ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP DLA DZIECI (LUTY - MARZEC 2020)
PRZODKOWO CUP 2020 - OLDBOJE - 29.02/1.03.2020 (ROCZNIK 1985 i STARSI)
PRZODKOWO CUP 2020 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 07.03.2020 - WOLNE MIEJSCA

Klasa B - grupa Malbork VI - sezon 2019/2020



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KS Czernin 12 27 8 3 1 49 - 28
2. Błyskawica Postolin 12 26 8 2 2 52 - 20 1 1 0 1 0 2 - 2
3. Grom II Nowy Staw 12 26 8 2 2 54 - 28 1 1 0 1 0 2 - 2
4. Błękitni Kmiecin 12 23 7 2 3 30 - 21
5. Lisovia Lisewo 12 21 6 3 3 27 - 21 1 3 1 0 0 5 - 2
6. Tęcza Szropy 12 21 7 0 5 46 - 28 1 0 0 0 1 2 - 5
7. Real Myszewo 12 20 6 2 4 31 - 24
8. AP Malbork 12 19 6 1 5 34 - 24
9. Jurand Lasowice 12 15 5 0 7 23 - 27
10. Orzeł Z±browo 12 12 4 0 8 24 - 50
11. Bałtyk Sztutowo 12 9 3 0 9 17 - 44
12. Wisła Drewnica 12 4 1 1 10 16 - 49
13. Mady II Ostaszewo 12 3 1 0 11 20 - 59
Ostatni komentarz dodał Paolo 09.02.2020, 21:01:13

 Baner


Kolejka 14 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
2. Real Myszewo - AP Malbork
3. Lisovia Lisewo - Tęcza Szropy
4. Bałtyk Sztutowo - Orzeł Z±browo
5. Błyskawica Postolin - Mady II Ostaszewo
6. Wisła Drewnica - Błękitni Kmiecin
7. Jurand Lasowice - KS Czernin
Pauza: Grom II Nowy Staw,
Kolejka 15 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Jurand Lasowice - Grom II Nowy Staw
9. KS Czernin - Wisła Drewnica
10. Błękitni Kmiecin - Błyskawica Postolin
11. Mady II Ostaszewo - Bałtyk Sztutowo
12. Orzeł Z±browo - Lisovia Lisewo
13. Tęcza Szropy - AP Malbork
Pauza: Real Myszewo,
Kolejka 16 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Grom II Nowy Staw - Real Myszewo
17. AP Malbork - Orzeł Z±browo
18. Lisovia Lisewo - Mady II Ostaszewo
19. Bałtyk Sztutowo - Błękitni Kmiecin
20. Błyskawica Postolin - KS Czernin
21. Wisła Drewnica - Jurand Lasowice
Pauza: Tęcza Szropy,
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Wisła Drewnica - Grom II Nowy Staw
23. Jurand Lasowice - Błyskawica Postolin
24. KS Czernin - Bałtyk Sztutowo
25. Błękitni Kmiecin - Lisovia Lisewo
26. Mady II Ostaszewo - AP Malbork
28. Real Myszewo - Tęcza Szropy
Pauza: Orzeł Z±browo,
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Grom II Nowy Staw - Tęcza Szropy
30. Real Myszewo - Orzeł Z±browo
32. AP Malbork - Błękitni Kmiecin
33. Lisovia Lisewo - KS Czernin
34. Bałtyk Sztutowo - Jurand Lasowice
35. Błyskawica Postolin - Wisła Drewnica
Pauza: Mady II Ostaszewo,
Kolejka 19 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Błyskawica Postolin - Grom II Nowy Staw
37. Wisła Drewnica - Bałtyk Sztutowo
38. Jurand Lasowice - Lisovia Lisewo
39. KS Czernin - AP Malbork
41. Real Myszewo - Mady II Ostaszewo
42. Orzeł Z±browo - Tęcza Szropy
Pauza: Błękitni Kmiecin,
Kolejka 20 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Grom II Nowy Staw - Orzeł Z±browo
44. Tęcza Szropy - Mady II Ostaszewo
45. Real Myszewo - Błękitni Kmiecin
47. AP Malbork - Jurand Lasowice
48. Lisovia Lisewo - Wisła Drewnica
49. Bałtyk Sztutowo - Błyskawica Postolin
Pauza: KS Czernin,
Kolejka 21 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Bałtyk Sztutowo - Grom II Nowy Staw
51. Błyskawica Postolin - Lisovia Lisewo
52. Wisła Drewnica - AP Malbork
54. KS Czernin - Real Myszewo
55. Błękitni Kmiecin - Tęcza Szropy
56. Mady II Ostaszewo - Orzeł Z±browo
Pauza: Jurand Lasowice,
Kolejka 22 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Grom II Nowy Staw - Mady II Ostaszewo
58. Orzeł Z±browo - Błękitni Kmiecin
59. Tęcza Szropy - KS Czernin
60. Real Myszewo - Jurand Lasowice
62. AP Malbork - Błyskawica Postolin
63. Lisovia Lisewo - Bałtyk Sztutowo
Pauza: Wisła Drewnica,
Kolejka 23 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Lisovia Lisewo - Grom II Nowy Staw
65. Bałtyk Sztutowo - AP Malbork
67. Wisła Drewnica - Real Myszewo
68. Jurand Lasowice - Tęcza Szropy
69. KS Czernin - Orzeł Z±browo
70. Błękitni Kmiecin - Mady II Ostaszewo
Pauza: Błyskawica Postolin,
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Grom II Nowy Staw - Błękitni Kmiecin
72. Mady II Ostaszewo - KS Czernin
73. Orzeł Z±browo - Jurand Lasowice
74. Tęcza Szropy - Wisła Drewnica
75. Real Myszewo - Błyskawica Postolin
77. AP Malbork - Lisovia Lisewo
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 25 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. AP Malbork - Grom II Nowy Staw
80. Bałtyk Sztutowo - Real Myszewo
81. Błyskawica Postolin - Tęcza Szropy
82. Wisła Drewnica - Orzeł Z±browo
83. Jurand Lasowice - Mady II Ostaszewo
84. KS Czernin - Błękitni Kmiecin
Pauza: Lisovia Lisewo,
Kolejka 26 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Grom II Nowy Staw - KS Czernin 14 czerwca 2020 - 17:00
86. Błękitni Kmiecin - Jurand Lasowice 14 czerwca 2020 - 17:00
87. Mady II Ostaszewo - Wisła Drewnica 14 czerwca 2020 - 17:00
88. Orzeł Z±browo - Błyskawica Postolin 14 czerwca 2020 - 17:00
89. Tęcza Szropy - Bałtyk Sztutowo 14 czerwca 2020 - 17:00
90. Real Myszewo - Lisovia Lisewo 14 czerwca 2020 - 17:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE