Pomorska Liga Juniorów C2 - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Olimpijczyk Kwakowo 15 43 14 1 0 110 - 20
2. Gryf Tczew MKS 15 39 13 0 2 58 - 24
3. Lotos Gdańsk 14 37 12 1 1 100 - 11
4. Arka Gdynia SI 15 30 10 0 5 63 - 22
5. Jaguar Gdańsk 15 28 9 1 5 56 - 36 1 3 1 0 0 5 - 1
6. Lechia Gdańsk 15 28 9 1 5 65 - 35 1 0 0 0 1 1 - 5
7. Chojniczanka Chojnice 15 27 9 0 6 85 - 36
8. Gryf Wejherowo 14 21 6 3 5 47 - 34 1 3 1 0 0 4 - 1
9. MKS Debrzno 15 21 7 0 8 64 - 91 1 0 0 0 1 1 - 4
10. Pomezania Malbork 15 18 5 3 7 28 - 35
11. GTS Pruszcz Gdański 14 12 3 3 8 24 - 36
12. FC Gowidlino 15 9 3 0 12 20 - 79
13. Cartusia Kartuzy 15 4 1 1 13 18 - 107 2 4 1 1 0 6 - 4
14. U-2 Bytów 15 4 1 1 13 13 - 103 2 4 1 1 0 2 - 1
15. Beniaminek 03 Starogard Gdański 15 4 1 1 13 10 - 92 2 0 0 0 2 3 - 6
Ostatni komentarz dodał malbo 20.08.2019, 20:33:53


 Baner


Kolejka 1 - 15. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 1 - 3 Arka Gdynia SI 15 sierpnia 2019 - 11:00
FC Gowidlino 1 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 września 2019 - 17:30
Olimpijczyk Kwakowo 26 - 1 Cartusia Kartuzy 15 sierpnia 2019 - 11:00
MKS Debrzno 8 - 7 Jaguar Gdańsk 15 sierpnia 2019 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 3 Lechia Gdańsk 15 sierpnia 2019 - 11:00
Gryf Wejherowo 1 - 1 GTS Pruszcz Gdański 28 sierpnia 2019 - 18:00
U-2 Bytów 0 - 7 Gryf Tczew MKS 15 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: Lotos Gdańsk,
Kolejka 2 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
GTS Pruszcz Gdański 5 - 0 U-2 Bytów 18 sierpnia 2019 - 11:00
Lechia Gdańsk 8 - 0 Gryf Wejherowo 18 sierpnia 2019 - 13:00
Jaguar Gdańsk 4 - 3 Chojniczanka Chojnice 18 sierpnia 2019 - 19:00
Cartusia Kartuzy 2 - 6 MKS Debrzno 18 sierpnia 2019 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 10 Olimpijczyk Kwakowo 18 sierpnia 2019 - 11:00
Arka Gdynia SI 20 - 0 FC Gowidlino 28 sierpnia 2019 - 13:00
Lotos Gdańsk 6 - 0 Pomezania Malbork 12 listopada 2019 - 14:00
Pauza: Gryf Tczew MKS,
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Gowidlino 1 - 5 Lotos Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 16:00
Olimpijczyk Kwakowo 4 - 2 Arka Gdynia SI 21 sierpnia 2019 - 17:00
MKS Debrzno 9 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 25 sierpnia 2019 - 14:00
Chojniczanka Chojnice 12 - 0 Cartusia Kartuzy 24 sierpnia 2019 - 11:00
Gryf Wejherowo 1 - 1 Jaguar Gdańsk 11 września 2019 - 18:00
U-2 Bytów 2 - 10 Lechia Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 11:00
Gryf Tczew MKS 5 - 3 GTS Pruszcz Gdański 22 sierpnia 2019 - 18:15
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia Gdańsk 2 - 5 Gryf Tczew MKS 4 września 2019 - 19:00
Jaguar Gdańsk 11 - 0 U-2 Bytów 31 sierpnia 2019 - 17:00
Cartusia Kartuzy 3 - 9 Gryf Wejherowo 31 sierpnia 2019 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 19 Chojniczanka Chojnice 31 sierpnia 2019 - 11:00
Arka Gdynia SI 12 - 1 MKS Debrzno 31 sierpnia 2019 - 11:00
Lotos Gdańsk 4 - 4 Olimpijczyk Kwakowo 1 września 2019 - 18:00
Pomezania Malbork 3 - 0 FC Gowidlino 31 sierpnia 2019 - 11:00
Pauza: GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 5 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 0 - 2 Olimpijczyk Kwakowo 7 września 2019 - 11:00
MKS Debrzno 0 - 11 Lotos Gdańsk 7 września 2019 - 14:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 4 Arka Gdynia SI 7 września 2019 - 13:30
Gryf Wejherowo 7 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 września 2019 - 14:30
U-2 Bytów 1 - 1 Cartusia Kartuzy 7 września 2019 - 11:00
Gryf Tczew MKS 2 - 1 Jaguar Gdańsk 8 września 2019 - 16:00
GTS Pruszcz Gdański 1 - 3 Lechia Gdańsk 7 września 2019 - 11:00
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 6 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk 2 - 1 GTS Pruszcz Gdański 15 września 2019 - 13:00
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Gryf Tczew MKS 14 września 2019 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 1 U-2 Bytów 15 września 2019 - 15:00
Arka Gdynia SI 0 - 1 Gryf Wejherowo 14 września 2019 - 11:00
Lotos Gdańsk 9 - 0 Chojniczanka Chojnice 14 września 2019 - 11:00
Pomezania Malbork 8 - 4 MKS Debrzno 14 września 2019 - 11:00
FC Gowidlino 0 - 9 Olimpijczyk Kwakowo 14 września 2019 - 13:00
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 7 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKS Debrzno 7 - 3 FC Gowidlino 21 września 2019 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 5 - 0 Pomezania Malbork 21 września 2019 - 16:00
Gryf Wejherowo 1 - 2 Lotos Gdańsk 21 września 2019 - 15:00
U-2 Bytów 2 - 3 Arka Gdynia SI 22 września 2019 - 13:00
Gryf Tczew MKS 8 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 21 września 2019 - 11:00
GTS Pruszcz Gdański 2 - 0 Cartusia Kartuzy 21 września 2019 - 13:30
Lechia Gdańsk 1 - 5 Jaguar Gdańsk 21 września 2019 - 09:00
Pauza: Olimpijczyk Kwakowo,
Kolejka 8 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cartusia Kartuzy 1 - 3 Lechia Gdańsk 28 września 2019 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 0 GTS Pruszcz Gdański 29 września 2019 - 11:00
Arka Gdynia SI 1 - 4 Gryf Tczew MKS 9 października 2019 - 15:00
Lotos Gdańsk 15 - 0 U-2 Bytów 29 września 2019 - 18:00
Pomezania Malbork 1 - 1 Gryf Wejherowo 28 września 2019 - 11:00
FC Gowidlino 0 - 5 Chojniczanka Chojnice 28 września 2019 - 13:00
Olimpijczyk Kwakowo 10 - 3 MKS Debrzno 29 września 2019 - 15:00
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 9 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 2 - 5 Olimpijczyk Kwakowo 5 października 2019 - 16:00
Gryf Wejherowo 7 - 0 FC Gowidlino 5 października 2019 - 12:30
U-2 Bytów 0 - 2 Pomezania Malbork 6 października 2019 - 11:00
Gryf Tczew MKS 4 - 2 Lotos Gdańsk 5 października 2019 - 14:00
GTS Pruszcz Gdański 0 - 2 Arka Gdynia SI 5 października 2019 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 8 Lechia Gdańsk 9 października 2019 - 16:00
Jaguar Gdańsk 9 - 2 Cartusia Kartuzy 6 października 2019 - 17:00
Pauza: MKS Debrzno,
Kolejka 10 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 1 Jaguar Gdańsk 13 października 2019 - 11:00
Arka Gdynia SI 3 - 2 Lechia Gdańsk 12 października 2019 - 11:00
Lotos Gdańsk 7 - 0 GTS Pruszcz Gdański 13 października 2019 - 18:00
Pomezania Malbork 0 - 4 Gryf Tczew MKS 12 października 2019 - 11:00
FC Gowidlino 4 - 2 U-2 Bytów 12 października 2019 - 13:00
Olimpijczyk Kwakowo 5 - 1 Gryf Wejherowo 13 października 2019 - 11:00
MKS Debrzno 1 - 7 Chojniczanka Chojnice 13 października 2019 - 11:00
Pauza: Cartusia Kartuzy,
Kolejka 11 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Wejherowo 4 - 1 MKS Debrzno 20 października 2019 - 13:00
U-2 Bytów 0 - 12 Olimpijczyk Kwakowo 20 października 2019 - 11:00
Gryf Tczew MKS 2 - 1 FC Gowidlino 19 października 2019 - 14:00
GTS Pruszcz Gdański 1 - 1 Pomezania Malbork 19 października 2019 - 13:30
Lotos Gdańsk 5 - 0 Lechia Gdańsk 20 października 2019 - 18:30
Jaguar Gdańsk 2 - 1 Arka Gdynia SI 6 listopada 2019 - 16:00
Cartusia Kartuzy 5 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 19 października 2019 - 16:30
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 12 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 4 - 0 Cartusia Kartuzy 26 października 2019 - 10:00
Lotos Gdańsk 6 - 1 Jaguar Gdańsk 26 października 2019 - 11:00
Pomezania Malbork 1 - 1 Lechia Gdańsk 26 października 2019 - 11:00
FC Gowidlino 2 - 4 GTS Pruszcz Gdański 26 października 2019 - 13:00
Olimpijczyk Kwakowo 2 - 0 Gryf Tczew MKS 27 października 2019 - 11:00
MKS Debrzno 11 - 4 U-2 Bytów 27 października 2019 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 6 - 2 Gryf Wejherowo 26 października 2019 - 11:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
U-2 Bytów 0 - 8 Chojniczanka Chojnice 3 listopada 2019 - 13:00
Gryf Tczew MKS 7 - 1 MKS Debrzno 3 listopada 2019 - 11:00
GTS Pruszcz Gdański 1 - 4 Olimpijczyk Kwakowo 2 listopada 2019 - 17:00
Lechia Gdańsk 9 - 1 FC Gowidlino 2 listopada 2019 - 19:00
Jaguar Gdańsk 5 - 0 Pomezania Malbork 2 listopada 2019 - 17:00
Cartusia Kartuzy 0 - 14 Lotos Gdańsk 2 listopada 2019 - 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 5 Arka Gdynia SI 3 listopada 2019 - 13:00
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lotos Gdańsk 11 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 10 listopada 2019 - 11:00
Pomezania Malbork 5 - 0 Cartusia Kartuzy 9 listopada 2019 - 11:00
FC Gowidlino 2 - 3 Jaguar Gdańsk 9 listopada 2019 - 13:00
Olimpijczyk Kwakowo 6 - 1 Lechia Gdańsk 10 listopada 2019 - 11:00
MKS Debrzno 4 - 3 GTS Pruszcz Gdański 9 listopada 2019 - 12:00
Chojniczanka Chojnice 9 - 1 Gryf Tczew MKS 10 listopada 2019 - 14:00
Gryf Wejherowo 11 - 1 U-2 Bytów 9 listopada 2019 - 14:30
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Tczew MKS 4 - 1 Gryf Wejherowo 16 listopada 2019 - 11:00
GTS Pruszcz Gdański 2 - 5 Chojniczanka Chojnice 16 listopada 2019 - 11:00
Lechia Gdańsk 9 - 3 MKS Debrzno 16 listopada 2019 - 15:00
Jaguar Gdańsk 3 - 4 Olimpijczyk Kwakowo 17 listopada 2019 - 13:00
Cartusia Kartuzy 1 - 4 FC Gowidlino 16 listopada 2019 - 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 6 Pomezania Malbork 16 listopada 2019 - 11:00
Arka Gdynia SI 0 - 3 Lotos Gdańsk 16 listopada 2019 - 11:00
Pauza: U-2 Bytów,
Kolejka 16 - 8. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 3 - 0 Pomezania Malbork 8 marca 2020 - 12:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 1 FC Gowidlino 7 marca 2020 - 11:00
Cartusia Kartuzy 1 - 7 Olimpijczyk Kwakowo 8 marca 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk 1 - 5 MKS Debrzno 8 marca 2020 - 16:00
Lechia Gdańsk 5 - 0 Chojniczanka Chojnice 8 marca 2020 - 13:00
GTS Pruszcz Gdański - Gryf Wejherowo 2 czerwca 2020 - 18:00
Gryf Tczew MKS 3 - 0 U-2 Bytów 8 marca 2020 - 11:00
Pauza: Lotos Gdańsk,
Kolejka 17 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
U-2 Bytów - GTS Pruszcz Gdański 15 marca 2020 - 15:30
Gryf Wejherowo - Lechia Gdańsk 14 marca 2020 - 11:00
Chojniczanka Chojnice - Jaguar Gdańsk 14 marca 2020 - 11:00
MKS Debrzno - Cartusia Kartuzy 15 marca 2020 - 11:00
Olimpijczyk Kwakowo - Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 marca 2020 - 11:00
FC Gowidlino - Arka Gdynia SI 15 marca 2020 - 11:00
Lotos Gdańsk - Pomezania Malbork 14 marca 2020 - 10:30
Pauza: Gryf Tczew MKS,
Kolejka 18 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lotos Gdańsk - FC Gowidlino 21 marca 2020 - 13:30
Arka Gdynia SI - Olimpijczyk Kwakowo 21 marca 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - MKS Debrzno 21 marca 2020 - 11:00
Cartusia Kartuzy - Chojniczanka Chojnice 21 marca 2020 - 16:00
Jaguar Gdańsk - Gryf Wejherowo 21 marca 2020 - 16:00
Lechia Gdańsk - U-2 Bytów 21 marca 2020 - 15:00
GTS Pruszcz Gdański - Gryf Tczew MKS 21 marca 2020 - 14:00
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 19 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Tczew MKS - Lechia Gdańsk 28 marca 2020 - 14:00
U-2 Bytów - Jaguar Gdańsk 29 marca 2020 - 15:30
Gryf Wejherowo - Cartusia Kartuzy 28 marca 2020 - 11:00
Chojniczanka Chojnice - Beniaminek 03 Starogard Gdański 29 marca 2020 - 13:30
MKS Debrzno - Arka Gdynia SI 29 marca 2020 - 11:00
Olimpijczyk Kwakowo - Lotos Gdańsk 29 marca 2020 - 11:00
FC Gowidlino - Pomezania Malbork
Pauza: GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 20 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpijczyk Kwakowo - Pomezania Malbork 4 kwietnia 2020 - 11:00
Lotos Gdańsk - MKS Debrzno 5 kwietnia 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI - Chojniczanka Chojnice 4 kwietnia 2020 - 12:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Gryf Wejherowo 4 kwietnia 2020 - 11:00
Cartusia Kartuzy - U-2 Bytów 4 kwietnia 2020 - 16:00
Jaguar Gdańsk - Gryf Tczew MKS 4 kwietnia 2020 - 11:00
Lechia Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański 4 kwietnia 2020 - 15:00
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 21 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Pruszcz Gdański - Jaguar Gdańsk 8 kwietnia 2020 - 18:00
Gryf Tczew MKS - Cartusia Kartuzy 8 kwietnia 2020 - 17:00
U-2 Bytów - Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 kwietnia 2020 - 18:30
Gryf Wejherowo - Arka Gdynia SI
Chojniczanka Chojnice - Lotos Gdańsk 8 kwietnia 2020 - 13:00
MKS Debrzno - Pomezania Malbork 11 kwietnia 2020 - 11:00
Olimpijczyk Kwakowo - FC Gowidlino
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 22 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Gowidlino - MKS Debrzno
Pomezania Malbork - Chojniczanka Chojnice
Lotos Gdańsk - Gryf Wejherowo 18 kwietnia 2020 - 10:30
Arka Gdynia SI - U-2 Bytów 18 kwietnia 2020 - 12:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Gryf Tczew MKS 19 kwietnia 2020 - 12:00
Cartusia Kartuzy - GTS Pruszcz Gdański 18 kwietnia 2020 - 16:00
Jaguar Gdańsk - Lechia Gdańsk 18 kwietnia 2020 - 10:00
Pauza: Olimpijczyk Kwakowo,
Kolejka 23 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia Gdańsk - Cartusia Kartuzy 25 kwietnia 2020 - 13:00
GTS Pruszcz Gdański - Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 kwietnia 2020 - 11:00
Gryf Tczew MKS - Arka Gdynia SI 25 kwietnia 2020 - 14:00
U-2 Bytów - Lotos Gdańsk 26 kwietnia 2020 - 15:30
Gryf Wejherowo - Pomezania Malbork
Chojniczanka Chojnice - FC Gowidlino 26 kwietnia 2020 - 14:00
MKS Debrzno - Olimpijczyk Kwakowo 26 kwietnia 2020 - 11:00
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 24 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpijczyk Kwakowo - Chojniczanka Chojnice 2 maja 2020 - 11:00
FC Gowidlino - Gryf Wejherowo
Pomezania Malbork - U-2 Bytów
Lotos Gdańsk - Gryf Tczew MKS 2 maja 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI - GTS Pruszcz Gdański 2 maja 2020 - 12:00
Lechia Gdańsk - Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 maja 2020 - 13:00
Cartusia Kartuzy - Jaguar Gdańsk 2 maja 2020 - 16:00
Pauza: MKS Debrzno,
Kolejka 25 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk - Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 maja 2020 - 12:00
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia SI 9 maja 2020 - 13:00
GTS Pruszcz Gdański - Lotos Gdańsk 9 maja 2020 - 11:00
Gryf Tczew MKS - Pomezania Malbork 9 maja 2020 - 14:00
U-2 Bytów - FC Gowidlino 9 maja 2020 - 12:30
Gryf Wejherowo - Olimpijczyk Kwakowo
Chojniczanka Chojnice - MKS Debrzno 9 maja 2020 - 13:30
Pauza: Cartusia Kartuzy,
Kolejka 26 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKS Debrzno - Gryf Wejherowo 16 maja 2020 - 11:00
Olimpijczyk Kwakowo - U-2 Bytów 16 maja 2020 - 11:00
FC Gowidlino - Gryf Tczew MKS
Pomezania Malbork - GTS Pruszcz Gdański
Lechia Gdańsk - Lotos Gdańsk 16 maja 2020 - 13:00
Arka Gdynia SI - Jaguar Gdańsk 16 maja 2020 - 12:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Cartusia Kartuzy 17 maja 2020 - 11:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 27 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cartusia Kartuzy - Arka Gdynia SI 23 maja 2020 - 16:00
Jaguar Gdańsk - Lotos Gdańsk 24 maja 2020 - 17:00
Lechia Gdańsk - Pomezania Malbork 23 maja 2020 - 13:00
GTS Pruszcz Gdański - FC Gowidlino 24 maja 2020 - 11:00
Gryf Tczew MKS - Olimpijczyk Kwakowo 23 maja 2020 - 14:00
U-2 Bytów - MKS Debrzno 24 maja 2020 - 13:00
Gryf Wejherowo - Chojniczanka Chojnice
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 28 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice - U-2 Bytów 30 maja 2020 - 11:00
MKS Debrzno - Gryf Tczew MKS 31 maja 2020 - 16:00
Olimpijczyk Kwakowo - GTS Pruszcz Gdański 30 maja 2020 - 11:00
FC Gowidlino - Lechia Gdańsk
Pomezania Malbork - Jaguar Gdańsk
Lotos Gdańsk - Cartusia Kartuzy 30 maja 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI - Beniaminek 03 Starogard Gdański 30 maja 2020 - 14:30
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 29 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Lotos Gdańsk 6 czerwca 2020 - 11:00
Cartusia Kartuzy - Pomezania Malbork 6 czerwca 2020 - 16:00
Jaguar Gdańsk - FC Gowidlino 6 czerwca 2020 - 13:00
Lechia Gdańsk - Olimpijczyk Kwakowo 6 czerwca 2020 - 13:00
GTS Pruszcz Gdański - MKS Debrzno 6 czerwca 2020 - 11:00
Gryf Tczew MKS - Chojniczanka Chojnice 6 czerwca 2020 - 14:00
U-2 Bytów - Gryf Wejherowo 6 czerwca 2020 - 13:00
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 30 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Wejherowo - Gryf Tczew MKS
Chojniczanka Chojnice - GTS Pruszcz Gdański 11 czerwca 2020 - 15:00
MKS Debrzno - Lechia Gdańsk 11 czerwca 2020 - 11:00
Olimpijczyk Kwakowo - Jaguar Gdańsk
FC Gowidlino - Cartusia Kartuzy
Pomezania Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Lotos Gdańsk - Arka Gdynia SI 11 czerwca 2020 - 16:30
Pauza: U-2 Bytów, .