Kolejka 1 - 15. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (59) |
Karol Pęplino |
0 - 0 |
MKS Debrzno |
15 sierpnia 2019
15.08 - 18:00 |
Kaszubia Studzienice |
3 - 2 |
Sokół Wyczechy |
15 sierpnia 2019
15.08 - 13:00 |
Barton Barcino |
3 - 1 |
Bytovia II Bytów |
15 sierpnia 2019
15.08 - 16:00 |
Anioły Garczegorze |
3 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
15 sierpnia 2019
15.08 - 12:00 |
Chrobry Charbrowo |
0 - 3 |
Zawisza Borzytuchom |
15 sierpnia 2019
15.08 - 11:00 |
Echo Biesowice |
2 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
15 sierpnia 2019
15.08 - 16:00 |
Piast Człuchów |
0 - 2 |
Sparta Sycewice |
15 sierpnia 2019
15.08 - 15:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 3 |
Start Miastko |
15 sierpnia 2019
15.08 - 13:00 |
Kolejka 2 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (22) |
MKS Debrzno |
2 - 2 |
Start Miastko |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:30 |
Sparta Sycewice |
4 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
18 sierpnia 2019
18.08 - 13:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 2 |
Piast Człuchów |
18 sierpnia 2019
18.08 - 18:00 |
Zawisza Borzytuchom |
5 - 0 |
Echo Biesowice |
18 sierpnia 2019
18.08 - 14:00 |
Jantaria Pobłocie |
3 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
18 sierpnia 2019
18.08 - 13:00 |
Bytovia II Bytów |
0 - 3 |
Anioły Garczegorze |
18 sierpnia 2019
18.08 - 11:00 |
Sokół Wyczechy |
8 - 1 |
Barton Barcino |
18 sierpnia 2019
18.08 - 18:00 |
Karol Pęplino |
3 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
18 sierpnia 2019
18.08 - 18:00 |
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Kaszubia Studzienice |
1 - 2 |
MKS Debrzno |
24 sierpnia 2019
24.08 - 16:00 |
Barton Barcino |
1 - 0 |
Karol Pęplino |
25 sierpnia 2019
25.08 - 13:00 |
Anioły Garczegorze |
1 - 2 |
Sokół Wyczechy |
25 sierpnia 2019
25.08 - 14:30 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 1 |
Bytovia II Bytów |
25 sierpnia 2019
25.08 - 17:00 |
Echo Biesowice |
1 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
24 sierpnia 2019
24.08 - 16:00 |
Piast Człuchów |
4 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
24 sierpnia 2019
24.08 - 15:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Start Miastko |
2 - 3 |
Sparta Sycewice |
24 sierpnia 2019
24.08 - 15:00 |
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (35) |
MKS Debrzno |
4 - 2 |
Sparta Sycewice |
1 września 2019
1.09 - 16:30 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 0 |
Start Miastko |
1 września 2019
1.09 - 16:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 września 2019
1.09 - 14:00 |
Jantaria Pobłocie |
0 - 0 |
Piast Człuchów |
1 września 2019
1.09 - 13:00 |
Bytovia II Bytów |
5 - 1 |
Echo Biesowice |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Sokół Wyczechy |
7 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
31 sierpnia 2019
31.08 - 18:00 |
vo, zdekompletowanie składu gości na początku drugiej połowy |
Karol Pęplino |
0 - 3 |
Anioły Garczegorze |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 4 |
Barton Barcino |
1 września 2019
1.09 - 13:00 |
Kolejka 5 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Barton Barcino |
1 - 3 |
MKS Debrzno |
8 września 2019
8.09 - 15:00 |
Anioły Garczegorze |
9 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
8 września 2019
8.09 - 14:30 |
Chrobry Charbrowo |
3 - 1 |
Karol Pęplino |
7 września 2019
7.09 - 17:00 |
Echo Biesowice |
1 - 6 |
Sokół Wyczechy |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Piast Człuchów |
4 - 0 |
Bytovia II Bytów |
7 września 2019
7.09 - 11:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 5 |
Jantaria Pobłocie |
7 września 2019
7.09 - 17:00 |
Start Miastko |
3 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
7 września 2019
7.09 - 14:00 |
Sparta Sycewice |
3 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
7 września 2019
7.09 - 13:00 |
Kolejka 6 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (28) |
MKS Debrzno |
1 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
15 września 2019
15.09 - 16:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 2 |
Sparta Sycewice |
15 września 2019
15.09 - 14:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 5 |
Start Miastko |
15 września 2019
15.09 - 13:00 |
Bytovia II Bytów |
4 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Sokół Wyczechy |
3 - 0 |
Piast Człuchów |
15 września 2019
15.09 - 16:00 |
Karol Pęplino |
4 - 1 |
Echo Biesowice |
15 września 2019
15.09 - 16:30 |
Kaszubia Studzienice |
3 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
15 września 2019
15.09 - 14:00 |
Barton Barcino |
1 - 3 |
Anioły Garczegorze |
15 września 2019
15.09 - 11:00 |
Kolejka 7 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Anioły Garczegorze |
6 - 0 |
MKS Debrzno |
22 września 2019
22.09 - 14:30 |
Chrobry Charbrowo |
4 - 0 |
Barton Barcino |
21 września 2019
21.09 - 15:00 |
Echo Biesowice |
2 - 4 |
Kaszubia Studzienice |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Piast Człuchów |
1 - 1 |
Karol Pęplino |
21 września 2019
21.09 - 12:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 5 |
Sokół Wyczechy |
22 września 2019
22.09 - 13:00 |
Start Miastko |
1 - 1 |
Bytovia II Bytów |
21 września 2019
21.09 - 15:00 |
Sparta Sycewice |
1 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
21 września 2019
21.09 - 13:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
4 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
22 września 2019
22.09 - 13:00 |
Kolejka 8 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (36) |
MKS Debrzno |
2 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
29 września 2019
29.09 - 13:00 |
Bytovia II Bytów |
0 - 3 |
Sparta Sycewice |
28 września 2019
28.09 - 14:00 |
Sokół Wyczechy |
4 - 1 |
Start Miastko |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Karol Pęplino |
4 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
29 września 2019
29.09 - 16:00 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 7 |
Piast Człuchów |
29 września 2019
29.09 - 13:00 |
Barton Barcino |
2 - 4 |
Echo Biesowice |
29 września 2019
29.09 - 12:00 |
Anioły Garczegorze |
3 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
28 września 2019
28.09 - 12:00 |
Kolejka 9 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Chrobry Charbrowo |
3 - 1 |
MKS Debrzno |
5 października 2019
5.10 - 14:00 |
Echo Biesowice |
0 - 7 |
Anioły Garczegorze |
5 października 2019
5.10 - 16:00 |
Piast Człuchów |
4 - 0 |
Barton Barcino |
5 października 2019
5.10 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
5 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
6 października 2019
6.10 - 13:00 |
vo, udział w meczu nie wpisanego zawodnika do sprawozdania |
Start Miastko |
4 - 1 |
Karol Pęplino |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Sparta Sycewice |
4 - 3 |
Sokół Wyczechy |
5 października 2019
5.10 - 13:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 0 |
Bytovia II Bytów |
6 października 2019
6.10 - 16:00 |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 4 |
Jantaria Pobłocie |
6 października 2019
6.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (19) |
MKS Debrzno |
4 - 6 |
Jantaria Pobłocie |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Bytovia II Bytów |
1 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
Sokół Wyczechy |
0 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
12 października 2019
12.10 - 12:00 |
Karol Pęplino |
1 - 6 |
Sparta Sycewice |
13 października 2019
13.10 - 11:00 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 6 |
Start Miastko |
13 października 2019
13.10 - 13:00 |
Barton Barcino |
6 - 4 |
GTS Czarna Dąbrówka |
13 października 2019
13.10 - 13:00 |
Anioły Garczegorze |
2 - 2 |
Piast Człuchów |
12 października 2019
12.10 - 11:00 |
Chrobry Charbrowo |
7 - 1 |
Echo Biesowice |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Echo Biesowice |
5 - 1 |
MKS Debrzno |
19 października 2019
19.10 - 16:00 |
Piast Człuchów |
1 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 3 |
Anioły Garczegorze |
20 października 2019
20.10 - 13:00 |
Start Miastko |
3 - 1 |
Barton Barcino |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Sparta Sycewice |
6 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
19 października 2019
19.10 - 13:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 2 |
Karol Pęplino |
20 października 2019
20.10 - 15:30 |
Zawisza Borzytuchom |
0 - 6 |
Sokół Wyczechy |
20 października 2019
20.10 - 14:00 |
Jantaria Pobłocie |
3 - 1 |
Bytovia II Bytów |
19 października 2019
19.10 - 16:00 |
Kolejka 12 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (33) |
MKS Debrzno |
1 - 3 |
Bytovia II Bytów |
26 października 2019
26.10 - 15:15 |
Sokół Wyczechy |
0 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Karol Pęplino |
2 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
27 października 2019
27.10 - 11:00 |
Kaszubia Studzienice |
0 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
27 października 2019
27.10 - 13:00 |
Barton Barcino |
1 - 1 |
Sparta Sycewice |
27 października 2019
27.10 - 13:00 |
Anioły Garczegorze |
3 - 0 |
Start Miastko |
26 października 2019
26.10 - 14:30 |
Chrobry Charbrowo |
0 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Echo Biesowice |
2 - 2 |
Piast Człuchów |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Piast Człuchów |
3 - 0 |
MKS Debrzno |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 3 |
Echo Biesowice |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Start Miastko |
5 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Sparta Sycewice |
2 - 2 |
Anioły Garczegorze |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 1 |
Barton Barcino |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 1 |
Karol Pęplino |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Bytovia II Bytów |
3 - 1 |
Sokół Wyczechy |
2 listopada 2019
2.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (12) |
MKS Debrzno |
1 - 3 |
Sokół Wyczechy |
10 listopada 2019
10.11 - 13:00 |
Karol Pęplino |
0 - 0 |
Bytovia II Bytów |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Kaszubia Studzienice |
4 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
10 listopada 2019
10.11 - 13:00 |
Barton Barcino |
3 - 4 |
Zawisza Borzytuchom |
10 listopada 2019
10.11 - 13:00 |
Anioły Garczegorze |
1 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
2 - 3 |
Sparta Sycewice |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Echo Biesowice |
1 - 1 |
Start Miastko |
9 listopada 2019
9.11 - 14:00 |
Piast Człuchów |
8 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (18) |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 1 |
MKS Debrzno |
17 listopada 2019
17.11 - 13:00 |
Start Miastko |
1 - 1 |
Piast Człuchów |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Sparta Sycewice |
5 - 2 |
Echo Biesowice |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
6 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
17 listopada 2019
17.11 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
0 - 6 |
Anioły Garczegorze |
17 listopada 2019
17.11 - 13:00 |
Jantaria Pobłocie |
5 - 0 |
Barton Barcino |
17 listopada 2019
17.11 - 13:00 |
Bytovia II Bytów |
0 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
17 listopada 2019
17.11 - 11:00 |
Sokół Wyczechy |
2 - 3 |
Karol Pęplino |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Kolejka 16 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (40) |
MKS Debrzno |
- |
Karol Pęplino |
15 marca 2020
15.03 - 15:00 |
Sokół Wyczechy |
- |
Kaszubia Studzienice |
15 marca 2020
15.03 - 16:00 |
Bytovia II Bytów |
- |
Barton Barcino |
15 marca 2020
15.03 - 11:00 |
Jantaria Pobłocie |
- |
Anioły Garczegorze |
15 marca 2020
15.03 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
- |
Chrobry Charbrowo |
15 marca 2020
15.03 - 13:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
- |
Echo Biesowice |
15 marca 2020
15.03 - 13:00 |
Sparta Sycewice |
- |
Piast Człuchów |
14 marca 2020
14.03 - 13:00 |
Start Miastko |
- |
GTS Czarna Dąbrówka |
14 marca 2020
14.03 - 13:00 |
Kolejka 17 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
- |
MKS Debrzno |
21 marca 2020
21.03 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
- |
Sparta Sycewice |
22 marca 2020
22.03 - 13:00 |
Piast Człuchów |
- |
Myśliwiec Tuchomie |
22 marca 2020
22.03 - 15:00 |
Echo Biesowice |
- |
Zawisza Borzytuchom |
21 marca 2020
21.03 - 16:00 |
Chrobry Charbrowo |
- |
Jantaria Pobłocie |
21 marca 2020
21.03 - 16:00 |
Anioły Garczegorze |
- |
Bytovia II Bytów |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Barton Barcino |
- |
Sokół Wyczechy |
21 marca 2020
21.03 - 16:00 |
Kaszubia Studzienice |
- |
Karol Pęplino |
21 marca 2020
21.03 - 15:00 |
Kolejka 18 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Debrzno |
- |
Kaszubia Studzienice |
29 marca 2020
29.03 - 16:00 |
Karol Pęplino |
- |
Barton Barcino |
29 marca 2020
29.03 - 11:00 |
Sokół Wyczechy |
- |
Anioły Garczegorze |
28 marca 2020
28.03 - 15:00 |
Bytovia II Bytów |
- |
Chrobry Charbrowo |
29 marca 2020
29.03 - 11:00 |
Jantaria Pobłocie |
- |
Echo Biesowice |
29 marca 2020
29.03 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
- |
Piast Człuchów |
29 marca 2020
29.03 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
- |
GTS Czarna Dąbrówka |
29 marca 2020
29.03 - 13:00 |
Sparta Sycewice |
- |
Start Miastko |
28 marca 2020
28.03 - 15:30 |
Kolejka 19 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Sycewice |
- |
MKS Debrzno |
4 kwietnia 2020
4.04 - 13:00 |
Start Miastko |
- |
Myśliwiec Tuchomie |
4 kwietnia 2020
4.04 - 15:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
- |
Zawisza Borzytuchom |
5 kwietnia 2020
5.04 - 15:00 |
Piast Człuchów |
- |
Jantaria Pobłocie |
4 kwietnia 2020
4.04 - 14:00 |
Echo Biesowice |
- |
Bytovia II Bytów |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Chrobry Charbrowo |
- |
Sokół Wyczechy |
4 kwietnia 2020
4.04 - 17:00 |
Anioły Garczegorze |
- |
Karol Pęplino |
5 kwietnia 2020
5.04 - 15:00 |
Barton Barcino |
- |
Kaszubia Studzienice |
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 |
Kolejka 20 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Debrzno |
- |
Barton Barcino |
11 kwietnia 2020
11.04 - 16:00 |
Kaszubia Studzienice |
- |
Anioły Garczegorze |
8 kwietnia 2020
8.04 - 16:00 |
Karol Pęplino |
- |
Chrobry Charbrowo |
11 kwietnia 2020
11.04 - 11:00 |
Sokół Wyczechy |
- |
Echo Biesowice |
11 kwietnia 2020
11.04 - 15:00 |
Bytovia II Bytów |
- |
Piast Człuchów |
11 kwietnia 2020
11.04 - 11:00 |
Jantaria Pobłocie |
- |
GTS Czarna Dąbrówka |
11 kwietnia 2020
11.04 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
- |
Start Miastko |
11 kwietnia 2020
11.04 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
- |
Sparta Sycewice |
11 kwietnia 2020
11.04 - 14:00 |
Kolejka 21 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Myśliwiec Tuchomie |
- |
MKS Debrzno |
19 kwietnia 2020
19.04 - 13:00 |
Sparta Sycewice |
- |
Zawisza Borzytuchom |
18 kwietnia 2020
18.04 - 13:00 |
Start Miastko |
- |
Jantaria Pobłocie |
18 kwietnia 2020
18.04 - 12:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
- |
Bytovia II Bytów |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Piast Człuchów |
- |
Sokół Wyczechy |
18 kwietnia 2020
18.04 - 14:00 |
Echo Biesowice |
- |
Karol Pęplino |
18 kwietnia 2020
18.04 - 16:00 |
Chrobry Charbrowo |
- |
Kaszubia Studzienice |
18 kwietnia 2020
18.04 - 17:00 |
Anioły Garczegorze |
- |
Barton Barcino |
19 kwietnia 2020
19.04 - 15:00 |
Kolejka 22 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Debrzno |
- |
Anioły Garczegorze |
26 kwietnia 2020
26.04 - 16:00 |
Barton Barcino |
- |
Chrobry Charbrowo |
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:00 |
Kaszubia Studzienice |
- |
Echo Biesowice |
25 kwietnia 2020
25.04 - 16:00 |
Karol Pęplino |
- |
Piast Człuchów |
26 kwietnia 2020
26.04 - 11:00 |
Sokół Wyczechy |
- |
GTS Czarna Dąbrówka |
25 kwietnia 2020
25.04 - 15:00 |
Bytovia II Bytów |
- |
Start Miastko |
26 kwietnia 2020
26.04 - 11:00 |
Jantaria Pobłocie |
- |
Sparta Sycewice |
26 kwietnia 2020
26.04 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
- |
Myśliwiec Tuchomie |
26 kwietnia 2020
26.04 - 14:00 |
Kolejka 23 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zawisza Borzytuchom |
- |
MKS Debrzno |
3 maja 2020
3.05 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
- |
Jantaria Pobłocie |
3 maja 2020
3.05 - 13:00 |
Sparta Sycewice |
- |
Bytovia II Bytów |
2 maja 2020
2.05 - 13:00 |
Start Miastko |
- |
Sokół Wyczechy |
2 maja 2020
2.05 - 15:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
- |
Karol Pęplino |
1 maja 2020
1.05 - 13:00 |
Piast Człuchów |
- |
Kaszubia Studzienice |
2 maja 2020
2.05 - 15:00 |
Echo Biesowice |
- |
Barton Barcino |
2 maja 2020
2.05 - 16:00 |
Chrobry Charbrowo |
- |
Anioły Garczegorze |
2 maja 2020
2.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Debrzno |
- |
Chrobry Charbrowo |
10 maja 2020
10.05 - 17:00 |
Anioły Garczegorze |
- |
Echo Biesowice |
10 maja 2020
10.05 - 17:00 |
Barton Barcino |
- |
Piast Człuchów |
9 maja 2020
9.05 - 16:00 |
Kaszubia Studzienice |
- |
GTS Czarna Dąbrówka |
9 maja 2020
9.05 - 16:00 |
Karol Pęplino |
- |
Start Miastko |
10 maja 2020
10.05 - 11:00 |
Sokół Wyczechy |
- |
Sparta Sycewice |
9 maja 2020
9.05 - 15:00 |
Bytovia II Bytów |
- |
Myśliwiec Tuchomie |
10 maja 2020
10.05 - 11:00 |
Jantaria Pobłocie |
- |
Zawisza Borzytuchom |
10 maja 2020
10.05 - 13:00 |
Kolejka 25 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantaria Pobłocie |
- |
MKS Debrzno |
17 maja 2020
17.05 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
- |
Bytovia II Bytów |
17 maja 2020
17.05 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
- |
Sokół Wyczechy |
16 maja 2020
16.05 - 11:00 |
Sparta Sycewice |
- |
Karol Pęplino |
16 maja 2020
16.05 - 13:00 |
Start Miastko |
- |
Kaszubia Studzienice |
17 maja 2020
17.05 - 11:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
- |
Barton Barcino |
16 maja 2020
16.05 - 17:00 |
Piast Człuchów |
- |
Anioły Garczegorze |
16 maja 2020
16.05 - 15:00 |
Echo Biesowice |
- |
Chrobry Charbrowo |
16 maja 2020
16.05 - 16:00 |
Kolejka 26 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Debrzno |
- |
Echo Biesowice |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Chrobry Charbrowo |
- |
Piast Człuchów |
23 maja 2020
23.05 - 17:00 |
Anioły Garczegorze |
- |
GTS Czarna Dąbrówka |
24 maja 2020
24.05 - 16:00 |
Barton Barcino |
- |
Start Miastko |
23 maja 2020
23.05 - 16:00 |
Kaszubia Studzienice |
- |
Sparta Sycewice |
23 maja 2020
23.05 - 16:00 |
Karol Pęplino |
- |
Myśliwiec Tuchomie |
24 maja 2020
24.05 - 11:00 |
Sokół Wyczechy |
- |
Zawisza Borzytuchom |
23 maja 2020
23.05 - 15:00 |
Bytovia II Bytów |
- |
Jantaria Pobłocie |
24 maja 2020
24.05 - 11:00 |
Kolejka 27 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bytovia II Bytów |
- |
MKS Debrzno |
31 maja 2020
31.05 - 11:00 |
Jantaria Pobłocie |
- |
Sokół Wyczechy |
31 maja 2020
31.05 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
- |
Karol Pęplino |
31 maja 2020
31.05 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
- |
Kaszubia Studzienice |
31 maja 2020
31.05 - 13:00 |
Sparta Sycewice |
- |
Barton Barcino |
30 maja 2020
30.05 - 13:00 |
Start Miastko |
- |
Anioły Garczegorze |
30 maja 2020
30.05 - 15:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
- |
Chrobry Charbrowo |
30 maja 2020
30.05 - 17:00 |
Piast Człuchów |
- |
Echo Biesowice |
30 maja 2020
30.05 - 15:00 |
Kolejka 28 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Debrzno |
- |
Piast Człuchów |
7 czerwca 2020
7.06 - 17:30 |
Echo Biesowice |
- |
GTS Czarna Dąbrówka |
6 czerwca 2020
6.06 - 16:00 |
Chrobry Charbrowo |
- |
Start Miastko |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 |
Anioły Garczegorze |
- |
Sparta Sycewice |
7 czerwca 2020
7.06 - 16:00 |
Barton Barcino |
- |
Myśliwiec Tuchomie |
6 czerwca 2020
6.06 - 16:00 |
Kaszubia Studzienice |
- |
Zawisza Borzytuchom |
6 czerwca 2020
6.06 - 16:00 |
Karol Pęplino |
- |
Jantaria Pobłocie |
7 czerwca 2020
7.06 - 11:00 |
Sokół Wyczechy |
- |
Bytovia II Bytów |
6 czerwca 2020
6.06 - 15:00 |
Kolejka 29 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Wyczechy |
- |
MKS Debrzno |
11 czerwca 2020
11.06 - 15:00 |
Bytovia II Bytów |
- |
Karol Pęplino |
11 czerwca 2020
11.06 - 11:00 |
Jantaria Pobłocie |
- |
Kaszubia Studzienice |
11 czerwca 2020
11.06 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
- |
Barton Barcino |
11 czerwca 2020
11.06 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
- |
Anioły Garczegorze |
11 czerwca 2020
11.06 - 16:00 |
Sparta Sycewice |
- |
Chrobry Charbrowo |
11 czerwca 2020
11.06 - 13:00 |
Start Miastko |
- |
Echo Biesowice |
11 czerwca 2020
11.06 - 16:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
- |
Piast Człuchów |
11 czerwca 2020
11.06 - 15:00 |
Kolejka 30 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Debrzno |
- |
GTS Czarna Dąbrówka |
14 czerwca 2020
14.06 - 15:00 |
Piast Człuchów |
- |
Start Miastko |
14 czerwca 2020
14.06 - 15:00 |
Echo Biesowice |
- |
Sparta Sycewice |
14 czerwca 2020
14.06 - 15:00 |
Chrobry Charbrowo |
- |
Myśliwiec Tuchomie |
14 czerwca 2020
14.06 - 15:00 |
Anioły Garczegorze |
- |
Zawisza Borzytuchom |
14 czerwca 2020
14.06 - 15:00 |
Barton Barcino |
- |
Jantaria Pobłocie |
14 czerwca 2020
14.06 - 15:00 |
Kaszubia Studzienice |
- |
Bytovia II Bytów |
14 czerwca 2020
14.06 - 15:00 |
Karol Pęplino |
- |
Sokół Wyczechy |
14 czerwca 2020
14.06 - 15:00 |
|