Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (25) |
AP Malbork |
1 - 3 |
Real Myszewo |
20 sierpnia 2019
20.08 - 17:45 |
Tęcza Szropy |
2 - 5 |
Lisovia Lisewo |
17 sierpnia 2019
17.08 - 16:00 |
Orzeł Ząbrowo |
3 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
18 sierpnia 2019
18.08 - 16:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Mady II Ostaszewo |
0 - 6 |
Błyskawica Postolin |
17 sierpnia 2019
17.08 - 11:00 |
Błękitni Kmiecin |
6 - 0 |
Wisła Drewnica |
17 sierpnia 2019
17.08 - 16:00 |
KS Czernin |
1 - 2 |
Jurand Lasowice |
18 sierpnia 2019
18.08 - 13:30 |
Pauza: Grom II Nowy Staw, |
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Grom II Nowy Staw |
10 - 2 |
Jurand Lasowice |
25 sierpnia 2019
25.08 - 11:00 |
Wisła Drewnica |
1 - 4 |
KS Czernin |
25 sierpnia 2019
25.08 - 17:00 |
Błyskawica Postolin |
6 - 3 |
Błękitni Kmiecin |
24 sierpnia 2019
24.08 - 14:00 |
Bałtyk Sztutowo |
2 - 1 |
Mady II Ostaszewo |
24 sierpnia 2019
24.08 - 18:00 |
Lisovia Lisewo |
2 - 0 |
Orzeł Ząbrowo |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
AP Malbork |
2 - 3 |
Tęcza Szropy |
24 sierpnia 2019
24.08 - 11:00 |
Pauza: Real Myszewo, |
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Real Myszewo |
2 - 3 |
Grom II Nowy Staw |
31 sierpnia 2019
31.08 - 14:30 |
Orzeł Ząbrowo |
2 - 6 |
AP Malbork |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Mady II Ostaszewo |
1 - 2 |
Lisovia Lisewo |
31 sierpnia 2019
31.08 - 16:00 |
Błękitni Kmiecin |
3 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
1 września 2019
1.09 - 15:00 |
KS Czernin |
4 - 4 |
Błyskawica Postolin |
1 września 2019
1.09 - 13:30 |
Jurand Lasowice |
1 - 0 |
Wisła Drewnica |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Pauza: Tęcza Szropy, |
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Grom II Nowy Staw |
9 - 1 |
Wisła Drewnica |
8 września 2019
8.09 - 14:30 |
Błyskawica Postolin |
2 - 0 |
Jurand Lasowice |
8 września 2019
8.09 - 14:00 |
Bałtyk Sztutowo |
3 - 6 |
KS Czernin |
7 września 2019
7.09 - 17:00 |
Lisovia Lisewo |
0 - 0 |
Błękitni Kmiecin |
8 września 2019
8.09 - 17:00 |
AP Malbork |
9 - 1 |
Mady II Ostaszewo |
7 września 2019
7.09 - 17:00 |
Tęcza Szropy |
6 - 2 |
Real Myszewo |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Pauza: Orzeł Ząbrowo, |
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Tęcza Szropy |
9 - 0 |
Grom II Nowy Staw |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Orzeł Ząbrowo |
0 - 6 |
Real Myszewo |
14 września 2019
14.09 - 17:00 |
Błękitni Kmiecin |
0 - 2 |
AP Malbork |
15 września 2019
15.09 - 14:00 |
KS Czernin |
4 - 3 |
Lisovia Lisewo |
15 września 2019
15.09 - 13:30 |
Jurand Lasowice |
3 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Wisła Drewnica |
2 - 6 |
Błyskawica Postolin |
15 września 2019
15.09 - 17:00 |
Pauza: Mady II Ostaszewo, |
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Grom II Nowy Staw |
2 - 2 |
Błyskawica Postolin |
22 września 2019
22.09 - 14:30 |
Bałtyk Sztutowo |
5 - 2 |
Wisła Drewnica |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Lisovia Lisewo |
2 - 1 |
Jurand Lasowice |
21 września 2019
21.09 - 11:00 |
AP Malbork |
1 - 3 |
KS Czernin |
21 września 2019
21.09 - 15:00 |
Mady II Ostaszewo |
2 - 4 |
Real Myszewo |
22 września 2019
22.09 - 14:00 |
Tęcza Szropy |
6 - 1 |
Orzeł Ząbrowo |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Pauza: Błękitni Kmiecin, |
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Orzeł Ząbrowo |
3 - 7 |
Grom II Nowy Staw |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Mady II Ostaszewo |
5 - 4 |
Tęcza Szropy |
29 września 2019
29.09 - 14:00 |
Błękitni Kmiecin |
0 - 0 |
Real Myszewo |
29 września 2019
29.09 - 14:00 |
Jurand Lasowice |
4 - 1 |
AP Malbork |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Wisła Drewnica |
3 - 3 |
Lisovia Lisewo |
29 września 2019
29.09 - 15:00 |
Błyskawica Postolin |
8 - 0 |
Bałtyk Sztutowo |
29 września 2019
29.09 - 14:00 |
Pauza: KS Czernin, |
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Grom II Nowy Staw |
7 - 2 |
Bałtyk Sztutowo |
6 października 2019
6.10 - 11:00 |
Lisovia Lisewo |
2 - 1 |
Błyskawica Postolin |
5 października 2019
5.10 - 17:00 |
AP Malbork |
2 - 0 |
Wisła Drewnica |
5 października 2019
5.10 - 17:00 |
Real Myszewo |
5 - 5 |
KS Czernin |
5 października 2019
5.10 - 15:30 |
Tęcza Szropy |
1 - 2 |
Błękitni Kmiecin |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Orzeł Ząbrowo |
6 - 3 |
Mady II Ostaszewo |
5 października 2019
5.10 - 16:00 |
Pauza: Jurand Lasowice, |
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (33) |
Mady II Ostaszewo |
1 - 6 |
Grom II Nowy Staw |
13 października 2019
13.10 - 14:00 |
Błękitni Kmiecin |
4 - 2 |
Orzeł Ząbrowo |
13 października 2019
13.10 - 14:00 |
KS Czernin |
4 - 3 |
Tęcza Szropy |
13 października 2019
13.10 - 13:30 |
Jurand Lasowice |
0 - 2 |
Real Myszewo |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Błyskawica Postolin |
2 - 4 |
AP Malbork |
13 października 2019
13.10 - 14:00 |
Bałtyk Sztutowo |
0 - 3 |
Lisovia Lisewo |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
vo, na boisku 3:2 |
Pauza: Wisła Drewnica, |
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Grom II Nowy Staw |
5 - 2 |
Lisovia Lisewo |
20 października 2019
20.10 - 14:30 |
AP Malbork |
3 - 1 |
Bałtyk Sztutowo |
19 października 2019
19.10 - 17:00 |
Real Myszewo |
5 - 1 |
Wisła Drewnica |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Tęcza Szropy |
2 - 0 |
Jurand Lasowice |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Orzeł Ząbrowo |
1 - 5 |
KS Czernin |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Mady II Ostaszewo |
2 - 3 |
Błękitni Kmiecin |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
Pauza: Błyskawica Postolin, |
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Błękitni Kmiecin |
3 - 2 |
Grom II Nowy Staw |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
KS Czernin |
8 - 1 |
Mady II Ostaszewo |
27 października 2019
27.10 - 13:30 |
Jurand Lasowice |
1 - 2 |
Orzeł Ząbrowo |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Wisła Drewnica |
2 - 4 |
Tęcza Szropy |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Błyskawica Postolin |
2 - 1 |
Real Myszewo |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Lisovia Lisewo |
3 - 3 |
AP Malbork |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Pauza: Bałtyk Sztutowo, |
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Grom II Nowy Staw |
2 - 0 |
AP Malbork |
3 listopada 2019
3.11 - 13:30 |
Real Myszewo |
0 - 4 |
Bałtyk Sztutowo |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Tęcza Szropy |
1 - 5 |
Błyskawica Postolin |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 |
Orzeł Ząbrowo |
3 - 2 |
Wisła Drewnica |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Mady II Ostaszewo |
2 - 7 |
Jurand Lasowice |
3 listopada 2019
3.11 - 11:00 |
Błękitni Kmiecin |
3 - 4 |
KS Czernin |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Pauza: Lisovia Lisewo, |
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (37) |
KS Czernin |
1 - 1 |
Grom II Nowy Staw |
9 listopada 2019
9.11 - 13:30 |
Jurand Lasowice |
2 - 3 |
Błękitni Kmiecin |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Wisła Drewnica |
2 - 1 |
Mady II Ostaszewo |
10 listopada 2019
10.11 - 13:00 |
Błyskawica Postolin |
8 - 1 |
Orzeł Ząbrowo |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Bałtyk Sztutowo |
0 - 5 |
Tęcza Szropy |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Lisovia Lisewo |
0 - 1 |
Real Myszewo |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Pauza: AP Malbork, |
Kolejka 14 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Real Myszewo |
- |
AP Malbork |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
Lisovia Lisewo |
- |
Tęcza Szropy |
29 marca 2020
29.03 - 13:00 |
Bałtyk Sztutowo |
- |
Orzeł Ząbrowo |
|
Błyskawica Postolin |
- |
Mady II Ostaszewo |
|
Wisła Drewnica |
- |
Błękitni Kmiecin |
|
Jurand Lasowice |
- |
KS Czernin |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
Pauza: Grom II Nowy Staw, |
Kolejka 15 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jurand Lasowice |
- |
Grom II Nowy Staw |
4 kwietnia 2020
4.04 - 15:00 |
KS Czernin |
- |
Wisła Drewnica |
5 kwietnia 2020
5.04 - 14:00 |
Błękitni Kmiecin |
- |
Błyskawica Postolin |
|
Mady II Ostaszewo |
- |
Bałtyk Sztutowo |
|
Orzeł Ząbrowo |
- |
Lisovia Lisewo |
|
Tęcza Szropy |
- |
AP Malbork |
|
Pauza: Real Myszewo, |
Kolejka 16 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom II Nowy Staw |
- |
Real Myszewo |
8 kwietnia 2020
8.04 - 16:30 |
AP Malbork |
- |
Orzeł Ząbrowo |
9 kwietnia 2020
9.04 - 17:30 |
Lisovia Lisewo |
- |
Mady II Ostaszewo |
8 kwietnia 2020
8.04 - 16:00 |
Bałtyk Sztutowo |
- |
Błękitni Kmiecin |
|
Błyskawica Postolin |
- |
KS Czernin |
|
Wisła Drewnica |
- |
Jurand Lasowice |
|
Pauza: Tęcza Szropy, |
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Drewnica |
- |
Grom II Nowy Staw |
|
Jurand Lasowice |
- |
Błyskawica Postolin |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
KS Czernin |
- |
Bałtyk Sztutowo |
19 kwietnia 2020
19.04 - 14:00 |
Błękitni Kmiecin |
- |
Lisovia Lisewo |
|
Mady II Ostaszewo |
- |
AP Malbork |
|
Real Myszewo |
- |
Tęcza Szropy |
18 kwietnia 2020
18.04 - 15:30 |
Pauza: Orzeł Ząbrowo, |
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom II Nowy Staw |
- |
Tęcza Szropy |
26 kwietnia 2020
26.04 - 14:00 |
Real Myszewo |
- |
Orzeł Ząbrowo |
25 kwietnia 2020
25.04 - 15:30 |
AP Malbork |
- |
Błękitni Kmiecin |
26 kwietnia 2020
26.04 - 13:00 |
Lisovia Lisewo |
- |
KS Czernin |
|
Bałtyk Sztutowo |
- |
Jurand Lasowice |
|
Błyskawica Postolin |
- |
Wisła Drewnica |
|
Pauza: Mady II Ostaszewo, |
Kolejka 19 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błyskawica Postolin |
- |
Grom II Nowy Staw |
|
Wisła Drewnica |
- |
Bałtyk Sztutowo |
|
Jurand Lasowice |
- |
Lisovia Lisewo |
2 maja 2020
2.05 - 16:00 |
KS Czernin |
- |
AP Malbork |
3 maja 2020
3.05 - 14:00 |
Real Myszewo |
- |
Mady II Ostaszewo |
2 maja 2020
2.05 - 16:00 |
Orzeł Ząbrowo |
- |
Tęcza Szropy |
|
Pauza: Błękitni Kmiecin, |
Kolejka 20 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom II Nowy Staw |
- |
Orzeł Ząbrowo |
10 maja 2020
10.05 - 11:00 |
Tęcza Szropy |
- |
Mady II Ostaszewo |
|
Real Myszewo |
- |
Błękitni Kmiecin |
9 maja 2020
9.05 - 14:00 |
AP Malbork |
- |
Jurand Lasowice |
10 maja 2020
10.05 - 13:00 |
Lisovia Lisewo |
- |
Wisła Drewnica |
|
Bałtyk Sztutowo |
- |
Błyskawica Postolin |
|
Pauza: KS Czernin, |
Kolejka 21 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Sztutowo |
- |
Grom II Nowy Staw |
|
Błyskawica Postolin |
- |
Lisovia Lisewo |
|
Wisła Drewnica |
- |
AP Malbork |
|
KS Czernin |
- |
Real Myszewo |
17 maja 2020
17.05 - 14:00 |
Błękitni Kmiecin |
- |
Tęcza Szropy |
|
Mady II Ostaszewo |
- |
Orzeł Ząbrowo |
|
Pauza: Jurand Lasowice, |
Kolejka 22 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom II Nowy Staw |
- |
Mady II Ostaszewo |
23 maja 2020
23.05 - 14:00 |
Orzeł Ząbrowo |
- |
Błękitni Kmiecin |
|
Tęcza Szropy |
- |
KS Czernin |
|
Real Myszewo |
- |
Jurand Lasowice |
23 maja 2020
23.05 - 16:30 |
AP Malbork |
- |
Błyskawica Postolin |
24 maja 2020
24.05 - 13:00 |
Lisovia Lisewo |
- |
Bałtyk Sztutowo |
|
Pauza: Wisła Drewnica, |
Kolejka 23 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lisovia Lisewo |
- |
Grom II Nowy Staw |
|
Bałtyk Sztutowo |
- |
AP Malbork |
|
Wisła Drewnica |
- |
Real Myszewo |
|
Jurand Lasowice |
- |
Tęcza Szropy |
30 maja 2020
30.05 - 16:00 |
KS Czernin |
- |
Orzeł Ząbrowo |
31 maja 2020
31.05 - 14:00 |
Błękitni Kmiecin |
- |
Mady II Ostaszewo |
|
Pauza: Błyskawica Postolin, |
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom II Nowy Staw |
- |
Błękitni Kmiecin |
7 czerwca 2020
7.06 - 14:00 |
Mady II Ostaszewo |
- |
KS Czernin |
|
Orzeł Ząbrowo |
- |
Jurand Lasowice |
|
Tęcza Szropy |
- |
Wisła Drewnica |
|
Real Myszewo |
- |
Błyskawica Postolin |
7 czerwca 2020
7.06 - 14:00 |
AP Malbork |
- |
Lisovia Lisewo |
6 czerwca 2020
6.06 - 11:00 |
Pauza: Bałtyk Sztutowo, |
Kolejka 25 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Malbork |
- |
Grom II Nowy Staw |
10 czerwca 2020
10.06 - 17:00 |
Bałtyk Sztutowo |
- |
Real Myszewo |
|
Błyskawica Postolin |
- |
Tęcza Szropy |
|
Wisła Drewnica |
- |
Orzeł Ząbrowo |
|
Jurand Lasowice |
- |
Mady II Ostaszewo |
11 czerwca 2020
11.06 - 16:00 |
KS Czernin |
- |
Błękitni Kmiecin |
11 czerwca 2020
11.06 - 14:00 |
Pauza: Lisovia Lisewo, |
Kolejka 26 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom II Nowy Staw |
- |
KS Czernin |
14 czerwca 2020
14.06 - 17:00 |
Błękitni Kmiecin |
- |
Jurand Lasowice |
14 czerwca 2020
14.06 - 17:00 |
Mady II Ostaszewo |
- |
Wisła Drewnica |
14 czerwca 2020
14.06 - 17:00 |
Orzeł Ząbrowo |
- |
Błyskawica Postolin |
14 czerwca 2020
14.06 - 17:00 |
Tęcza Szropy |
- |
Bałtyk Sztutowo |
14 czerwca 2020
14.06 - 17:00 |
Real Myszewo |
- |
Lisovia Lisewo |
14 czerwca 2020
14.06 - 17:00 |
Pauza: AP Malbork, . |
|