy 31 sierpnia 2019 - 14:00
3. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Mewa Gniew 31 sierpnia 2019 - 11:00
4. Pomezania Malbork 2 - 1 Pogoń Prabuty 4 września 2019 - 19:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
5. Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 1 Pogoń Prabuty 8 września 2019 - 15:00
6. Mewa Gniew 2 - 9 Pomezania Malbork 8 września 2019 - 13:00
7. Wietcisa Skarszewy 3 - 2 Rodło Kwidzyn 7 września 2019 - 11:00
Pauza: Sobieski Gniew,
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Sobieski Gniew - Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 września 2019 - 17:00
11. Pomezania Malbork 4 - 0 Wietcisa Skarszewy 14 września 2019 - 13:00
12. Pogoń Prabuty 19 - 0 Mewa Gniew 15 września 2019 - 15:00
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Mewa Gniew 21 września 2019 - 13:00
14. Wietcisa Skarszewy - Pogoń Prabuty 21 września 2019 - 11:00
16. Sobieski Gniew - Rodło Kwidzyn 22 września 2019 - 15:00
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Rodło Kwidzyn - Beniaminek 03 Starogard Gdański 28 września 2019 - 11:00
18. Pomezania Malbork - Sobieski Gniew 28 września 2019 - 13:00
20. Mewa Gniew - Wietcisa Skarszewy 29 września 2019 - 13:00
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Wietcisa Skarszewy 5 października 2019 - 15:00
23. Sobieski Gniew - Pogoń Prabuty 6 października 2019 - 15:00
24. Rodło Kwidzyn - Pomezania Malbork 5 października 2019 - 11:00
Pauza: Mewa Gniew,
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Pomezania Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański 12 października 2019 - 13:30
26. Pogoń Prabuty - Rodło Kwidzyn 13 października 2019 - 15:00
27. Mewa Gniew - Sobieski Gniew 13 października 2019 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE