Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Lider Rychnowy |
16 - 1 |
SSPN Malczkowo |
31 sierpnia 2019
31.08 - 15:00 |
Baza 44 Siemirowice |
0 - 5 |
GKS Kołczygłowy |
1 września 2019
1.09 - 11:00 |
Piast II Człuchów |
13 - 1 |
WKS Nożyno |
1 września 2019
1.09 - 14:00 |
Kaszubia II Studzienice |
0 - 1 |
Urania Udorpie |
1 września 2019
1.09 - 16:00 |
Granit Koczała |
2 - 0 |
Błękitni Motarzyno |
1 września 2019
1.09 - 14:00 |
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (9) |
SSPN Malczkowo |
2 - 5 |
Błękitni Motarzyno |
7 września 2019
7.09 - 14:00 |
Urania Udorpie |
1 - 0 |
Granit Koczała |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
WKS Nożyno |
0 - 3 |
Kaszubia II Studzienice |
8 września 2019
8.09 - 14:00 |
GKS Kołczygłowy |
2 - 1 |
Piast II Człuchów |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Lider Rychnowy |
3 - 1 |
Baza 44 Siemirowice |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Baza 44 Siemirowice |
3 - 1 |
SSPN Malczkowo |
15 września 2019
15.09 - 14:00 |
Piast II Człuchów |
1 - 7 |
Lider Rychnowy |
15 września 2019
15.09 - 14:00 |
Kaszubia II Studzienice |
0 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
15 września 2019
15.09 - 17:00 |
Granit Koczała |
7 - 1 |
WKS Nożyno |
15 września 2019
15.09 - 14:00 |
Błękitni Motarzyno |
2 - 0 |
Urania Udorpie |
14 września 2019
14.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (15) |
SSPN Malczkowo |
3 - 7 |
Urania Udorpie |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
WKS Nożyno |
0 - 9 |
Błękitni Motarzyno |
22 września 2019
22.09 - 14:00 |
GKS Kołczygłowy |
4 - 1 |
Granit Koczała |
22 września 2019
22.09 - 14:00 |
Lider Rychnowy |
5 - 1 |
Kaszubia II Studzienice |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Baza 44 Siemirowice |
1 - 2 |
Piast II Człuchów |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Piast II Człuchów |
3 - 0 |
SSPN Malczkowo |
29 września 2019
29.09 - 14:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Kaszubia II Studzienice |
2 - 2 |
Baza 44 Siemirowice |
29 września 2019
29.09 - 16:00 |
Granit Koczała |
2 - 0 |
Lider Rychnowy |
29 września 2019
29.09 - 14:00 |
Błękitni Motarzyno |
1 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
29 września 2019
29.09 - 15:30 |
Urania Udorpie |
2 - 4 |
WKS Nożyno |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (14) |
SSPN Malczkowo |
3 - 4 |
WKS Nożyno |
6 października 2019
6.10 - 14:00 |
GKS Kołczygłowy |
2 - 1 |
Urania Udorpie |
6 października 2019
6.10 - 14:00 |
Lider Rychnowy |
5 - 1 |
Błękitni Motarzyno |
10 listopada 2019
10.11 - 13:30 |
goście nie dojechali na mecz |
Baza 44 Siemirowice |
1 - 7 |
Granit Koczała |
6 października 2019
6.10 - 11:00 |
Piast II Człuchów |
7 - 1 |
Kaszubia II Studzienice |
6 października 2019
6.10 - 14:00 |
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Kaszubia II Studzienice |
3 - 0 |
SSPN Malczkowo |
13 października 2019
13.10 - 16:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Granit Koczała |
5 - 2 |
Piast II Człuchów |
13 października 2019
13.10 - 14:00 |
Błękitni Motarzyno |
2 - 2 |
Baza 44 Siemirowice |
13 października 2019
13.10 - 14:00 |
Urania Udorpie |
4 - 4 |
Lider Rychnowy |
12 października 2019
12.10 - 16:00 |
WKS Nożyno |
0 - 5 |
GKS Kołczygłowy |
13 października 2019
13.10 - 14:00 |
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (16) |
SSPN Malczkowo |
1 - 9 |
GKS Kołczygłowy |
19 października 2019
19.10 - 16:00 |
Lider Rychnowy |
11 - 3 |
WKS Nożyno |
20 października 2019
20.10 - 15:00 |
Baza 44 Siemirowice |
0 - 1 |
Urania Udorpie |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
Piast II Człuchów |
4 - 2 |
Błękitni Motarzyno |
20 października 2019
20.10 - 11:00 |
Kaszubia II Studzienice |
2 - 1 |
Granit Koczała |
20 października 2019
20.10 - 13:00 |
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Granit Koczała |
13 - 0 |
SSPN Malczkowo |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Błękitni Motarzyno |
4 - 1 |
Kaszubia II Studzienice |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Urania Udorpie |
1 - 3 |
Piast II Człuchów |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
WKS Nożyno |
2 - 4 |
Baza 44 Siemirowice |
26 października 2019
26.10 - 16:00 |
GKS Kołczygłowy |
0 - 0 |
Lider Rychnowy |
27 października 2019
27.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (4) |
SSPN Malczkowo |
- |
Lider Rychnowy |
|
GKS Kołczygłowy |
- |
Baza 44 Siemirowice |
|
WKS Nożyno |
- |
Piast II Człuchów |
|
Urania Udorpie |
- |
Kaszubia II Studzienice |
8 kwietnia 2020
8.04 - 16:00 |
Błękitni Motarzyno |
- |
Granit Koczała |
|
Kolejka 11 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Motarzyno |
- |
SSPN Malczkowo |
|
Granit Koczała |
- |
Urania Udorpie |
|
Kaszubia II Studzienice |
- |
WKS Nożyno |
19 kwietnia 2020
19.04 - 15:00 |
Piast II Człuchów |
- |
GKS Kołczygłowy |
|
Baza 44 Siemirowice |
- |
Lider Rychnowy |
19 kwietnia 2020
19.04 - 11:00 |
Kolejka 12 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
SSPN Malczkowo |
- |
Baza 44 Siemirowice |
|
Lider Rychnowy |
- |
Piast II Człuchów |
|
GKS Kołczygłowy |
- |
Kaszubia II Studzienice |
|
WKS Nożyno |
- |
Granit Koczała |
|
Urania Udorpie |
- |
Błękitni Motarzyno |
|
Kolejka 13 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Urania Udorpie |
- |
SSPN Malczkowo |
|
Błękitni Motarzyno |
- |
WKS Nożyno |
|
Granit Koczała |
- |
GKS Kołczygłowy |
|
Kaszubia II Studzienice |
- |
Lider Rychnowy |
3 maja 2020
3.05 - 15:00 |
Piast II Człuchów |
- |
Baza 44 Siemirowice |
|
Kolejka 14 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
SSPN Malczkowo |
- |
Piast II Człuchów |
|
Baza 44 Siemirowice |
- |
Kaszubia II Studzienice |
10 maja 2020
10.05 - 11:00 |
Lider Rychnowy |
- |
Granit Koczała |
|
GKS Kołczygłowy |
- |
Błękitni Motarzyno |
|
WKS Nożyno |
- |
Urania Udorpie |
|
Kolejka 15 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
WKS Nożyno |
- |
SSPN Malczkowo |
|
Urania Udorpie |
- |
GKS Kołczygłowy |
|
Błękitni Motarzyno |
- |
Lider Rychnowy |
|
Granit Koczała |
- |
Baza 44 Siemirowice |
|
Kaszubia II Studzienice |
- |
Piast II Człuchów |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Kolejka 16 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
SSPN Malczkowo |
- |
Kaszubia II Studzienice |
|
Piast II Człuchów |
- |
Granit Koczała |
|
Baza 44 Siemirowice |
- |
Błękitni Motarzyno |
24 maja 2020
24.05 - 11:00 |
Lider Rychnowy |
- |
Urania Udorpie |
|
GKS Kołczygłowy |
- |
WKS Nożyno |
|
Kolejka 17 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kołczygłowy |
- |
SSPN Malczkowo |
|
WKS Nożyno |
- |
Lider Rychnowy |
|
Urania Udorpie |
- |
Baza 44 Siemirowice |
|
Błękitni Motarzyno |
- |
Piast II Człuchów |
|
Granit Koczała |
- |
Kaszubia II Studzienice |
|
Kolejka 18 - 7. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
SSPN Malczkowo |
- |
Granit Koczała |
7 czerwca 2020
7.06 - 17:00 |
Kaszubia II Studzienice |
- |
Błękitni Motarzyno |
7 czerwca 2020
7.06 - 17:00 |
Piast II Człuchów |
- |
Urania Udorpie |
7 czerwca 2020
7.06 - 17:00 |
Baza 44 Siemirowice |
- |
WKS Nożyno |
7 czerwca 2020
7.06 - 17:00 |
Lider Rychnowy |
- |
GKS Kołczygłowy |
7 czerwca 2020
7.06 - 17:00 |
|