II liga - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Widzew Łódź 23 47 14 5 4 49 - 21
2. GKS Katowice 23 44 13 5 5 41 - 25
3. Górnik Łęczna 23 42 12 6 5 31 - 27 1 3 1 0 0 2 - 1
4. Resovia Rzeszów 23 42 12 6 5 42 - 21 1 0 0 0 1 1 - 2
5. Olimpia Elbląg 23 37 9 10 4 35 - 23
6. Bytovia Bytów 23 36 10 6 7 33 - 32
7. Stal Rzeszów 23 33 10 3 10 39 - 33
8. Błękitni Stargard 23 32 9 5 9 33 - 35
9. Znicz Pruszków 23 30 9 3 11 31 - 39 3 6 2 0 1 5 - 5
10. Górnik Polkowice 23 30 8 6 9 39 - 28 2 4 1 1 0 5 - 3
11. Pogoń Siedlce 23 30 9 3 11 33 - 36 3 1 0 1 2 2 - 4
12. Garbarnia Kraków 23 29 7 8 8 25 - 27 3 5 1 2 0 3 - 2
13. Lech II Poznań 23 29 7 8 8 28 - 31 3 4 1 1 1 6 - 5
14. Elana Toruń 23 29 8 5 10 30 - 31 2 1 0 1 1 2 - 4
15. Skra Częstochowa 23 28 8 4 11 19 - 32
16. Stal Stalowa Wola 23 25 6 7 10 25 - 36
17. Legionovia Legionowo 23 16 4 4 15 19 - 42
18. Gryf Wejherowo 23 13 3 4 16 17 - 50
Ostatni komentarz dodał Krzys 22.09.2019, 19:23:51
 Baner


Kolejka 21 - 29 lutego /1. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Znicz Pruszków 2 - 1 Pogoń Siedlce 1 marca 2020 - 12:00
2. Resovia Rzeszów 6 - 0 Gryf Wejherowo 29 lutego 2020 - 14:00
3. Stal Stalowa Wola 0 - 0 Bytovia Bytów 29 lutego 2020 - 19:38
4. GKS Katowice 2 - 2 Błękitni Stargard 29 lutego 2020 - 17:00
5. Widzew Łódź 2 - 2 Olimpia Elbląg 1 marca 2020 - 13:05
6. Elana Toruń 5 - 0 Górnik Łęczna 29 lutego 2020 - 20:08
7. Górnik Polkowice 4 - 1 Skra Częstochowa 29 lutego 2020 - 16:00
8. Lech II Poznań 2 - 1 Stal Rzeszów 29 lutego 2020 - 12:00
9. Garbarnia Kraków 3 - 1 Legionovia Legionowo 29 lutego 2020 - 13:00
Kolejka 22 - 7/8. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Pogoń Siedlce 1 - 0 Garbarnia Kraków 7 marca 2020 - 14:00
11. Legionovia Legionowo 0 - 0 Lech II Poznań 7 marca 2020 - 13:00
12. Stal Rzeszów 1 - 2 Górnik Polkowice 7 marca 2020 - 14:00
13. Skra Częstochowa 1 - 0 Elana Toruń 7 marca 2020 - 13:30
14. Górnik Łęczna 1 - 2 Widzew Łódź 8 marca 2020 - 13:05
15. Olimpia Elbląg 3 - 1 GKS Katowice 7 marca 2020 - 17:00
16. Błękitni Stargard 0 - 0 Stal Stalowa Wola 7 marca 2020 - 13:00
17. Bytovia Bytów 1 - 0 Resovia Rzeszów 7 marca 2020 - 16:00
18. Gryf Wejherowo 1 - 0 Znicz Pruszków 8 marca 2020 - 14:00
Kolejka 23 - 3. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Gryf Wejherowo 2 - 3 Pogoń Siedlce 3 czerwca 2020 - 17:00
20. Znicz Pruszków 0 - 2 Bytovia Bytów 3 czerwca 2020 - 17:00
21. Resovia Rzeszów 1 - 1 Błękitni Stargard 3 czerwca 2020 - 17:00
22. Stal Stalowa Wola 2 - 2 Olimpia Elbląg 3 czerwca 2020 - 17:00
23. GKS Katowice 2 - 1 Górnik Łęczna 3 czerwca 2020 - 20:05
24. Widzew Łódź 1 - 2 Skra Częstochowa 3 czerwca 2020 - 19:10
25. Elana Toruń 1 - 4 Stal Rzeszów 3 czerwca 2020 - 17:00
26. Górnik Polkowice 1 - 2 Legionovia Legionowo 3 czerwca 2020 - 15:00
27. Lech II Poznań 2 - 2 Garbarnia Kraków 3 czerwca 2020 - 17:00
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Lech II Poznań - Pogoń Siedlce 6 czerwca 2020 - 12:00
29. Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice 7 czerwca 2020 - 16:00
30. Legionovia Legionowo - Elana Toruń 6 czerwca 2020 - 16:00
31. Stal Rzeszów - Widzew Łódź 7 czerwca 2020 - 13:05
32. Skra Częstochowa - GKS Katowice 7 czerwca 2020 - 17:30
33. Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola 6 czerwca 2020 - 17:40
34. Olimpia Elbląg - Resovia Rzeszów 7 czerwca 2020 - 16:00
35. Błękitni Stargard - Znicz Pruszków 7 czerwca 2020 - 16:00
36. Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo 7 czerwca 2020 - 18:00
Kolejka 25 - 13/14. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów 13 czerwca 2020 - 17:00
38. Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard 13 czerwca 2020 - 17:00
39. Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg 13 czerwca 2020 - 15:00
40. Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna 14 czerwca 2020 - 13:05
41. Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa 13 czerwca 2020 - 17:00
42. GKS Katowice - Stal Rzeszów 13 czerwca 2020 - 18:00
43. Widzew Łódź - Legionovia Legionowo 13 czerwca 2020 - 19:10
44. Elana Toruń - Garbarnia Kraków 12 czerwca 2020 - 17:00
45. Górnik Polkowice - Lech II Poznań 13 czerwca 2020 - 17:00
Kolejka 26 - 17. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice 17 czerwca 2020 - 17:00
47. Lech II Poznań - Elana Toruń 17 czerwca 2020 - 17:00
48. Garbarnia Kraków - Widzew Łódź 17 czerwca 2020 - 17:05
49. Legionovia Legionowo - GKS Katowice 17 czerwca 2020 - 12:00
50. Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów 17 czerwca 2020 - 17:00
51. Skra Częstochowa - Resovia Rzeszów 17 czerwca 2020 - 18:00
52. Górnik Łęczna - Znicz Pruszków 17 czerwca 2020 - 17:40
53. Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo 17 czerwca 2020 - 16:00
54. Błękitni Stargard - Bytovia Bytów 17 czerwca 2020 - 17:00
Kolejka 27 - 20/21. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce 21 czerwca 2020 - 16:00
56. Bytovia Bytów - Olimpia Elbląg 21 czerwca 2020 - 18:00
57. Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 21 czerwca 2020 - 15:00
58. Znicz Pruszków - Skra Częstochowa
59. Resovia Rzeszów - Stal Rzeszów 21 czerwca 2020 - 13:05
60. Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo 20 czerwca 2020 - 17:00
61. GKS Katowice - Garbarnia Kraków 21 czerwca 2020 - 18:00
62. Widzew Łódź - Lech II Poznań 21 czerwca 2020 - 19:10
63. Elana Toruń - Górnik Polkowice
Kolejka 28 - 27/28. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Pogoń Siedlce - Elana Toruń 27 czerwca 2020 - 17:00
65. Górnik Polkowice - Widzew Łódź 28 czerwca 2020 - 13:05
66. Lech II Poznań - GKS Katowice
67. Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 27 czerwca 2020 - 17:00
68. Legionovia Legionowo - Resovia Rzeszów 27 czerwca 2020 - 12:00
69. Stal Rzeszów - Znicz Pruszków 27 czerwca 2020 - 17:00
70. Skra Częstochowa - Gryf Wejherowo 27 czerwca 2020 - 17:30
71. Górnik Łęczna - Bytovia Bytów 27 czerwca 2020 - 17:40
72. Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard 27 czerwca 2020 - 16:00
Kolejka 29 - 1. lipca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce 1 lipca 2020 - 16:00
74. Błękitni Stargard - Górnik Łęczna 1 lipca 2020 - 17:00
75. Bytovia Bytów - Skra Częstochowa 1 lipca 2020 - 18:00
76. Gryf Wejherowo - Stal Rzeszów 1 lipca 2020 - 17:00
77. Znicz Pruszków - Legionovia Legionowo
78. Resovia Rzeszów - Garbarnia Kraków 1 lipca 2020 - 17:00
79. Stal Stalowa Wola - Lech II Poznań 1 lipca 2020 - 17:00
80. GKS Katowice - Górnik Polkowice 1 lipca 2020 - 18:00
81. Widzew Łódź - Elana Toruń 1 lipca 2020 - 19:10
Kolejka 30 - 4/5. lipca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 5 lipca 2020 - 17:00
83. Elana Toruń - GKS Katowice
84. Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice 4 lipca 2020 - 17:00
85. Lech II Poznań - Resovia Rzeszów
86. Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
87. Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo 4 lipca 2020 - 12:00
88. Stal Rzeszów - Bytovia Bytów 5 lipca 2020 - 17:00
89. Skra Częstochowa - Błękitni Stargard 5 lipca 2020 - 17:30
90. Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg 5 lipca 2020 - 17:40
Kolejka 31 - 11/12. lipca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce 12 lipca 2020 - 17:40
92. Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 11 lipca 2020 - 16:00
93. Błękitni Stargard - Stal Rzeszów 11 lipca 2020 - 17:00
94. Bytovia Bytów - Legionovia Legionowo 11 lipca 2020 - 18:00
95. Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków 12 lipca 2020 - 15:00
96. Znicz Pruszków - Lech II Poznań
97. Resovia Rzeszów - Górnik Polkowice 11 lipca 2020 - 17:00
98. Stal Stalowa Wola - Elana Toruń 11 lipca 2020 - 17:00
99. GKS Katowice - Widzew Łódź 11 lipca 2020 - 18:00
Kolejka 32 - 16. lipca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Pogoń Siedlce - GKS Katowice 15 lipca 2020 - 17:00
101. Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola 15 lipca 2020 - 19:10
102. Elana Toruń - Resovia Rzeszów
103. Górnik Polkowice - Znicz Pruszków
104. Lech II Poznań - Gryf Wejherowo
105. Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów
106. Legionovia Legionowo - Błękitni Stargard 15 lipca 2020 - 12:00
107. Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg 15 lipca 2020 - 17:00
108. Skra Częstochowa - Górnik Łęczna 15 lipca 2020 - 18:00
Kolejka 33 - 19. lipca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce 19 lipca 2020 - 17:30
110. Górnik Łęczna - Stal Rzeszów 19 lipca 2020 - 17:40
111. Olimpia Elbląg - Legionovia Legionowo 19 lipca 2020 - 16:00
112. Błękitni Stargard - Garbarnia Kraków 19 lipca 2020 - 16:00
113. Bytovia Bytów - Lech II Poznań 19 lipca 2020 - 18:00
114. Gryf Wejherowo - Górnik Polkowice 19 lipca 2020 - 15:00
115. Znicz Pruszków - Elana Toruń
116. Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 18 lipca 2020 - 17:00
117. Stal Stalowa Wola - GKS Katowice 18 lipca 2020 - 17:00
Kolejka 34 - 25/26. lipca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce 25 lipca 2020 - 17:00
119. GKS Katowice - Resovia Rzeszów 25 lipca 2020 - 18:00
120. Widzew Łódź - Znicz Pruszków 25 lipca 2020 - 19:10
121. Elana Toruń - Gryf Wejherowo
122. Górnik Polkowice - Bytovia Bytów
123. Lech II Poznań - Błękitni Stargard
124. Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg
125. Legionovia Legionowo - Górnik Łęczna 25 lipca 2020 - 17:00
126. Stal Rzeszów - Skra Częstochowa 25 lipca 2020 - 17:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE