MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa B - grupa Słupsk II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lider Rychnowy 4 12 4 0 0 31 - 4
2. GKS Kołczygłowy 3 9 3 0 0 9 - 1
3. Urania Udorpie 4 9 3 0 1 9 - 5
4. Granit Koczała 3 6 2 0 1 9 - 2 1 3 1 0 0 2 - 0
5. Piast II Człuchów 4 6 2 0 2 17 - 11
6. Błękitni Motarzyno 3 6 2 0 1 7 - 4 1 0 0 0 1 0 - 2
7. Kaszubia II Studzienice 4 3 1 0 3 4 - 8
8. Baza 44 Siemirowice 4 3 1 0 3 5 - 11
9. WKS Nożyno 3 0 0 0 3 2 - 23
10. SSPN Malczkowo 4 0 0 0 4 7 - 31
Ostatni komentarz dodał Olograki10 21.09.2019, 19:19:29




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (29) 
1. Lider Rychnowy 16 - 1 SSPN Malczkowo 31 sierpnia 2019 - 15:00
2. Baza 44 Siemirowice 0 - 5 GKS Kołczygłowy 1 września 2019 - 11:00
3. Piast II Człuchów 13 - 1 WKS Nożyno 1 września 2019 - 14:00
4. Kaszubia II Studzienice 0 - 1 Urania Udorpie 1 września 2019 - 16:00
5. Granit Koczała 2 - 0 Błękitni Motarzyno 1 września 2019 - 14:00
Kolejka 2 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (9) 
6. SSPN Malczkowo 2 - 5 Błękitni Motarzyno 7 września 2019 - 14:00
7. Urania Udorpie 1 - 0 Granit Koczała 7 września 2019 - 16:00
8. WKS Nożyno 0 - 3 Kaszubia II Studzienice 8 września 2019 - 14:00
9. GKS Kołczygłowy 2 - 1 Piast II Człuchów 7 września 2019 - 16:00
10. Lider Rychnowy 3 - 1 Baza 44 Siemirowice 7 września 2019 - 16:00
Kolejka 3 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (11) 
11. Baza 44 Siemirowice 3 - 1 SSPN Malczkowo 15 września 2019 - 14:00
12. Piast II Człuchów 1 - 7 Lider Rychnowy 15 września 2019 - 14:00
13. Kaszubia II Studzienice 0 - 2 GKS Kołczygłowy 15 września 2019 - 17:00
14. Granit Koczała 7 - 1 WKS Nożyno 15 września 2019 - 14:00
15. Błękitni Motarzyno 2 - 0 Urania Udorpie 14 września 2019 - 17:00
Kolejka 4 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (10) 
16. SSPN Malczkowo 3 - 7 Urania Udorpie 21 września 2019 - 16:00
17. WKS Nożyno - Błękitni Motarzyno 22 września 2019 - 14:00
18. GKS Kołczygłowy - Granit Koczała 22 września 2019 - 14:00
19. Lider Rychnowy 5 - 1 Kaszubia II Studzienice 21 września 2019 - 16:00
20. Baza 44 Siemirowice 1 - 2 Piast II Człuchów 21 września 2019 - 16:00
Kolejka 5 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Piast II Człuchów - SSPN Malczkowo 28 września 2019 - 16:00
22. Kaszubia II Studzienice - Baza 44 Siemirowice 29 września 2019 - 16:00
23. Granit Koczała - Lider Rychnowy 29 września 2019 - 14:00
24. Błękitni Motarzyno - GKS Kołczygłowy 29 września 2019 - 15:30
25. Urania Udorpie - WKS Nożyno 28 września 2019 - 16:00
Kolejka 6 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. SSPN Malczkowo - WKS Nożyno 6 października 2019 - 14:00
27. GKS Kołczygłowy - Urania Udorpie 6 października 2019 - 14:00
28. Lider Rychnowy - Błękitni Motarzyno 5 października 2019 - 15:00
29. Baza 44 Siemirowice - Granit Koczała 6 października 2019 - 11:00
30. Piast II Człuchów - Kaszubia II Studzienice 6 października 2019 - 14:00
Kolejka 7 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Kaszubia II Studzienice - SSPN Malczkowo 13 października 2019 - 16:00
32. Granit Koczała - Piast II Człuchów 13 października 2019 - 14:00
33. Błękitni Motarzyno - Baza 44 Siemirowice 13 października 2019 - 14:00
34. Urania Udorpie - Lider Rychnowy 12 października 2019 - 16:00
35. WKS Nożyno - GKS Kołczygłowy 13 października 2019 - 14:00
Kolejka 8 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. SSPN Malczkowo - GKS Kołczygłowy 19 października 2019 - 16:00
37. Lider Rychnowy - WKS Nożyno 20 października 2019 - 15:00
38. Baza 44 Siemirowice - Urania Udorpie 20 października 2019 - 11:00
39. Piast II Człuchów - Błękitni Motarzyno 20 października 2019 - 11:00
40. Kaszubia II Studzienice - Granit Koczała 20 października 2019 - 13:00
Kolejka 9 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Granit Koczała - SSPN Malczkowo 27 października 2019 - 14:00
42. Błękitni Motarzyno - Kaszubia II Studzienice 27 października 2019 - 14:00
43. Urania Udorpie - Piast II Człuchów 26 października 2019 - 16:00
44. WKS Nożyno - Baza 44 Siemirowice 27 października 2019 - 14:00
45. GKS Kołczygłowy - Lider Rychnowy 27 października 2019 - 14:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE