MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




II liga - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Stal Rzeszów 6 15 5 0 1 12 - 6
2. Resovia Rzeszów 6 14 4 2 0 12 - 3
3. Garbarnia Kraków 6 13 4 1 1 8 - 3
4. Znicz Pruszków 6 13 4 1 1 12 - 8
5. Bytovia Bytów 6 11 3 2 1 12 - 8
6. Olimpia Elbląg 6 9 2 3 1 9 - 4
7. Górnik Łęczna 6 9 2 3 1 6 - 6
8. Błękitni Stargard 6 9 3 0 3 6 - 8
9. Widzew Łódź 6 8 2 2 2 8 - 7
10. Pogoń Siedlce 6 8 2 2 2 6 - 5
11. Lech II Poznań 6 7 2 1 3 4 - 8 1 3 1 0 0 2 - 0
12. Elana Toruń 6 7 2 1 3 6 - 7 1 1 0 1 0 1 - 1
13. Skra Częstochowa 6 7 2 1 3 4 - 8 2 1 0 1 1 1 - 3
14. GKS Katowice 6 7 2 1 3 8 - 8
15. Górnik Polkowice 6 5 1 2 3 6 - 8
16. Stal Stalowa Wola 6 4 1 1 4 4 - 12
17. Legionovia Legionowo 6 3 1 0 5 6 - 12
18. Gryf Wejherowo 6 1 0 1 5 2 - 10
Ostatni komentarz dodał startowiec 25.08.2019, 19:39:25




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 27/28. lipca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Stal Rzeszów 3 - 2 Pogoń Siedlce 27 lipca 2019 - 17:00
2. Legionovia Legionowo 2 - 0 Skra Częstochowa 27 lipca 2019 - 18:00
3. Garbarnia Kraków 0 - 1 Górnik Łęczna 27 lipca 2019 - 17:00
4. Górnik Polkowice 1 - 2 Błękitni Stargard 27 lipca 2019 - 15:00
5. Elana Toruń 2 - 1 Bytovia Bytów 27 lipca 2019 - 15:30
6. GKS Katowice 1 - 3 Znicz Pruszków 28 lipca 2019 - 13:05
7. Stal Stalowa Wola 1 - 3 Resovia Rzeszów 27 lipca 2019 - 17:00
8. Olimpia Elbląg 4 - 0 Lech II Poznań 28 lipca 2019 - 19:00
9. Gryf Wejherowo 1 - 2 Widzew Łódź 27 lipca 2019 - 18:00
Kolejka 2 - 3/4. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Pogoń Siedlce 0 - 0 Resovia Rzeszów 3 sierpnia 2019 - 17:00
11. Znicz Pruszków 4 - 1 Stal Stalowa Wola 3 sierpnia 2019 - 18:00
12. Gryf Wejherowo 0 - 2 GKS Katowice 3 sierpnia 2019 - 17:00
13. Bytovia Bytów 2 - 1 Widzew Łódź 3 sierpnia 2019 - 18:00
14. Błękitni Stargard 1 - 0 Elana Toruń 3 sierpnia 2019 - 16:00
15. Olimpia Elbląg 1 - 1 Górnik Polkowice 3 sierpnia 2019 - 19:00
16. Górnik Łęczna 0 - 0 Lech II Poznań 3 sierpnia 2019 - 20:09
17. Skra Częstochowa 1 - 3 Garbarnia Kraków 3 sierpnia 2019 - 15:00
18. Stal Rzeszów 3 - 1 Legionovia Legionowo 4 sierpnia 2019 - 13:05
Kolejka 3 - 10/11. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Legionovia Legionowo 1 - 3 Pogoń Siedlce 10 sierpnia 2019 - 17:30
20. Garbarnia Kraków 2 - 1 Stal Rzeszów 10 sierpnia 2019 - 17:00
21. Lech II Poznań 2 - 0 Skra Częstochowa 11 sierpnia 2019 - 13:05
22. Górnik Polkowice 1 - 1 Górnik Łęczna 10 sierpnia 2019 - 19:00
23. Elana Toruń 0 - 2 Olimpia Elbląg 10 sierpnia 2019 - 17:00
24. Widzew Łódź 2 - 0 Błękitni Stargard 9 sierpnia 2019 - 19:10
25. GKS Katowice 1 - 2 Bytovia Bytów 10 sierpnia 2019 - 19:00
26. Stal Stalowa Wola 0 - 0 Gryf Wejherowo 10 sierpnia 2019 - 17:00
27. Resovia Rzeszów 3 - 0 Znicz Pruszków 10 sierpnia 2019 - 15:00
Kolejka 4 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Pogoń Siedlce 0 - 1 Znicz Pruszków 17 sierpnia 2019 - 17:00
29. Gryf Wejherowo 0 - 3 Resovia Rzeszów 17 sierpnia 2019 - 17:00
30. Bytovia Bytów 4 - 1 Stal Stalowa Wola 17 sierpnia 2019 - 18:00
31. Błękitni Stargard 1 - 3 GKS Katowice 17 sierpnia 2019 - 16:00
32. Olimpia Elbląg 1 - 1 Widzew Łódź 17 sierpnia 2019 - 19:00
33. Górnik Łęczna 1 - 3 Elana Toruń 18 sierpnia 2019 - 13:05
34. Skra Częstochowa 1 - 0 Górnik Polkowice 17 sierpnia 2019 - 16:00
35. Stal Rzeszów 2 - 0 Lech II Poznań 17 sierpnia 2019 - 17:00
36. Legionovia Legionowo 0 - 2 Garbarnia Kraków 17 sierpnia 2019 - 17:30
Kolejka 5 - 21. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Garbarnia Kraków 0 - 0 Pogoń Siedlce 21 sierpnia 2019 - 17:00
38. Lech II Poznań 2 - 1 Legionovia Legionowo 21 sierpnia 2019 - 17:00
39. Górnik Polkowice 1 - 2 Stal Rzeszów 21 sierpnia 2019 - 19:00
40. Elana Toruń 1 - 1 Skra Częstochowa 21 sierpnia 2019 - 17:00
41. Widzew Łódź 2 - 2 Górnik Łęczna 21 sierpnia 2019 - 18:50
42. GKS Katowice 1 - 1 Olimpia Elbląg 21 sierpnia 2019 - 19:00
43. Stal Stalowa Wola 0 - 1 Błękitni Stargard 21 sierpnia 2019 - 17:00
44. Resovia Rzeszów 1 - 1 Bytovia Bytów 21 sierpnia 2019 - 17:00
45. Znicz Pruszków 2 - 1 Gryf Wejherowo 21 sierpnia 2019 - 19:00
Kolejka 6 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
46. Pogoń Siedlce 1 - 0 Gryf Wejherowo 25 sierpnia 2019 - 19:00
47. Bytovia Bytów 2 - 2 Znicz Pruszków 25 sierpnia 2019 - 18:00
48. Błękitni Stargard 1 - 2 Resovia Rzeszów 25 sierpnia 2019 - 16:00
49. Olimpia Elbląg 0 - 1 Stal Stalowa Wola 25 sierpnia 2019 - 19:00
50. Górnik Łęczna 1 - 0 GKS Katowice 25 sierpnia 2019 - 13:05
51. Skra Częstochowa 1 - 0 Widzew Łódź 25 sierpnia 2019 - 16:00
52. Stal Rzeszów 1 - 0 Elana Toruń 24 sierpnia 2019 - 17:00
53. Legionovia Legionowo 1 - 2 Górnik Polkowice 25 sierpnia 2019 - 17:00
54. Garbarnia Kraków 1 - 0 Lech II Poznań 24 sierpnia 2019 - 17:30
Kolejka 7 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Pogoń Siedlce - Lech II Poznań 31 sierpnia 2019 - 16:00
56. Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków 31 sierpnia 2019 - 19:00
57. Elana Toruń - Legionovia Legionowo 1 września 2019 - 17:00
58. Widzew Łódź - Stal Rzeszów 31 sierpnia 2019 - 19:10
59. GKS Katowice - Skra Częstochowa 31 sierpnia 2019 - 19:00
60. Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna 31 sierpnia 2019 - 17:00
61. Resovia Rzeszów - Olimpia Elbląg 1 września 2019 - 13:05
62. Znicz Pruszków - Błękitni Stargard 31 sierpnia 2019 - 19:00
63. Gryf Wejherowo - Bytovia Bytów 1 września 2019 - 17:00
Kolejka 8 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce 7 września 2019 - 18:00
65. Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo 7 września 2019 - 14:00
66. Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 7 września 2019 - 19:00
67. Górnik Łęczna - Resovia Rzeszów 7 września 2019 - 20:09
68. Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola 7 września 2019 - 16:00
69. Stal Rzeszów - GKS Katowice 7 września 2019 - 17:00
70. Legionovia Legionowo - Widzew Łódź 7 września 2019 - 16:30
71. Garbarnia Kraków - Elana Toruń 7 września 2019 - 17:00
72. Lech II Poznań - Górnik Polkowice 7 września 2019
Kolejka 9 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Górnik Polkowice - Pogoń Siedlce 14 września 2019
74. Elana Toruń - Lech II Poznań 14 września 2019 - 17:00
75. Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14 września 2019 - 19:10
76. GKS Katowice - Legionovia Legionowo 14 września 2019 - 18:00
77. Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola 14 września 2019 - 15:00
78. Resovia Rzeszów - Skra Częstochowa 14 września 2019 - 16:00
79. Znicz Pruszków - Górnik Łęczna 14 września 2019
80. Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg 15 września 2019 - 17:00
81. Bytovia Bytów - Błękitni Stargard 14 września 2019 - 18:00
Kolejka 10 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard 21 września 2019 - 16:00
83. Olimpia Elbląg - Bytovia Bytów 21 września 2019 - 19:00
84. Górnik Łęczna - Gryf Wejherowo 20 września 2019 - 20:09
85. Skra Częstochowa - Znicz Pruszków 21 września 2019 - 16:00
86. Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów 21 września 2019 - 15:00
87. Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola 21 września 2019 - 16:00
88. Garbarnia Kraków - GKS Katowice 21 września 2019 - 15:30
89. Lech II Poznań - Widzew Łódź 21 września 2019
90. Górnik Polkowice - Elana Toruń 21 września 2019
Kolejka 11 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Elana Toruń - Pogoń Siedlce 28 września 2019 - 17:00
92. Widzew Łódź - Górnik Polkowice 28 września 2019 - 19:10
93. GKS Katowice - Lech II Poznań 28 września 2019 - 18:00
94. Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków
95. Resovia Rzeszów - Legionovia Legionowo 28 września 2019
96. Znicz Pruszków - Stal Rzeszów 28 września 2019
97. Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa 28 września 2019 - 17:00
98. Bytovia Bytów - Górnik Łęczna 28 września 2019 - 18:00
99. Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg 28 września 2019 - 15:00
Kolejka 12 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 5 października 2019 - 15:00
101. Górnik Łęczna - Błękitni Stargard 5 października 2019 - 17:00
102. Skra Częstochowa - Bytovia Bytów 5 października 2019 - 15:00
103. Stal Rzeszów - Gryf Wejherowo 5 października 2019 - 15:00
104. Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków 5 października 2019 - 16:00
105. Garbarnia Kraków - Resovia Rzeszów 5 października 2019
106. Lech II Poznań - Stal Stalowa Wola 5 października 2019
107. Górnik Polkowice - GKS Katowice 5 października 2019
108. Elana Toruń - Widzew Łódź 5 października 2019 - 17:00
Kolejka 13 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Widzew Łódź - Pogoń Siedlce 12 października 2019 - 19:10
110. GKS Katowice - Elana Toruń 12 października 2019 - 18:00
111. Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice 12 października 2019
112. Resovia Rzeszów - Lech II Poznań 12 października 2019
113. Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków 12 października 2019
114. Gryf Wejherowo - Legionovia Legionowo 12 października 2019 - 15:00
115. Bytovia Bytów - Stal Rzeszów 12 października 2019 - 16:00
116. Błękitni Stargard - Skra Częstochowa 12 października 2019 - 14:00
117. Olimpia Elbląg - Górnik Łęczna 12 października 2019 - 19:00
Kolejka 14 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna 19 października 2019 - 15:00
119. Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg 19 października 2019 - 15:00
120. Stal Rzeszów - Błękitni Stargard 19 października 2019 - 15:00
121. Legionovia Legionowo - Bytovia Bytów 19 października 2019 - 15:30
122. Garbarnia Kraków - Gryf Wejherowo 19 października 2019
123. Lech II Poznań - Znicz Pruszków 19 października 2019
124. Górnik Polkowice - Resovia Rzeszów 19 października 2019
125. Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 19 października 2019 - 17:00
126. Widzew Łódź - GKS Katowice 19 października 2019 - 19:10
Kolejka 15 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. GKS Katowice - Pogoń Siedlce 26 października 2019 - 18:00
128. Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź 26 października 2019
129. Resovia Rzeszów - Elana Toruń 26 października 2019
130. Znicz Pruszków - Górnik Polkowice 26 października 2019
131. Gryf Wejherowo - Lech II Poznań 26 października 2019 - 15:00
132. Bytovia Bytów - Garbarnia Kraków 26 października 2019 - 16:00
133. Błękitni Stargard - Legionovia Legionowo 26 października 2019 - 13:00
134. Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów 26 października 2019 - 19:00
135. Górnik Łęczna - Skra Częstochowa 26 października 2019 - 17:00
Kolejka 16 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa 2 listopada 2019 - 13:00
137. Stal Rzeszów - Górnik Łęczna 2 listopada 2019 - 13:00
138. Legionovia Legionowo - Olimpia Elbląg 2 listopada 2019 - 13:30
139. Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard 2 listopada 2019
140. Lech II Poznań - Bytovia Bytów 2 listopada 2019
141. Górnik Polkowice - Gryf Wejherowo 2 listopada 2019
142. Elana Toruń - Znicz Pruszków 2 listopada 2019 - 17:00
143. Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 2 listopada 2019 - 19:10
144. GKS Katowice - Stal Stalowa Wola 2 listopada 2019 - 18:00
Kolejka 17 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce 9 listopada 2019
146. Resovia Rzeszów - GKS Katowice 9 listopada 2019
147. Znicz Pruszków - Widzew Łódź 9 listopada 2019
148. Gryf Wejherowo - Elana Toruń 10 listopada 2019 - 13:00
149. Bytovia Bytów - Górnik Polkowice 9 listopada 2019 - 16:00
150. Błękitni Stargard - Lech II Poznań 9 listopada 2019
151. Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków 9 listopada 2019
152. Górnik Łęczna - Legionovia Legionowo 9 listopada 2019 - 17:00
153. Skra Częstochowa - Stal Rzeszów 9 listopada 2019 - 14:30


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE