Kolejka 1 - 27/28. lipca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Rzeszów |
3 - 2 |
Pogoń Siedlce |
27 lipca 2019
27.07 - 17:00 |
Legionovia Legionowo |
2 - 0 |
Skra Częstochowa |
27 lipca 2019
27.07 - 18:00 |
Garbarnia Kraków |
0 - 1 |
Górnik Łęczna |
27 lipca 2019
27.07 - 17:00 |
Górnik Polkowice |
1 - 2 |
Błękitni Stargard |
27 lipca 2019
27.07 - 15:00 |
Elana Toruń |
2 - 1 |
Bytovia Bytów |
27 lipca 2019
27.07 - 15:30 |
GKS Katowice |
1 - 3 |
Znicz Pruszków |
28 lipca 2019
28.07 - 13:05 |
Stal Stalowa Wola |
1 - 3 |
Resovia Rzeszów |
27 lipca 2019
27.07 - 17:00 |
Olimpia Elbląg |
4 - 0 |
Lech II Poznań |
28 lipca 2019
28.07 - 19:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 2 |
Widzew Łódź |
27 lipca 2019
27.07 - 18:00 |
Kolejka 2 - 3/4. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Siedlce |
0 - 0 |
Resovia Rzeszów |
3 sierpnia 2019
3.08 - 17:00 |
Znicz Pruszków |
4 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
3 sierpnia 2019
3.08 - 18:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 2 |
GKS Katowice |
3 sierpnia 2019
3.08 - 17:00 |
Bytovia Bytów |
2 - 1 |
Widzew Łódź |
3 sierpnia 2019
3.08 - 18:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 0 |
Elana Toruń |
3 sierpnia 2019
3.08 - 16:00 |
Olimpia Elbląg |
1 - 1 |
Górnik Polkowice |
3 sierpnia 2019
3.08 - 19:00 |
Górnik Łęczna |
0 - 0 |
Lech II Poznań |
3 sierpnia 2019
3.08 - 20:09 |
Skra Częstochowa |
1 - 3 |
Garbarnia Kraków |
3 sierpnia 2019
3.08 - 15:00 |
Stal Rzeszów |
3 - 1 |
Legionovia Legionowo |
4 sierpnia 2019
4.08 - 13:05 |
Kolejka 3 - 10/11. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Legionovia Legionowo |
1 - 3 |
Pogoń Siedlce |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:30 |
Garbarnia Kraków |
2 - 1 |
Stal Rzeszów |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Lech II Poznań |
2 - 0 |
Skra Częstochowa |
11 sierpnia 2019
11.08 - 13:05 |
Górnik Polkowice |
1 - 1 |
Górnik Łęczna |
10 sierpnia 2019
10.08 - 19:00 |
Elana Toruń |
0 - 2 |
Olimpia Elbląg |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Widzew Łódź |
2 - 0 |
Błękitni Stargard |
9 sierpnia 2019
9.08 - 19:10 |
GKS Katowice |
1 - 2 |
Bytovia Bytów |
10 sierpnia 2019
10.08 - 19:00 |
Stal Stalowa Wola |
0 - 0 |
Gryf Wejherowo |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 |
Resovia Rzeszów |
3 - 0 |
Znicz Pruszków |
10 sierpnia 2019
10.08 - 15:00 |
Kolejka 4 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Siedlce |
0 - 1 |
Znicz Pruszków |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 3 |
Resovia Rzeszów |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Bytovia Bytów |
4 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
17 sierpnia 2019
17.08 - 18:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 3 |
GKS Katowice |
17 sierpnia 2019
17.08 - 16:00 |
Olimpia Elbląg |
1 - 1 |
Widzew Łódź |
17 sierpnia 2019
17.08 - 19:00 |
Górnik Łęczna |
1 - 3 |
Elana Toruń |
18 sierpnia 2019
18.08 - 13:05 |
Skra Częstochowa |
1 - 0 |
Górnik Polkowice |
17 sierpnia 2019
17.08 - 16:00 |
Stal Rzeszów |
2 - 0 |
Lech II Poznań |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:00 |
Legionovia Legionowo |
0 - 2 |
Garbarnia Kraków |
17 sierpnia 2019
17.08 - 17:30 |
Kolejka 5 - 21. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Garbarnia Kraków |
0 - 0 |
Pogoń Siedlce |
21 sierpnia 2019
21.08 - 17:00 |
Lech II Poznań |
2 - 1 |
Legionovia Legionowo |
21 sierpnia 2019
21.08 - 17:00 |
Górnik Polkowice |
1 - 2 |
Stal Rzeszów |
21 sierpnia 2019
21.08 - 19:00 |
Elana Toruń |
1 - 1 |
Skra Częstochowa |
21 sierpnia 2019
21.08 - 17:00 |
Widzew Łódź |
2 - 2 |
Górnik Łęczna |
21 sierpnia 2019
21.08 - 18:50 |
GKS Katowice |
1 - 1 |
Olimpia Elbląg |
21 sierpnia 2019
21.08 - 19:00 |
Stal Stalowa Wola |
0 - 1 |
Błękitni Stargard |
21 sierpnia 2019
21.08 - 17:00 |
Resovia Rzeszów |
1 - 1 |
Bytovia Bytów |
21 sierpnia 2019
21.08 - 17:00 |
Znicz Pruszków |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
21 sierpnia 2019
21.08 - 19:00 |
Kolejka 6 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Pogoń Siedlce |
1 - 0 |
Gryf Wejherowo |
25 sierpnia 2019
25.08 - 19:00 |
Bytovia Bytów |
2 - 2 |
Znicz Pruszków |
25 sierpnia 2019
25.08 - 18:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 2 |
Resovia Rzeszów |
25 sierpnia 2019
25.08 - 16:00 |
Olimpia Elbląg |
0 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
25 sierpnia 2019
25.08 - 19:00 |
Górnik Łęczna |
1 - 0 |
GKS Katowice |
25 sierpnia 2019
25.08 - 13:05 |
Skra Częstochowa |
1 - 0 |
Widzew Łódź |
25 sierpnia 2019
25.08 - 16:00 |
Stal Rzeszów |
1 - 0 |
Elana Toruń |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:00 |
Legionovia Legionowo |
1 - 2 |
Górnik Polkowice |
25 sierpnia 2019
25.08 - 17:00 |
Garbarnia Kraków |
1 - 0 |
Lech II Poznań |
24 sierpnia 2019
24.08 - 17:30 |
Kolejka 7 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Siedlce |
0 - 2 |
Lech II Poznań |
31 sierpnia 2019
31.08 - 16:00 |
Górnik Polkowice |
1 - 1 |
Garbarnia Kraków |
31 sierpnia 2019
31.08 - 19:00 |
Elana Toruń |
4 - 1 |
Legionovia Legionowo |
1 września 2019
1.09 - 17:00 |
Widzew Łódź |
3 - 1 |
Stal Rzeszów |
31 sierpnia 2019
31.08 - 19:10 |
GKS Katowice |
2 - 0 |
Skra Częstochowa |
31 sierpnia 2019
31.08 - 19:00 |
Stal Stalowa Wola |
1 - 3 |
Górnik Łęczna |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 |
Resovia Rzeszów |
0 - 1 |
Olimpia Elbląg |
1 września 2019
1.09 - 13:05 |
Znicz Pruszków |
2 - 3 |
Błękitni Stargard |
31 sierpnia 2019
31.08 - 19:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
Bytovia Bytów |
1 września 2019
1.09 - 17:00 |
Kolejka 8 - 7/8. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bytovia Bytów |
1 - 3 |
Pogoń Siedlce |
7 września 2019
7.09 - 18:00 |
Błękitni Stargard |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
7 września 2019
7.09 - 14:00 |
Olimpia Elbląg |
1 - 2 |
Znicz Pruszków |
8 września 2019
8.09 - 13:05 |
Górnik Łęczna |
2 - 1 |
Resovia Rzeszów |
7 września 2019
7.09 - 20:09 |
Skra Częstochowa |
0 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
7 września 2019
7.09 - 16:00 |
Stal Rzeszów |
1 - 1 |
GKS Katowice |
7 września 2019
7.09 - 15:00 |
Legionovia Legionowo |
0 - 2 |
Widzew Łódź |
7 września 2019
7.09 - 16:30 |
Garbarnia Kraków |
0 - 0 |
Elana Toruń |
7 września 2019
7.09 - 17:00 |
Lech II Poznań |
0 - 3 |
Górnik Polkowice |
18 września 2019
18.09 - 17:00 |
Kolejka 9 - 14/15. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Polkowice |
1 - 1 |
Pogoń Siedlce |
14 września 2019
14.09 - 19:00 |
Elana Toruń |
2 - 4 |
Lech II Poznań |
14 września 2019
14.09 - 15:00 |
Widzew Łódź |
1 - 1 |
Garbarnia Kraków |
14 września 2019
14.09 - 19:10 |
GKS Katowice |
3 - 1 |
Legionovia Legionowo |
14 września 2019
14.09 - 18:00 |
Stal Rzeszów |
2 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
14 września 2019
14.09 - 15:00 |
Resovia Rzeszów |
2 - 0 |
Skra Częstochowa |
14 września 2019
14.09 - 16:00 |
Znicz Pruszków |
1 - 2 |
Górnik Łęczna |
15 września 2019
15.09 - 13:05 |
Gryf Wejherowo |
1 - 4 |
Olimpia Elbląg |
15 września 2019
15.09 - 17:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 0 |
Błękitni Stargard |
14 września 2019
14.09 - 18:00 |
Kolejka 10 - 21/22. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Pogoń Siedlce |
3 - 2 |
Błękitni Stargard |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Olimpia Elbląg |
2 - 1 |
Bytovia Bytów |
21 września 2019
21.09 - 19:00 |
Górnik Łęczna |
1 - 0 |
Gryf Wejherowo |
20 września 2019
20.09 - 20:09 |
Skra Częstochowa |
2 - 1 |
Znicz Pruszków |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Stal Rzeszów |
1 - 1 |
Resovia Rzeszów |
22 września 2019
22.09 - 13:05 |
Legionovia Legionowo |
0 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
21 września 2019
21.09 - 16:00 |
Garbarnia Kraków |
1 - 3 |
GKS Katowice |
21 września 2019
21.09 - 15:30 |
Lech II Poznań |
1 - 2 |
Widzew Łódź |
21 września 2019
21.09 - 17:00 |
Górnik Polkowice |
3 - 0 |
Elana Toruń |
21 września 2019
21.09 - 19:00 |
Kolejka 11 - 28/29. września 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Elana Toruń |
2 - 1 |
Pogoń Siedlce |
29 września 2019
29.09 - 13:00 |
Widzew Łódź |
1 - 0 |
Górnik Polkowice |
28 września 2019
28.09 - 19:10 |
GKS Katowice |
2 - 0 |
Lech II Poznań |
28 września 2019
28.09 - 18:00 |
Garbarnia Kraków |
1 - 3 |
Stal Stalowa Wola |
28 września 2019
28.09 - 15:30 |
Resovia Rzeszów |
3 - 0 |
Legionovia Legionowo |
28 września 2019
28.09 - 15:00 |
Znicz Pruszków |
2 - 2 |
Stal Rzeszów |
29 września 2019
29.09 - 13:05 |
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
Skra Częstochowa |
28 września 2019
28.09 - 16:00 |
Bytovia Bytów |
2 - 1 |
Górnik Łęczna |
29 września 2019
29.09 - 17:00 |
Błękitni Stargard |
2 - 1 |
Olimpia Elbląg |
29 września 2019
29.09 - 14:00 |
Kolejka 12 - 5/6. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Siedlce |
0 - 1 |
Olimpia Elbląg |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Górnik Łęczna |
1 - 0 |
Błękitni Stargard |
6 października 2019
6.10 - 13:05 |
Skra Częstochowa |
3 - 2 |
Bytovia Bytów |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Stal Rzeszów |
1 - 2 |
Gryf Wejherowo |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Legionovia Legionowo |
0 - 0 |
Znicz Pruszków |
5 października 2019
5.10 - 16:00 |
Garbarnia Kraków |
0 - 2 |
Resovia Rzeszów |
5 października 2019
5.10 - 15:00 |
Lech II Poznań |
2 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
6 października 2019
6.10 - 12:00 |
Górnik Polkowice |
0 - 1 |
GKS Katowice |
5 października 2019
5.10 - 17:00 |
Elana Toruń |
0 - 1 |
Widzew Łódź |
6 października 2019
6.10 - 13:00 |
Kolejka 13 - 12/13. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Widzew Łódź |
7 - 3 |
Pogoń Siedlce |
12 października 2019
12.10 - 19:10 |
GKS Katowice |
2 - 0 |
Elana Toruń |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Górnik Polkowice |
3 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
12 października 2019
12.10 - 17:00 |
Resovia Rzeszów |
3 - 2 |
Lech II Poznań |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Znicz Pruszków |
0 - 1 |
Garbarnia Kraków |
29 października 2019
29.10 - 19:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 2 |
Legionovia Legionowo |
12 października 2019
12.10 - 15:00 |
Bytovia Bytów |
3 - 2 |
Stal Rzeszów |
12 października 2019
12.10 - 16:00 |
Błękitni Stargard |
3 - 0 |
Skra Częstochowa |
13 października 2019
13.10 - 14:00 |
Olimpia Elbląg |
1 - 1 |
Górnik Łęczna |
13 października 2019
13.10 - 13:05 |
Kolejka 14 - 19/20. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Siedlce |
3 - 4 |
Górnik Łęczna |
20 października 2019
20.10 - 13:05 |
Skra Częstochowa |
0 - 2 |
Olimpia Elbląg |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Stal Rzeszów |
3 - 1 |
Błękitni Stargard |
19 października 2019
19.10 - 15:00 |
Legionovia Legionowo |
1 - 1 |
Bytovia Bytów |
19 października 2019
19.10 - 15:30 |
Garbarnia Kraków |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
19 października 2019
19.10 - 13:00 |
Lech II Poznań |
0 - 1 |
Znicz Pruszków |
20 października 2019
20.10 - 12:00 |
Górnik Polkowice |
2 - 2 |
Resovia Rzeszów |
19 października 2019
19.10 - 16:00 |
Elana Toruń |
1 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
19 października 2019
19.10 - 14:00 |
Widzew Łódź |
1 - 1 |
GKS Katowice |
19 października 2019
19.10 - 19:10 |
Kolejka 15 - 26/27. października 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Katowice |
2 - 1 |
Pogoń Siedlce |
26 października 2019
26.10 - 18:00 |
Stal Stalowa Wola |
0 - 1 |
Widzew Łódź |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Resovia Rzeszów |
2 - 1 |
Elana Toruń |
26 października 2019
26.10 - 14:00 |
Znicz Pruszków |
2 - 4 |
Górnik Polkowice |
25 października 2019
25.10 - 19:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 2 |
Lech II Poznań |
26 października 2019
26.10 - 15:00 |
Bytovia Bytów |
2 - 1 |
Garbarnia Kraków |
25 października 2019
25.10 - 18:00 |
Błękitni Stargard |
2 - 1 |
Legionovia Legionowo |
26 października 2019
26.10 - 13:00 |
Olimpia Elbląg |
1 - 0 |
Stal Rzeszów |
27 października 2019
27.10 - 13:05 |
Górnik Łęczna |
1 - 1 |
Skra Częstochowa |
26 października 2019
26.10 - 17:00 |
Kolejka 16 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Siedlce |
2 - 0 |
Skra Częstochowa |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Stal Rzeszów |
0 - 1 |
Górnik Łęczna |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Legionovia Legionowo |
2 - 2 |
Olimpia Elbląg |
2 listopada 2019
2.11 - 13:30 |
Garbarnia Kraków |
1 - 1 |
Błękitni Stargard |
3 listopada 2019
3.11 - 13:00 |
Lech II Poznań |
3 - 0 |
Bytovia Bytów |
3 listopada 2019
3.11 - 17:00 |
Górnik Polkowice |
5 - 0 |
Gryf Wejherowo |
2 listopada 2019
2.11 - 16:00 |
Elana Toruń |
2 - 1 |
Znicz Pruszków |
2 listopada 2019
2.11 - 13:00 |
Widzew Łódź |
0 - 1 |
Resovia Rzeszów |
3 listopada 2019
3.11 - 13:05 |
GKS Katowice |
2 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
2 listopada 2019
2.11 - 17:00 |
Kolejka 17 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Siedlce |
1 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
9 listopada 2019
9.11 - 16:30 |
Resovia Rzeszów |
2 - 2 |
GKS Katowice |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Znicz Pruszków |
0 - 6 |
Widzew Łódź |
10 listopada 2019
10.11 - 13:05 |
Gryf Wejherowo |
0 - 0 |
Elana Toruń |
10 listopada 2019
10.11 - 13:00 |
Bytovia Bytów |
2 - 0 |
Górnik Polkowice |
9 listopada 2019
9.11 - 16:00 |
Błękitni Stargard |
2 - 2 |
Lech II Poznań |
9 listopada 2019
9.11 - 13:00 |
Olimpia Elbląg |
1 - 1 |
Garbarnia Kraków |
9 listopada 2019
9.11 - 18:00 |
Górnik Łęczna |
2 - 0 |
Legionovia Legionowo |
9 listopada 2019
9.11 - 17:00 |
Skra Częstochowa |
1 - 2 |
Stal Rzeszów |
9 listopada 2019
9.11 - 13:30 |
Kolejka 18 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech II Poznań |
1 - 1 |
Olimpia Elbląg |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Widzew Łódź |
4 - 0 |
Gryf Wejherowo |
15 listopada 2019
15.11 - 19:10 |
Pogoń Siedlce |
2 - 1 |
Stal Rzeszów |
17 listopada 2019
17.11 - 13:00 |
Skra Częstochowa |
1 - 0 |
Legionovia Legionowo |
27 listopada 2019
27.11 - 13:00 |
Górnik Łęczna |
1 - 0 |
Garbarnia Kraków |
16 listopada 2019
16.11 - 17:00 |
Błękitni Stargard |
3 - 2 |
Górnik Polkowice |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 1 |
Elana Toruń |
16 listopada 2019
16.11 - 16:00 |
Znicz Pruszków |
2 - 1 |
GKS Katowice |
17 listopada 2019
17.11 - 13:05 |
Resovia Rzeszów |
3 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
16 listopada 2019
16.11 - 13:00 |
Kolejka 19 - 23/24. listopada 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Resovia Rzeszów |
0 - 1 |
Pogoń Siedlce |
23 listopada 2019
23.11 - 12:00 |
Stal Stalowa Wola |
2 - 1 |
Znicz Pruszków |
23 listopada 2019
23.11 - 13:00 |
GKS Katowice |
4 - 0 |
Gryf Wejherowo |
23 listopada 2019
23.11 - 18:00 |
Widzew Łódź |
4 - 0 |
Bytovia Bytów |
24 listopada 2019
24.11 - 13:05 |
Elana Toruń |
3 - 2 |
Błękitni Stargard |
23 listopada 2019
23.11 - 13:00 |
Górnik Polkowice |
1 - 1 |
Olimpia Elbląg |
23 listopada 2019
23.11 - 16:00 |
Lech II Poznań |
1 - 1 |
Górnik Łęczna |
23 listopada 2019
23.11 - 13:00 |
Garbarnia Kraków |
0 - 2 |
Skra Częstochowa |
23 listopada 2019
23.11 - 13:00 |
Legionovia Legionowo |
0 - 3 |
Stal Rzeszów |
23 listopada 2019
23.11 - 13:00 |
Kolejka 20 - 30 listopada /1. grudnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Siedlce |
1 - 2 |
Legionovia Legionowo |
1 grudnia 2019
1.12 - 13:00 |
Stal Rzeszów |
2 - 3 |
Garbarnia Kraków |
30 listopada 2019
30.11 - 13:00 |
Skra Częstochowa |
0 - 0 |
Lech II Poznań |
30 listopada 2019
30.11 - 13:00 |
Górnik Łęczna |
2 - 1 |
Górnik Polkowice |
30 listopada 2019
30.11 - 17:00 |
Olimpia Elbląg |
0 - 2 |
Elana Toruń |
30 listopada 2019
30.11 - 17:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 3 |
Widzew Łódź |
30 listopada 2019
30.11 - 13:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 2 |
GKS Katowice |
1 grudnia 2019
1.12 - 13:05 |
Gryf Wejherowo |
2 - 3 |
Stal Stalowa Wola |
1 grudnia 2019
1.12 - 13:00 |
Znicz Pruszków |
2 - 1 |
Resovia Rzeszów |
1 grudnia 2019
1.12 - 12:30 |
Kolejka 21 - 29 lutego /1. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Znicz Pruszków |
2 - 1 |
Pogoń Siedlce |
1 marca 2020
1.03 - 12:00 |
Resovia Rzeszów |
6 - 0 |
Gryf Wejherowo |
29 lutego 2020
29.02 - 14:00 |
Stal Stalowa Wola |
0 - 0 |
Bytovia Bytów |
29 lutego 2020
29.02 - 19:38 |
GKS Katowice |
2 - 2 |
Błękitni Stargard |
29 lutego 2020
29.02 - 17:00 |
Widzew Łódź |
2 - 2 |
Olimpia Elbląg |
1 marca 2020
1.03 - 13:05 |
Elana Toruń |
5 - 0 |
Górnik Łęczna |
29 lutego 2020
29.02 - 20:08 |
Górnik Polkowice |
4 - 1 |
Skra Częstochowa |
29 lutego 2020
29.02 - 16:00 |
Lech II Poznań |
2 - 1 |
Stal Rzeszów |
29 lutego 2020
29.02 - 12:00 |
Garbarnia Kraków |
3 - 1 |
Legionovia Legionowo |
29 lutego 2020
29.02 - 13:00 |
Kolejka 22 - 7/8. marca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Siedlce |
1 - 0 |
Garbarnia Kraków |
7 marca 2020
7.03 - 14:00 |
Legionovia Legionowo |
0 - 0 |
Lech II Poznań |
7 marca 2020
7.03 - 13:00 |
Stal Rzeszów |
1 - 2 |
Górnik Polkowice |
7 marca 2020
7.03 - 14:00 |
Skra Częstochowa |
1 - 0 |
Elana Toruń |
7 marca 2020
7.03 - 13:30 |
Górnik Łęczna |
1 - 2 |
Widzew Łódź |
8 marca 2020
8.03 - 13:05 |
Olimpia Elbląg |
3 - 1 |
GKS Katowice |
7 marca 2020
7.03 - 17:00 |
Błękitni Stargard |
0 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
7 marca 2020
7.03 - 13:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 0 |
Resovia Rzeszów |
7 marca 2020
7.03 - 16:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Znicz Pruszków |
8 marca 2020
8.03 - 14:00 |
Kolejka 23 - 3. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
2 - 3 |
Pogoń Siedlce |
3 czerwca 2020
3.06 - 17:00 |
Znicz Pruszków |
0 - 2 |
Bytovia Bytów |
3 czerwca 2020
3.06 - 17:00 |
Resovia Rzeszów |
1 - 1 |
Błękitni Stargard |
3 czerwca 2020
3.06 - 17:00 |
Stal Stalowa Wola |
2 - 2 |
Olimpia Elbląg |
3 czerwca 2020
3.06 - 17:00 |
GKS Katowice |
2 - 1 |
Górnik Łęczna |
3 czerwca 2020
3.06 - 20:05 |
Widzew Łódź |
1 - 2 |
Skra Częstochowa |
3 czerwca 2020
3.06 - 19:10 |
Elana Toruń |
1 - 4 |
Stal Rzeszów |
3 czerwca 2020
3.06 - 17:00 |
Górnik Polkowice |
1 - 2 |
Legionovia Legionowo |
3 czerwca 2020
3.06 - 15:00 |
Lech II Poznań |
2 - 2 |
Garbarnia Kraków |
3 czerwca 2020
3.06 - 17:00 |
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech II Poznań |
2 - 1 |
Pogoń Siedlce |
6 czerwca 2020
6.06 - 12:00 |
Garbarnia Kraków |
4 - 0 |
Górnik Polkowice |
7 czerwca 2020
7.06 - 16:00 |
Legionovia Legionowo |
1 - 2 |
Elana Toruń |
6 czerwca 2020
6.06 - 16:00 |
Stal Rzeszów |
0 - 0 |
Widzew Łódź |
7 czerwca 2020
7.06 - 13:05 |
Skra Częstochowa |
1 - 0 |
GKS Katowice |
7 czerwca 2020
7.06 - 17:30 |
Górnik Łęczna |
1 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
6 czerwca 2020
6.06 - 17:40 |
Olimpia Elbląg |
2 - 1 |
Resovia Rzeszów |
7 czerwca 2020
7.06 - 16:00 |
Błękitni Stargard |
4 - 3 |
Znicz Pruszków |
7 czerwca 2020
7.06 - 16:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
7 czerwca 2020
7.06 - 18:00 |
Kolejka 25 - 13/14. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Siedlce |
2 - 1 |
Bytovia Bytów |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 3 |
Błękitni Stargard |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Znicz Pruszków |
0 - 0 |
Olimpia Elbląg |
13 czerwca 2020
13.06 - 15:00 |
Resovia Rzeszów |
1 - 1 |
Górnik Łęczna |
14 czerwca 2020
14.06 - 13:05 |
Stal Stalowa Wola |
1 - 2 |
Skra Częstochowa |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
GKS Katowice |
3 - 2 |
Stal Rzeszów |
13 czerwca 2020
13.06 - 18:00 |
Widzew Łódź |
1 - 2 |
Legionovia Legionowo |
13 czerwca 2020
13.06 - 19:10 |
Elana Toruń |
1 - 0 |
Garbarnia Kraków |
12 czerwca 2020
12.06 - 17:00 |
Górnik Polkowice |
1 - 1 |
Lech II Poznań |
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 |
Kolejka 26 - 17. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Siedlce |
1 - 3 |
Górnik Polkowice |
17 czerwca 2020
17.06 - 17:00 |
Lech II Poznań |
2 - 2 |
Elana Toruń |
17 czerwca 2020
17.06 - 17:00 |
Garbarnia Kraków |
1 - 3 |
Widzew Łódź |
17 czerwca 2020
17.06 - 17:05 |
Legionovia Legionowo |
2 - 2 |
GKS Katowice |
17 czerwca 2020
17.06 - 12:00 |
Stal Stalowa Wola |
3 - 0 |
Stal Rzeszów |
17 czerwca 2020
17.06 - 17:00 |
Skra Częstochowa |
0 - 0 |
Resovia Rzeszów |
17 czerwca 2020
17.06 - 18:00 |
Górnik Łęczna |
1 - 0 |
Znicz Pruszków |
17 czerwca 2020
17.06 - 17:40 |
Olimpia Elbląg |
3 - 1 |
Gryf Wejherowo |
17 czerwca 2020
17.06 - 16:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 3 |
Bytovia Bytów |
17 czerwca 2020
17.06 - 17:00 |
Kolejka 27 - 20/21. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Stargard |
2 - 3 |
Pogoń Siedlce |
21 czerwca 2020
21.06 - 16:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 0 |
Olimpia Elbląg |
21 czerwca 2020
21.06 - 18:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 2 |
Górnik Łęczna |
21 czerwca 2020
21.06 - 15:00 |
Znicz Pruszków |
2 - 1 |
Skra Częstochowa |
21 czerwca 2020
21.06 - 12:00 |
Resovia Rzeszów |
0 - 0 |
Stal Rzeszów |
21 czerwca 2020
21.06 - 13:05 |
Stal Stalowa Wola |
2 - 0 |
Legionovia Legionowo |
20 czerwca 2020
20.06 - 17:00 |
GKS Katowice |
2 - 0 |
Garbarnia Kraków |
21 czerwca 2020
21.06 - 17:00 |
Widzew Łódź |
3 - 2 |
Lech II Poznań |
21 czerwca 2020
21.06 - 19:10 |
Elana Toruń |
1 - 4 |
Górnik Polkowice |
21 czerwca 2020
21.06 - 17:00 |
Kolejka 28 - 27/28. czerwca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Siedlce |
3 - 1 |
Elana Toruń |
27 czerwca 2020
27.06 - 17:00 |
Górnik Polkowice |
4 - 3 |
Widzew Łódź |
28 czerwca 2020
28.06 - 13:05 |
Lech II Poznań |
3 - 2 |
GKS Katowice |
27 czerwca 2020
27.06 - 12:00 |
Stal Stalowa Wola |
0 - 2 |
Garbarnia Kraków |
27 czerwca 2020
27.06 - 17:00 |
Legionovia Legionowo |
0 - 0 |
Resovia Rzeszów |
27 czerwca 2020
27.06 - 12:00 |
Stal Rzeszów |
1 - 2 |
Znicz Pruszków |
27 czerwca 2020
27.06 - 17:00 |
Skra Częstochowa |
7 - 0 |
Gryf Wejherowo |
27 czerwca 2020
27.06 - 17:30 |
Górnik Łęczna |
2 - 0 |
Bytovia Bytów |
27 czerwca 2020
27.06 - 17:40 |
Olimpia Elbląg |
0 - 3 |
Błękitni Stargard |
27 czerwca 2020
27.06 - 16:00 |
Kolejka 29 - 1. lipca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Elbląg |
1 - 0 |
Pogoń Siedlce |
1 lipca 2020
1.07 - 16:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 2 |
Górnik Łęczna |
1 lipca 2020
1.07 - 17:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 1 |
Skra Częstochowa |
1 lipca 2020
1.07 - 18:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 2 |
Stal Rzeszów |
1 lipca 2020
1.07 - 17:00 |
Znicz Pruszków |
4 - 0 |
Legionovia Legionowo |
1 lipca 2020
1.07 - 17:00 |
Resovia Rzeszów |
1 - 2 |
Garbarnia Kraków |
1 lipca 2020
1.07 - 17:00 |
Stal Stalowa Wola |
2 - 1 |
Lech II Poznań |
1 lipca 2020
1.07 - 17:00 |
GKS Katowice |
1 - 2 |
Górnik Polkowice |
1 lipca 2020
1.07 - 18:00 |
Widzew Łódź |
1 - 1 |
Elana Toruń |
1 lipca 2020
1.07 - 20:05 |
Kolejka 30 - 4/5. lipca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Siedlce |
3 - 1 |
Widzew Łódź |
5 lipca 2020
5.07 - 17:00 |
Elana Toruń |
1 - 2 |
GKS Katowice |
4 lipca 2020
4.07 - 20:08 |
Stal Stalowa Wola |
3 - 0 |
Górnik Polkowice |
4 lipca 2020
4.07 - 17:00 |
Lech II Poznań |
2 - 0 |
Resovia Rzeszów |
5 lipca 2020
5.07 - 17:00 |
Garbarnia Kraków |
1 - 0 |
Znicz Pruszków |
5 lipca 2020
5.07 - 17:00 |
Legionovia Legionowo |
5 - 2 |
Gryf Wejherowo |
4 lipca 2020
4.07 - 12:00 |
Stal Rzeszów |
2 - 1 |
Bytovia Bytów |
5 lipca 2020
5.07 - 17:00 |
Skra Częstochowa |
2 - 1 |
Błękitni Stargard |
5 lipca 2020
5.07 - 17:30 |
Górnik Łęczna |
1 - 0 |
Olimpia Elbląg |
5 lipca 2020
5.07 - 13:05 |
Kolejka 31 - 11/12. lipca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Łęczna |
2 - 3 |
Pogoń Siedlce |
11 lipca 2020
11.07 - 17:00 |
Olimpia Elbląg |
1 - 2 |
Skra Częstochowa |
11 lipca 2020
11.07 - 16:00 |
Błękitni Stargard |
0 - 1 |
Stal Rzeszów |
11 lipca 2020
11.07 - 17:00 |
Bytovia Bytów |
4 - 3 |
Legionovia Legionowo |
11 lipca 2020
11.07 - 18:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 4 |
Garbarnia Kraków |
11 lipca 2020
11.07 - 17:00 |
Znicz Pruszków |
1 - 2 |
Lech II Poznań |
11 lipca 2020
11.07 - 19:00 |
Resovia Rzeszów |
1 - 1 |
Górnik Polkowice |
11 lipca 2020
11.07 - 17:00 |
Stal Stalowa Wola |
5 - 1 |
Elana Toruń |
10 lipca 2020
10.07 - 17:00 |
GKS Katowice |
1 - 1 |
Widzew Łódź |
12 lipca 2020
12.07 - 13:05 |
Kolejka 32 - 16. lipca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Siedlce |
0 - 2 |
GKS Katowice |
15 lipca 2020
15.07 - 17:00 |
Widzew Łódź |
3 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
15 lipca 2020
15.07 - 19:10 |
Elana Toruń |
2 - 2 |
Resovia Rzeszów |
15 lipca 2020
15.07 - 20:08 |
Górnik Polkowice |
1 - 2 |
Znicz Pruszków |
15 lipca 2020
15.07 - 17:00 |
Lech II Poznań |
5 - 0 |
Gryf Wejherowo |
15 lipca 2020
15.07 - 17:00 |
Garbarnia Kraków |
1 - 2 |
Bytovia Bytów |
15 lipca 2020
15.07 - 17:00 |
Legionovia Legionowo |
0 - 1 |
Błękitni Stargard |
15 lipca 2020
15.07 - 12:00 |
Stal Rzeszów |
2 - 0 |
Olimpia Elbląg |
15 lipca 2020
15.07 - 17:00 |
Skra Częstochowa |
0 - 0 |
Górnik Łęczna |
15 lipca 2020
15.07 - 17:45 |
Kolejka 33 - 19. lipca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Skra Częstochowa |
2 - 2 |
Pogoń Siedlce |
19 lipca 2020
19.07 - 17:30 |
Górnik Łęczna |
2 - 2 |
Stal Rzeszów |
19 lipca 2020
19.07 - 17:40 |
Olimpia Elbląg |
2 - 1 |
Legionovia Legionowo |
19 lipca 2020
19.07 - 16:00 |
Błękitni Stargard |
2 - 3 |
Garbarnia Kraków |
19 lipca 2020
19.07 - 16:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 1 |
Lech II Poznań |
19 lipca 2020
19.07 - 18:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 3 |
Górnik Polkowice |
19 lipca 2020
19.07 - 15:00 |
Znicz Pruszków |
3 - 2 |
Elana Toruń |
19 lipca 2020
19.07 - 19:00 |
Resovia Rzeszów |
1 - 0 |
Widzew Łódź |
19 lipca 2020
19.07 - 13:05 |
Stal Stalowa Wola |
2 - 0 |
GKS Katowice |
19 lipca 2020
19.07 - 17:00 |
Kolejka 34 - 25. lipca 2020 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Stalowa Wola |
0 - 3 |
Pogoń Siedlce |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
GKS Katowice |
1 - 1 |
Resovia Rzeszów |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
Widzew Łódź |
0 - 1 |
Znicz Pruszków |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
Elana Toruń |
6 - 0 |
Gryf Wejherowo |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
Górnik Polkowice |
2 - 2 |
Bytovia Bytów |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
Lech II Poznań |
0 - 3 |
Błękitni Stargard |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
Garbarnia Kraków |
3 - 2 |
Olimpia Elbląg |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
Legionovia Legionowo |
0 - 2 |
Górnik Łęczna |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
Stal Rzeszów |
4 - 0 |
Skra Częstochowa |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
|