ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP DLA DZIECI (STYCZEŃ - MARZEC 2020)
PRZODKOWO CUP 2020 - OLDBOJE - 29.02/1.03.2020 (ROCZNIK 1985 i STARSI)

IV liga - pomorska - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Przodkowo 17 40 13 1 3 48 - 22
2. Arka II Gdynia 17 39 12 3 2 48 - 22
3. Gryf Słupsk 17 37 10 7 0 36 - 18
4. Kaszubia Kościerzyna 17 35 10 5 2 43 - 22
5. Stolem Gniewino 17 34 10 4 3 49 - 32
6. Lechia II Gdańsk 17 26 7 5 5 38 - 20
7. Wikęd Luzino 17 25 7 4 6 38 - 27 1 3 1 0 0 5 - 1
8. Powiśle Dzierzgoń 17 25 7 4 6 33 - 38 1 0 0 0 1 1 - 5
9. Wierzyca Pelplin 17 24 7 3 7 37 - 43 1 3 1 0 0 4 - 1
10. Pogoń Lębork 17 24 8 0 9 34 - 28 1 0 0 0 1 1 - 4
11. Cartusia Kartuzy 17 22 6 4 7 29 - 35 1 3 1 0 0 2 - 0
12. Gedania Gdańsk 17 22 6 4 7 33 - 34 1 0 0 0 1 0 - 2
13. Wda Lipusz 17 21 6 3 8 34 - 36
14. Gwiazda Karsin 17 16 5 1 11 31 - 47
15. GKS Kowale 17 15 4 3 10 20 - 37
16. Jaguar Gdańsk 17 11 2 5 10 22 - 47
17. Jantar Ustka 17 9 3 0 14 28 - 51
18. Lipniczanka Lipnica 17 5 1 2 14 14 - 56
Ostatni komentarz dodał Mike51 25.12.2019, 13:43:45

 Baner


Kolejka 18 - 8. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Jantar Ustka - Gwiazda Karsin
2. Powiśle Dzierzgoń - Cartusia Kartuzy 8 marca 2020 - 14:00
3. Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk
4. GKS Kowale - Lipniczanka Lipnica
5. Wikęd Luzino - Gryf Słupsk
6. Wda Lipusz - Pogoń Lębork
7. Wierzyca Pelplin - Kaszubia Kościerzyna
8. Jaguar Gdańsk - GKS Przodkowo 8 marca 2020 - 11:00
9. Arka II Gdynia - Lechia II Gdańsk 7 marca 2020 - 11:00
Kolejka 19 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Arka II Gdynia - Jantar Ustka
11. Lechia II Gdańsk - Jaguar Gdańsk
12. GKS Przodkowo - Wierzyca Pelplin
13. Kaszubia Kościerzyna - Wda Lipusz 14 marca 2020 - 14:00
14. Pogoń Lębork - Wikęd Luzino 14 marca 2020 - 15:00
15. Gryf Słupsk - GKS Kowale 15 marca 2020 - 12:00
16. Lipniczanka Lipnica - Stolem Gniewino
17. Gedania Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń
18. Cartusia Kartuzy - Gwiazda Karsin
Kolejka 20 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Jantar Ustka - Cartusia Kartuzy
20. Gwiazda Karsin - Gedania Gdańsk
21. Powiśle Dzierzgoń - Lipniczanka Lipnica 22 marca 2020 - 14:00
22. Stolem Gniewino - Gryf Słupsk
23. GKS Kowale - Pogoń Lębork
24. Wikęd Luzino - Kaszubia Kościerzyna
25. Wda Lipusz - GKS Przodkowo
26. Wierzyca Pelplin - Lechia II Gdańsk
27. Jaguar Gdańsk - Arka II Gdynia 21 marca 2020 - 11:00
Kolejka 21 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Jaguar Gdańsk - Jantar Ustka 28 marca 2020 - 11:00
29. Arka II Gdynia - Wierzyca Pelplin
30. Lechia II Gdańsk - Wda Lipusz
31. GKS Przodkowo - Wikęd Luzino
32. Kaszubia Kościerzyna - GKS Kowale 28 marca 2020 - 14:00
33. Pogoń Lębork - Stolem Gniewino 28 marca 2020 - 16:00
34. Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 29 marca 2020 - 12:00
35. Lipniczanka Lipnica - Gwiazda Karsin
36. Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy
Kolejka 22 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Jantar Ustka - Gedania Gdańsk
38. Cartusia Kartuzy - Lipniczanka Lipnica
39. Gwiazda Karsin - Gryf Słupsk
40. Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 4 kwietnia 2020 - 16:00
41. Stolem Gniewino - Kaszubia Kościerzyna
42. GKS Kowale - GKS Przodkowo
43. Wikęd Luzino - Lechia II Gdańsk
44. Wda Lipusz - Arka II Gdynia
45. Wierzyca Pelplin - Jaguar Gdańsk
Kolejka 23 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Wierzyca Pelplin - Jantar Ustka
47. Jaguar Gdańsk - Wda Lipusz 8 kwietnia 2020 - 17:00
48. Arka II Gdynia - Wikęd Luzino
49. Lechia II Gdańsk - GKS Kowale
50. GKS Przodkowo - Stolem Gniewino
51. Kaszubia Kościerzyna - Powiśle Dzierzgoń 8 kwietnia 2020 - 15:00
52. Gwiazda Karsin - Pogoń Lębork
53. Gryf Słupsk - Cartusia Kartuzy
54. Lipniczanka Lipnica - Gedania Gdańsk
Kolejka 24 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Jantar Ustka - Lipniczanka Lipnica
56. Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk
57. Cartusia Kartuzy - Pogoń Lębork
58. Gwiazda Karsin - Kaszubia Kościerzyna
59. Powiśle Dzierzgoń - GKS Przodkowo 18 kwietnia 2020 - 16:00
60. Stolem Gniewino - Lechia II Gdańsk
61. GKS Kowale - Arka II Gdynia
62. Wikęd Luzino - Jaguar Gdańsk
63. Wda Lipusz - Wierzyca Pelplin
Kolejka 25 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Wda Lipusz - Jantar Ustka
65. Wierzyca Pelplin - Wikęd Luzino
66. Jaguar Gdańsk - GKS Kowale 25 kwietnia 2020 - 11:00
67. Arka II Gdynia - Stolem Gniewino
68. Lechia II Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń
69. GKS Przodkowo - Gwiazda Karsin
70. Kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy 26 kwietnia 2020 - 13:00
71. Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 25 kwietnia 2020 - 17:00
72. Gryf Słupsk - Lipniczanka Lipnica 25 kwietnia 2020 - 16:00
Kolejka 26 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Jantar Ustka - Gryf Słupsk
74. Lipniczanka Lipnica - Pogoń Lębork
75. Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna
76. Cartusia Kartuzy - GKS Przodkowo
77. Gwiazda Karsin - Lechia II Gdańsk
78. Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 2 maja 2020 - 16:00
79. Stolem Gniewino - Jaguar Gdańsk
80. GKS Kowale - Wierzyca Pelplin
81. Wikęd Luzino - Wda Lipusz
Kolejka 27 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Wikęd Luzino - Jantar Ustka
83. Wda Lipusz - GKS Kowale
84. Wierzyca Pelplin - Stolem Gniewino
85. Jaguar Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 9 maja 2020 - 11:00
86. Arka II Gdynia - Gwiazda Karsin
87. Lechia II Gdańsk - Cartusia Kartuzy
88. GKS Przodkowo - Gedania Gdańsk
89. Kaszubia Kościerzyna - Lipniczanka Lipnica 9 maja 2020 - 15:00
90. Pogoń Lębork - Gryf Słupsk 9 maja 2020 - 17:00
Kolejka 28 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Jantar Ustka - Pogoń Lębork
92. Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna 16 maja 2020 - 16:00
93. Lipniczanka Lipnica - GKS Przodkowo
94. Gedania Gdańsk - Lechia II Gdańsk
95. Cartusia Kartuzy - Arka II Gdynia
96. Gwiazda Karsin - Jaguar Gdańsk
97. Powiśle Dzierzgoń - Wierzyca Pelplin 16 maja 2020 - 16:00
98. Stolem Gniewino - Wda Lipusz
99. GKS Kowale - Wikęd Luzino
Kolejka 29 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. GKS Kowale - Jantar Ustka
101. Wikęd Luzino - Stolem Gniewino
102. Wda Lipusz - Powiśle Dzierzgoń
103. Wierzyca Pelplin - Gwiazda Karsin
104. Jaguar Gdańsk - Cartusia Kartuzy 23 maja 2020 - 11:00
105. Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk
106. Lechia II Gdańsk - Lipniczanka Lipnica
107. GKS Przodkowo - Gryf Słupsk
108. Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 24 maja 2020 - 13:00
Kolejka 30 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Jantar Ustka - Kaszubia Kościerzyna
110. Pogoń Lębork - GKS Przodkowo 30 maja 2020 - 17:00
111. Gryf Słupsk - Lechia II Gdańsk 30 maja 2020 - 16:00
112. Lipniczanka Lipnica - Arka II Gdynia
113. Gedania Gdańsk - Jaguar Gdańsk
114. Cartusia Kartuzy - Wierzyca Pelplin
115. Gwiazda Karsin - Wda Lipusz
116. Powiśle Dzierzgoń - Wikęd Luzino 30 maja 2020 - 16:00
117. Stolem Gniewino - GKS Kowale
Kolejka 31 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Stolem Gniewino - Jantar Ustka
119. GKS Kowale - Powiśle Dzierzgoń
120. Wikęd Luzino - Gwiazda Karsin
121. Wda Lipusz - Cartusia Kartuzy
122. Wierzyca Pelplin - Gedania Gdańsk
123. Jaguar Gdańsk - Lipniczanka Lipnica 6 czerwca 2020 - 11:00
124. Arka II Gdynia - Gryf Słupsk
125. Lechia II Gdańsk - Pogoń Lębork
126. GKS Przodkowo - Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 32 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Jantar Ustka - GKS Przodkowo
128. Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk 11 czerwca 2020 - 16:00
129. Pogoń Lębork - Arka II Gdynia 11 czerwca 2020 - 17:00
130. Gryf Słupsk - Jaguar Gdańsk 11 czerwca 2020 - 17:00
131. Lipniczanka Lipnica - Wierzyca Pelplin
132. Gedania Gdańsk - Wda Lipusz
133. Cartusia Kartuzy - Wikęd Luzino
134. Gwiazda Karsin - GKS Kowale
135. Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 11 czerwca 2020 - 16:00
Kolejka 33 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Powiśle Dzierzgoń - Jantar Ustka 14 czerwca 2020 - 15:00
137. Stolem Gniewino - Gwiazda Karsin 14 czerwca 2020 - 15:00
138. GKS Kowale - Cartusia Kartuzy 14 czerwca 2020 - 15:00
139. Wikęd Luzino - Gedania Gdańsk 14 czerwca 2020 - 15:00
140. Wda Lipusz - Lipniczanka Lipnica 14 czerwca 2020 - 15:00
141. Wierzyca Pelplin - Gryf Słupsk 14 czerwca 2020 - 15:00
142. Jaguar Gdańsk - Pogoń Lębork 14 czerwca 2020 - 15:00
143. Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 14 czerwca 2020 - 15:00
144. Lechia II Gdańsk - GKS Przodkowo 14 czerwca 2020 - 15:00
Kolejka 34 - 20. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Jantar Ustka - Lechia II Gdańsk 20 czerwca 2020 - 15:00
146. GKS Przodkowo - Arka II Gdynia 20 czerwca 2020 - 15:00
147. Kaszubia Kościerzyna - Jaguar Gdańsk 20 czerwca 2020 - 15:00
148. Pogoń Lębork - Wierzyca Pelplin 20 czerwca 2020 - 15:00
149. Gryf Słupsk - Wda Lipusz 20 czerwca 2020 - 15:00
150. Lipniczanka Lipnica - Wikęd Luzino 20 czerwca 2020 - 15:00
151. Gedania Gdańsk - GKS Kowale 20 czerwca 2020 - 15:00
152. Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino 20 czerwca 2020 - 15:00
153. Gwiazda Karsin - Powiśle Dzierzgoń 20 czerwca 2020 - 15:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE