Klasa B - grupa Gdańsk IV - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Goręczyno 11 33 11 0 0 43 - 12
2. Grom Kleszczewo 11 24 7 3 1 32 - 8 1 3 1 0 0 4 - 1
3. Huragan Nowe Polaszki 11 24 8 0 3 30 - 22 1 0 0 0 1 1 - 4
4. Orzeł Gołubie 11 23 7 2 2 40 - 14
5. GKS II Sierakowice 11 20 6 2 3 43 - 18
6. Ceramik Łubiana 11 18 6 0 5 40 - 27
7. Cartusia II Kartuzy 11 13 4 1 6 21 - 27
8. Słupia Sulęczyno 11 12 4 0 7 18 - 39 1 3 1 0 0 4 - 1
9. Multistal System Bytonia 11 12 4 0 7 22 - 28 1 0 0 0 1 1 - 4
10. Amator II Kiełpino 11 6 2 0 9 21 - 40 1 3 1 0 0 5 - 1
11. Budmar Bytonia 11 6 2 0 9 8 - 43 1 0 0 0 1 1 - 5
12. Korona Rywałd 11 3 1 0 10 9 - 49
Ostatni komentarz dodał TIMATI 16.06.2020, 16:20:57
 Baner


Kolejka 12 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
1. Amator II Kiełpino - Słupia Sulęczyno
2. Grom Kleszczewo - Orzeł Gołubie 29 marca 2020 - 14:00
3. Gryf Goręczyno - Cartusia II Kartuzy 28 marca 2020 - 14:00
4. Ceramik Łubiana - Korona Rywałd
5. GKS II Sierakowice - Huragan Nowe Polaszki 28 marca 2020 - 16:00
6. Budmar Bytonia - Multistal System Bytonia 29 marca 2020 - 14:00
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Budmar Bytonia - Amator II Kiełpino 5 kwietnia 2020 - 14:00
8. Multistal System Bytonia - GKS II Sierakowice 4 kwietnia 2020 - 17:00
9. Huragan Nowe Polaszki - Ceramik Łubiana 4 kwietnia 2020 - 13:00
10. Korona Rywałd - Gryf Goręczyno
11. Cartusia II Kartuzy - Grom Kleszczewo 5 kwietnia 2020 - 11:00
12. Orzeł Gołubie - Słupia Sulęczyno
Kolejka 14 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Amator II Kiełpino - Orzeł Gołubie
14. Słupia Sulęczyno - Cartusia II Kartuzy
15. Grom Kleszczewo - Korona Rywałd 8 kwietnia 2020 - 16:00
16. Gryf Goręczyno - Huragan Nowe Polaszki 8 kwietnia 2020 - 15:00
17. Ceramik Łubiana - Multistal System Bytonia
18. GKS II Sierakowice - Budmar Bytonia 8 kwietnia 2020 - 17:30
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Amator II Kiełpino - GKS II Sierakowice 19 kwietnia 2020 - 14:00
20. Budmar Bytonia - Ceramik Łubiana 19 kwietnia 2020 - 15:00
21. Multistal System Bytonia - Gryf Goręczyno 18 kwietnia 2020 - 17:00
22. Huragan Nowe Polaszki - Grom Kleszczewo 18 kwietnia 2020 - 13:00
23. Korona Rywałd - Słupia Sulęczyno
24. Cartusia II Kartuzy - Orzeł Gołubie 19 kwietnia 2020 - 16:00
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Amator II Kiełpino - Cartusia II Kartuzy 26 kwietnia 2020 - 14:00
26. Orzeł Gołubie - Korona Rywałd
27. Słupia Sulęczyno - Huragan Nowe Polaszki 26 kwietnia 2020 - 14:00
28. Grom Kleszczewo - Multistal System Bytonia 26 kwietnia 2020 - 14:00
29. Gryf Goręczyno - Budmar Bytonia 25 kwietnia 2020 - 16:00
30. Ceramik Łubiana - GKS II Sierakowice
Kolejka 17 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Ceramik Łubiana - Amator II Kiełpino
32. GKS II Sierakowice - Gryf Goręczyno 2 maja 2020 - 16:30
33. Budmar Bytonia - Grom Kleszczewo 3 maja 2020 - 15:00
34. Multistal System Bytonia - Słupia Sulęczyno 2 maja 2020 - 17:00
35. Huragan Nowe Polaszki - Orzeł Gołubie 2 maja 2020 - 13:00
36. Korona Rywałd - Cartusia II Kartuzy
Kolejka 18 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Amator II Kiełpino - Korona Rywałd 9 maja 2020 - 16:00
38. Cartusia II Kartuzy - Huragan Nowe Polaszki 9 maja 2020 - 11:00
39. Orzeł Gołubie - Multistal System Bytonia
40. Słupia Sulęczyno - Budmar Bytonia 10 maja 2020 - 14:00
41. Grom Kleszczewo - GKS II Sierakowice 10 maja 2020 - 14:00
42. Gryf Goręczyno - Ceramik Łubiana 9 maja 2020 - 16:00
Kolejka 19 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Gryf Goręczyno - Amator II Kiełpino 16 maja 2020 - 16:00
44. Ceramik Łubiana - Grom Kleszczewo
45. GKS II Sierakowice - Słupia Sulęczyno 16 maja 2020 - 16:30
46. Budmar Bytonia - Orzeł Gołubie 17 maja 2020 - 15:00
47. Multistal System Bytonia - Cartusia II Kartuzy 16 maja 2020 - 17:00
48. Huragan Nowe Polaszki - Korona Rywałd 16 maja 2020 - 13:00
Kolejka 20 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Amator II Kiełpino - Huragan Nowe Polaszki 24 maja 2020 - 14:00
50. Korona Rywałd - Multistal System Bytonia
51. Cartusia II Kartuzy - Budmar Bytonia 24 maja 2020 - 11:00
52. Orzeł Gołubie - GKS II Sierakowice
53. Słupia Sulęczyno - Ceramik Łubiana 24 maja 2020 - 14:00
54. Grom Kleszczewo - Gryf Goręczyno 24 maja 2020 - 14:00
Kolejka 21 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Grom Kleszczewo - Amator II Kiełpino 30 maja 2020 - 16:00
56. Gryf Goręczyno - Słupia Sulęczyno
57. Ceramik Łubiana - Orzeł Gołubie
58. GKS II Sierakowice - Cartusia II Kartuzy 30 maja 2020 - 16:30
59. Budmar Bytonia - Korona Rywałd 31 maja 2020 - 16:00
60. Multistal System Bytonia - Huragan Nowe Polaszki 30 maja 2020 - 17:00
Kolejka 22 - 6. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Amator II Kiełpino - Multistal System Bytonia 6 czerwca 2020 - 15:00
62. Huragan Nowe Polaszki - Budmar Bytonia 6 czerwca 2020 - 15:00
63. Korona Rywałd - GKS II Sierakowice 6 czerwca 2020 - 15:00
64. Cartusia II Kartuzy - Ceramik Łubiana 6 czerwca 2020 - 15:00
65. Orzeł Gołubie - Gryf Goręczyno 6 czerwca 2020 - 15:00
66. Słupia Sulęczyno - Grom Kleszczewo 6 czerwca 2020 - 15:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE