MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Pomorska Liga Juniorów C2 - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Olimpijczyk Kwakowo 6 16 5 1 0 55 - 8
2. Gryf Tczew MKS 5 15 5 0 0 21 - 7
3. Arka Gdynia SI 6 12 4 0 2 41 - 9
4. Lechia Gdańsk 5 12 4 0 1 26 - 10
5. Gryf Wejherowo 6 11 3 2 1 19 - 14
6. Lotos Gdańsk 4 10 3 1 0 29 - 5
7. Jaguar Gdańsk 6 10 3 1 2 26 - 15
8. MKS Debrzno 6 9 3 0 3 28 - 43
9. Chojniczanka Chojnice 6 6 2 0 4 38 - 20
10. Pomezania Malbork 4 6 2 0 2 12 - 9
11. GTS Pruszcz Gdański 5 4 1 1 3 11 - 11 1 3 1 0 0 5 - 0
12. U-2 Bytów 6 4 1 1 4 4 - 34 1 0 0 0 1 0 - 5
13. Beniaminek 03 Starogard Gdański 6 3 1 0 5 7 - 47
14. Cartusia Kartuzy 6 1 0 1 5 8 - 56
15. FC Gowidlino 5 0 0 0 5 2 - 39
Ostatni komentarz dodał malbo 20.08.2019, 20:33:53




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 15. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Pomezania Malbork 1 - 3 Arka Gdynia SI 15 sierpnia 2019 - 11:00
3. FC Gowidlino 1 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 września 2019 - 17:30
4. Olimpijczyk Kwakowo 26 - 1 Cartusia Kartuzy 15 sierpnia 2019 - 11:00
5. MKS Debrzno 8 - 7 Jaguar Gdańsk 15 sierpnia 2019 - 11:00
6. Chojniczanka Chojnice 2 - 3 Lechia Gdańsk 15 sierpnia 2019 - 11:00
7. Gryf Wejherowo 1 - 1 GTS Pruszcz Gdański 28 sierpnia 2019 - 18:00
8. U-2 Bytów 0 - 7 Gryf Tczew MKS 15 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: Lotos Gdańsk,
Kolejka 2 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
10. GTS Pruszcz Gdański 5 - 0 U-2 Bytów 18 sierpnia 2019 - 11:00
11. Lechia Gdańsk 8 - 0 Gryf Wejherowo 18 sierpnia 2019 - 13:00
12. Jaguar Gdańsk 4 - 3 Chojniczanka Chojnice 18 sierpnia 2019 - 19:00
13. Cartusia Kartuzy 2 - 6 MKS Debrzno 18 sierpnia 2019 - 11:00
14. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 10 Olimpijczyk Kwakowo 18 sierpnia 2019 - 11:00
15. Arka Gdynia SI 20 - 0 FC Gowidlino 28 sierpnia 2019 - 13:00
16. Lotos Gdańsk - Pomezania Malbork 16 października 2019 - 17:00
Pauza: Gryf Tczew MKS,
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
18. FC Gowidlino 1 - 5 Lotos Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 16:00
19. Olimpijczyk Kwakowo 4 - 2 Arka Gdynia SI 21 sierpnia 2019 - 17:00
20. MKS Debrzno 9 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 25 sierpnia 2019 - 14:00
21. Chojniczanka Chojnice 12 - 0 Cartusia Kartuzy 24 sierpnia 2019 - 11:00
22. Gryf Wejherowo 1 - 1 Jaguar Gdańsk 11 września 2019 - 18:00
23. U-2 Bytów 2 - 10 Lechia Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 11:00
24. Gryf Tczew MKS 5 - 3 GTS Pruszcz Gdański 22 sierpnia 2019 - 18:15
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Lechia Gdańsk 2 - 5 Gryf Tczew MKS 4 września 2019 - 19:00
27. Jaguar Gdańsk 11 - 0 U-2 Bytów 31 sierpnia 2019 - 17:00
28. Cartusia Kartuzy 3 - 9 Gryf Wejherowo 31 sierpnia 2019 - 11:00
29. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 19 Chojniczanka Chojnice 31 sierpnia 2019 - 11:00
30. Arka Gdynia SI 12 - 1 MKS Debrzno 31 sierpnia 2019 - 11:00
31. Lotos Gdańsk 4 - 4 Olimpijczyk Kwakowo 1 września 2019 - 18:00
32. Pomezania Malbork 3 - 0 FC Gowidlino 31 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 5 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
34. Pomezania Malbork 0 - 2 Olimpijczyk Kwakowo 7 września 2019 - 11:00
35. MKS Debrzno 0 - 11 Lotos Gdańsk 7 września 2019 - 14:00
36. Chojniczanka Chojnice 2 - 4 Arka Gdynia SI 7 września 2019 - 13:30
37. Gryf Wejherowo 7 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 września 2019 - 14:30
38. U-2 Bytów 1 - 1 Cartusia Kartuzy 7 września 2019 - 11:00
39. Gryf Tczew MKS 2 - 1 Jaguar Gdańsk 8 września 2019 - 16:00
40. GTS Pruszcz Gdański 1 - 3 Lechia Gdańsk 7 września 2019 - 11:00
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 6 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
42. Jaguar Gdańsk 2 - 1 GTS Pruszcz Gdański 15 września 2019 - 13:00
43. Cartusia Kartuzy 1 - 2 Gryf Tczew MKS 14 września 2019 - 11:00
44. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 1 U-2 Bytów 15 września 2019 - 15:00
45. Arka Gdynia SI 0 - 1 Gryf Wejherowo 14 września 2019 - 11:00
46. Lotos Gdańsk 9 - 0 Chojniczanka Chojnice 14 września 2019 - 11:00
47. Pomezania Malbork 8 - 4 MKS Debrzno 14 września 2019 - 11:00
48. FC Gowidlino 0 - 9 Olimpijczyk Kwakowo 14 września 2019 - 13:00
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 7 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. MKS Debrzno - FC Gowidlino 21 września 2019 - 11:00
51. Chojniczanka Chojnice - Pomezania Malbork 21 września 2019 - 16:00
52. Gryf Wejherowo - Lotos Gdańsk 21 września 2019 - 15:00
53. U-2 Bytów - Arka Gdynia SI 22 września 2019 - 13:00
54. Gryf Tczew MKS - Beniaminek 03 Starogard Gdański 21 września 2019 - 11:00
55. GTS Pruszcz Gdański - Cartusia Kartuzy 21 września 2019 - 13:30
56. Lechia Gdańsk - Jaguar Gdańsk 21 września 2019 - 09:00
Pauza: Olimpijczyk Kwakowo,
Kolejka 8 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. Cartusia Kartuzy - Lechia Gdańsk 28 września 2019 - 11:00
59. Beniaminek 03 Starogard Gdański - GTS Pruszcz Gdański 29 września 2019 - 11:00
60. Arka Gdynia SI - Gryf Tczew MKS 28 września 2019 - 11:00
61. Lotos Gdańsk - U-2 Bytów 29 września 2019 - 18:00
62. Pomezania Malbork - Gryf Wejherowo 28 września 2019 - 11:00
63. FC Gowidlino - Chojniczanka Chojnice 28 września 2019 - 13:00
64. Olimpijczyk Kwakowo - MKS Debrzno 29 września 2019 - 15:00
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 9 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Chojniczanka Chojnice - Olimpijczyk Kwakowo 5 października 2019 - 13:30
67. Gryf Wejherowo - FC Gowidlino 5 października 2019 - 14:00
68. U-2 Bytów - Pomezania Malbork 6 października 2019 - 11:00
69. Gryf Tczew MKS - Lotos Gdańsk 5 października 2019 - 14:00
70. GTS Pruszcz Gdański - Arka Gdynia SI 5 października 2019 - 11:00
71. Lechia Gdańsk - Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 października 2019 - 13:00
72. Jaguar Gdańsk - Cartusia Kartuzy 6 października 2019 - 17:00
Pauza: MKS Debrzno,
Kolejka 10 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
74. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Jaguar Gdańsk 13 października 2019 - 11:00
75. Arka Gdynia SI - Lechia Gdańsk 12 października 2019 - 11:00
76. Lotos Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański 13 października 2019 - 18:00
77. Pomezania Malbork - Gryf Tczew MKS 12 października 2019 - 11:00
78. FC Gowidlino - U-2 Bytów 12 października 2019 - 13:00
79. Olimpijczyk Kwakowo - Gryf Wejherowo 13 października 2019 - 11:00
80. MKS Debrzno - Chojniczanka Chojnice 12 października 2019 - 14:00
Pauza: Cartusia Kartuzy,
Kolejka 11 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Gryf Wejherowo - MKS Debrzno 20 października 2019 - 14:00
83. U-2 Bytów - Olimpijczyk Kwakowo 19 października 2019 - 13:00
84. Gryf Tczew MKS - FC Gowidlino 19 października 2019 - 14:00
85. GTS Pruszcz Gdański - Pomezania Malbork 19 października 2019
86. Lechia Gdańsk - Lotos Gdańsk 20 października 2019 - 17:00
87. Jaguar Gdańsk - Arka Gdynia SI 19 października 2019 - 17:00
88. Cartusia Kartuzy - Beniaminek 03 Starogard Gdański 19 października 2019 - 15:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 12 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
90. Arka Gdynia SI - Cartusia Kartuzy 26 października 2019 - 11:00
91. Lotos Gdańsk - Jaguar Gdańsk 26 października 2019
92. Pomezania Malbork - Lechia Gdańsk 26 października 2019 - 11:00
93. FC Gowidlino - GTS Pruszcz Gdański 26 października 2019 - 13:00
94. Olimpijczyk Kwakowo - Gryf Tczew MKS 27 października 2019 - 11:00
95. MKS Debrzno - U-2 Bytów 27 października 2019 - 11:00
96. Chojniczanka Chojnice - Gryf Wejherowo 26 października 2019 - 13:30
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
98. U-2 Bytów - Chojniczanka Chojnice 2 listopada 2019 - 13:00
99. Gryf Tczew MKS - MKS Debrzno 3 listopada 2019 - 13:30
100. GTS Pruszcz Gdański - Olimpijczyk Kwakowo 2 listopada 2019
101. Lechia Gdańsk - FC Gowidlino 2 listopada 2019 - 19:00
102. Jaguar Gdańsk - Pomezania Malbork 2 listopada 2019 - 17:00
103. Cartusia Kartuzy - Lotos Gdańsk 2 listopada 2019 - 15:00
104. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Arka Gdynia SI 3 listopada 2019 - 13:00
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Lotos Gdańsk - Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 listopada 2019
107. Pomezania Malbork - Cartusia Kartuzy 9 listopada 2019 - 11:00
108. FC Gowidlino - Jaguar Gdańsk 9 listopada 2019 - 13:00
109. Olimpijczyk Kwakowo - Lechia Gdańsk 10 listopada 2019 - 11:00
110. MKS Debrzno - GTS Pruszcz Gdański 9 listopada 2019 - 12:00
111. Chojniczanka Chojnice - Gryf Tczew MKS 9 listopada 2019 - 14:00
112. Gryf Wejherowo - U-2 Bytów 9 listopada 2019 - 14:30
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
114. Gryf Tczew MKS - Gryf Wejherowo 16 listopada 2019 - 11:00
115. GTS Pruszcz Gdański - Chojniczanka Chojnice 16 listopada 2019
116. Lechia Gdańsk - MKS Debrzno 16 listopada 2019 - 15:00
117. Jaguar Gdańsk - Olimpijczyk Kwakowo 17 listopada 2019 - 13:00
118. Cartusia Kartuzy - FC Gowidlino 16 listopada 2019 - 15:00
119. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Pomezania Malbork 16 listopada 2019 - 11:00
120. Arka Gdynia SI - Lotos Gdańsk 16 listopada 2019 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE