ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP DLA DZIECI (LUTY - MARZEC 2020)
PRZODKOWO CUP 2020 - OLDBOJE - 29.02/1.03.2020 (ROCZNIK 1985 i STARSI)
PRZODKOWO CUP 2020 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 07.03.2020 - WOLNE MIEJSCA

Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GTS Goszyn 13 31 10 1 2 37 - 21
2. GKS Sierakowice 13 30 10 0 3 61 - 22
3. Amator Kiełpino 13 27 9 0 4 36 - 17
4. Polonia Gdańsk 13 25 8 1 4 32 - 22
5. Orzeł Straszyn 13 22 7 1 5 31 - 25
6. KS M¶ciszewice 13 21 7 0 6 49 - 33
7. KS Chwaszczyno 13 20 6 2 5 42 - 30 1 3 1 0 0 3 - 2
8. Gedania II Gdańsk 13 20 6 2 5 36 - 32 1 0 0 0 1 2 - 3
9. Osiczanka Osice 13 19 6 1 6 28 - 31
10. Wisła Długie Pole 13 17 5 2 6 25 - 26
11. FC Gowidlino 13 15 5 0 8 21 - 33
12. KS Sulmin 13 7 2 1 10 20 - 51 1 3 1 0 0 6 - 1
13. GKS II Kowale 13 7 2 1 10 24 - 55 1 0 0 0 1 1 - 6
14. Portowiec Gdańsk 13 5 1 2 10 16 - 60
15. Grom Trutnowy (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał jeżżżyk 09.01.2020, 16:27:09
* Grom Trutnowy wycofał się po 9. kolejce

 Baner


Kolejka 16 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
2. GKS II Kowale - Amator Kiełpino 22 marca 2020 - 11:00
4. Gedania II Gdańsk - FC Gowidlino 22 marca 2020 - 11:00
5. Polonia Gdańsk - Orzeł Straszyn
6. GKS Sierakowice - KS Sulmin
7. Portowiec Gdańsk - KS M¶ciszewice
8. Osiczanka Osice - KS Chwaszczyno
Pauza: Wisła Długie Pole, GTS Goszyn,
Kolejka 17 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. KS Chwaszczyno - Portowiec Gdańsk
11. KS M¶ciszewice - GKS Sierakowice
12. KS Sulmin - Polonia Gdańsk
13. Orzeł Straszyn - Gedania II Gdańsk
14. FC Gowidlino - Wisła Długie Pole
16. GKS II Kowale - GTS Goszyn 29 marca 2020 - 11:00
Pauza: Amator Kiełpino, Osiczanka Osice,
Kolejka 18 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Amator Kiełpino - FC Gowidlino
20. Wisła Długie Pole - Orzeł Straszyn
21. Gedania II Gdańsk - KS Sulmin 5 kwietnia 2020 - 11:00
22. Polonia Gdańsk - KS M¶ciszewice
23. GKS Sierakowice - KS Chwaszczyno
24. Portowiec Gdańsk - Osiczanka Osice
Pauza: GTS Goszyn, GKS II Kowale,
Kolejka 19 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Osiczanka Osice - GKS Sierakowice
27. KS Chwaszczyno - Polonia Gdańsk
28. KS M¶ciszewice - Gedania II Gdańsk
29. KS Sulmin - Wisła Długie Pole
30. Orzeł Straszyn - Amator Kiełpino
31. FC Gowidlino - GTS Goszyn
Pauza: GKS II Kowale, Portowiec Gdańsk,
Kolejka 20 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
34. GKS II Kowale - FC Gowidlino 19 kwietnia 2020 - 11:00
35. GTS Goszyn - Orzeł Straszyn 18 kwietnia 2020 - 16:00
36. Amator Kiełpino - KS Sulmin
37. Wisła Długie Pole - KS M¶ciszewice
38. Gedania II Gdańsk - KS Chwaszczyno 19 kwietnia 2020 - 12:30
39. Polonia Gdańsk - Osiczanka Osice
40. GKS Sierakowice - Portowiec Gdańsk
Kolejka 21 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
42. Portowiec Gdańsk - Polonia Gdańsk
43. Osiczanka Osice - Gedania II Gdańsk
44. KS Chwaszczyno - Wisła Długie Pole
45. KS M¶ciszewice - Amator Kiełpino
46. KS Sulmin - GTS Goszyn
47. Orzeł Straszyn - GKS II Kowale
Pauza: FC Gowidlino, GKS Sierakowice,
Kolejka 22 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. GKS II Kowale - KS Sulmin 3 maja 2020 - 11:00
52. GTS Goszyn - KS M¶ciszewice
53. Amator Kiełpino - KS Chwaszczyno
54. Wisła Długie Pole - Osiczanka Osice
55. Gedania II Gdańsk - Portowiec Gdańsk 30 kwietnia 2020 - 18:00
56. Polonia Gdańsk - GKS Sierakowice
Pauza: Orzeł Straszyn, FC Gowidlino,
Kolejka 23 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. GKS Sierakowice - Gedania II Gdańsk
59. Portowiec Gdańsk - Wisła Długie Pole
60. Osiczanka Osice - Amator Kiełpino
61. KS Chwaszczyno - GTS Goszyn
62. KS M¶ciszewice - GKS II Kowale
64. Orzeł Straszyn - FC Gowidlino
Pauza: KS Sulmin, Polonia Gdańsk,
Kolejka 24 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. FC Gowidlino - KS Sulmin
68. GKS II Kowale - KS Chwaszczyno 17 maja 2020 - 11:00
69. GTS Goszyn - Osiczanka Osice 16 maja 2020 - 16:00
70. Amator Kiełpino - Portowiec Gdańsk
71. Wisła Długie Pole - GKS Sierakowice
72. Gedania II Gdańsk - Polonia Gdańsk 16 maja 2020 - 14:30
Pauza: KS M¶ciszewice, Orzeł Straszyn,
Kolejka 25 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
74. Polonia Gdańsk - Wisła Długie Pole
75. GKS Sierakowice - Amator Kiełpino
76. Portowiec Gdańsk - GTS Goszyn
77. Osiczanka Osice - GKS II Kowale
79. KS M¶ciszewice - FC Gowidlino
80. KS Sulmin - Orzeł Straszyn
Pauza: KS Chwaszczyno, Gedania II Gdańsk,
Kolejka 26 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Orzeł Straszyn - KS M¶ciszewice
83. FC Gowidlino - KS Chwaszczyno
85. GKS II Kowale - Portowiec Gdańsk 31 maja 2020 - 11:00
86. GTS Goszyn - GKS Sierakowice 30 maja 2020 - 16:00
87. Amator Kiełpino - Polonia Gdańsk
88. Wisła Długie Pole - Gedania II Gdańsk
Pauza: Osiczanka Osice, KS Sulmin,
Kolejka 27 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
90. Gedania II Gdańsk - Amator Kiełpino 7 czerwca 2020 - 11:00
91. Polonia Gdańsk - GTS Goszyn
92. GKS Sierakowice - GKS II Kowale
94. Osiczanka Osice - FC Gowidlino
95. KS Chwaszczyno - Orzeł Straszyn
96. KS M¶ciszewice - KS Sulmin
Pauza: Portowiec Gdańsk, Wisła Długie Pole,
Kolejka 28 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
98. KS Sulmin - KS Chwaszczyno
99. Orzeł Straszyn - Osiczanka Osice
100. FC Gowidlino - Portowiec Gdańsk
102. GKS II Kowale - Polonia Gdańsk 11 czerwca 2020 - 14:00
103. GTS Goszyn - Gedania II Gdańsk 11 czerwca 2020 - 12:00
104. Amator Kiełpino - Wisła Długie Pole
Pauza: GKS Sierakowice, KS M¶ciszewice,
Kolejka 29 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Wisła Długie Pole - GTS Goszyn
107. Gedania II Gdańsk - GKS II Kowale 14 czerwca 2020 - 11:00
109. GKS Sierakowice - FC Gowidlino
110. Portowiec Gdańsk - Orzeł Straszyn
111. Osiczanka Osice - KS Sulmin
112. KS Chwaszczyno - KS M¶ciszewice
Pauza: Polonia Gdańsk, Amator Kiełpino,
Kolejka 30 - 21. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
114. KS M¶ciszewice - Osiczanka Osice 21 czerwca 2020 - 17:00
115. KS Sulmin - Portowiec Gdańsk 21 czerwca 2020 - 17:00
116. Orzeł Straszyn - GKS Sierakowice 21 czerwca 2020 - 17:00
117. FC Gowidlino - Polonia Gdańsk 21 czerwca 2020 - 17:00
119. GKS II Kowale - Wisła Długie Pole 21 czerwca 2020 - 17:00
120. GTS Goszyn - Amator Kiełpino 21 czerwca 2020 - 17:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE