III liga - grupa II - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KKS Kalisz 18 45 14 3 1 41 - 12
2. Radunia Stężyca 18 40 11 7 0 37 - 10
3. Świt Skolwin (Szczecin) 18 39 11 6 1 30 - 7 1 3 1 0 0 3 - 1
4. Kotwica Kołobrzeg 18 39 13 0 5 37 - 22 1 0 0 0 1 1 - 3
5. Mieszko Gniezno 18 36 11 3 4 33 - 17
6. Unia Janikowo 18 33 10 3 5 43 - 29
7. Sokół Kleczew 18 27 8 3 7 22 - 22
8. KP Starogard Gdański 18 25 7 4 7 19 - 20
9. Polonia Środa Wielkopolska 18 23 6 5 7 28 - 24
10. Pogoń II Szczecin 18 21 6 3 9 23 - 30 1 3 1 0 0 2 - 1
11. Chemik Police 18 21 6 3 9 21 - 27 1 0 0 0 1 1 - 2
12. Gwardia Koszalin 18 18 5 3 10 19 - 37
13. Bałtyk Koszalin 18 17 4 5 9 17 - 35
14. Nielba Wągrowiec 18 16 4 4 10 22 - 38
15. Jarota Jarocin 18 15 3 6 9 18 - 24
16. Górnik Konin 18 14 4 2 12 22 - 37 1 3 1 0 0 3 - 1
17. Grom Nowy Staw 18 14 3 5 10 19 - 35 1 0 0 0 1 1 - 3
18. Bałtyk Gdynia 18 10 3 1 14 12 - 37
Ostatni komentarz dodał benakiba 07.03.2020, 18:33:36
 Baner


Kolejka 1 - 3/4. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (14) 
1. Unia Janikowo 3 - 0 Bałtyk Gdynia 3 sierpnia 2019 - 17:00
2. Chemik Police 0 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 4 sierpnia 2019 - 15:00
3. Sokół Kleczew 2 - 1 Bałtyk Koszalin 3 sierpnia 2019 - 17:00
4. Radunia Stężyca 5 - 1 Górnik Konin 4 sierpnia 2019 - 15:00
5. Polonia Środa Wielkopolska 0 - 1 Mieszko Gniezno 2 sierpnia 2019 - 18:00
6. Pogoń II Szczecin 4 - 1 Gwardia Koszalin 4 sierpnia 2019 - 15:00
7. Nielba Wągrowiec 2 - 3 KP Starogard Gdański 3 sierpnia 2019 - 15:00
8. Grom Nowy Staw 0 - 4 KKS Kalisz 3 sierpnia 2019 - 16:00
9. Kotwica Kołobrzeg 4 - 2 Jarota Jarocin 3 sierpnia 2019 - 16:00
Kolejka 2 - 10/11. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (8) 
10. Bałtyk Gdynia 0 - 4 Jarota Jarocin 9 sierpnia 2019 - 17:00
11. KKS Kalisz 3 - 1 Kotwica Kołobrzeg 10 sierpnia 2019 - 18:00
12. KP Starogard Gdański 1 - 0 Grom Nowy Staw 10 sierpnia 2019 - 17:00
13. Gwardia Koszalin 2 - 2 Nielba Wągrowiec 10 sierpnia 2019 - 18:00
14. Mieszko Gniezno 4 - 0 Pogoń II Szczecin 10 sierpnia 2019 - 17:00
15. Górnik Konin 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 10 sierpnia 2019 - 17:00
16. Bałtyk Koszalin 1 - 1 Radunia Stężyca 10 sierpnia 2019 - 13:00
17. Świt Skolwin (Szczecin) 4 - 0 Sokół Kleczew 10 sierpnia 2019 - 18:00
18. Unia Janikowo 1 - 1 Chemik Police 10 sierpnia 2019 - 15:00
Kolejka 3 - 15. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (16) 
19. Chemik Police 1 - 0 Bałtyk Gdynia 15 sierpnia 2019 - 16:00
20. Sokół Kleczew 2 - 0 Unia Janikowo 15 sierpnia 2019 - 17:00
21. Radunia Stężyca 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 15 sierpnia 2019 - 17:00
22. Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 Bałtyk Koszalin 14 sierpnia 2019 - 17:00
23. Pogoń II Szczecin 2 - 1 Górnik Konin 15 sierpnia 2019 - 11:00
24. Nielba Wągrowiec 0 - 1 Mieszko Gniezno 15 sierpnia 2019 - 15:00
25. Grom Nowy Staw 3 - 0 Gwardia Koszalin 15 sierpnia 2019 - 15:00
26. Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 KP Starogard Gdański 15 sierpnia 2019 - 16:00
27. Jarota Jarocin 3 - 3 KKS Kalisz 15 sierpnia 2019 - 18:00
Kolejka 4 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (6) 
28. Bałtyk Gdynia 1 - 2 KKS Kalisz 18 sierpnia 2019 - 17:00
29. KP Starogard Gdański 0 - 1 Jarota Jarocin 18 sierpnia 2019 - 16:00
30. Gwardia Koszalin 0 - 2 Kotwica Kołobrzeg 18 sierpnia 2019 - 17:00
31. Mieszko Gniezno 2 - 1 Grom Nowy Staw 18 sierpnia 2019 - 18:00
32. Górnik Konin 1 - 1 Nielba Wągrowiec 18 sierpnia 2019 - 16:00
33. Bałtyk Koszalin 1 - 2 Pogoń II Szczecin 18 sierpnia 2019 - 12:00
34. Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 18 sierpnia 2019 - 18:00
35. Unia Janikowo 0 - 1 Radunia Stężyca 18 sierpnia 2019 - 17:00
36. Chemik Police 1 - 1 Sokół Kleczew 18 sierpnia 2019 - 16:00
Kolejka 5 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
37. Sokół Kleczew 2 - 0 Bałtyk Gdynia 24 sierpnia 2019 - 17:00
38. Radunia Stężyca 2 - 1 Chemik Police 25 sierpnia 2019 - 15:00
39. Polonia Środa Wielkopolska 6 - 0 Unia Janikowo 24 sierpnia 2019 - 17:00
40. Pogoń II Szczecin 1 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 25 sierpnia 2019 - 11:00
41. Nielba Wągrowiec 1 - 2 Bałtyk Koszalin 24 sierpnia 2019 - 15:00
42. Grom Nowy Staw 1 - 3 Górnik Konin 24 sierpnia 2019 - 15:00
43. Kotwica Kołobrzeg 5 - 1 Mieszko Gniezno 24 sierpnia 2019 - 16:00
44. Jarota Jarocin 0 - 0 Gwardia Koszalin 24 sierpnia 2019 - 18:00
45. KKS Kalisz 1 - 0 KP Starogard Gdański 24 sierpnia 2019 - 18:00
Kolejka 6 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
46. Bałtyk Gdynia 1 - 0 KP Starogard Gdański 31 sierpnia 2019 - 17:00
47. Gwardia Koszalin 0 - 2 KKS Kalisz 31 sierpnia 2019 - 15:00
48. Mieszko Gniezno 3 - 1 Jarota Jarocin 31 sierpnia 2019 - 17:00
49. Górnik Konin 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg 31 sierpnia 2019 - 16:00
50. Bałtyk Koszalin 2 - 2 Grom Nowy Staw 31 sierpnia 2019 - 11:00
51. Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 0 Nielba Wągrowiec 1 września 2019 - 17:00
52. Unia Janikowo 4 - 3 Pogoń II Szczecin 31 sierpnia 2019 - 17:00
53. Chemik Police 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 31 sierpnia 2019 - 16:00
54. Sokół Kleczew 0 - 2 Radunia Stężyca 31 sierpnia 2019 - 17:00
Kolejka 7 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
55. Radunia Stężyca 1 - 0 Bałtyk Gdynia 8 września 2019 - 15:00
56. Polonia Środa Wielkopolska 2 - 3 Sokół Kleczew 8 września 2019 - 16:00
57. Pogoń II Szczecin 2 - 1 Chemik Police 7 września 2019 - 11:00
58. Nielba Wągrowiec 1 - 4 Unia Janikowo 7 września 2019 - 15:00
59. Grom Nowy Staw 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 7 września 2019 - 15:00
60. Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Bałtyk Koszalin 7 września 2019 - 16:00
61. Jarota Jarocin 1 - 2 Górnik Konin 7 września 2019 - 17:00
62. KKS Kalisz 1 - 0 Mieszko Gniezno 7 września 2019 - 18:00
63. KP Starogard Gdański 3 - 0 Gwardia Koszalin 7 września 2019 - 16:00
Kolejka 8 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (10) 
64. Bałtyk Gdynia 0 - 2 Gwardia Koszalin 15 września 2019 - 16:00
65. Mieszko Gniezno 5 - 1 KP Starogard Gdański 14 września 2019 - 17:00
66. Górnik Konin 0 - 1 KKS Kalisz 15 września 2019 - 17:00
67. Bałtyk Koszalin 1 - 0 Jarota Jarocin 15 września 2019 - 14:00
68. Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 1 Kotwica Kołobrzeg 15 września 2019 - 16:00
69. Unia Janikowo 3 - 3 Grom Nowy Staw 14 września 2019 - 16:00
70. Chemik Police 2 - 0 Nielba Wągrowiec 14 września 2019 - 16:00
71. Sokół Kleczew 1 - 0 Pogoń II Szczecin 13 września 2019 - 17:00
72. Radunia Stężyca 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 15 września 2019 - 15:00
Kolejka 9 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
73. Polonia Środa Wielkopolska 1 - 2 Bałtyk Gdynia 21 września 2019 - 15:00
74. Pogoń II Szczecin 0 - 4 Radunia Stężyca 21 września 2019 - 11:00
75. Nielba Wągrowiec 2 - 1 Sokół Kleczew 21 września 2019 - 15:00
76. Grom Nowy Staw 1 - 2 Chemik Police 21 września 2019 - 13:00
77. Kotwica Kołobrzeg 2 - 3 Unia Janikowo 21 września 2019 - 16:00
78. Jarota Jarocin 0 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 21 września 2019 - 17:00
79. KKS Kalisz 4 - 1 Bałtyk Koszalin 21 września 2019 - 18:00
80. KP Starogard Gdański 0 - 2 Górnik Konin 21 września 2019 - 16:00
81. Gwardia Koszalin 0 - 2 Mieszko Gniezno 21 września 2019 - 17:00
Kolejka 10 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Mieszko Gniezno 28 września 2019 - 19:00
83. Górnik Konin 2 - 3 Gwardia Koszalin 28 września 2019 - 15:00
84. Bałtyk Koszalin 0 - 0 KP Starogard Gdański 28 września 2019 - 15:00
85. Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 0 KKS Kalisz 28 września 2019 - 16:00
86. Unia Janikowo 2 - 0 Jarota Jarocin 28 września 2019 - 15:00
87. Chemik Police 0 - 4 Kotwica Kołobrzeg 29 września 2019 - 16:00
88. Sokół Kleczew 1 - 1 Grom Nowy Staw 28 września 2019 - 16:00
89. Radunia Stężyca 3 - 0 Nielba Wągrowiec 29 września 2019 - 15:00
90. Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 Pogoń II Szczecin 29 września 2019 - 15:00
Kolejka 11 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (7) 
91. Pogoń II Szczecin 3 - 0 Bałtyk Gdynia 6 października 2019 - 11:00
92. Nielba Wągrowiec 4 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 5 października 2019 - 15:00
93. Grom Nowy Staw 0 - 5 Radunia Stężyca 5 października 2019 - 15:00
94. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Sokół Kleczew 5 października 2019 - 18:00
95. Jarota Jarocin 0 - 1 Chemik Police 5 października 2019 - 16:00
96. KKS Kalisz 3 - 3 Unia Janikowo 5 października 2019 - 18:00
97. KP Starogard Gdański 1 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 5 października 2019 - 11:00
98. Gwardia Koszalin 2 - 0 Bałtyk Koszalin 5 października 2019 - 15:00
99. Mieszko Gniezno 3 - 0 Górnik Konin 5 października 2019 - 16:00
Kolejka 12 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
100. Bałtyk Gdynia 3 - 4 Górnik Konin 12 października 2019 - 17:00
101. Bałtyk Koszalin 1 - 4 Mieszko Gniezno 12 października 2019 - 15:00
102. Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 0 Gwardia Koszalin 12 października 2019 - 15:00
103. Unia Janikowo 0 - 3 KP Starogard Gdański 12 października 2019 - 13:00
104. Chemik Police 0 - 3 KKS Kalisz 12 października 2019 - 16:00
105. Sokół Kleczew 1 - 2 Jarota Jarocin 12 października 2019 - 15:00
106. Radunia Stężyca 6 - 2 Kotwica Kołobrzeg 13 października 2019 - 15:00
107. Polonia Środa Wielkopolska 4 - 1 Grom Nowy Staw 12 października 2019 - 15:00
108. Pogoń II Szczecin 1 - 1 Nielba Wągrowiec 24 listopada 2019 - 11:00
Kolejka 13 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Nielba Wągrowiec 2 - 4 Bałtyk Gdynia 19 października 2019 - 15:00
110. Grom Nowy Staw 2 - 0 Pogoń II Szczecin 19 października 2019 - 14:00
111. Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 19 października 2019 - 18:00
112. Jarota Jarocin 0 - 0 Radunia Stężyca 19 października 2019 - 15:30
113. KKS Kalisz 2 - 1 Sokół Kleczew 19 października 2019 - 18:00
114. KP Starogard Gdański 2 - 1 Chemik Police 19 października 2019 - 15:00
115. Gwardia Koszalin 1 - 6 Unia Janikowo 19 października 2019 - 15:00
116. Mieszko Gniezno 1 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 19 października 2019 - 15:00
117. Górnik Konin 1 - 2 Bałtyk Koszalin 19 października 2019 - 15:00
Kolejka 14 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
118. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Bałtyk Koszalin 25 października 2019 - 17:00
119. Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 2 Górnik Konin 26 października 2019 - 15:00
120. Unia Janikowo 2 - 1 Mieszko Gniezno 26 października 2019 - 14:00
121. Chemik Police 4 - 0 Gwardia Koszalin 26 października 2019 - 15:00
122. Sokół Kleczew 0 - 0 KP Starogard Gdański 26 października 2019 - 14:00
123. Radunia Stężyca 0 - 0 KKS Kalisz 27 października 2019 - 14:00
124. Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Jarota Jarocin 26 października 2019 - 15:00
125. Pogoń II Szczecin 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 27 października 2019 - 11:00
126. Nielba Wągrowiec 2 - 1 Grom Nowy Staw 26 października 2019 - 13:00
Kolejka 15 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
127. Grom Nowy Staw 2 - 1 Bałtyk Gdynia 2 listopada 2019 - 13:00
128. Kotwica Kołobrzeg 4 - 1 Nielba Wągrowiec 2 listopada 2019 - 17:00
129. Jarota Jarocin 1 - 1 Pogoń II Szczecin 2 listopada 2019 - 14:00
130. KKS Kalisz 2 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 2 listopada 2019 - 18:00
131. KP Starogard Gdański 0 - 1 Radunia Stężyca 2 listopada 2019 - 14:00
132. Gwardia Koszalin 2 - 1 Sokół Kleczew 3 listopada 2019 - 13:00
133. Mieszko Gniezno 2 - 2 Chemik Police 2 listopada 2019 - 14:00
134. Górnik Konin 0 - 1 Unia Janikowo 2 listopada 2019 - 13:00
135. Bałtyk Koszalin 0 - 5 Świt Skolwin (Szczecin) 3 listopada 2019 - 11:00
Kolejka 16 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Bałtyk Gdynia 0 - 3 Świt Skolwin (Szczecin) 9 listopada 2019 - 17:00
137. Unia Janikowo 6 - 1 Bałtyk Koszalin 9 listopada 2019 - 13:00
138. Chemik Police 3 - 0 Górnik Konin 9 listopada 2019 - 14:00
139. Sokół Kleczew 1 - 0 Mieszko Gniezno 9 listopada 2019 - 13:00
140. Radunia Stężyca 2 - 2 Gwardia Koszalin 10 listopada 2019 - 13:00
141. Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 KP Starogard Gdański 9 listopada 2019 - 14:00
142. Pogoń II Szczecin 1 - 2 KKS Kalisz 10 listopada 2019 - 11:00
143. Nielba Wągrowiec 2 - 1 Jarota Jarocin 9 listopada 2019 - 13:00
144. Grom Nowy Staw 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 9 listopada 2019 - 13:00
Kolejka 17 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
145. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Bałtyk Gdynia 16 listopada 2019 - 17:00
146. Jarota Jarocin 1 - 1 Grom Nowy Staw 17 listopada 2019 - 13:30
147. KKS Kalisz 5 - 0 Nielba Wągrowiec 16 listopada 2019 - 18:00
148. KP Starogard Gdański 0 - 3 Pogoń II Szczecin 16 listopada 2019 - 13:00
149. Gwardia Koszalin 1 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 16 listopada 2019 - 13:00
150. Mieszko Gniezno 1 - 1 Radunia Stężyca 17 listopada 2019 - 13:30
151. Górnik Konin 1 - 3 Sokół Kleczew 16 listopada 2019 - 13:00
152. Bałtyk Koszalin 3 - 1 Chemik Police 16 listopada 2019 - 11:00
153. Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 0 Unia Janikowo 16 listopada 2019 - 14:00
Kolejka 18 - 7/8. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
154. Bałtyk Gdynia 0 - 5 Unia Janikowo 6 marca 2020 - 19:30
155. Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Chemik Police 7 marca 2020 - 15:00
156. Bałtyk Koszalin 1 - 2 Sokół Kleczew 7 marca 2020 - 12:00
157. Górnik Konin 1 - 2 Radunia Stężyca 7 marca 2020 - 15:00
158. Mieszko Gniezno 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 7 marca 2020 - 14:00
159. Gwardia Koszalin 3 - 0 Pogoń II Szczecin 7 marca 2020 - 14:00
160. KP Starogard Gdański 2 - 1 Nielba Wągrowiec 7 marca 2020 - 15:00
161. KKS Kalisz 3 - 0 Grom Nowy Staw 7 marca 2020 - 18:00
162. Jarota Jarocin 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 7 marca 2020 - 15:00
Kolejka 19 - 14/15. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 14 marca 2020 - 15:30
164. Kotwica Kołobrzeg - KKS Kalisz 14 marca 2020 - 17:00
165. Grom Nowy Staw - KP Starogard Gdański 14 marca 2020 - 14:00
166. Nielba Wągrowiec - Gwardia Koszalin 14 marca 2020 - 15:00
167. Pogoń II Szczecin - Mieszko Gniezno 15 marca 2020 - 11:00
168. Polonia Środa Wielkopolska - Górnik Konin 14 marca 2020 - 15:00
169. Radunia Stężyca - Bałtyk Koszalin 15 marca 2020 - 15:00
170. Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin) 14 marca 2020 - 15:00
171. Chemik Police - Unia Janikowo 13 marca 2020 - 15:30
Kolejka 20 - 21/22. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
172. Bałtyk Gdynia - Chemik Police 21 marca 2020 - 19:30
173. Unia Janikowo - Sokół Kleczew 21 marca 2020 - 12:00
174. Świt Skolwin (Szczecin) - Radunia Stężyca 22 marca 2020 - 14:00
175. Bałtyk Koszalin - Polonia Środa Wielkopolska 21 marca 2020 - 13:00
176. Górnik Konin - Pogoń II Szczecin 21 marca 2020 - 11:00
177. Mieszko Gniezno - Nielba Wągrowiec 21 marca 2020 - 14:00
178. Gwardia Koszalin - Grom Nowy Staw 21 marca 2020 - 15:00
179. KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg 21 marca 2020 - 15:00
180. KKS Kalisz - Jarota Jarocin 21 marca 2020 - 18:00
Kolejka 21 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. KKS Kalisz - Bałtyk Gdynia 29 marca 2020 - 16:00
182. Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański 28 marca 2020 - 16:00
183. Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 28 marca 2020 - 17:00
184. Grom Nowy Staw - Mieszko Gniezno 28 marca 2020 - 14:00
185. Nielba Wągrowiec - Górnik Konin 28 marca 2020 - 15:00
186. Pogoń II Szczecin - Bałtyk Koszalin 28 marca 2020 - 11:00
187. Polonia Środa Wielkopolska - Świt Skolwin (Szczecin) 28 marca 2020 - 15:00
188. Radunia Stężyca - Unia Janikowo 29 marca 2020 - 15:00
189. Sokół Kleczew - Chemik Police 28 marca 2020 - 15:00
Kolejka 22 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
190. Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew 4 kwietnia 2020 - 19:30
191. Chemik Police - Radunia Stężyca 4 kwietnia 2020 - 15:00
192. Unia Janikowo - Polonia Środa Wielkopolska 4 kwietnia 2020 - 15:00
193. Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń II Szczecin 4 kwietnia 2020 - 16:00
194. Bałtyk Koszalin - Nielba Wągrowiec 4 kwietnia 2020 - 11:00
195. Górnik Konin - Grom Nowy Staw 4 kwietnia 2020 - 16:00
196. Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg 4 kwietnia 2020 - 14:00
197. Gwardia Koszalin - Jarota Jarocin 4 kwietnia 2020 - 16:00
198. KP Starogard Gdański - KKS Kalisz 4 kwietnia 2020 - 11:00
Kolejka 23 - 11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
199. KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia 11 kwietnia 2020 - 16:00
200. KKS Kalisz - Gwardia Koszalin 9 kwietnia 2020 - 18:00
201. Jarota Jarocin - Mieszko Gniezno 11 kwietnia 2020 - 17:00
202. Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 10 kwietnia 2020 - 18:00
203. Grom Nowy Staw - Bałtyk Koszalin 11 kwietnia 2020 - 14:00
204. Nielba Wągrowiec - Świt Skolwin (Szczecin) 11 kwietnia 2020 - 15:00
205. Pogoń II Szczecin - Unia Janikowo 11 kwietnia 2020 - 11:00
206. Polonia Środa Wielkopolska - Chemik Police 11 kwietnia 2020 - 16:00
207. Radunia Stężyca - Sokół Kleczew 11 kwietnia 2020 - 15:00
Kolejka 24 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
208. Bałtyk Gdynia - Radunia Stężyca 18 kwietnia 2020 - 19:30
209. Sokół Kleczew - Polonia Środa Wielkopolska 18 kwietnia 2020 - 17:00
210. Chemik Police - Pogoń II Szczecin 17 kwietnia 2020 - 15:30
211. Unia Janikowo - Nielba Wągrowiec 18 kwietnia 2020 - 16:00
212. Świt Skolwin (Szczecin) - Grom Nowy Staw 18 kwietnia 2020 - 16:00
213. Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 18 kwietnia 2020 - 14:00
214. Górnik Konin - Jarota Jarocin 18 kwietnia 2020 - 17:00
215. Mieszko Gniezno - KKS Kalisz 18 kwietnia 2020 - 14:00
216. Gwardia Koszalin - KP Starogard Gdański 18 kwietnia 2020 - 17:00
Kolejka 25 - 22. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia 22 kwietnia 2020 - 18:00
218. KP Starogard Gdański - Mieszko Gniezno 22 kwietnia 2020 - 17:00
219. KKS Kalisz - Górnik Konin 22 kwietnia 2020 - 18:00
220. Jarota Jarocin - Bałtyk Koszalin 22 kwietnia 2020 - 17:30
221. Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin (Szczecin) 22 kwietnia 2020 - 18:00
222. Grom Nowy Staw - Unia Janikowo 22 kwietnia 2020 - 17:00
223. Nielba Wągrowiec - Chemik Police 22 kwietnia 2020 - 15:00
224. Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 22 kwietnia 2020 - 11:00
225. Polonia Środa Wielkopolska - Radunia Stężyca 22 kwietnia 2020 - 17:00
Kolejka 26 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska 25 kwietnia 2020 - 19:30
227. Radunia Stężyca - Pogoń II Szczecin 26 kwietnia 2020 - 15:00
228. Sokół Kleczew - Nielba Wągrowiec 26 kwietnia 2020 - 16:00
229. Chemik Police - Grom Nowy Staw 25 kwietnia 2020 - 15:00
230. Unia Janikowo - Kotwica Kołobrzeg 25 kwietnia 2020 - 16:00
231. Świt Skolwin (Szczecin) - Jarota Jarocin 26 kwietnia 2020 - 16:00
232. Bałtyk Koszalin - KKS Kalisz 25 kwietnia 2020 - 15:00
233. Górnik Konin - KP Starogard Gdański 25 kwietnia 2020 - 17:00
234. Mieszko Gniezno - Gwardia Koszalin 25 kwietnia 2020 - 14:00
Kolejka 27 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. Mieszko Gniezno - Bałtyk Gdynia 1 maja 2020 - 17:00
236. Gwardia Koszalin - Górnik Konin 2 maja 2020 - 17:00
237. KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 2 maja 2020 - 16:00
238. KKS Kalisz - Świt Skolwin (Szczecin) 1 maja 2020 - 18:00
239. Jarota Jarocin - Unia Janikowo 2 maja 2020 - 18:00
240. Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police 2 maja 2020 - 18:00
241. Grom Nowy Staw - Sokół Kleczew 1 maja 2020 - 14:00
242. Nielba Wągrowiec - Radunia Stężyca 2 maja 2020 - 16:00
243. Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska 3 maja 2020 - 11:00
Kolejka 28 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 9 maja 2020 - 19:30
245. Polonia Środa Wielkopolska - Nielba Wągrowiec 9 maja 2020 - 16:00
246. Radunia Stężyca - Grom Nowy Staw 10 maja 2020 - 15:00
247. Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 9 maja 2020 - 17:00
248. Chemik Police - Jarota Jarocin 9 maja 2020 - 15:00
249. Unia Janikowo - KKS Kalisz 9 maja 2020 - 16:00
250. Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański 10 maja 2020 - 11:00
251. Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 10 maja 2020 - 18:00
252. Górnik Konin - Mieszko Gniezno 9 maja 2020 - 17:00
Kolejka 29 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
253. Górnik Konin - Bałtyk Gdynia 17 maja 2020 - 15:00
254. Mieszko Gniezno - Bałtyk Koszalin 16 maja 2020 - 17:00
255. Gwardia Koszalin - Świt Skolwin (Szczecin) 16 maja 2020 - 17:00
256. KP Starogard Gdański - Unia Janikowo 16 maja 2020 - 16:00
257. KKS Kalisz - Chemik Police 16 maja 2020 - 18:00
258. Jarota Jarocin - Sokół Kleczew 16 maja 2020 - 18:00
259. Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 16 maja 2020 - 18:00
260. Grom Nowy Staw - Polonia Środa Wielkopolska 16 maja 2020 - 14:00
261. Nielba Wągrowiec - Pogoń II Szczecin 16 maja 2020 - 17:00
Kolejka 30 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
262. Bałtyk Gdynia - Nielba Wągrowiec 23 maja 2020 - 19:30
263. Pogoń II Szczecin - Grom Nowy Staw 24 maja 2020 - 11:00
264. Polonia Środa Wielkopolska - Kotwica Kołobrzeg 22 maja 2020 - 18:00
265. Radunia Stężyca - Jarota Jarocin 24 maja 2020 - 15:00
266. Sokół Kleczew - KKS Kalisz 23 maja 2020 - 17:00
267. Chemik Police - KP Starogard Gdański 23 maja 2020 - 15:00
268. Unia Janikowo - Gwardia Koszalin 23 maja 2020 - 17:00
269. Świt Skolwin (Szczecin) - Mieszko Gniezno 24 maja 2020 - 16:00
270. Bałtyk Koszalin - Górnik Konin 23 maja 2020 - 13:00
Kolejka 31 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia 31 maja 2020 - 18:00
272. Górnik Konin - Świt Skolwin (Szczecin) 30 maja 2020 - 17:00
273. Mieszko Gniezno - Unia Janikowo 30 maja 2020 - 17:00
274. Gwardia Koszalin - Chemik Police 30 maja 2020 - 18:00
275. KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew
276. KKS Kalisz - Radunia Stężyca 31 maja 2020 - 16:00
277. Jarota Jarocin - Polonia Środa Wielkopolska 30 maja 2020 - 18:30
278. Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin 30 maja 2020 - 18:00
279. Grom Nowy Staw - Nielba Wągrowiec 30 maja 2020 - 14:00
Kolejka 32 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
280. Bałtyk Gdynia - Grom Nowy Staw 6 czerwca 2020 - 19:30
281. Nielba Wągrowiec - Kotwica Kołobrzeg 6 czerwca 2020 - 17:00
282. Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin 7 czerwca 2020 - 11:00
283. Polonia Środa Wielkopolska - KKS Kalisz 5 czerwca 2020 - 18:00
284. Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański 7 czerwca 2020 - 15:00
285. Sokół Kleczew - Gwardia Koszalin 6 czerwca 2020 - 17:00
286. Chemik Police - Mieszko Gniezno 6 czerwca 2020 - 15:00
287. Unia Janikowo - Górnik Konin 6 czerwca 2020 - 17:00
288. Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Koszalin 6 czerwca 2020 - 17:00
Kolejka 33 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
289. Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia 11 czerwca 2020 - 17:00
290. Bałtyk Koszalin - Unia Janikowo 11 czerwca 2020 - 18:00
291. Górnik Konin - Chemik Police 10 czerwca 2020 - 18:00
292. Mieszko Gniezno - Sokół Kleczew 10 czerwca 2020 - 18:00
293. Gwardia Koszalin - Radunia Stężyca
294. KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska 11 czerwca 2020 - 16:00
295. KKS Kalisz - Pogoń II Szczecin 11 czerwca 2020 - 18:00
296. Jarota Jarocin - Nielba Wągrowiec 11 czerwca 2020 - 18:30
297. Kotwica Kołobrzeg - Grom Nowy Staw 11 czerwca 2020 - 18:00
Kolejka 34 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
298. Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 14 czerwca 2020 - 16:00
299. Grom Nowy Staw - Jarota Jarocin 14 czerwca 2020 - 16:00
300. Nielba Wągrowiec - KKS Kalisz 14 czerwca 2020 - 16:00
301. Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 14 czerwca 2020 - 16:00
302. Polonia Środa Wielkopolska - Gwardia Koszalin 14 czerwca 2020 - 16:00
303. Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 14 czerwca 2020 - 16:00
304. Sokół Kleczew - Górnik Konin 14 czerwca 2020 - 16:00
305. Chemik Police - Bałtyk Koszalin 14 czerwca 2020 - 16:00
306. Unia Janikowo - Świt Skolwin (Szczecin) 14 czerwca 2020 - 16:00
© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE