MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. MKS Władysławowo 11 29 9 2 0 32 - 8
2. Wietcisa Skarszewy 10 26 8 2 0 33 - 6
3. Sopocka Akademia Piłkarska 11 23 6 5 0 26 - 10
4. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 11 17 5 2 4 31 - 27
5. GLKS Różyny 11 15 4 3 4 26 - 30 2 4 1 1 0 3 - 2
6. Bałtyk II Gdynia 11 15 5 0 6 28 - 24 2 3 1 0 1 4 - 3
7. GKS Kolbudy 11 15 4 3 4 19 - 17 2 3 1 0 1 4 - 5
8. Potok Pszczółki 11 15 4 3 4 23 - 22 2 1 0 1 1 3 - 4
9. Czarni Pruszcz Gdański 11 14 4 2 5 23 - 23
10. Sporting Leźno 11 14 4 2 5 15 - 23
11. Orzeł Trąbki Wielkie 11 13 3 4 4 19 - 21
12. Sztorm Kosakowo 11 12 3 3 5 17 - 28
13. Zenit Łęczyce 11 11 3 2 6 13 - 20
14. Orlęta Reda 10 10 3 1 6 18 - 26
15. Orkan Rumia MKS 11 7 1 4 6 11 - 20
16. GTS Mokry Dwór 11 6 2 0 9 14 - 43
Ostatni komentarz dodał marianoll_glks 20.10.2019, 08:56:00




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 15. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
1. GTS Mokry Dwór 3 - 2 Bałtyk II Gdynia 15 sierpnia 2019 - 16:00
2. Sopocka Akademia Piłkarska 4 - 2 Sporting Leźno 15 sierpnia 2019 - 17:00
3. GLKS Różyny 3 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 15 sierpnia 2019 - 13:00
4. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 2 GKS Kolbudy 15 sierpnia 2019 - 17:00
5. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Sztorm Kosakowo 10 sierpnia 2019 - 14:00
6. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Orkan Rumia MKS 15 sierpnia 2019 - 11:00
7. Orlęta Reda 3 - 1 Zenit Łęczyce 15 sierpnia 2019 - 13:00
8. Potok Pszczółki 0 - 4 MKS Władysławowo 15 sierpnia 2019 - 12:00
Kolejka 2 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (7) 
9. Bałtyk II Gdynia 0 - 5 MKS Władysławowo 18 sierpnia 2019 - 19:30
10. Zenit Łęczyce 0 - 0 Potok Pszczółki 18 sierpnia 2019 - 13:00
11. Orkan Rumia MKS 1 - 1 Orlęta Reda 18 sierpnia 2019 - 11:00
12. Sztorm Kosakowo 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 18 sierpnia 2019 - 11:00
13. GKS Kolbudy 0 - 3 Wietcisa Skarszewy 18 sierpnia 2019 - 17:00
14. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 5 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 18 sierpnia 2019 - 15:00
15. Sporting Leźno 2 - 1 GLKS Różyny 18 sierpnia 2019 - 14:00
16. GTS Mokry Dwór 0 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 18 sierpnia 2019 - 17:00
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
17. Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 0 Bałtyk II Gdynia 24 sierpnia 2019 - 17:00
18. GLKS Różyny 5 - 2 GTS Mokry Dwór 25 sierpnia 2019 - 16:00
19. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 4 Sporting Leźno 25 sierpnia 2019 - 18:00
20. Wietcisa Skarszewy 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 24 sierpnia 2019 - 11:00
21. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 GKS Kolbudy 24 sierpnia 2019 - 14:00
22. Orlęta Reda 3 - 5 Sztorm Kosakowo 25 sierpnia 2019 - 13:00
23. Potok Pszczółki 2 - 2 Orkan Rumia MKS 25 sierpnia 2019 - 17:30
24. MKS Władysławowo 1 - 0 Zenit Łęczyce 24 sierpnia 2019 - 16:00
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (15) 
25. Bałtyk II Gdynia 7 - 0 Zenit Łęczyce 1 września 2019 - 13:00
26. Orkan Rumia MKS 0 - 1 MKS Władysławowo 31 sierpnia 2019 - 16:00
27. Sztorm Kosakowo 1 - 3 Potok Pszczółki 31 sierpnia 2019 - 12:00
28. GKS Kolbudy 4 - 1 Orlęta Reda 31 sierpnia 2019 - 17:00
29. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 30 sierpnia 2019 - 16:30
30. Sporting Leźno 0 - 4 Wietcisa Skarszewy 31 sierpnia 2019 - 17:00
31. GTS Mokry Dwór 1 - 6 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 września 2019 - 15:00
32. Sopocka Akademia Piłkarska 7 - 0 GLKS Różyny 31 sierpnia 2019 - 17:00
Kolejka 5 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
33. GLKS Różyny 2 - 1 Bałtyk II Gdynia 8 września 2019 - 13:00
34. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska 8 września 2019 - 17:00
35. Wietcisa Skarszewy 6 - 0 GTS Mokry Dwór 7 września 2019 - 15:00
36. Sporting Leźno 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 7 września 2019 - 17:00
37. Orlęta Reda 1 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 8 września 2019 - 13:00
38. Potok Pszczółki 2 - 3 GKS Kolbudy 8 września 2019 - 16:00
39. MKS Władysławowo 3 - 1 Sztorm Kosakowo 7 września 2019 - 16:00
40. Zenit Łęczyce 1 - 2 Orkan Rumia MKS 8 września 2019 - 14:00
Kolejka 6 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (11) 
41. Bałtyk II Gdynia 4 - 2 Orkan Rumia MKS 14 września 2019 - 14:00
42. Sztorm Kosakowo 3 - 1 Zenit Łęczyce 14 września 2019 - 12:00
43. GKS Kolbudy 1 - 2 MKS Władysławowo 14 września 2019 - 16:00
44. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Potok Pszczółki 13 września 2019 - 17:00
45. Sporting Leźno 2 - 0 Orlęta Reda 14 września 2019 - 17:00
46. GTS Mokry Dwór 0 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie 14 września 2019 - 16:00
47. Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 1 Wietcisa Skarszewy 14 września 2019 - 17:00
48. GLKS Różyny 8 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 14 września 2019 - 16:00
Kolejka 7 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 - 2 Bałtyk II Gdynia 21 września 2019 - 16:00
50. Wietcisa Skarszewy 6 - 0 GLKS Różyny 21 września 2019 - 15:00
51. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 21 września 2019 - 14:00
52. Orlęta Reda 4 - 1 GTS Mokry Dwór 22 września 2019 - 13:00
53. Potok Pszczółki 3 - 0 Sporting Leźno 21 września 2019 - 14:00
54. MKS Władysławowo 6 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 21 września 2019 - 16:00
55. Zenit Łęczyce 0 - 3 GKS Kolbudy 21 września 2019 - 12:00
56. Orkan Rumia MKS 1 - 2 Sztorm Kosakowo 21 września 2019 - 16:00
Kolejka 8 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
57. Bałtyk II Gdynia 5 - 1 Sztorm Kosakowo 29 września 2019 - 13:00
58. GKS Kolbudy 1 - 1 Orkan Rumia MKS 28 września 2019 - 16:00
59. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 2 Zenit Łęczyce 28 września 2019 - 12:00
60. Sporting Leźno 0 - 3 MKS Władysławowo 28 września 2019 - 16:00
61. GTS Mokry Dwór 3 - 6 Potok Pszczółki 28 września 2019 - 16:00
62. Sopocka Akademia Piłkarska 4 - 2 Orlęta Reda 28 września 2019 - 16:00
63. GLKS Różyny 4 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 28 września 2019 - 16:00
64. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 3 Wietcisa Skarszewy 28 września 2019 - 16:00
Kolejka 9 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
65. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Bałtyk II Gdynia 5 października 2019 - 15:00
66. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 października 2019 - 14:00
67. Orlęta Reda 3 - 0 GLKS Różyny 6 października 2019 - 13:00
68. Potok Pszczółki 1 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 5 października 2019 - 14:00
69. MKS Władysławowo 4 - 2 GTS Mokry Dwór 5 października 2019 - 11:00
70. Zenit Łęczyce 4 - 0 Sporting Leźno 5 października 2019 - 16:00
71. Orkan Rumia MKS 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 5 października 2019 - 15:00
72. Sztorm Kosakowo 1 - 1 GKS Kolbudy 5 października 2019 - 12:00
Kolejka 10 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
73. Bałtyk II Gdynia 3 - 1 GKS Kolbudy 13 października 2019 - 17:00
74. Czarni Pruszcz Gdański 6 - 0 Sztorm Kosakowo 12 października 2019 - 16:00
75. Sporting Leźno 3 - 1 Orkan Rumia MKS 12 października 2019 - 11:00
76. GTS Mokry Dwór 1 - 4 Zenit Łęczyce 13 października 2019 - 11:00
77. Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 1 MKS Władysławowo 12 października 2019 - 16:00
78. GLKS Różyny 1 - 1 Potok Pszczółki 13 października 2019 - 13:00
79. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 0 Orlęta Reda 12 października 2019 - 15:00
80. Wietcisa Skarszewy 4 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 12 października 2019 - 15:00
Kolejka 11 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
81. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 3 Bałtyk II Gdynia 19 października 2019 - 13:00
82. Orlęta Reda - Wietcisa Skarszewy 20 października 2019 - 11:00
83. Potok Pszczółki 4 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 19 października 2019 - 15:00
84. MKS Władysławowo 2 - 2 GLKS Różyny 19 października 2019 - 14:00
85. Zenit Łęczyce 0 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska 19 października 2019 - 14:00
86. Orkan Rumia MKS 0 - 1 GTS Mokry Dwór 19 października 2019 - 15:00
87. Sztorm Kosakowo 1 - 1 Sporting Leźno 19 października 2019 - 11:00
88. GKS Kolbudy 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 19 października 2019 - 15:00
Kolejka 12 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Bałtyk II Gdynia - Czarni Pruszcz Gdański 27 października 2019 - 13:00
90. Sporting Leźno - GKS Kolbudy 26 października 2019 - 14:00
91. GTS Mokry Dwór - Sztorm Kosakowo 27 października 2019 - 11:00
92. Sopocka Akademia Piłkarska - Orkan Rumia MKS 26 października 2019 - 15:00
93. GLKS Różyny - Zenit Łęczyce 27 października 2019 - 11:00
94. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - MKS Władysławowo 26 października 2019 - 15:00
95. Wietcisa Skarszewy - Potok Pszczółki 26 października 2019 - 11:00
96. Orzeł Trąbki Wielkie - Orlęta Reda 26 października 2019 - 13:00
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Orlęta Reda - Bałtyk II Gdynia 2 listopada 2019 - 14:00
98. Potok Pszczółki - Orzeł Trąbki Wielkie 2 listopada 2019 - 14:00
99. MKS Władysławowo - Wietcisa Skarszewy 2 listopada 2019 - 13:00
100. Zenit Łęczyce - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 listopada 2019 - 13:00
101. Orkan Rumia MKS - GLKS Różyny 3 listopada 2019 - 12:00
102. Sztorm Kosakowo - Sopocka Akademia Piłkarska 2 listopada 2019 - 12:00
103. GKS Kolbudy - GTS Mokry Dwór 2 listopada 2019 - 15:00
104. Czarni Pruszcz Gdański - Sporting Leźno 3 listopada 2019 - 20:00
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Bałtyk II Gdynia - Sporting Leźno 9 listopada 2019 - 19:30
106. GTS Mokry Dwór - Czarni Pruszcz Gdański 10 listopada 2019 - 11:00
107. Sopocka Akademia Piłkarska - GKS Kolbudy 9 listopada 2019 - 14:00
108. GLKS Różyny - Sztorm Kosakowo 9 listopada 2019 - 12:00
109. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Orkan Rumia MKS 9 listopada 2019 - 15:00
110. Wietcisa Skarszewy - Zenit Łęczyce 9 listopada 2019 - 13:00
111. Orzeł Trąbki Wielkie - MKS Władysławowo 9 listopada 2019 - 13:00
112. Orlęta Reda - Potok Pszczółki 10 listopada 2019 - 13:00
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Potok Pszczółki - Bałtyk II Gdynia 16 listopada 2019 - 14:00
114. MKS Władysławowo - Orlęta Reda 16 listopada 2019 - 13:00
115. Zenit Łęczyce - Orzeł Trąbki Wielkie 16 listopada 2019 - 14:00
116. Orkan Rumia MKS - Wietcisa Skarszewy 17 listopada 2019 - 12:00
117. Sztorm Kosakowo - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 16 listopada 2019 - 12:00
118. GKS Kolbudy - GLKS Różyny 16 listopada 2019 - 15:00
119. Czarni Pruszcz Gdański - Sopocka Akademia Piłkarska 16 listopada 2019 - 12:00
120. Sporting Leźno - GTS Mokry Dwór 16 listopada 2019 - 14:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE