MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów B - grupa Gdańsk III - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Conrad Gdańsk 4 9 3 0 1 11 - 9
2. Akademia Sportowa Pomorze 4 7 2 1 1 10 - 8
3. Jaguar II Gdańsk 3 6 2 0 1 15 - 5
4. Polonia Gdańsk 3 4 1 1 1 5 - 6
5. Bałtyk II Gdynia AP 1 3 1 0 0 8 - 0
6. Olimpic Gdańsk 2 3 1 0 1 7 - 5
7. Gedania II Gdańsk 4 2 0 2 2 13 - 18
8. GKS Kolbudy 2 1 0 1 1 7 - 15
9. Wybrzeże Gdańsk UKS 3 1 0 1 2 4 - 14




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Jaguar II Gdańsk 5 - 2 Conrad Gdańsk 25 sierpnia 2019 - 17:00
3. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 2 Gedania II Gdańsk 25 sierpnia 2019 - 13:00
6. GKS Kolbudy 0 - 8 Bałtyk II Gdynia AP 24 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: Olimpic Gdańsk, Polonia Gdańsk, Wybrzeże Gdańsk UKS,
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Gedania II Gdańsk 1 - 3 Polonia Gdańsk 1 września 2019 - 13:30
11. Conrad Gdańsk 2 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 31 sierpnia 2019 - 10:00
12. Wybrzeże Gdańsk UKS 1 - 9 Jaguar II Gdańsk 1 września 2019 - 15:00
Pauza: Olimpic Gdańsk, GKS Kolbudy, Bałtyk II Gdynia AP,
Kolejka 3 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
14. Akademia Sportowa Pomorze 5 - 3 Wybrzeże Gdańsk UKS 8 września 2019 - 19:00
15. Polonia Gdańsk 2 - 5 Conrad Gdańsk 7 września 2019 - 15:00
16. Olimpic Gdańsk 6 - 3 Gedania II Gdańsk 8 września 2019 - 09:00
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP, GKS Kolbudy, Jaguar II Gdańsk,
Kolejka 4 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Gedania II Gdańsk 7 - 7 GKS Kolbudy 14 września 2019 - 12:30
22. Conrad Gdańsk 2 - 1 Olimpic Gdańsk 14 września 2019 - 10:00
23. Wybrzeże Gdańsk UKS 0 - 0 Polonia Gdańsk 15 września 2019 - 11:00
24. Jaguar II Gdańsk 1 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 14 września 2019 - 17:00
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP,
Kolejka 5 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Polonia Gdańsk - Jaguar II Gdańsk 21 września 2019 - 11:00
27. Olimpic Gdańsk - Wybrzeże Gdańsk UKS 22 września 2019 - 17:00
28. GKS Kolbudy - Conrad Gdańsk 22 września 2019 - 11:00
29. Bałtyk II Gdynia AP - Gedania II Gdańsk 21 września 2019 - 15:00
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 6 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Conrad Gdańsk - Bałtyk II Gdynia AP 28 września 2019 - 10:00
34. Wybrzeże Gdańsk UKS - GKS Kolbudy 29 września 2019 - 11:00
35. Jaguar II Gdańsk - Olimpic Gdańsk 29 września 2019 - 13:00
36. Akademia Sportowa Pomorze - Polonia Gdańsk 29 września 2019 - 09:00
Pauza: Gedania II Gdańsk,
Kolejka 7 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
38. Olimpic Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze 5 października 2019 - 09:00
39. GKS Kolbudy - Jaguar II Gdańsk 6 października 2019 - 11:00
40. Bałtyk II Gdynia AP - Wybrzeże Gdańsk UKS 5 października 2019 - 17:00
Pauza: Gedania II Gdańsk, Conrad Gdańsk, Polonia Gdańsk,
Kolejka 8 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Jaguar II Gdańsk - Bałtyk II Gdynia AP 12 października 2019 - 17:00
47. Akademia Sportowa Pomorze - GKS Kolbudy 13 października 2019 - 15:00
48. Polonia Gdańsk - Olimpic Gdańsk 13 października 2019 - 11:00
Pauza: Wybrzeże Gdańsk UKS, Conrad Gdańsk, Gedania II Gdańsk,
Kolejka 9 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. GKS Kolbudy - Polonia Gdańsk 19 października 2019
51. Bałtyk II Gdynia AP - Akademia Sportowa Pomorze 19 października 2019 - 17:00
54. Gedania II Gdańsk - Conrad Gdańsk 19 października 2019 - 18:00
Pauza: Wybrzeże Gdańsk UKS, Jaguar II Gdańsk, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 10 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Wybrzeże Gdańsk UKS - Gedania II Gdańsk 27 października 2019 - 15:00
59. Polonia Gdańsk - Bałtyk II Gdynia AP 27 października 2019 - 11:00
60. Olimpic Gdańsk - GKS Kolbudy 27 października 2019 - 19:00
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, Jaguar II Gdańsk, Conrad Gdańsk,
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
62. Bałtyk II Gdynia AP - Olimpic Gdańsk 2 listopada 2019 - 17:00
65. Gedania II Gdańsk - Jaguar II Gdańsk 3 listopada 2019 - 13:00
66. Conrad Gdańsk - Wybrzeże Gdańsk UKS 2 listopada 2019 - 10:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE