Klasa B - grupa Gdańsk III - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GTS Rotmanka 11 29 9 2 0 29 - 7
2. Sokół Ełganowo 11 20 6 2 3 22 - 20
3. KS Grabiny Zameczek 11 19 6 1 4 42 - 35
4. GKS Trąbki Wielkie 11 18 5 3 3 19 - 23
5. GKS Żukowo 11 16 5 1 5 31 - 27 1 3 1 0 0 5 - 2
6. Czarni II Pruszcz Gdański 11 16 5 1 5 32 - 34 1 0 0 0 1 2 - 5
7. GTS Rokitnica 11 15 5 0 6 26 - 32 1 3 1 0 0 3 - 2
8. Korona Cedry Małe 11 15 5 0 6 29 - 27 1 0 0 0 1 2 - 3
9. Wisła Steblewo 11 14 4 2 5 31 - 24
10. Osiczanka II Osice 11 11 3 2 6 25 - 30
11. GTS Pruszcz Gdański 11 9 3 0 8 21 - 32
12. GTS Juszkowo 11 8 2 2 7 22 - 38
Ostatni komentarz dodał jestemnatak 06.01.2020, 20:35:15
 Baner


Kolejka 14 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Osiczanka II Osice - Wisła Steblewo
2. Czarni II Pruszcz Gdański - Sokół Ełganowo 29 marca 2020 - 14:00
4. GKS Żukowo - KS Grabiny Zameczek 29 marca 2020 - 11:00
5. GKS Trąbki Wielkie - Korona Cedry Małe
6. GTS Juszkowo - GTS Rotmanka 29 marca 2020 - 14:00
7. GTS Pruszcz Gdański - GTS Rokitnica 28 marca 2020 - 18:00
Kolejka 15 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. GTS Pruszcz Gdański - Osiczanka II Osice 4 kwietnia 2020 - 17:00
9. GTS Rokitnica - GTS Juszkowo 4 kwietnia 2020 - 15:00
10. GTS Rotmanka - GKS Trąbki Wielkie 4 kwietnia 2020 - 13:00
11. Korona Cedry Małe - GKS Żukowo
14. Sokół Ełganowo - Wisła Steblewo 5 kwietnia 2020 - 16:00
Pauza: Czarni II Pruszcz Gdański, KS Grabiny Zameczek,
Kolejka 16 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Osiczanka II Osice - Sokół Ełganowo
17. Czarni II Pruszcz Gdański - KS Grabiny Zameczek 8 kwietnia 2020 - 20:00
19. GKS Żukowo - GTS Rotmanka 11 kwietnia 2020 - 12:00
20. GKS Trąbki Wielkie - GTS Rokitnica
21. GTS Juszkowo - GTS Pruszcz Gdański 8 kwietnia 2020 - 20:00
Pauza: Korona Cedry Małe, Wisła Steblewo,
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. GTS Juszkowo - Osiczanka II Osice 19 kwietnia 2020 - 15:00
23. GTS Pruszcz Gdański - GKS Trąbki Wielkie 18 kwietnia 2020 - 16:00
24. GTS Rokitnica - GKS Żukowo 18 kwietnia 2020 - 15:00
26. Korona Cedry Małe - Czarni II Pruszcz Gdański
27. KS Grabiny Zameczek - Wisła Steblewo 19 kwietnia 2020 - 11:00
Pauza: Sokół Ełganowo, GTS Rotmanka,
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
30. Sokół Ełganowo - KS Grabiny Zameczek 26 kwietnia 2020 - 16:00
31. Wisła Steblewo - Korona Cedry Małe 25 kwietnia 2020 - 17:00
32. Czarni II Pruszcz Gdański - GTS Rotmanka 26 kwietnia 2020 - 14:00
34. GKS Żukowo - GTS Pruszcz Gdański 26 kwietnia 2020 - 15:00
35. GKS Trąbki Wielkie - GTS Juszkowo
Pauza: GTS Rokitnica, Osiczanka II Osice,
Kolejka 19 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. GKS Trąbki Wielkie - Osiczanka II Osice
37. GTS Juszkowo - GKS Żukowo 3 maja 2020 - 17:00
39. GTS Rokitnica - Czarni II Pruszcz Gdański 2 maja 2020 - 15:00
40. GTS Rotmanka - Wisła Steblewo 2 maja 2020 - 13:00
41. Korona Cedry Małe - Sokół Ełganowo
Pauza: KS Grabiny Zameczek, GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 20 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Osiczanka II Osice - KS Grabiny Zameczek
45. Sokół Ełganowo - GTS Rotmanka 9 maja 2020 - 11:00
46. Wisła Steblewo - GTS Rokitnica 9 maja 2020 - 17:00
47. Czarni II Pruszcz Gdański - GTS Pruszcz Gdański 10 maja 2020 - 12:00
49. GKS Żukowo - GKS Trąbki Wielkie 10 maja 2020 - 15:00
Pauza: GTS Juszkowo, Korona Cedry Małe,
Kolejka 21 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. GKS Żukowo - Osiczanka II Osice 17 maja 2020 - 11:00
52. GTS Juszkowo - Czarni II Pruszcz Gdański 17 maja 2020 - 12:00
53. Wisła Steblewo - GTS Pruszcz Gdański 16 maja 2020 - 17:00
54. GTS Rokitnica - Sokół Ełganowo 16 maja 2020 - 15:00
56. Korona Cedry Małe - KS Grabiny Zameczek
Pauza: GTS Rotmanka, GKS Trąbki Wielkie,
Kolejka 22 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Osiczanka II Osice - Korona Cedry Małe
58. KS Grabiny Zameczek - GTS Rotmanka 24 maja 2020 - 11:00
60. Sokół Ełganowo - GTS Pruszcz Gdański 24 maja 2020 - 16:00
61. Wisła Steblewo - GTS Juszkowo 23 maja 2020 - 17:00
62. Czarni II Pruszcz Gdański - GKS Trąbki Wielkie
Pauza: GKS Żukowo, GTS Rokitnica,
Kolejka 23 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. GKS Żukowo - Czarni II Pruszcz Gdański 31 maja 2020 - 15:00
66. GKS Trąbki Wielkie - Wisła Steblewo
67. GTS Juszkowo - Sokół Ełganowo 31 maja 2020 - 12:00
69. GTS Rokitnica - KS Grabiny Zameczek 30 maja 2020 - 15:00
70. GTS Rotmanka - Korona Cedry Małe 30 maja 2020 - 13:00
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, Osiczanka II Osice,
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Osiczanka II Osice - GTS Rotmanka
72. Korona Cedry Małe - GTS Rokitnica
73. KS Grabiny Zameczek - GTS Pruszcz Gdański 7 czerwca 2020 - 11:00
75. Sokół Ełganowo - GKS Trąbki Wielkie 6 czerwca 2020 - 16:00
76. Wisła Steblewo - GKS Żukowo 6 czerwca 2020 - 17:00
Pauza: Czarni II Pruszcz Gdański, GTS Juszkowo,
Kolejka 25 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Czarni II Pruszcz Gdański - Osiczanka II Osice
80. GKS Żukowo - Sokół Ełganowo 11 czerwca 2020 - 15:00
82. GTS Juszkowo - KS Grabiny Zameczek 11 czerwca 2020 - 13:00
83. GTS Pruszcz Gdański - Korona Cedry Małe 11 czerwca 2020 - 16:00
84. GTS Rokitnica - GTS Rotmanka 11 czerwca 2020 - 15:00
Pauza: GKS Trąbki Wielkie, Wisła Steblewo,
Kolejka 26 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Osiczanka II Osice - GTS Rokitnica 14 czerwca 2020 - 17:00
86. GTS Rotmanka - GTS Pruszcz Gdański 14 czerwca 2020 - 17:00
87. Korona Cedry Małe - GTS Juszkowo 14 czerwca 2020 - 17:00
88. KS Grabiny Zameczek - GKS Trąbki Wielkie 14 czerwca 2020 - 17:00
91. Wisła Steblewo - Czarni II Pruszcz Gdański 14 czerwca 2020 - 17:00
Pauza: Sokół Ełganowo, GKS Żukowo,


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE