MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




IV liga - pomorska - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka II Gdynia 7 19 6 1 0 24 - 8
2. GKS Przodkowo 7 19 6 1 0 19 - 6
3. Kaszubia Kościerzyna 7 17 5 2 0 22 - 10
4. Gryf Słupsk 7 15 4 3 0 15 - 10 1 3 1 0 0 3 - 2
5. Cartusia Kartuzy 7 15 5 0 2 20 - 9 1 0 0 0 1 2 - 3
6. Wierzyca Pelplin 7 10 3 1 3 13 - 16
7. Powiśle Dzierzgoń 7 9 2 3 2 12 - 15 2 4 1 1 0 5 - 4
8. Wda Lipusz 7 9 3 0 4 13 - 18 1 3 1 0 0 1 - 0
9. Gedania Gdańsk 7 9 2 3 2 14 - 10 1 1 0 1 0 2 - 2
10. Pogoń Lębork 7 9 3 0 4 12 - 13 2 0 0 0 2 2 - 4
11. Wikęd Luzino 7 8 2 2 3 7 - 11 1 1 0 1 0 2 - 2
12. Lechia II Gdańsk 7 8 2 2 3 16 - 10 1 1 0 1 0 2 - 2
13. Stolem Gniewino 7 7 1 4 2 12 - 22
14. Jantar Ustka 7 6 2 0 5 18 - 20
15. GKS Kowale 7 6 2 0 5 7 - 15
16. Gwiazda Karsin 7 4 1 1 5 13 - 18
17. Jaguar Gdańsk 7 4 1 1 5 9 - 19
18. Lipniczanka Lipnica 7 3 1 0 6 7 - 23
Ostatni komentarz dodał KSG 18.09.2019, 15:58:42



Kolejka 1 - 10/11. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (34) 
1. Gwiazda Karsin 2 - 0 Jantar Ustka 10 sierpnia 2019 - 17:00
2. Cartusia Kartuzy 6 - 1 Powiśle Dzierzgoń 10 sierpnia 2019 - 11:00
3. Gedania Gdańsk 2 - 2 Stolem Gniewino 10 sierpnia 2019 - 11:00
4. Lipniczanka Lipnica 0 - 1 GKS Kowale 10 sierpnia 2019 - 17:00
5. Gryf Słupsk 0 - 0 Wikęd Luzino 10 sierpnia 2019 - 16:00
6. Pogoń Lębork 0 - 1 Wda Lipusz 10 sierpnia 2019 - 17:00
7. Kaszubia Kościerzyna 7 - 2 Wierzyca Pelplin 10 sierpnia 2019 - 16:00
8. GKS Przodkowo 3 - 1 Jaguar Gdańsk 10 sierpnia 2019 - 11:00
9. Lechia II Gdańsk 0 - 2 Arka II Gdynia 10 sierpnia 2019 - 11:00
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (21) 
10. Jantar Ustka 3 - 4 Arka II Gdynia 15 sierpnia 2019 - 18:00
11. Jaguar Gdańsk 0 - 0 Lechia II Gdańsk 15 sierpnia 2019 - 11:00
12. Wierzyca Pelplin 1 - 2 GKS Przodkowo 14 sierpnia 2019 - 18:00
13. Wda Lipusz 2 - 4 Kaszubia Kościerzyna 15 sierpnia 2019 - 15:00
14. Wikęd Luzino 1 - 0 Pogoń Lębork 15 sierpnia 2019 - 13:00
15. GKS Kowale 1 - 2 Gryf Słupsk 15 sierpnia 2019 - 17:00
16. Stolem Gniewino 4 - 2 Lipniczanka Lipnica 15 sierpnia 2019 - 12:00
17. Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 Gedania Gdańsk 15 sierpnia 2019 - 15:00
18. Gwiazda Karsin 0 - 1 Cartusia Kartuzy 15 sierpnia 2019 - 11:00
Kolejka 3 - 18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (14) 
19. Cartusia Kartuzy 4 - 2 Jantar Ustka 18 sierpnia 2019 - 15:00
20. Gedania Gdańsk 0 - 0 Gwiazda Karsin 18 sierpnia 2019 - 11:00
21. Lipniczanka Lipnica 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń 18 sierpnia 2019 - 15:00
22. Gryf Słupsk 3 - 3 Stolem Gniewino 18 sierpnia 2019 - 17:00
23. Pogoń Lębork 1 - 2 GKS Kowale 18 sierpnia 2019 - 17:00
24. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Wikęd Luzino 18 sierpnia 2019 - 16:00
25. GKS Przodkowo 4 - 0 Wda Lipusz 18 sierpnia 2019 - 17:00
26. Lechia II Gdańsk 2 - 3 Wierzyca Pelplin 18 sierpnia 2019 - 11:00
27. Arka II Gdynia 5 - 0 Jaguar Gdańsk 18 sierpnia 2019 - 11:00
Kolejka 4 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (34) 
28. Jantar Ustka 2 - 3 Jaguar Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 17:00
29. Wierzyca Pelplin 1 - 1 Arka II Gdynia 24 sierpnia 2019 - 17:00
30. Wda Lipusz 3 - 0 Lechia II Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 11:00
31. Wikęd Luzino 1 - 3 GKS Przodkowo 24 sierpnia 2019 - 17:00
32. GKS Kowale 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna 24 sierpnia 2019 - 14:00
33. Stolem Gniewino 1 - 2 Pogoń Lębork 24 sierpnia 2019 - 14:00
34. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Gryf Słupsk 24 sierpnia 2019 - 16:00
35. Gwiazda Karsin 2 - 4 Lipniczanka Lipnica 24 sierpnia 2019 - 11:00
36. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Gedania Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 11:00
Kolejka 5 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (40) 
37. Gedania Gdańsk 6 - 3 Jantar Ustka 31 sierpnia 2019 - 11:00
38. Lipniczanka Lipnica 0 - 3 Cartusia Kartuzy 1 września 2019 - 15:00
39. Gryf Słupsk 5 - 3 Gwiazda Karsin 1 września 2019 - 17:00
40. Pogoń Lębork 2 - 3 Powiśle Dzierzgoń 31 sierpnia 2019 - 17:00
41. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Stolem Gniewino 31 sierpnia 2019 - 14:00
42. GKS Przodkowo 4 - 1 GKS Kowale 31 sierpnia 2019 - 11:00
43. Lechia II Gdańsk 2 - 2 Wikęd Luzino 1 września 2019 - 11:00
44. Arka II Gdynia 5 - 2 Wda Lipusz 1 września 2019 - 11:00
45. Jaguar Gdańsk 1 - 3 Wierzyca Pelplin 31 sierpnia 2019 - 16:00
Kolejka 6 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (61) 
46. Jantar Ustka 2 - 1 Wierzyca Pelplin 7 września 2019 - 17:00
47. Wda Lipusz 4 - 3 Jaguar Gdańsk 7 września 2019 - 13:00
48. Wikęd Luzino 0 - 3 Arka II Gdynia 8 września 2019 - 13:30
49. GKS Kowale 0 - 1 Lechia II Gdańsk 7 września 2019 - 11:00
50. Stolem Gniewino 1 - 1 GKS Przodkowo 7 września 2019 - 17:00
51. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 7 września 2019 - 16:00
52. Pogoń Lębork 4 - 3 Gwiazda Karsin 11 września 2019 - 17:30
53. Cartusia Kartuzy 2 - 3 Gryf Słupsk 7 września 2019 - 11:00
54. Gedania Gdańsk 4 - 0 Lipniczanka Lipnica 7 września 2019 - 11:00
Kolejka 7 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (62) 
55. Lipniczanka Lipnica 0 - 6 Jantar Ustka 15 września 2019 - 15:00
56. Gryf Słupsk 1 - 0 Gedania Gdańsk 14 września 2019 - 17:00
57. Pogoń Lębork 3 - 2 Cartusia Kartuzy 15 września 2019 - 17:00
58. Kaszubia Kościerzyna 4 - 3 Gwiazda Karsin 14 września 2019 - 14:00
59. GKS Przodkowo 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 14 września 2019 - 11:00
60. Lechia II Gdańsk 11 - 0 Stolem Gniewino 15 września 2019 - 11:00
61. Arka II Gdynia 4 - 2 GKS Kowale 14 września 2019 - 11:00
62. Jaguar Gdańsk 1 - 2 Wikęd Luzino 14 września 2019 - 13:00
63. Wierzyca Pelplin 2 - 1 Wda Lipusz 14 września 2019 - 16:00
Kolejka 8 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
64. Jantar Ustka - Wda Lipusz 21 września 2019 - 17:00
65. Wikęd Luzino - Wierzyca Pelplin 22 września 2019 - 11:00
66. GKS Kowale - Jaguar Gdańsk 21 września 2019 - 14:00
67. Stolem Gniewino - Arka II Gdynia 21 września 2019 - 13:00
68. Powiśle Dzierzgoń - Lechia II Gdańsk 21 września 2019 - 16:00
69. Gwiazda Karsin - GKS Przodkowo 21 września 2019 - 15:00
70. Cartusia Kartuzy - Kaszubia Kościerzyna 21 września 2019 - 11:00
71. Gedania Gdańsk - Pogoń Lębork 21 września 2019 - 11:00
72. Lipniczanka Lipnica - Gryf Słupsk 22 września 2019 - 16:00
Kolejka 9 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
73. Gryf Słupsk - Jantar Ustka 28 września 2019 - 16:00
74. Pogoń Lębork - Lipniczanka Lipnica 28 września 2019 - 16:00
75. Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk 28 września 2019 - 11:00
76. GKS Przodkowo - Cartusia Kartuzy 28 września 2019 - 11:00
77. Lechia II Gdańsk - Gwiazda Karsin 29 września 2019 - 11:00
78. Arka II Gdynia - Powiśle Dzierzgoń 29 września 2019 - 17:00
79. Jaguar Gdańsk - Stolem Gniewino 28 września 2019 - 13:00
80. Wierzyca Pelplin - GKS Kowale 28 września 2019 - 16:00
81. Wda Lipusz - Wikęd Luzino 28 września 2019 - 15:00
Kolejka 10 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Jantar Ustka - Wikęd Luzino 5 października 2019 - 16:00
83. GKS Kowale - Wda Lipusz 5 października 2019 - 14:00
84. Stolem Gniewino - Wierzyca Pelplin 5 października 2019 - 14:00
85. Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Gdańsk 5 października 2019 - 14:00
86. Gwiazda Karsin - Arka II Gdynia 5 października 2019 - 15:00
87. Cartusia Kartuzy - Lechia II Gdańsk 5 października 2019 - 11:00
88. Gedania Gdańsk - GKS Przodkowo 5 października 2019 - 11:00
89. Lipniczanka Lipnica - Kaszubia Kościerzyna 6 października 2019 - 15:00
90. Gryf Słupsk - Pogoń Lębork 5 października 2019 - 15:00
Kolejka 11 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Pogoń Lębork - Jantar Ustka 12 października 2019 - 15:00
92. Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk 13 października 2019 - 14:00
93. GKS Przodkowo - Lipniczanka Lipnica 12 października 2019 - 11:00
94. Lechia II Gdańsk - Gedania Gdańsk 12 października 2019 - 11:00
95. Arka II Gdynia - Cartusia Kartuzy 12 października 2019
96. Jaguar Gdańsk - Gwiazda Karsin 12 października 2019 - 13:00
97. Wierzyca Pelplin - Powiśle Dzierzgoń 12 października 2019 - 15:00
98. Wda Lipusz - Stolem Gniewino 12 października 2019 - 15:00
99. Wikęd Luzino - GKS Kowale 12 października 2019 - 16:00
Kolejka 12 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Jantar Ustka - GKS Kowale 19 października 2019 - 15:00
101. Stolem Gniewino - Wikęd Luzino 19 października 2019 - 14:00
102. Powiśle Dzierzgoń - Wda Lipusz 19 października 2019 - 14:00
103. Gwiazda Karsin - Wierzyca Pelplin 19 października 2019 - 15:00
104. Cartusia Kartuzy - Jaguar Gdańsk 19 października 2019 - 11:00
105. Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia 19 października 2019 - 11:00
106. Lipniczanka Lipnica - Lechia II Gdańsk 20 października 2019 - 15:00
107. Gryf Słupsk - GKS Przodkowo 20 października 2019 - 12:00
108. Pogoń Lębork - Kaszubia Kościerzyna 19 października 2019 - 15:00
Kolejka 13 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Kaszubia Kościerzyna - Jantar Ustka 26 października 2019 - 13:00
110. GKS Przodkowo - Pogoń Lębork 26 października 2019 - 11:00
111. Lechia II Gdańsk - Gryf Słupsk 26 października 2019 - 11:00
112. Arka II Gdynia - Lipniczanka Lipnica 26 października 2019
113. Jaguar Gdańsk - Gedania Gdańsk 26 października 2019 - 13:00
114. Wierzyca Pelplin - Cartusia Kartuzy 26 października 2019 - 15:00
115. Wda Lipusz - Gwiazda Karsin 27 października 2019 - 13:00
116. Wikęd Luzino - Powiśle Dzierzgoń 26 października 2019 - 16:00
117. GKS Kowale - Stolem Gniewino 26 października 2019 - 14:00
Kolejka 14 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Jantar Ustka - Stolem Gniewino 2 listopada 2019 - 13:00
119. Powiśle Dzierzgoń - GKS Kowale 2 listopada 2019 - 13:00
120. Gwiazda Karsin - Wikęd Luzino 2 listopada 2019 - 14:00
121. Cartusia Kartuzy - Wda Lipusz 2 listopada 2019 - 11:00
122. Gedania Gdańsk - Wierzyca Pelplin 2 listopada 2019 - 11:00
123. Lipniczanka Lipnica - Jaguar Gdańsk 3 listopada 2019 - 15:00
124. Gryf Słupsk - Arka II Gdynia 2 listopada 2019 - 13:00
125. Pogoń Lębork - Lechia II Gdańsk 2 listopada 2019 - 14:00
126. Kaszubia Kościerzyna - GKS Przodkowo 3 listopada 2019 - 13:00
Kolejka 15 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. GKS Przodkowo - Jantar Ustka 9 listopada 2019 - 11:00
128. Lechia II Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 9 listopada 2019 - 11:00
129. Arka II Gdynia - Pogoń Lębork 9 listopada 2019
130. Jaguar Gdańsk - Gryf Słupsk 9 listopada 2019 - 13:00
131. Wierzyca Pelplin - Lipniczanka Lipnica 9 listopada 2019 - 14:00
132. Wda Lipusz - Gedania Gdańsk 9 listopada 2019 - 13:00
133. Wikęd Luzino - Cartusia Kartuzy 9 listopada 2019 - 16:00
134. GKS Kowale - Gwiazda Karsin 9 listopada 2019 - 14:00
135. Stolem Gniewino - Powiśle Dzierzgoń 9 listopada 2019 - 13:00
Kolejka 16 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Jantar Ustka - Powiśle Dzierzgoń 16 listopada 2019 - 13:00
137. Gwiazda Karsin - Stolem Gniewino 16 listopada 2019 - 14:00
138. Cartusia Kartuzy - GKS Kowale 16 listopada 2019 - 11:00
139. Gedania Gdańsk - Wikęd Luzino 16 listopada 2019 - 11:00
140. Lipniczanka Lipnica - Wda Lipusz 16 listopada 2019 - 15:00
141. Gryf Słupsk - Wierzyca Pelplin 17 listopada 2019 - 13:00
142. Pogoń Lębork - Jaguar Gdańsk 16 listopada 2019 - 13:00
143. Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia 16 listopada 2019 - 13:00
144. GKS Przodkowo - Lechia II Gdańsk 16 listopada 2019 - 11:00
Kolejka 17 - 23/24. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Lechia II Gdańsk - Jantar Ustka 23 listopada 2019 - 11:00
146. Arka II Gdynia - GKS Przodkowo 23 listopada 2019
147. Jaguar Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 23 listopada 2019 - 13:00
148. Wierzyca Pelplin - Pogoń Lębork 23 listopada 2019 - 13:00
149. Wda Lipusz - Gryf Słupsk 23 listopada 2019 - 13:00
150. Wikęd Luzino - Lipniczanka Lipnica 23 listopada 2019 - 16:00
151. GKS Kowale - Gedania Gdańsk 23 listopada 2019 - 14:00
152. Stolem Gniewino - Cartusia Kartuzy 23 listopada 2019 - 13:00
153. Powiśle Dzierzgoń - Gwiazda Karsin 23 listopada 2019 - 13:00
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
154. Jantar Ustka - Gwiazda Karsin
155. Powiśle Dzierzgoń - Cartusia Kartuzy
156. Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk
157. GKS Kowale - Lipniczanka Lipnica
158. Wikęd Luzino - Gryf Słupsk
159. Wda Lipusz - Pogoń Lębork
160. Wierzyca Pelplin - Kaszubia Kościerzyna
161. Jaguar Gdańsk - GKS Przodkowo
162. Arka II Gdynia - Lechia II Gdańsk
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Arka II Gdynia - Jantar Ustka
164. Lechia II Gdańsk - Jaguar Gdańsk
165. GKS Przodkowo - Wierzyca Pelplin
166. Kaszubia Kościerzyna - Wda Lipusz
167. Pogoń Lębork - Wikęd Luzino
168. Gryf Słupsk - GKS Kowale
169. Lipniczanka Lipnica - Stolem Gniewino
170. Gedania Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń
171. Cartusia Kartuzy - Gwiazda Karsin
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
172. Jantar Ustka - Cartusia Kartuzy
173. Gwiazda Karsin - Gedania Gdańsk
174. Powiśle Dzierzgoń - Lipniczanka Lipnica
175. Stolem Gniewino - Gryf Słupsk
176. GKS Kowale - Pogoń Lębork
177. Wikęd Luzino - Kaszubia Kościerzyna
178. Wda Lipusz - GKS Przodkowo
179. Wierzyca Pelplin - Lechia II Gdańsk
180. Jaguar Gdańsk - Arka II Gdynia
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Jaguar Gdańsk - Jantar Ustka
182. Arka II Gdynia - Wierzyca Pelplin
183. Lechia II Gdańsk - Wda Lipusz
184. GKS Przodkowo - Wikęd Luzino
185. Kaszubia Kościerzyna - GKS Kowale
186. Pogoń Lębork - Stolem Gniewino
187. Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń
188. Lipniczanka Lipnica - Gwiazda Karsin
189. Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
190. Jantar Ustka - Gedania Gdańsk
191. Cartusia Kartuzy - Lipniczanka Lipnica
192. Gwiazda Karsin - Gryf Słupsk
193. Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork
194. Stolem Gniewino - Kaszubia Kościerzyna
195. GKS Kowale - GKS Przodkowo
196. Wikęd Luzino - Lechia II Gdańsk
197. Wda Lipusz - Arka II Gdynia
198. Wierzyca Pelplin - Jaguar Gdańsk
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
199. Wierzyca Pelplin - Jantar Ustka
200. Jaguar Gdańsk - Wda Lipusz
201. Arka II Gdynia - Wikęd Luzino
202. Lechia II Gdańsk - GKS Kowale
203. GKS Przodkowo - Stolem Gniewino
204. Kaszubia Kościerzyna - Powiśle Dzierzgoń
205. Gwiazda Karsin - Pogoń Lębork
206. Gryf Słupsk - Cartusia Kartuzy
207. Lipniczanka Lipnica - Gedania Gdańsk
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
208. Jantar Ustka - Lipniczanka Lipnica
209. Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk
210. Cartusia Kartuzy - Pogoń Lębork
211. Gwiazda Karsin - Kaszubia Kościerzyna
212. Powiśle Dzierzgoń - GKS Przodkowo
213. Stolem Gniewino - Lechia II Gdańsk
214. GKS Kowale - Arka II Gdynia
215. Wikęd Luzino - Jaguar Gdańsk
216. Wda Lipusz - Wierzyca Pelplin
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Wda Lipusz - Jantar Ustka
218. Wierzyca Pelplin - Wikęd Luzino
219. Jaguar Gdańsk - GKS Kowale
220. Arka II Gdynia - Stolem Gniewino
221. Lechia II Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń
222. GKS Przodkowo - Gwiazda Karsin
223. Kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy
224. Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk
225. Gryf Słupsk - Lipniczanka Lipnica
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. Jantar Ustka - Gryf Słupsk
227. Lipniczanka Lipnica - Pogoń Lębork
228. Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna
229. Cartusia Kartuzy - GKS Przodkowo
230. Gwiazda Karsin - Lechia II Gdańsk
231. Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia
232. Stolem Gniewino - Jaguar Gdańsk
233. GKS Kowale - Wierzyca Pelplin
234. Wikęd Luzino - Wda Lipusz
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. Wikęd Luzino - Jantar Ustka
236. Wda Lipusz - GKS Kowale
237. Wierzyca Pelplin - Stolem Gniewino
238. Jaguar Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń
239. Arka II Gdynia - Gwiazda Karsin
240. Lechia II Gdańsk - Cartusia Kartuzy
241. GKS Przodkowo - Gedania Gdańsk
242. Kaszubia Kościerzyna - Lipniczanka Lipnica
243. Pogoń Lębork - Gryf Słupsk
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. Jantar Ustka - Pogoń Lębork
245. Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna
246. Lipniczanka Lipnica - GKS Przodkowo
247. Gedania Gdańsk - Lechia II Gdańsk
248. Cartusia Kartuzy - Arka II Gdynia
249. Gwiazda Karsin - Jaguar Gdańsk
250. Powiśle Dzierzgoń - Wierzyca Pelplin
251. Stolem Gniewino - Wda Lipusz
252. GKS Kowale - Wikęd Luzino
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
253. GKS Kowale - Jantar Ustka
254. Wikęd Luzino - Stolem Gniewino
255. Wda Lipusz - Powiśle Dzierzgoń
256. Wierzyca Pelplin - Gwiazda Karsin
257. Jaguar Gdańsk - Cartusia Kartuzy
258. Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk
259. Lechia II Gdańsk - Lipniczanka Lipnica
260. GKS Przodkowo - Gryf Słupsk
261. Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
262. Jantar Ustka - Kaszubia Kościerzyna
263. Pogoń Lębork - GKS Przodkowo
264. Gryf Słupsk - Lechia II Gdańsk
265. Lipniczanka Lipnica - Arka II Gdynia
266. Gedania Gdańsk - Jaguar Gdańsk
267. Cartusia Kartuzy - Wierzyca Pelplin
268. Gwiazda Karsin - Wda Lipusz
269. Powiśle Dzierzgoń - Wikęd Luzino
270. Stolem Gniewino - GKS Kowale
Kolejka 31 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Stolem Gniewino - Jantar Ustka
272. GKS Kowale - Powiśle Dzierzgoń
273. Wikęd Luzino - Gwiazda Karsin
274. Wda Lipusz - Cartusia Kartuzy
275. Wierzyca Pelplin - Gedania Gdańsk
276. Jaguar Gdańsk - Lipniczanka Lipnica
277. Arka II Gdynia - Gryf Słupsk
278. Lechia II Gdańsk - Pogoń Lębork
279. GKS Przodkowo - Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 32 [szczegóły] Komentarze (0) 
280. Jantar Ustka - GKS Przodkowo
281. Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk
282. Pogoń Lębork - Arka II Gdynia
283. Gryf Słupsk - Jaguar Gdańsk
284. Lipniczanka Lipnica - Wierzyca Pelplin
285. Gedania Gdańsk - Wda Lipusz
286. Cartusia Kartuzy - Wikęd Luzino
287. Gwiazda Karsin - GKS Kowale
288. Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino
Kolejka 33 [szczegóły] Komentarze (0) 
289. Powiśle Dzierzgoń - Jantar Ustka
290. Stolem Gniewino - Gwiazda Karsin
291. GKS Kowale - Cartusia Kartuzy
292. Wikęd Luzino - Gedania Gdańsk
293. Wda Lipusz - Lipniczanka Lipnica
294. Wierzyca Pelplin - Gryf Słupsk
295. Jaguar Gdańsk - Pogoń Lębork
296. Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna
297. Lechia II Gdańsk - GKS Przodkowo
Kolejka 34 [szczegóły] Komentarze (0) 
298. Jantar Ustka - Lechia II Gdańsk
299. GKS Przodkowo - Arka II Gdynia
300. Kaszubia Kościerzyna - Jaguar Gdańsk
301. Pogoń Lębork - Wierzyca Pelplin
302. Gryf Słupsk - Wda Lipusz
303. Lipniczanka Lipnica - Wikęd Luzino
304. Gedania Gdańsk - GKS Kowale
305. Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino
306. Gwiazda Karsin - Powiśle Dzierzgoń




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE