ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP DLA DZIECI (LUTY - MARZEC 2020)
PRZODKOWO CUP 2020 - OLDBOJE - 29.02/1.03.2020 (ROCZNIK 1985 i STARSI)
PRZODKOWO CUP 2020 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 07.03.2020 - WOLNE MIEJSCA

Klasa B - grupa Gdańsk II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jaguar II Gdańsk 11 33 11 0 0 55 - 11
2. Pomorzanin Gdynia 11 28 9 1 1 65 - 20
3. Morena Gdańsk 11 24 8 0 3 48 - 18
4. Amigo Przyjaźń 11 22 7 1 3 40 - 16
5. KP Gdynia 11 17 5 2 4 30 - 28
6. GKS II Żukowo 11 15 5 0 6 28 - 29 1 3 1 0 0 6 - 1
7. Santos Gdańsk 11 15 5 0 6 30 - 42 1 0 0 0 1 1 - 6
8. KKS Koleczkowo 11 13 4 1 6 20 - 40
9. Dąbrówka Linia 11 10 3 1 7 19 - 33
10. KP Gdynia AP 11 6 2 0 9 17 - 42
11. Oruński KP 11 5 1 2 8 15 - 47 1 1 0 1 0 2 - 2
12. UKS Klukowo 11 5 1 2 8 13 - 54 1 1 0 1 0 2 - 2
Ostatni komentarz dodał siola85 04.02.2020, 13:03:58

 Baner


Kolejka 14 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
1. Oruński KP - Jaguar II Gdańsk
3. GKS II Żukowo - KP Gdynia AP 29 marca 2020 - 14:30
5. KKS Koleczkowo - Pomorzanin Gdynia
6. KP Gdynia - Dąbrówka Linia 28 marca 2020 - 19:00
7. Amigo Przyjaźń - Morena Gdańsk
Pauza: Santos Gdańsk, UKS Klukowo,
Kolejka 15 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Amigo Przyjaźń - Oruński KP
9. Morena Gdańsk - KP Gdynia
10. Dąbrówka Linia - KKS Koleczkowo
12. Santos Gdańsk - GKS II Żukowo
14. UKS Klukowo - Jaguar II Gdańsk
Pauza: KP Gdynia AP, Pomorzanin Gdynia,
Kolejka 16 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Oruński KP - UKS Klukowo
16. Jaguar II Gdańsk - KP Gdynia AP 11 kwietnia 2020 - 13:00
18. GKS II Żukowo - Pomorzanin Gdynia 11 kwietnia 2020 - 16:00
20. KKS Koleczkowo - Morena Gdańsk
21. KP Gdynia - Amigo Przyjaźń 9 kwietnia 2020 - 20:30
Pauza: Dąbrówka Linia, Santos Gdańsk,
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. KP Gdynia - Oruński KP 18 kwietnia 2020 - 19:00
23. Amigo Przyjaźń - KKS Koleczkowo
25. Dąbrówka Linia - GKS II Żukowo
27. Santos Gdańsk - Jaguar II Gdańsk
28. KP Gdynia AP - UKS Klukowo 19 kwietnia 2020 - 19:00
Pauza: Pomorzanin Gdynia, Morena Gdańsk,
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Oruński KP - KP Gdynia AP
30. UKS Klukowo - Santos Gdańsk
31. Jaguar II Gdańsk - Pomorzanin Gdynia 25 kwietnia 2020 - 13:00
33. GKS II Żukowo - Morena Gdańsk 26 kwietnia 2020 - 11:00
35. KKS Koleczkowo - KP Gdynia
Pauza: Amigo Przyjaźń, Dąbrówka Linia,
Kolejka 19 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. KKS Koleczkowo - Oruński KP
38. Amigo Przyjaźń - GKS II Żukowo
40. Dąbrówka Linia - Jaguar II Gdańsk
41. Pomorzanin Gdynia - UKS Klukowo
42. Santos Gdańsk - KP Gdynia AP
Pauza: Morena Gdańsk, KP Gdynia,
Kolejka 20 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Oruński KP - Santos Gdańsk
44. KP Gdynia AP - Pomorzanin Gdynia 10 maja 2020 - 19:00
45. UKS Klukowo - Dąbrówka Linia
46. Jaguar II Gdańsk - Morena Gdańsk 9 maja 2020 - 16:00
48. GKS II Żukowo - KP Gdynia 10 maja 2020 - 11:00
Pauza: KKS Koleczkowo, Amigo Przyjaźń,
Kolejka 21 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. KKS Koleczkowo - GKS II Żukowo
53. Jaguar II Gdańsk - Amigo Przyjaźń 16 maja 2020 - 11:00
54. Morena Gdańsk - UKS Klukowo
55. Dąbrówka Linia - KP Gdynia AP
56. Pomorzanin Gdynia - Santos Gdańsk
Pauza: KP Gdynia, Oruński KP,
Kolejka 22 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Oruński KP - Pomorzanin Gdynia
58. Santos Gdańsk - Dąbrówka Linia
59. KP Gdynia AP - Morena Gdańsk 24 maja 2020 - 19:00
60. UKS Klukowo - Amigo Przyjaźń
61. Jaguar II Gdańsk - KP Gdynia 23 maja 2020 - 13:30
Pauza: GKS II Żukowo, KKS Koleczkowo,
Kolejka 23 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. GKS II Żukowo - Oruński KP 30 maja 2020 - 17:00
66. Jaguar II Gdańsk - KKS Koleczkowo
67. KP Gdynia - UKS Klukowo 30 maja 2020 - 19:00
68. Amigo Przyjaźń - KP Gdynia AP
69. Morena Gdańsk - Santos Gdańsk
70. Dąbrówka Linia - Pomorzanin Gdynia
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Oruński KP - Dąbrówka Linia
72. Pomorzanin Gdynia - Morena Gdańsk
73. Santos Gdańsk - Amigo Przyjaźń
74. KP Gdynia AP - KP Gdynia 7 czerwca 2020 - 19:00
75. UKS Klukowo - KKS Koleczkowo
Pauza: GKS II Żukowo, Jaguar II Gdańsk,
Kolejka 25 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. GKS II Żukowo - Jaguar II Gdańsk 11 czerwca 2020 - 11:00
81. KKS Koleczkowo - KP Gdynia AP
82. KP Gdynia - Santos Gdańsk
83. Amigo Przyjaźń - Pomorzanin Gdynia
84. Morena Gdańsk - Dąbrówka Linia
Pauza: UKS Klukowo, Oruński KP,
Kolejka 26 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Oruński KP - Morena Gdańsk 14 czerwca 2020 - 17:00
86. Dąbrówka Linia - Amigo Przyjaźń 14 czerwca 2020 - 17:00
87. Pomorzanin Gdynia - KP Gdynia 14 czerwca 2020 - 17:00
88. Santos Gdańsk - KKS Koleczkowo 14 czerwca 2020 - 17:00
90. UKS Klukowo - GKS II Żukowo 14 czerwca 2020 - 17:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE