MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa B - grupa Gdańsk I - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Celtic Reda 2 6 2 0 0 17 - 3
2. Huragan Smolno 2 6 2 0 0 6 - 1
3. MKS II Władysławowo 2 4 1 1 0 12 - 3 1 1 0 1 0 2 - 2
4. Ajax Leśniewo 2 4 1 1 0 10 - 2 1 1 0 1 0 2 - 2
5. Puma Darżlubie 4 3 1 0 3 7 - 20 1 3 1 0 0 4 - 0
6. Norda Karwia 3 3 1 0 2 4 - 12 1 3 1 0 0 3 - 1
7. Kaszuby Połchowo 2 3 1 0 1 3 - 4 1 0 0 0 1 1 - 3
8. Arka Prusewo 2 3 1 0 1 4 - 7 1 0 0 0 1 0 - 4
9. Stolem II Gniewino 1 0 0 0 1 1 - 2
10. Sokół Strzelno 2 0 0 0 2 4 - 14




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Ajax Leśniewo 2 - 2 MKS II Władysławowo 31 sierpnia 2019 - 17:00
2. Sokół Strzelno 3 - 4 Arka Prusewo 1 września 2019 - 12:00
4. Puma Darżlubie 1 - 3 Huragan Smolno 31 sierpnia 2019 - 17:00
5. Norda Karwia 3 - 1 Kaszuby Połchowo 31 sierpnia 2019 - 18:00
Pauza: Stolem II Gniewino, Celtic Reda,
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Kaszuby Połchowo 2 - 1 Stolem II Gniewino 11 września 2019 - 17:00
9. Huragan Smolno 3 - 0 Norda Karwia 7 września 2019 - 17:00
10. Celtic Reda 9 - 2 Puma Darżlubie 8 września 2019 - 14:00
12. Ajax Leśniewo - Sokół Strzelno 17 listopada 2019 - 11:00
Pauza: Arka Prusewo, MKS II Władysławowo,
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Sokół Strzelno 1 - 10 MKS II Władysławowo 15 września 2019 - 12:00
15. Puma Darżlubie 4 - 0 Arka Prusewo 15 września 2019 - 13:00
16. Norda Karwia 1 - 8 Celtic Reda 14 września 2019 - 17:00
17. Stolem II Gniewino - Huragan Smolno 17 listopada 2019 - 11:00
Pauza: Kaszuby Połchowo, Ajax Leśniewo,
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. MKS II Władysławowo - Kaszuby Połchowo 22 września 2019 - 14:00
21. Celtic Reda - Stolem II Gniewino 22 września 2019 - 14:00
22. Arka Prusewo - Norda Karwia 21 września 2019 - 17:00
23. Ajax Leśniewo 8 - 0 Puma Darżlubie 21 września 2019 - 16:00
Pauza: Sokół Strzelno, Huragan Smolno,
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Puma Darżlubie - Sokół Strzelno 29 września 2019 - 13:00
27. Norda Karwia - Ajax Leśniewo 28 września 2019 - 16:00
28. Stolem II Gniewino - Arka Prusewo 29 września 2019 - 11:00
30. Kaszuby Połchowo - Huragan Smolno 28 września 2019 - 16:00
Pauza: Celtic Reda, MKS II Władysławowo,
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. MKS II Władysławowo - Huragan Smolno 6 października 2019 - 14:00
32. Celtic Reda - Kaszuby Połchowo 6 października 2019 - 11:00
34. Ajax Leśniewo - Stolem II Gniewino 5 października 2019 - 16:00
35. Sokół Strzelno - Norda Karwia 6 października 2019 - 12:00
Pauza: Puma Darżlubie, Arka Prusewo,
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Puma Darżlubie - MKS II Władysławowo 13 października 2019 - 13:00
39. Stolem II Gniewino - Sokół Strzelno 12 października 2019 - 12:00
41. Kaszuby Połchowo - Arka Prusewo 12 października 2019 - 15:30
42. Huragan Smolno - Celtic Reda 13 października 2019 - 11:00
Pauza: Ajax Leśniewo, Norda Karwia,
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. MKS II Władysławowo - Celtic Reda 20 października 2019 - 14:00
44. Arka Prusewo - Huragan Smolno
45. Ajax Leśniewo - Kaszuby Połchowo 19 października 2019 - 15:30
48. Puma Darżlubie - Norda Karwia 20 października 2019 - 13:00
Pauza: Stolem II Gniewino, Sokół Strzelno,
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Norda Karwia - MKS II Władysławowo 26 października 2019 - 15:00
50. Stolem II Gniewino - Puma Darżlubie 27 października 2019 - 11:00
52. Kaszuby Połchowo - Sokół Strzelno 26 października 2019 - 15:00
53. Huragan Smolno - Ajax Leśniewo 27 października 2019 - 11:00
54. Celtic Reda - Arka Prusewo 27 października 2019 - 11:00
Kolejka 10 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. MKS II Władysławowo - Arka Prusewo 3 listopada 2019 - 13:00
56. Ajax Leśniewo - Celtic Reda 3 listopada 2019 - 11:00
57. Sokół Strzelno - Huragan Smolno 3 listopada 2019 - 12:00
60. Norda Karwia - Stolem II Gniewino 2 listopada 2019 - 14:00
Pauza: Puma Darżlubie, Kaszuby Połchowo,
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Stolem II Gniewino - MKS II Władysławowo 9 listopada 2019 - 11:00
63. Kaszuby Połchowo - Puma Darżlubie 9 listopada 2019 - 12:00
65. Celtic Reda - Sokół Strzelno 10 listopada 2019 - 11:00
66. Arka Prusewo - Ajax Leśniewo


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE