MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Centralna Liga Juniorów - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Legia Warszawa 3 9 3 0 0 11 - 1
2. Zagłębie Lubin 3 9 3 0 0 11 - 1
3. Śląsk Wrocław 3 7 2 1 0 14 - 9
4. Lech Poznań 3 7 2 1 0 11 - 6
5. Arka Gdynia 3 6 2 0 1 6 - 4 1 3 1 0 0 4 - 0
6. Escola Varsovia Warszawa 3 6 2 0 1 7 - 5 1 3 1 0 0 3 - 2
7. Korona Kielce 3 6 2 0 1 7 - 5 1 0 0 0 1 2 - 3
8. Jagiellonia Białystok 3 6 2 0 1 8 - 5 1 0 0 0 1 0 - 4
9. Wisła Kraków 3 4 1 1 1 5 - 5
10. Górnik Zabrze 3 3 1 0 2 6 - 5
11. Pogoń Szczecin 3 3 1 0 2 5 - 9
12. Lechia Gdańsk 3 2 0 2 1 8 - 11
13. Gwarek Zabrze 3 1 0 1 2 4 - 10
14. Cracovia Kraków 3 0 0 0 3 1 - 8
15. UKS SMS Łódź 3 0 0 0 3 2 - 10
16. Hutnik Kraków 3 0 0 0 3 3 - 15




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 10/11. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Gwarek Zabrze 2 - 6 Lech Poznań 11 sierpnia 2019 - 11:00
2. Wisła Kraków 1 - 3 Śląsk Wrocław 10 sierpnia 2019 - 12:00
3. Lechia Gdańsk 0 - 3 Jagiellonia Białystok 11 sierpnia 2019 - 13:00
4. Hutnik Kraków 0 - 5 Legia Warszawa 11 sierpnia 2019 - 12:00
5. Arka Gdynia 2 - 1 Pogoń Szczecin 10 sierpnia 2019 - 12:00
6. UKS SMS Łódź 1 - 3 Escola Varsovia Warszawa 10 sierpnia 2019 - 15:00
7. Zagłębie Lubin 2 - 0 Cracovia Kraków 10 sierpnia 2019 - 12:00
8. Korona Kielce 2 - 1 Górnik Zabrze 9 sierpnia 2019 - 16:00
Kolejka 2 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Lech Poznań 3 - 2 Górnik Zabrze 17 sierpnia 2019 - 12:00
10. Cracovia Kraków 1 - 3 Korona Kielce 17 sierpnia 2019 - 12:00
11. Escola Varsovia Warszawa 1 - 2 Zagłębie Lubin 17 sierpnia 2019 - 12:00
12. Pogoń Szczecin 4 - 0 UKS SMS Łódź 17 sierpnia 2019 - 11:00
13. Legia Warszawa 3 - 0 Arka Gdynia 17 sierpnia 2019 - 14:00
14. Jagiellonia Białystok 5 - 1 Hutnik Kraków 17 sierpnia 2019 - 12:00
15. Śląsk Wrocław 6 - 6 Lechia Gdańsk 18 sierpnia 2019 - 12:00
16. Gwarek Zabrze 0 - 2 Wisła Kraków 18 sierpnia 2019 - 11:00
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Wisła Kraków 2 - 2 Lech Poznań 25 sierpnia 2019 - 12:00
18. Lechia Gdańsk 2 - 2 Gwarek Zabrze 25 sierpnia 2019 - 13:00
19. Hutnik Kraków 2 - 5 Śląsk Wrocław 25 sierpnia 2019 - 13:00
20. Arka Gdynia 4 - 0 Jagiellonia Białystok 24 sierpnia 2019 - 13:00
21. UKS SMS Łódź 1 - 3 Legia Warszawa 24 sierpnia 2019 - 12:00
22. Zagłębie Lubin 7 - 0 Pogoń Szczecin 24 sierpnia 2019 - 12:00
23. Korona Kielce 2 - 3 Escola Varsovia Warszawa 24 sierpnia 2019 - 14:00
24. Górnik Zabrze 3 - 0 Cracovia Kraków 25 sierpnia 2019 - 12:00
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Lech Poznań - Cracovia Kraków 31 sierpnia 2019 - 12:00
26. Escola Varsovia Warszawa - Górnik Zabrze 31 sierpnia 2019 - 16:00
27. Pogoń Szczecin - Korona Kielce 31 sierpnia 2019 - 11:00
28. Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 30 sierpnia 2019 - 12:00
29. Jagiellonia Białystok - UKS SMS Łódź 31 sierpnia 2019 - 12:00
30. Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 31 sierpnia 2019 - 12:00
31. Gwarek Zabrze - Hutnik Kraków 1 września 2019 - 11:30
32. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 30 sierpnia 2019 - 11:00
Kolejka 5 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Lechia Gdańsk - Lech Poznań 8 września 2019 - 13:00
34. Hutnik Kraków - Wisła Kraków 8 września 2019 - 17:00
35. Arka Gdynia - Gwarek Zabrze 7 września 2019 - 13:00
36. UKS SMS Łódź - Śląsk Wrocław 7 września 2019 - 12:00
37. Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 7 września 2019 - 11:00
38. Korona Kielce - Legia Warszawa 7 września 2019 - 14:00
39. Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 7 września 2019 - 11:00
40. Cracovia Kraków - Escola Varsovia Warszawa 7 września 2019 - 12:00
Kolejka 6 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Lech Poznań - Escola Varsovia Warszawa 14 września 2019 - 12:00
42. Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków 14 września 2019 - 11:00
43. Legia Warszawa - Górnik Zabrze 14 września 2019
44. Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 14 września 2019 - 12:00
45. Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 14 września 2019
46. Gwarek Zabrze - UKS SMS Łódź 15 września 2019 - 12:00
47. Wisła Kraków - Arka Gdynia 14 września 2019 - 16:30
48. Lechia Gdańsk - Hutnik Kraków 15 września 2019 - 13:00
Kolejka 7 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Hutnik Kraków - Lech Poznań 22 września 2019 - 15:00
50. Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 21 września 2019 - 11:00
51. UKS SMS Łódź - Wisła Kraków 21 września 2019 - 12:00
52. Zagłębie Lubin - Gwarek Zabrze 21 września 2019 - 12:00
53. Korona Kielce - Śląsk Wrocław 21 września 2019 - 12:00
54. Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 21 września 2019
55. Cracovia Kraków - Legia Warszawa 21 września 2019 - 12:00
56. Escola Varsovia Warszawa - Pogoń Szczecin 21 września 2019
Kolejka 8 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Lech Poznań - Pogoń Szczecin 28 września 2019 - 12:00
58. Legia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa 28 września 2019
59. Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków 28 września 2019 - 12:00
60. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 28 września 2019
61. Gwarek Zabrze - Korona Kielce 28 września 2019 - 12:30
62. Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 28 września 2019 - 16:00
63. Lechia Gdańsk - UKS SMS Łódź 28 września 2019
64. Hutnik Kraków - Arka Gdynia 28 września 2019 - 12:00
Kolejka 9 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Arka Gdynia - Lech Poznań 5 października 2019 - 12:00
66. UKS SMS Łódź - Hutnik Kraków 5 października 2019 - 12:00
67. Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 5 października 2019
68. Korona Kielce - Wisła Kraków 5 października 2019 - 12:00
69. Górnik Zabrze - Gwarek Zabrze 5 października 2019
70. Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 5 października 2019 - 12:00
71. Escola Varsovia Warszawa - Jagiellonia Białystok 5 października 2019
72. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 5 października 2019 - 11:00
Kolejka 10 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Lech Poznań - Legia Warszawa 12 października 2019 - 12:00
74. Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 12 października 2019 - 12:00
75. Śląsk Wrocław - Escola Varsovia Warszawa 12 października 2019
76. Gwarek Zabrze - Cracovia Kraków 13 października 2019 - 11:30
77. Wisła Kraków - Górnik Zabrze 12 października 2019
78. Lechia Gdańsk - Korona Kielce 13 października 2019 - 13:00
79. Hutnik Kraków - Zagłębie Lubin 12 października 2019 - 12:00
80. Arka Gdynia - UKS SMS Łódź 12 października 2019
Kolejka 11 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. UKS SMS Łódź - Lech Poznań 19 października 2019 - 12:00
82. Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 19 października 2019
83. Korona Kielce - Hutnik Kraków 19 października 2019 - 14:00
84. Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 19 października 2019
85. Cracovia Kraków - Wisła Kraków 19 października 2019 - 12:00
86. Escola Varsovia Warszawa - Gwarek Zabrze 19 października 2019
87. Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 19 października 2019
88. Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 19 października 2019
Kolejka 12 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 26 października 2019 - 12:00
90. Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 26 października 2019
91. Gwarek Zabrze - Pogoń Szczecin 27 października 2019 - 11:30
92. Wisła Kraków - Escola Varsovia Warszawa 26 października 2019
93. Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 27 października 2019 - 13:00
94. Hutnik Kraków - Górnik Zabrze 27 października 2019 - 12:00
95. Arka Gdynia - Korona Kielce 26 października 2019
96. UKS SMS Łódź - Zagłębie Lubin 26 października 2019 - 12:00
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2 listopada 2019
98. Korona Kielce - UKS SMS Łódź 30 października 2019 - 14:00
99. Górnik Zabrze - Arka Gdynia 2 listopada 2019
100. Cracovia Kraków - Hutnik Kraków 2 listopada 2019 - 12:00
101. Escola Varsovia Warszawa - Lechia Gdańsk 2 listopada 2019
102. Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 30 października 2019 - 11:00
103. Legia Warszawa - Gwarek Zabrze 2 listopada 2019
104. Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 2 listopada 2019 - 12:00
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Lech Poznań - Śląsk Wrocław 9 listopada 2019 - 12:00
106. Gwarek Zabrze - Jagiellonia Białystok 9 listopada 2019
107. Wisła Kraków - Legia Warszawa 9 listopada 2019
108. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 10 listopada 2019 - 12:00
109. Hutnik Kraków - Escola Varsovia Warszawa 10 listopada 2019 - 13:00
110. Arka Gdynia - Cracovia Kraków 9 listopada 2019
111. UKS SMS Łódź - Górnik Zabrze 9 listopada 2019 - 12:00
112. Zagłębie Lubin - Korona Kielce 9 listopada 2019
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Korona Kielce - Lech Poznań 16 listopada 2019 - 12:00
114. Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 16 listopada 2019
115. Cracovia Kraków - UKS SMS Łódź 16 listopada 2019
116. Escola Varsovia Warszawa - Arka Gdynia 16 listopada 2019
117. Pogoń Szczecin - Hutnik Kraków 16 listopada 2019 - 11:00
118. Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 16 listopada 2019
119. Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 16 listopada 2019 - 12:00
120. Śląsk Wrocław - Gwarek Zabrze 16 listopada 2019


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE