MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




III liga kobiet - grupa pomorska - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jastrząb Malbork 5 9 3 0 2 16 - 12
2. Lechia Gdańsk 4 8 2 2 0 19 - 5
3. Marcus Gdynia 3 7 2 1 0 18 - 1
4. Lew Lębork 2 6 2 0 0 15 - 3 1 3 1 0 0 9 - 1
5. Stal Jezierzyce 4 6 2 0 2 9 - 15 1 0 0 0 1 1 - 9
6. Pogoń II Tczew 4 4 1 1 2 6 - 23
7. GKS Żukowo 3 3 1 0 2 17 - 7
8. Chojniczanka Chojnice 4 3 1 0 3 5 - 9
9. Olimpia Czersk 4 3 1 0 3 7 - 34
10. Potok Pszczółki 1 0 0 0 1 1 - 4



Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
3. Lechia Gdańsk 4 - 1 Jastrząb Malbork 17 sierpnia 2019 - 17:00
5. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Stal Jezierzyce 18 sierpnia 2019 - 14:00
vo, niestawienie się na zawody
7. Lew Lębork - Potok Pszczółki 17 listopada 2019 - 13:00
Pauza: GKS Żukowo, Olimpia Czersk, Pogoń II Tczew, Marcus Gdynia,
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Stal Jezierzyce 4 - 2 GKS Żukowo 25 sierpnia 2019 - 11:00
12. Jastrząb Malbork 8 - 0 Olimpia Czersk 24 sierpnia 2019 - 14:00
13. Pogoń II Tczew 2 - 2 Lechia Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 16:00
Pauza: Marcus Gdynia, Chojniczanka Chojnice, Lew Lębork, Potok Pszczółki,
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Lechia Gdańsk 1 - 1 Marcus Gdynia 1 września 2019 - 17:00
17. Olimpia Czersk 6 - 2 Pogoń II Tczew 1 września 2019 - 15:00
18. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Jastrząb Malbork 31 sierpnia 2019 - 11:00
20. Lew Lębork 9 - 1 Stal Jezierzyce 1 września 2019 - 11:00
Pauza: Potok Pszczółki, GKS Żukowo,
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Stal Jezierzyce 4 - 1 Potok Pszczółki 8 września 2019 - 11:00
25. Jastrząb Malbork 3 - 1 GKS Żukowo 8 września 2019 - 14:00
26. Pogoń II Tczew 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 7 września 2019 - 16:15
27. Marcus Gdynia 12 - 0 Olimpia Czersk 8 września 2019 - 13:00
Pauza: Lechia Gdańsk, Lew Lębork,
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Chojniczanka Chojnice 0 - 5 Marcus Gdynia 15 września 2019 - 11:00
32. GKS Żukowo 14 - 0 Pogoń II Tczew 15 września 2019 - 11:00
33. Lew Lębork 6 - 2 Jastrząb Malbork 15 września 2019 - 11:00
Pauza: Stal Jezierzyce, Potok Pszczółki, Olimpia Czersk, Lechia Gdańsk,
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
38. Jastrząb Malbork - Potok Pszczółki 21 września 2019 - 17:00
39. Pogoń II Tczew - Lew Lębork 22 września 2019 - 16:15
40. GKS Żukowo - Marcus Gdynia 19 września 2019 - 18:30
42. Lechia Gdańsk 12 - 1 Olimpia Czersk 15 września 2019 - 19:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Stal Jezierzyce,
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Chojniczanka Chojnice - Lechia Gdańsk 22 września 2019 - 11:00
46. Lew Lębork - Marcus Gdynia 29 września 2019 - 11:00
47. Potok Pszczółki - Pogoń II Tczew 29 września 2019 - 16:00
Pauza: Stal Jezierzyce, Jastrząb Malbork, GKS Żukowo, Olimpia Czersk,
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Jastrząb Malbork - Stal Jezierzyce 5 października 2019 - 15:00
53. Marcus Gdynia - Potok Pszczółki 5 października 2019 - 19:00
55. Lechia Gdańsk - GKS Żukowo 5 października 2019 - 15:00
56. Olimpia Czersk - Chojniczanka Chojnice 6 października 2019 - 15:00
Pauza: Lew Lębork, Pogoń II Tczew,
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. GKS Żukowo - Olimpia Czersk 13 października 2019 - 11:00
59. Lew Lębork - Lechia Gdańsk 13 października 2019 - 11:00
62. Stal Jezierzyce - Pogoń II Tczew 13 października 2019 - 11:00
Pauza: Jastrząb Malbork, Marcus Gdynia, Potok Pszczółki, Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Marcus Gdynia - Stal Jezierzyce 19 października 2019
68. Lechia Gdańsk - Potok Pszczółki 19 października 2019 - 15:00
69. Olimpia Czersk - Lew Lębork 20 października 2019 - 11:00
70. Chojniczanka Chojnice - GKS Żukowo 19 października 2019 - 14:00
Pauza: Pogoń II Tczew, Jastrząb Malbork,
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. Lew Lębork - Chojniczanka Chojnice 27 października 2019 - 11:00
73. Potok Pszczółki - Olimpia Czersk 26 października 2019
77. Jastrząb Malbork - Pogoń II Tczew 26 października 2019 - 16:00
Pauza: Marcus Gdynia, Stal Jezierzyce, Lechia Gdańsk, GKS Żukowo,
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Marcus Gdynia - Jastrząb Malbork 2 listopada 2019
81. Lechia Gdańsk - Stal Jezierzyce 3 listopada 2019 - 11:00
83. Chojniczanka Chojnice - Potok Pszczółki 2 listopada 2019 - 14:00
84. GKS Żukowo - Lew Lębork 3 listopada 2019 - 11:00
Pauza: Olimpia Czersk, Pogoń II Tczew,
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Potok Pszczółki - GKS Żukowo 9 listopada 2019
88. Stal Jezierzyce - Olimpia Czersk 10 listopada 2019 - 11:00
91. Pogoń II Tczew - Marcus Gdynia 9 listopada 2019
Pauza: Jastrząb Malbork, Lechia Gdańsk, Chojniczanka Chojnice, Lew Lębork,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
94. Jastrząb Malbork - Lechia Gdańsk
96. Stal Jezierzyce - Chojniczanka Chojnice
98. Potok Pszczółki - Lew Lębork
Pauza: GKS Żukowo, Olimpia Czersk, Pogoń II Tczew, Marcus Gdynia,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
101. GKS Żukowo - Stal Jezierzyce
103. Olimpia Czersk - Jastrząb Malbork
104. Lechia Gdańsk - Pogoń II Tczew
Pauza: Marcus Gdynia, Chojniczanka Chojnice, Lew Lębork, Potok Pszczółki,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
107. Marcus Gdynia - Lechia Gdańsk
108. Pogoń II Tczew - Olimpia Czersk
109. Jastrząb Malbork - Chojniczanka Chojnice
111. Stal Jezierzyce - Lew Lębork
Pauza: Potok Pszczółki, GKS Żukowo,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
114. Potok Pszczółki - Stal Jezierzyce
116. GKS Żukowo - Jastrząb Malbork
117. Chojniczanka Chojnice - Pogoń II Tczew
118. Olimpia Czersk - Marcus Gdynia
Pauza: Lechia Gdańsk, Lew Lębork,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
122. Marcus Gdynia - Chojniczanka Chojnice
123. Pogoń II Tczew - GKS Żukowo
124. Jastrząb Malbork - Lew Lębork
Pauza: Stal Jezierzyce, Potok Pszczółki, Olimpia Czersk, Lechia Gdańsk,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
129. Potok Pszczółki - Jastrząb Malbork
130. Lew Lębork - Pogoń II Tczew
131. Marcus Gdynia - GKS Żukowo
133. Olimpia Czersk - Lechia Gdańsk
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Stal Jezierzyce,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
135. Lechia Gdańsk - Chojniczanka Chojnice
137. Marcus Gdynia - Lew Lębork
138. Pogoń II Tczew - Potok Pszczółki
Pauza: Stal Jezierzyce, Jastrząb Malbork, GKS Żukowo, Olimpia Czersk,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
142. Stal Jezierzyce - Jastrząb Malbork
144. Potok Pszczółki - Marcus Gdynia
146. GKS Żukowo - Lechia Gdańsk
147. Chojniczanka Chojnice - Olimpia Czersk
Pauza: Lew Lębork, Pogoń II Tczew,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
149. Olimpia Czersk - GKS Żukowo
150. Lechia Gdańsk - Lew Lębork
153. Pogoń II Tczew - Stal Jezierzyce
Pauza: Jastrząb Malbork, Marcus Gdynia, Potok Pszczółki, Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
157. Stal Jezierzyce - Marcus Gdynia
159. Potok Pszczółki - Lechia Gdańsk
160. Lew Lębork - Olimpia Czersk
161. GKS Żukowo - Chojniczanka Chojnice
Pauza: Pogoń II Tczew, Jastrząb Malbork,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Chojniczanka Chojnice - Lew Lębork
164. Olimpia Czersk - Potok Pszczółki
168. Pogoń II Tczew - Jastrząb Malbork
Pauza: Marcus Gdynia, Stal Jezierzyce, Lechia Gdańsk, GKS Żukowo,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
170. Jastrząb Malbork - Marcus Gdynia
172. Stal Jezierzyce - Lechia Gdańsk
174. Potok Pszczółki - Chojniczanka Chojnice
175. Lew Lębork - GKS Żukowo
Pauza: Olimpia Czersk, Pogoń II Tczew,
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. GKS Żukowo - Potok Pszczółki
179. Olimpia Czersk - Stal Jezierzyce
182. Marcus Gdynia - Pogoń II Tczew




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE