Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
TeamSpirit Gdańsk |
1 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
18 sierpnia 2019
18.08 - 11:00 |
Sztorm Kosakowo |
6 - 3 |
Gryf Wejherowo |
17 sierpnia 2019
17.08 - 11:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 - 0 |
KS Bruskowo Wielkie |
18 września 2019
18.09 - 17:00 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
- |
KP Starogard Gdański |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
anulowany, było 1-7 |
Olimpic Gdańsk |
5 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
18 sierpnia 2019
18.08 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
7 - 1 |
GOSRiT Luzino |
17 sierpnia 2019
17.08 - 11:00 |
Pauza: Wierzyca Pelplin, |
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
7 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
25 sierpnia 2019
25.08 - 13:00 |
KS Bruskowo Wielkie |
- |
Orliki Stary Dzierzgoń |
24 sierpnia 2019
24.08 - 13:00 |
anulowany, było 0-4 |
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 3 |
Sztorm Kosakowo |
25 sierpnia 2019
25.08 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
5 - 6 |
TeamSpirit Gdańsk |
25 sierpnia 2019
25.08 - 11:00 |
Pauza: GOSRiT Luzino, |
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sztorm Kosakowo |
0 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
31 sierpnia 2019
31.08 - 12:00 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
- |
Gryf Wejherowo |
31 sierpnia 2019
31.08 - 16:00 |
anulowany, było 1-2 |
Olimpic Gdańsk |
5 - 2 |
KS Bruskowo Wielkie |
1 września 2019
1.09 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
KP Starogard Gdański |
1 września 2019
1.09 - 15:00 |
GOSRiT Luzino |
5 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
1 września 2019
1.09 - 16:00 |
Pauza: TeamSpirit Gdańsk, |
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
7 - 0 |
GOSRiT Luzino |
8 września 2019
8.09 - 13:00 |
KS Bruskowo Wielkie |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
7 września 2019
7.09 - 13:00 |
Gryf Wejherowo |
4 - 1 |
Olimpic Gdańsk |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
- |
Orliki Stary Dzierzgoń |
8 września 2019
8.09 - 11:00 |
anulowany, było 11-0 |
Wierzyca Pelplin |
0 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
6 września 2019
6.09 - 17:30 |
TeamSpirit Gdańsk |
3 - 1 |
Sztorm Kosakowo |
8 września 2019
8.09 - 19:00 |
Pauza: Gryf Słupsk KS, |
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 2 |
TeamSpirit Gdańsk |
14 września 2019
14.09 - 12:00 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
- |
Wierzyca Pelplin |
13 września 2019
13.09 - 17:30 |
anulowany, było 1-5 |
Olimpic Gdańsk |
1 - 5 |
Chojniczanka Chojnice |
14 września 2019
14.09 - 19:00 |
Bałtyk Gdynia |
8 - 1 |
Gryf Wejherowo |
18 września 2019
18.09 - 16:00 |
GOSRiT Luzino |
4 - 0 |
KS Bruskowo Wielkie |
15 września 2019
15.09 - 15:00 |
Gryf Słupsk KS |
1 - 11 |
KP Starogard Gdański |
14 września 2019
14.09 - 13:00 |
Pauza: Sztorm Kosakowo, |
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Bruskowo Wielkie |
4 - 3 |
Gryf Słupsk KS |
21 września 2019
21.09 - 13:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
GOSRiT Luzino |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
4 - 5 |
Olimpic Gdańsk |
21 września 2019
21.09 - 10:30 |
TeamSpirit Gdańsk |
- |
Orliki Stary Dzierzgoń |
22 września 2019
22.09 - 18:00 |
anulowany, było 4-1 |
Sztorm Kosakowo |
3 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Pauza: KP Starogard Gdański, |
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpic Gdańsk |
4 - 0 |
TeamSpirit Gdańsk |
29 września 2019
29.09 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
5 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
29 września 2019
29.09 - 19:00 |
GOSRiT Luzino |
3 - 5 |
Chojniczanka Chojnice |
29 września 2019
29.09 - 15:00 |
Gryf Słupsk KS |
1 - 3 |
Gryf Wejherowo |
28 września 2019
28.09 - 13:00 |
KP Starogard Gdański |
3 - 0 |
KS Bruskowo Wielkie |
29 września 2019
29.09 - 13:00 |
Pauza: Sztorm Kosakowo, Skotawia Dębnica Kaszubska, |
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
0 - 2 |
KP Starogard Gdański |
30 października 2019
30.10 - 12:00 |
Chojniczanka Chojnice |
10 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
6 października 2019
6.10 - 14:30 |
Wierzyca Pelplin |
1 - 6 |
GOSRiT Luzino |
6 października 2019
6.10 - 13:30 |
TeamSpirit Gdańsk |
2 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
6 października 2019
6.10 - 18:00 |
Sztorm Kosakowo |
2 - 3 |
Olimpic Gdańsk |
6 października 2019
6.10 - 11:00 |
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska, KS Bruskowo Wielkie, |
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpic Gdańsk |
3 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
12 października 2019
12.10 - 19:00 |
Bałtyk Gdynia |
5 - 0 |
Sztorm Kosakowo |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
6 - 3 |
TeamSpirit Gdańsk |
12 października 2019
12.10 - 13:00 |
Gryf Słupsk KS |
1 - 4 |
Wierzyca Pelplin |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
7 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
13 października 2019
13.10 - 13:00 |
KS Bruskowo Wielkie |
0 - 7 |
Gryf Wejherowo |
12 października 2019
12.10 - 13:00 |
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
8 - 0 |
KS Bruskowo Wielkie |
20 października 2019
20.10 - 14:00 |
Wierzyca Pelplin |
0 - 9 |
KP Starogard Gdański |
20 października 2019
20.10 - 13:30 |
TeamSpirit Gdańsk |
10 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
20 października 2019
20.10 - 15:00 |
Sztorm Kosakowo |
1 - 5 |
GOSRiT Luzino |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
0 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
19 października 2019
19.10 - 13:00 |
Pauza: Olimpic Gdańsk, Gryf Wejherowo, |
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT Luzino |
4 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Gryf Słupsk KS |
6 - 2 |
Sztorm Kosakowo |
26 października 2019
26.10 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
5 - 0 |
TeamSpirit Gdańsk |
27 października 2019
27.10 - 13:00 |
KS Bruskowo Wielkie |
2 - 6 |
Wierzyca Pelplin |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
3 - 5 |
Chojniczanka Chojnice |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Pauza: Bałtyk Gdynia, Olimpic Gdańsk, |
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wierzyca Pelplin |
3 - 3 |
Gryf Wejherowo |
3 listopada 2019
3.11 - 11:00 |
TeamSpirit Gdańsk |
6 - 1 |
KS Bruskowo Wielkie |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Sztorm Kosakowo |
0 - 6 |
KP Starogard Gdański |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Olimpic Gdańsk |
2 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
27 października 2019
27.10 - 17:00 |
Pauza: GOSRiT Luzino, Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT Luzino |
4 - 7 |
Olimpic Gdańsk |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
KP Starogard Gdański |
6 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
10 listopada 2019
10.11 - 13:00 |
KS Bruskowo Wielkie |
3 - 0 |
Sztorm Kosakowo |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
vo, niestawienie się na zawody |
Gryf Wejherowo |
10 - 0 |
TeamSpirit Gdańsk |
9 listopada 2019
9.11 - 10:30 |
Chojniczanka Chojnice |
6 - 4 |
Wierzyca Pelplin |
9 listopada 2019
9.11 - 11:00 |
Pauza: Gryf Słupsk KS, Bałtyk Gdynia, |
Kolejka 14 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
- |
TeamSpirit Gdańsk |
5 kwietnia 2020
5.04 - 16:00 |
Gryf Wejherowo |
- |
Sztorm Kosakowo |
|
KS Bruskowo Wielkie |
- |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
25 kwietnia 2020
25.04 - 13:00 |
Gryf Słupsk KS |
- |
Olimpic Gdańsk |
14 marca 2020
14.03 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
- |
Bałtyk Gdynia |
|
Pauza: KP Starogard Gdański, Wierzyca Pelplin, |
Kolejka 15 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia |
- |
Gryf Słupsk KS |
|
Olimpic Gdańsk |
- |
KP Starogard Gdański |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
- |
Gryf Wejherowo |
21 marca 2020
21.03 - 14:00 |
Sztorm Kosakowo |
- |
Chojniczanka Chojnice |
|
TeamSpirit Gdańsk |
- |
Wierzyca Pelplin |
22 marca 2020
22.03 - 16:00 |
Pauza: KS Bruskowo Wielkie, GOSRiT Luzino, |
Kolejka 16 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wierzyca Pelplin |
- |
Sztorm Kosakowo |
|
Chojniczanka Chojnice |
- |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
KS Bruskowo Wielkie |
- |
Olimpic Gdańsk |
28 marca 2020
28.03 - 13:00 |
KP Starogard Gdański |
- |
Bałtyk Gdynia |
|
Gryf Słupsk KS |
- |
GOSRiT Luzino |
28 marca 2020
28.03 - 11:00 |
Pauza: Gryf Wejherowo, TeamSpirit Gdańsk, |
Kolejka 17 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT Luzino |
- |
KP Starogard Gdański |
|
Bałtyk Gdynia |
- |
KS Bruskowo Wielkie |
|
Olimpic Gdańsk |
- |
Gryf Wejherowo |
5 kwietnia 2020
5.04 - 15:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
- |
Wierzyca Pelplin |
|
Sztorm Kosakowo |
- |
TeamSpirit Gdańsk |
|
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Gryf Słupsk KS, |
Kolejka 18 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
TeamSpirit Gdańsk |
- |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
11 kwietnia 2020
11.04 - 12:00 |
Chojniczanka Chojnice |
- |
Olimpic Gdańsk |
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:30 |
Gryf Wejherowo |
- |
Bałtyk Gdynia |
|
KS Bruskowo Wielkie |
- |
GOSRiT Luzino |
8 kwietnia 2020
8.04 - 16:00 |
KP Starogard Gdański |
- |
Gryf Słupsk KS |
|
Pauza: Wierzyca Pelplin, Sztorm Kosakowo, |
Kolejka 19 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
- |
KS Bruskowo Wielkie |
18 kwietnia 2020
18.04 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
- |
Gryf Wejherowo |
|
Bałtyk Gdynia |
- |
Chojniczanka Chojnice |
|
Olimpic Gdańsk |
- |
Wierzyca Pelplin |
19 kwietnia 2020
19.04 - 11:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
- |
Sztorm Kosakowo |
|
Pauza: TeamSpirit Gdańsk, KP Starogard Gdański, |
Kolejka 20 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
TeamSpirit Gdańsk |
- |
Olimpic Gdańsk |
26 kwietnia 2020
26.04 - 12:00 |
Wierzyca Pelplin |
- |
Bałtyk Gdynia |
|
Chojniczanka Chojnice |
- |
GOSRiT Luzino |
25 kwietnia 2020
25.04 - 14:00 |
Gryf Wejherowo |
- |
Gryf Słupsk KS |
|
KS Bruskowo Wielkie |
- |
KP Starogard Gdański |
|
Pauza: Sztorm Kosakowo, Skotawia Dębnica Kaszubska, |
Kolejka 21 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
- |
Gryf Wejherowo |
|
Gryf Słupsk KS |
- |
Chojniczanka Chojnice |
2 maja 2020
2.05 - 13:30 |
GOSRiT Luzino |
- |
Wierzyca Pelplin |
|
Bałtyk Gdynia |
- |
TeamSpirit Gdańsk |
|
Olimpic Gdańsk |
- |
Sztorm Kosakowo |
|
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska, KS Bruskowo Wielkie, |
Kolejka 22 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
- |
Olimpic Gdańsk |
9 maja 2020
9.05 - 12:00 |
Sztorm Kosakowo |
- |
Bałtyk Gdynia |
|
TeamSpirit Gdańsk |
- |
GOSRiT Luzino |
10 maja 2020
10.05 - 19:00 |
Wierzyca Pelplin |
- |
Gryf Słupsk KS |
|
Chojniczanka Chojnice |
- |
KP Starogard Gdański |
|
Gryf Wejherowo |
- |
KS Bruskowo Wielkie |
|
Kolejka 23 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Bruskowo Wielkie |
- |
Chojniczanka Chojnice |
16 maja 2020
16.05 - 13:00 |
KP Starogard Gdański |
- |
Wierzyca Pelplin |
|
Gryf Słupsk KS |
- |
TeamSpirit Gdańsk |
16 maja 2020
16.05 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
- |
Sztorm Kosakowo |
|
Bałtyk Gdynia |
- |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Pauza: Olimpic Gdańsk, Gryf Wejherowo, |
Kolejka 24 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
- |
GOSRiT Luzino |
23 maja 2020
23.05 - 11:00 |
Sztorm Kosakowo |
- |
Gryf Słupsk KS |
|
TeamSpirit Gdańsk |
- |
KP Starogard Gdański |
|
Wierzyca Pelplin |
- |
KS Bruskowo Wielkie |
|
Chojniczanka Chojnice |
- |
Gryf Wejherowo |
23 maja 2020
23.05 - 16:30 |
Pauza: Bałtyk Gdynia, Olimpic Gdańsk, |
Kolejka 25 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
- |
Wierzyca Pelplin |
|
KS Bruskowo Wielkie |
- |
TeamSpirit Gdańsk |
30 maja 2020
30.05 - 13:00 |
KP Starogard Gdański |
- |
Sztorm Kosakowo |
|
Gryf Słupsk KS |
- |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
30 maja 2020
30.05 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia |
- |
Olimpic Gdańsk |
|
Pauza: GOSRiT Luzino, Chojniczanka Chojnice, |
Kolejka 26 - 6. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpic Gdańsk |
- |
GOSRiT Luzino |
6 czerwca 2020
6.06 - 13:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
- |
KP Starogard Gdański |
|
Sztorm Kosakowo |
- |
KS Bruskowo Wielkie |
6 czerwca 2020
6.06 - 13:00 |
TeamSpirit Gdańsk |
- |
Gryf Wejherowo |
6 czerwca 2020
6.06 - 13:00 |
Wierzyca Pelplin |
- |
Chojniczanka Chojnice |
6 czerwca 2020
6.06 - 13:00 |
Pauza: Gryf Słupsk KS, Bałtyk Gdynia, . |
|