MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




III liga - grupa II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KKS Kalisz 8 22 7 1 0 17 - 5
2. Radunia Stężyca 8 18 5 3 0 13 - 4
3. Mieszko Gniezno 8 18 6 0 2 17 - 9
4. Świt Skolwin (Szczecin) 8 16 4 4 0 13 - 3 1 3 1 0 0 4 - 0
5. Sokół Kleczew 8 16 5 1 2 11 - 10 1 0 0 0 1 0 - 4
6. Kotwica Kołobrzeg 8 15 5 0 3 17 - 12
7. Pogoń II Szczecin 8 13 4 1 3 14 - 14
8. KP Starogard Gdański 8 12 4 0 4 10 - 10
9. Polonia Środa Wielkopolska 8 11 3 2 3 14 - 8 1 3 1 0 0 6 - 0
10. Unia Janikowo 8 11 3 2 3 15 - 17 1 0 0 0 1 0 - 6
11. Bałtyk Koszalin 8 9 2 3 3 8 - 10
12. Jarota Jarocin 8 8 2 2 4 12 - 13
13. Chemik Police 8 8 2 2 4 7 - 10
14. Górnik Konin 8 7 2 1 5 9 - 15
15. Grom Nowy Staw 8 6 1 3 4 10 - 15
16. Gwardia Koszalin 8 5 1 2 5 5 - 16
17. Nielba Wągrowiec 8 3 0 3 5 7 - 15
18. Bałtyk Gdynia 8 3 1 0 7 2 - 15
Ostatni komentarz dodał MiglanC10 14.09.2019, 21:29:26



Kolejka 1 - 3/4. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (14) 
1. Unia Janikowo 3 - 0 Bałtyk Gdynia 3 sierpnia 2019 - 17:00
2. Chemik Police 0 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 4 sierpnia 2019 - 15:00
3. Sokół Kleczew 2 - 1 Bałtyk Koszalin 3 sierpnia 2019 - 17:00
4. Radunia Stężyca 5 - 1 Górnik Konin 4 sierpnia 2019 - 15:00
5. Polonia Środa Wielkopolska 0 - 1 Mieszko Gniezno 2 sierpnia 2019 - 18:00
6. Pogoń II Szczecin 4 - 1 Gwardia Koszalin 4 sierpnia 2019 - 15:00
7. Nielba Wągrowiec 2 - 3 KP Starogard Gdański 3 sierpnia 2019 - 15:00
8. Grom Nowy Staw 0 - 4 KKS Kalisz 3 sierpnia 2019 - 16:00
9. Kotwica Kołobrzeg 4 - 2 Jarota Jarocin 3 sierpnia 2019 - 16:00
Kolejka 2 - 10/11. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (8) 
10. Bałtyk Gdynia 0 - 4 Jarota Jarocin 9 sierpnia 2019 - 17:00
11. KKS Kalisz 3 - 1 Kotwica Kołobrzeg 10 sierpnia 2019 - 18:00
12. KP Starogard Gdański 1 - 0 Grom Nowy Staw 10 sierpnia 2019 - 17:00
13. Gwardia Koszalin 2 - 2 Nielba Wągrowiec 10 sierpnia 2019 - 18:00
14. Mieszko Gniezno 4 - 0 Pogoń II Szczecin 10 sierpnia 2019 - 17:00
15. Górnik Konin 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 10 sierpnia 2019 - 17:00
16. Bałtyk Koszalin 1 - 1 Radunia Stężyca 10 sierpnia 2019 - 13:00
17. Świt Skolwin (Szczecin) 4 - 0 Sokół Kleczew 10 sierpnia 2019 - 18:00
18. Unia Janikowo 1 - 1 Chemik Police 10 sierpnia 2019 - 15:00
Kolejka 3 - 15. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (16) 
19. Chemik Police 1 - 0 Bałtyk Gdynia 15 sierpnia 2019 - 16:00
20. Sokół Kleczew 2 - 0 Unia Janikowo 15 sierpnia 2019 - 17:00
21. Radunia Stężyca 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 15 sierpnia 2019 - 17:00
22. Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 Bałtyk Koszalin 14 sierpnia 2019 - 17:00
23. Pogoń II Szczecin 2 - 1 Górnik Konin 15 sierpnia 2019 - 11:00
24. Nielba Wągrowiec 0 - 1 Mieszko Gniezno 15 sierpnia 2019 - 15:00
25. Grom Nowy Staw 3 - 0 Gwardia Koszalin 15 sierpnia 2019 - 15:00
26. Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 KP Starogard Gdański 15 sierpnia 2019 - 16:00
27. Jarota Jarocin 3 - 3 KKS Kalisz 15 sierpnia 2019 - 18:00
Kolejka 4 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (6) 
28. Bałtyk Gdynia 1 - 2 KKS Kalisz 18 sierpnia 2019 - 17:00
29. KP Starogard Gdański 0 - 1 Jarota Jarocin 18 sierpnia 2019 - 16:00
30. Gwardia Koszalin 0 - 2 Kotwica Kołobrzeg 18 sierpnia 2019 - 17:00
31. Mieszko Gniezno 2 - 1 Grom Nowy Staw 18 sierpnia 2019 - 18:00
32. Górnik Konin 1 - 1 Nielba Wągrowiec 18 sierpnia 2019 - 16:00
33. Bałtyk Koszalin 1 - 2 Pogoń II Szczecin 18 sierpnia 2019 - 12:00
34. Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 18 sierpnia 2019 - 18:00
35. Unia Janikowo 0 - 1 Radunia Stężyca 18 sierpnia 2019 - 17:00
36. Chemik Police 1 - 1 Sokół Kleczew 18 sierpnia 2019 - 16:00
Kolejka 5 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
37. Sokół Kleczew 2 - 0 Bałtyk Gdynia 24 sierpnia 2019 - 17:00
38. Radunia Stężyca 2 - 1 Chemik Police 25 sierpnia 2019 - 15:00
39. Polonia Środa Wielkopolska 6 - 0 Unia Janikowo 24 sierpnia 2019 - 17:00
40. Pogoń II Szczecin 1 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 25 sierpnia 2019 - 11:00
41. Nielba Wągrowiec 1 - 2 Bałtyk Koszalin 24 sierpnia 2019 - 15:00
42. Grom Nowy Staw 1 - 3 Górnik Konin 24 sierpnia 2019 - 15:00
43. Kotwica Kołobrzeg 5 - 1 Mieszko Gniezno 24 sierpnia 2019 - 16:00
44. Jarota Jarocin 0 - 0 Gwardia Koszalin 24 sierpnia 2019 - 18:00
45. KKS Kalisz 1 - 0 KP Starogard Gdański 24 sierpnia 2019 - 18:00
Kolejka 6 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
46. Bałtyk Gdynia 1 - 0 KP Starogard Gdański 31 sierpnia 2019 - 17:00
47. Gwardia Koszalin 0 - 2 KKS Kalisz 31 sierpnia 2019 - 15:00
48. Mieszko Gniezno 3 - 1 Jarota Jarocin 31 sierpnia 2019 - 17:00
49. Górnik Konin 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg 31 sierpnia 2019 - 16:00
50. Bałtyk Koszalin 2 - 2 Grom Nowy Staw 31 sierpnia 2019 - 11:00
51. Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 0 Nielba Wągrowiec 1 września 2019 - 17:00
52. Unia Janikowo 4 - 3 Pogoń II Szczecin 31 sierpnia 2019 - 17:00
53. Chemik Police 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 31 sierpnia 2019 - 16:00
54. Sokół Kleczew 0 - 2 Radunia Stężyca 31 sierpnia 2019 - 17:00
Kolejka 7 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
55. Radunia Stężyca 1 - 0 Bałtyk Gdynia 8 września 2019 - 15:00
56. Polonia Środa Wielkopolska 2 - 3 Sokół Kleczew 8 września 2019 - 16:00
57. Pogoń II Szczecin 2 - 1 Chemik Police 7 września 2019 - 11:00
58. Nielba Wągrowiec 1 - 4 Unia Janikowo 7 września 2019 - 15:00
59. Grom Nowy Staw 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 7 września 2019 - 15:00
60. Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Bałtyk Koszalin 7 września 2019 - 16:00
61. Jarota Jarocin 1 - 2 Górnik Konin 7 września 2019 - 17:00
62. KKS Kalisz 1 - 0 Mieszko Gniezno 7 września 2019 - 18:00
63. KP Starogard Gdański 3 - 0 Gwardia Koszalin 7 września 2019 - 16:00
Kolejka 8 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (10) 
64. Bałtyk Gdynia 0 - 2 Gwardia Koszalin 15 września 2019 - 16:00
65. Mieszko Gniezno 5 - 1 KP Starogard Gdański 14 września 2019 - 17:00
66. Górnik Konin 0 - 1 KKS Kalisz 15 września 2019 - 17:00
67. Bałtyk Koszalin 1 - 0 Jarota Jarocin 15 września 2019 - 14:00
68. Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 1 Kotwica Kołobrzeg 15 września 2019 - 16:00
69. Unia Janikowo 3 - 3 Grom Nowy Staw 14 września 2019 - 16:00
70. Chemik Police 2 - 0 Nielba Wągrowiec 14 września 2019 - 16:00
71. Sokół Kleczew 1 - 0 Pogoń II Szczecin 13 września 2019 - 17:00
72. Radunia Stężyca 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 15 września 2019 - 15:00
Kolejka 9 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Gdynia 21 września 2019 - 15:00
74. Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca 21 września 2019 - 11:00
75. Nielba Wągrowiec - Sokół Kleczew 21 września 2019 - 15:00
76. Grom Nowy Staw - Chemik Police 21 września 2019 - 13:00
77. Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo 21 września 2019 - 16:00
78. Jarota Jarocin - Świt Skolwin (Szczecin) 21 września 2019 - 17:00
79. KKS Kalisz - Bałtyk Koszalin 21 września 2019 - 18:00
80. KP Starogard Gdański - Górnik Konin 21 września 2019 - 16:00
81. Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno 21 września 2019 - 17:00
Kolejka 10 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Bałtyk Gdynia - Mieszko Gniezno 28 września 2019 - 19:00
83. Górnik Konin - Gwardia Koszalin 28 września 2019 - 15:00
84. Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański 28 września 2019 - 15:00
85. Świt Skolwin (Szczecin) - KKS Kalisz 28 września 2019 - 16:00
86. Unia Janikowo - Jarota Jarocin 28 września 2019 - 15:00
87. Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 29 września 2019 - 16:00
88. Sokół Kleczew - Grom Nowy Staw 28 września 2019 - 16:00
89. Radunia Stężyca - Nielba Wągrowiec 29 września 2019 - 15:00
90. Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin 29 września 2019 - 15:00
Kolejka 11 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 6 października 2019 - 11:00
92. Nielba Wągrowiec - Polonia Środa Wielkopolska 5 października 2019 - 15:00
93. Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca 5 października 2019 - 15:00
94. Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew 5 października 2019 - 16:00
95. Jarota Jarocin - Chemik Police 5 października 2019 - 16:00
96. KKS Kalisz - Unia Janikowo 5 października 2019 - 18:00
97. KP Starogard Gdański - Świt Skolwin (Szczecin) 5 października 2019 - 11:00
98. Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 5 października 2019 - 16:00
99. Mieszko Gniezno - Górnik Konin 5 października 2019 - 16:00
Kolejka 12 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 12 października 2019 - 17:00
101. Bałtyk Koszalin - Mieszko Gniezno 12 października 2019 - 15:00
102. Świt Skolwin (Szczecin) - Gwardia Koszalin 12 października 2019 - 15:00
103. Unia Janikowo - KP Starogard Gdański 12 października 2019 - 13:00
104. Chemik Police - KKS Kalisz 12 października 2019 - 16:00
105. Sokół Kleczew - Jarota Jarocin 12 października 2019 - 15:00
106. Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg 13 października 2019 - 15:00
107. Polonia Środa Wielkopolska - Grom Nowy Staw 13 października 2019 - 15:00
108. Pogoń II Szczecin - Nielba Wągrowiec 12 października 2019 - 11:00
Kolejka 13 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Nielba Wągrowiec - Bałtyk Gdynia 19 października 2019 - 15:00
110. Grom Nowy Staw - Pogoń II Szczecin 19 października 2019 - 14:00
111. Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wielkopolska 19 października 2019 - 16:00
112. Jarota Jarocin - Radunia Stężyca 19 października 2019 - 15:30
113. KKS Kalisz - Sokół Kleczew 19 października 2019 - 18:00
114. KP Starogard Gdański - Chemik Police 19 października 2019 - 15:00
115. Gwardia Koszalin - Unia Janikowo 19 października 2019 - 15:00
116. Mieszko Gniezno - Świt Skolwin (Szczecin) 19 października 2019 - 15:00
117. Górnik Konin - Bałtyk Koszalin 19 października 2019 - 15:00
Kolejka 14 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin 26 października 2019
119. Świt Skolwin (Szczecin) - Górnik Konin 26 października 2019 - 15:00
120. Unia Janikowo - Mieszko Gniezno 26 października 2019 - 14:00
121. Chemik Police - Gwardia Koszalin 26 października 2019 - 15:00
122. Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 26 października 2019 - 14:00
123. Radunia Stężyca - KKS Kalisz 27 października 2019 - 14:00
124. Polonia Środa Wielkopolska - Jarota Jarocin 26 października 2019
125. Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 27 października 2019 - 11:00
126. Nielba Wągrowiec - Grom Nowy Staw 26 października 2019 - 13:00
Kolejka 15 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Grom Nowy Staw - Bałtyk Gdynia 2 listopada 2019 - 13:00
128. Kotwica Kołobrzeg - Nielba Wągrowiec 2 listopada 2019 - 16:00
129. Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin 2 listopada 2019 - 14:00
130. KKS Kalisz - Polonia Środa Wielkopolska 2 listopada 2019
131. KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 2 listopada 2019 - 14:00
132. Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew 2 listopada 2019
133. Mieszko Gniezno - Chemik Police 2 listopada 2019 - 14:00
134. Górnik Konin - Unia Janikowo 2 listopada 2019 - 13:00
135. Bałtyk Koszalin - Świt Skolwin (Szczecin) 3 listopada 2019 - 11:00
Kolejka 16 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin (Szczecin) 9 listopada 2019
137. Unia Janikowo - Bałtyk Koszalin 9 listopada 2019 - 12:00
138. Chemik Police - Górnik Konin 9 listopada 2019 - 14:00
139. Sokół Kleczew - Mieszko Gniezno 9 listopada 2019 - 13:00
140. Radunia Stężyca - Gwardia Koszalin 10 listopada 2019 - 13:00
141. Polonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański 9 listopada 2019
142. Pogoń II Szczecin - KKS Kalisz 10 listopada 2019 - 11:00
143. Nielba Wągrowiec - Jarota Jarocin 9 listopada 2019 - 13:00
144. Grom Nowy Staw - Kotwica Kołobrzeg 9 listopada 2019 - 13:00
Kolejka 17 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia 16 listopada 2019 - 16:00
146. Jarota Jarocin - Grom Nowy Staw 16 listopada 2019 - 13:30
147. KKS Kalisz - Nielba Wągrowiec 16 listopada 2019
148. KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 16 listopada 2019 - 13:00
149. Gwardia Koszalin - Polonia Środa Wielkopolska 16 listopada 2019
150. Mieszko Gniezno - Radunia Stężyca 16 listopada 2019 - 13:30
151. Górnik Konin - Sokół Kleczew 16 listopada 2019 - 13:00
152. Bałtyk Koszalin - Chemik Police 16 listopada 2019 - 11:00
153. Świt Skolwin (Szczecin) - Unia Janikowo 16 listopada 2019 - 14:00
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
154. Bałtyk Gdynia - Unia Janikowo
155. Świt Skolwin (Szczecin) - Chemik Police
156. Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew
157. Górnik Konin - Radunia Stężyca
158. Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wielkopolska
159. Gwardia Koszalin - Pogoń II Szczecin
160. KP Starogard Gdański - Nielba Wągrowiec
161. KKS Kalisz - Grom Nowy Staw
162. Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia
164. Kotwica Kołobrzeg - KKS Kalisz
165. Grom Nowy Staw - KP Starogard Gdański
166. Nielba Wągrowiec - Gwardia Koszalin
167. Pogoń II Szczecin - Mieszko Gniezno
168. Polonia Środa Wielkopolska - Górnik Konin
169. Radunia Stężyca - Bałtyk Koszalin
170. Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin)
171. Chemik Police - Unia Janikowo
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
172. Bałtyk Gdynia - Chemik Police
173. Unia Janikowo - Sokół Kleczew
174. Świt Skolwin (Szczecin) - Radunia Stężyca
175. Bałtyk Koszalin - Polonia Środa Wielkopolska
176. Górnik Konin - Pogoń II Szczecin
177. Mieszko Gniezno - Nielba Wągrowiec
178. Gwardia Koszalin - Grom Nowy Staw
179. KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg
180. KKS Kalisz - Jarota Jarocin
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. KKS Kalisz - Bałtyk Gdynia
182. Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański
183. Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin
184. Grom Nowy Staw - Mieszko Gniezno
185. Nielba Wągrowiec - Górnik Konin
186. Pogoń II Szczecin - Bałtyk Koszalin
187. Polonia Środa Wielkopolska - Świt Skolwin (Szczecin)
188. Radunia Stężyca - Unia Janikowo
189. Sokół Kleczew - Chemik Police
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
190. Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew
191. Chemik Police - Radunia Stężyca
192. Unia Janikowo - Polonia Środa Wielkopolska
193. Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń II Szczecin
194. Bałtyk Koszalin - Nielba Wągrowiec
195. Górnik Konin - Grom Nowy Staw
196. Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg
197. Gwardia Koszalin - Jarota Jarocin
198. KP Starogard Gdański - KKS Kalisz
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
199. KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia
200. KKS Kalisz - Gwardia Koszalin
201. Jarota Jarocin - Mieszko Gniezno
202. Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin
203. Grom Nowy Staw - Bałtyk Koszalin
204. Nielba Wągrowiec - Świt Skolwin (Szczecin)
205. Pogoń II Szczecin - Unia Janikowo
206. Polonia Środa Wielkopolska - Chemik Police
207. Radunia Stężyca - Sokół Kleczew
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
208. Bałtyk Gdynia - Radunia Stężyca
209. Sokół Kleczew - Polonia Środa Wielkopolska
210. Chemik Police - Pogoń II Szczecin
211. Unia Janikowo - Nielba Wągrowiec
212. Świt Skolwin (Szczecin) - Grom Nowy Staw
213. Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg
214. Górnik Konin - Jarota Jarocin
215. Mieszko Gniezno - KKS Kalisz
216. Gwardia Koszalin - KP Starogard Gdański
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia
218. KP Starogard Gdański - Mieszko Gniezno
219. KKS Kalisz - Górnik Konin
220. Jarota Jarocin - Bałtyk Koszalin
221. Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin (Szczecin)
222. Grom Nowy Staw - Unia Janikowo
223. Nielba Wągrowiec - Chemik Police
224. Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew
225. Polonia Środa Wielkopolska - Radunia Stężyca
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska
227. Radunia Stężyca - Pogoń II Szczecin
228. Sokół Kleczew - Nielba Wągrowiec
229. Chemik Police - Grom Nowy Staw
230. Unia Janikowo - Kotwica Kołobrzeg
231. Świt Skolwin (Szczecin) - Jarota Jarocin
232. Bałtyk Koszalin - KKS Kalisz
233. Górnik Konin - KP Starogard Gdański
234. Mieszko Gniezno - Gwardia Koszalin
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. Mieszko Gniezno - Bałtyk Gdynia
236. Gwardia Koszalin - Górnik Konin
237. KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin
238. KKS Kalisz - Świt Skolwin (Szczecin)
239. Jarota Jarocin - Unia Janikowo
240. Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police
241. Grom Nowy Staw - Sokół Kleczew
242. Nielba Wągrowiec - Radunia Stężyca
243. Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin
245. Polonia Środa Wielkopolska - Nielba Wągrowiec
246. Radunia Stężyca - Grom Nowy Staw
247. Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg
248. Chemik Police - Jarota Jarocin
249. Unia Janikowo - KKS Kalisz
250. Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański
251. Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin
252. Górnik Konin - Mieszko Gniezno
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
253. Górnik Konin - Bałtyk Gdynia
254. Mieszko Gniezno - Bałtyk Koszalin
255. Gwardia Koszalin - Świt Skolwin (Szczecin)
256. KP Starogard Gdański - Unia Janikowo
257. KKS Kalisz - Chemik Police
258. Jarota Jarocin - Sokół Kleczew
259. Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca
260. Grom Nowy Staw - Polonia Środa Wielkopolska
261. Nielba Wągrowiec - Pogoń II Szczecin
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
262. Bałtyk Gdynia - Nielba Wągrowiec
263. Pogoń II Szczecin - Grom Nowy Staw
264. Polonia Środa Wielkopolska - Kotwica Kołobrzeg
265. Radunia Stężyca - Jarota Jarocin
266. Sokół Kleczew - KKS Kalisz
267. Chemik Police - KP Starogard Gdański
268. Unia Janikowo - Gwardia Koszalin
269. Świt Skolwin (Szczecin) - Mieszko Gniezno
270. Bałtyk Koszalin - Górnik Konin
Kolejka 31 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia
272. Górnik Konin - Świt Skolwin (Szczecin)
273. Mieszko Gniezno - Unia Janikowo
274. Gwardia Koszalin - Chemik Police
275. KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew
276. KKS Kalisz - Radunia Stężyca
277. Jarota Jarocin - Polonia Środa Wielkopolska
278. Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin
279. Grom Nowy Staw - Nielba Wągrowiec
Kolejka 32 [szczegóły] Komentarze (0) 
280. Bałtyk Gdynia - Grom Nowy Staw
281. Nielba Wągrowiec - Kotwica Kołobrzeg
282. Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin
283. Polonia Środa Wielkopolska - KKS Kalisz
284. Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański
285. Sokół Kleczew - Gwardia Koszalin
286. Chemik Police - Mieszko Gniezno
287. Unia Janikowo - Górnik Konin
288. Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Koszalin
Kolejka 33 [szczegóły] Komentarze (0) 
289. Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia
290. Bałtyk Koszalin - Unia Janikowo
291. Górnik Konin - Chemik Police
292. Mieszko Gniezno - Sokół Kleczew
293. Gwardia Koszalin - Radunia Stężyca
294. KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska
295. KKS Kalisz - Pogoń II Szczecin
296. Jarota Jarocin - Nielba Wągrowiec
297. Kotwica Kołobrzeg - Grom Nowy Staw
Kolejka 34 [szczegóły] Komentarze (0) 
298. Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg
299. Grom Nowy Staw - Jarota Jarocin
300. Nielba Wągrowiec - KKS Kalisz
301. Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański
302. Polonia Środa Wielkopolska - Gwardia Koszalin
303. Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno
304. Sokół Kleczew - Górnik Konin
305. Chemik Police - Bałtyk Koszalin
306. Unia Janikowo - Świt Skolwin (Szczecin)




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE