Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lider Dębogórze |
5 - 4 |
KP Gdynia AP |
1 września 2019
1.09 - 17:00 |
Stolem Gniewino |
6 - 6 |
Bałtyk Gdynia AP |
1 września 2019
1.09 - 17:00 |
MKS Władysławowo |
8 - 3 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
Dragon Bojano |
1 - 4 |
Gryf II Wejherowo |
2 listopada 2019
2.11 - 13:30 |
GOSRiT Luzino |
11 - 1 |
Iskra Gdynia |
1 września 2019
1.09 - 13:30 |
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
3 - 1 |
Iskra Gdynia |
7 września 2019
7.09 - 15:00 |
Gryf II Wejherowo |
1 - 4 |
GOSRiT Luzino |
8 września 2019
8.09 - 13:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
6 - 1 |
Dragon Bojano |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
4 - 7 |
MKS Władysławowo |
8 września 2019
8.09 - 11:00 |
Lider Dębogórze |
1 - 5 |
Stolem Gniewino |
8 września 2019
8.09 - 17:00 |
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem Gniewino |
6 - 1 |
KP Gdynia AP |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
MKS Władysławowo |
10 - 2 |
Lider Dębogórze |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Dragon Bojano |
2 - 2 |
Bałtyk Gdynia AP |
14 września 2019
14.09 - 13:30 |
GOSRiT Luzino |
6 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
14 września 2019
14.09 - 13:00 |
Iskra Gdynia |
1 - 6 |
Gryf II Wejherowo |
14 września 2019
14.09 - 13:00 |
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
4 - 6 |
Gryf II Wejherowo |
21 września 2019
21.09 - 19:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 - 1 |
Iskra Gdynia |
22 września 2019
22.09 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
0 - 7 |
GOSRiT Luzino |
21 września 2019
21.09 - 13:00 |
Lider Dębogórze |
2 - 1 |
Dragon Bojano |
22 września 2019
22.09 - 15:00 |
Stolem Gniewino |
8 - 1 |
MKS Władysławowo |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Władysławowo |
9 - 1 |
KP Gdynia AP |
29 września 2019
29.09 - 11:00 |
Dragon Bojano |
3 - 1 |
Stolem Gniewino |
29 września 2019
29.09 - 12:00 |
GOSRiT Luzino |
5 - 4 |
Lider Dębogórze |
27 września 2019
27.09 - 17:00 |
Iskra Gdynia |
0 - 9 |
Bałtyk Gdynia AP |
29 września 2019
29.09 - 13:00 |
Gryf II Wejherowo |
4 - 3 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
29 września 2019
29.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
3 - 3 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
3 - 6 |
Gryf II Wejherowo |
6 października 2019
6.10 - 17:00 |
Lider Dębogórze |
12 - 0 |
Iskra Gdynia |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Stolem Gniewino |
7 - 3 |
GOSRiT Luzino |
6 października 2019
6.10 - 15:00 |
MKS Władysławowo |
3 - 0 |
Dragon Bojano |
6 października 2019
6.10 - 11:00 |
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Dragon Bojano |
0 - 3 |
KP Gdynia AP |
30 października 2019
30.10 - 15:00 |
GOSRiT Luzino |
5 - 3 |
MKS Władysławowo |
13 października 2019
13.10 - 14:30 |
Iskra Gdynia |
0 - 13 |
Stolem Gniewino |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
Gryf II Wejherowo |
2 - 0 |
Lider Dębogórze |
23 października 2019
23.10 - 15:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
9 - 1 |
Bałtyk Gdynia AP |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
4 - 1 |
Bałtyk Gdynia AP |
20 października 2019
20.10 - 19:00 |
Lider Dębogórze |
4 - 5 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
Stolem Gniewino |
2 - 3 |
Gryf II Wejherowo |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
MKS Władysławowo |
13 - 0 |
Iskra Gdynia |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
Dragon Bojano |
4 - 1 |
GOSRiT Luzino |
19 października 2019
19.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT Luzino |
3 - 3 |
KP Gdynia AP |
27 października 2019
27.10 - 15:30 |
Iskra Gdynia |
3 - 6 |
Dragon Bojano |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Gryf II Wejherowo |
0 - 3 |
MKS Władysławowo |
27 października 2019
27.10 - 14:30 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
7 - 1 |
Stolem Gniewino |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
3 - 5 |
Lider Dębogórze |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
- |
Lider Dębogórze |
28 marca 2020
28.03 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
- |
Stolem Gniewino |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
- |
MKS Władysławowo |
|
Gryf II Wejherowo |
- |
Dragon Bojano |
28 marca 2020
28.03 - 13:00 |
Iskra Gdynia |
- |
GOSRiT Luzino |
|
Kolejka 11 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Iskra Gdynia |
- |
KP Gdynia AP |
|
GOSRiT Luzino |
- |
Gryf II Wejherowo |
|
Dragon Bojano |
- |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 kwietnia 2020
5.04 - 11:00 |
MKS Władysławowo |
- |
Bałtyk Gdynia AP |
|
Stolem Gniewino |
- |
Lider Dębogórze |
4 kwietnia 2020
4.04 - 14:30 |
Kolejka 12 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
- |
Stolem Gniewino |
21 marca 2020
21.03 - 11:00 |
Lider Dębogórze |
- |
MKS Władysławowo |
8 kwietnia 2020
8.04 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
- |
Dragon Bojano |
11 kwietnia 2020
11.04 - 19:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
- |
GOSRiT Luzino |
|
Gryf II Wejherowo |
- |
Iskra Gdynia |
|
Kolejka 13 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf II Wejherowo |
- |
KP Gdynia AP |
|
Iskra Gdynia |
- |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
|
GOSRiT Luzino |
- |
Bałtyk Gdynia AP |
19 kwietnia 2020
19.04 - 13:30 |
Dragon Bojano |
- |
Lider Dębogórze |
19 kwietnia 2020
19.04 - 15:00 |
MKS Władysławowo |
- |
Stolem Gniewino |
|
Kolejka 14 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
- |
MKS Władysławowo |
26 kwietnia 2020
26.04 - 19:00 |
Stolem Gniewino |
- |
Dragon Bojano |
25 kwietnia 2020
25.04 - 11:00 |
Lider Dębogórze |
- |
GOSRiT Luzino |
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
- |
Iskra Gdynia |
|
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
- |
Gryf II Wejherowo |
|
Kolejka 15 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
- |
KP Gdynia AP |
|
Gryf II Wejherowo |
- |
Bałtyk Gdynia AP |
|
Iskra Gdynia |
- |
Lider Dębogórze |
|
GOSRiT Luzino |
- |
Stolem Gniewino |
|
Dragon Bojano |
- |
MKS Władysławowo |
3 maja 2020
3.05 - 14:00 |
Kolejka 16 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
- |
Dragon Bojano |
10 maja 2020
10.05 - 17:00 |
MKS Władysławowo |
- |
GOSRiT Luzino |
|
Stolem Gniewino |
- |
Iskra Gdynia |
|
Lider Dębogórze |
- |
Gryf II Wejherowo |
10 maja 2020
10.05 - 16:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
- |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
9 maja 2020
9.05 - 15:00 |
Kolejka 17 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia AP |
- |
KP Gdynia AP |
17 maja 2020
17.05 - 15:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
- |
Lider Dębogórze |
|
Gryf II Wejherowo |
- |
Stolem Gniewino |
|
Iskra Gdynia |
- |
MKS Władysławowo |
|
GOSRiT Luzino |
- |
Dragon Bojano |
17 maja 2020
17.05 - 13:30 |
Kolejka 18 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
- |
GOSRiT Luzino |
24 maja 2020
24.05 - 17:00 |
Dragon Bojano |
- |
Iskra Gdynia |
|
MKS Władysławowo |
- |
Gryf II Wejherowo |
|
Stolem Gniewino |
- |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
23 maja 2020
23.05 - 13:30 |
Lider Dębogórze |
- |
Bałtyk Gdynia AP |
24 maja 2020
24.05 - 16:00 |
|